NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Podkładka pod laptopa, jaka najlepsza podkładka chłodzaca pod laptopa
Posty: 35
Dołączył: 26 Sty 2008r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 10:09  
Cytuj
Witam

Tak jak w temacie chodzi o zakup podkładki chłodzacej pod laptopa która "cos" chłodzi i jest w miare cicha.Z góry dzieki za opinie.

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 10:09  
Cytuj

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
Witam

Tak jak w temacie chodzi o zakup podkładki chłodzacej pod laptopa która \"cos\" chłodzi i jest w miare cicha.Z góry dzieki za opinie.


Takie podkladki niewiele daja, oprocz zasysania kurzu z otoczenia i wpychania go do chlodzenia laptopa. Jezeli laptop Ci sie przegrzrwa lub wiatraki chodza czesciej i intensywniej niz wczesniej, to proponuje oddac laptopa do czyszczenia lub jesli nei masz dwoch lewych rak, samemu dobrac sie do chlodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 12:27  
Cytuj
Ja odkurzam zwyczajnym odkurzaczem. Pomaga

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 13:14  
Cytuj
Podejrzewam że Byfuchowi chodzi o coś,co nie chłodzi laptopa.
Jak wiadomo"lapek"nagrzewa się od spodu.Niektóre modele modele mogą lekko podwędzić "to i owo" kiedy trzyma się go na kolanach.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 13:19  
Cytuj
Podkładki chłodzące działają, tylko trzeba kupić odpowiednią do modelu laptopa. Miałem z tego typu sprzętem styczność i najzwyczajniej w świecie wiem z doświadczenia, że czasami nic się nie poza zakupem takiej podkładki nie da więcej zrobić.
Można wymienić pasty termo-przewodzące, przeczyścić układy chłodzenia, ale nierzadko się zdarza, że komponenty z jakich złożony jest dany laptop generują zbyt duże ciepło i jedynym rozwiązaniem są właśnie takie podkładki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 16:59  
Cytuj
Ja Ci mogę polecić Logitech n700.
trochę odstrasza cena (ale jak dobrze znajdziesz to około 200 zł zapłacisz) w wielu miejscach jest to granica 250 wiec oszczędzasz.
jest cicha i wygodna oraz ma dodatkowe głośniki;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 17:02  
Cytuj
U mnie daje radacza jezyk

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 07:53  
Cytuj
na allegro jest tego duzo, poczytaj opinie o danym przedmiocie bedziesz wszystko wiedziec

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 08:18  
Cytuj
Proponuje zakupić podkładkę chłodzącą marki Zalman. Ja zakupiłem i nie żałuję, mój HP rzeczywiście mniej się grzeje, a jak się mniej grzeje to przedłużam jego żywotność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 18:23  
Cytuj
Sam naprawiłem i jestem zadowolony.

1. Rozkręcasz laptop
2. Odpinasz wiatraki i przytykasz je do odkurzacza żeby chwilę pokręcił.
3. Podnosisz lekko śmigła i zakrapiasz odpowiednim smarem (ja dałem profesjonalny ale do rowerów umiech.
4. Odkurzasz laptop, skręcasz i działa.
5. Dodatkowo ściągasz program sterujący pracą wiatraków i optymalizujesz sobie wg. uznania.

Jeśli chcesz żebym ci to zrobił pisz na prv.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 20:48  
Cytuj
czesc wszystkim ja ostatnio zakupilam sobie taką podkladke jest super polecam polecam sklep komputronik super tam mi doradzili jaką podkladke zakupić ok jak dlamnie ta podkladka jest super

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 20:48  
Cytuj
czesc wszystkim ja ostatnio zakupilam sobie taką podkladke jest super polecam polecam sklep komputronik super tam mi doradzili jaką podkladke zakupić ok jak dlamnie ta podkladka jest super

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 21:41  
Cytuj
Ja Ci mogę Esperanza sprzedać za 20 pln jak chcesz mi już niepotrzebna ale dawala radę umiech

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »