NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Do kogo po kase fiskalna?,
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 11:33  
Cytuj
ktos kto ma korzysta, swerwisuje itd.

http://www.ascoii.com.pl/
http://www.abkasy.pl/
http://www.itpro.net.pl/ - nie dziala strona , ale nie skreslam ;]
http://re-comp.com.pl/

ktore z tych, ewentualnie cos jeszcze? ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 11:33  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 11:43  
Cytuj
Dealer POSNETu, nie pamiętam nazwy firmy na Al.J.P. II, nad Jokerem/Biedronką. Duży wybór, dobre ceny i profesjonalne podjejście. Na serwis tez nie narzekałem. Polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 12:01  
Cytuj
Wszędzie, tylko nie nad Jokerem koło Żabki,serwis raz czynny a piec gościa nie ma, jak coś się dzieje z kasą to drzwi zamknięte, nie mają części........... Nie polecam !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 14:37  
Cytuj
Taa. Profesjonalizm - koło Żabki.
Gość profesjonalalnie donosi do urzędu skarbowego na klientów, którzy chcą go opuścić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 19 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 11:59  
Cytuj
Zapraszam do mnie

Moderowano przez: panna_pina
Do działu reklama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 12:35  
Cytuj
BZDURYYY!!!Niedawno kupowałam kasę do sklepu obuwniczego właśnie z firmy POSNET koło żabki, więc czuję się zobowiązana żeby sprostować parę informacji. Firma została mi polecona przez znajomych i szczerze jestem bardzo zadowolona. Co do cen nie są wygórowane a pozatym można negocjować. Obsługa ok pozatym z tego co mi wiadomo nie tylko z pierwotnego źródła to można do nich dzwonić przez całą dobę i zawsze ktoś pomoże. Jeśli ktoś nie korzystał to niech najpierw sprawdzi a potem wypisuje jakieś brednie, które nie są prawdziwe i z palca wyssane. A co do tego "donoszenia" do US to zapewne chodziło ci o ASCO, bo ci koło żabki donoszą do US ale dokumentacje klientów żeby sami nie musieli tego robić, wiec jak dla mnie dodatkowy plus.Pozdrawiam i sprawdzajcie sami zanim posłuchacie czyjejś opini. Mam nadzieje że pomogłam ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 29 Sie 2007r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 17:09  
Cytuj
nie miałem ochoty pisać nic w tym temacie bo pytanie było do użytkowników a nie sprzedawców. ale nie lubię jak ktoś oczernia nas bezpodstawnie.


Do niki2004 - skoro sama Pani pisze ze najpierw trzeba sprawdzić żeby coś pisać, to czy firma ASCO II doniosła na Pani do urzędu skarbowego?
Jeśli nie to proszę o przemyślane wpisy a nie wyssane z palca bajki.

Nasza firma jest najdłużej działająca firma w Stalowej Woli z branży kas fiskalnych i traktujemy klienta z szacunkiem, dzięki temu zyskujemy klientów a nie zastraszaniem czy donoszeniem do US.
Wszystkich zainteresowanych kasami fiskalnymi zapraszamy, na pewno pomożemy wybrać coś odpowiedniego, posiadamy największy wybór urządzeń fiskalnych w mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 17:31  
Cytuj
Asco II nie polecam, byłem tam widziałem i wyszedłem. Ceny wysokie, doradztwo - pomrukiwanie coś pod nosem, na necie można znaleźć dużo taniej kasy i w niektórych przypadkach sprzedawca pomaga od US wyciągnąć pieniążki za zakup kasy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 18:04  
Cytuj
fankore akurat aby uzyskać zwrot za zakupioną kasę wystarczy złożyć druk w US - naprawdę potrzebujesz do tego pomocy ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 18:28  
Cytuj
Ja tez rozglądam się za kasą i byłam w kilku punktach, ceny są baaardzo podobne.

Natomiast dziwię się fankore, ze piszesz o pomrukiwaniu w asco, nie wiem kto Ciebie obsługiwał ale ja odniosłam bardzo miłe wrazenie, i ta kobitka co mnie obsługiwała odpowiedziała na każde pytanie i była bardzo miła i grzeczna, natomiast nie była nachalna jak się czasami zdarzało w innych punktach.
O zwrocie z US też mi mówiła ale ja już to wiedziałam od księgowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
BZDURYYY!!!...Jeśli ktoś nie korzystał to niech najpierw sprawdzi a potem wypisuje jakieś brednie, które nie są prawdziwe i z palca wyssane.

Posty typu "W Gdyni w ogóle nie pada deszcz. Byłam kiedyś dwa dni i nie padało, to chyba wiem. Jak nie wiesz to nie pisz" są i tak ignorowane przez osoby myślące, więc za starania plus za formę minus. Ogólnie stawiam Ci pałę. Pozdrawiam.

ps. a co do ASCO II, to zapewne dobrze wiesz, że jeżeli właściciel sprawę zgłosi gdzie trzeba, to bez dowodów na swoje tezy możesz mieć poważne problemy. Włącz myślenie. Ściskam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 19:53  
Cytuj
Nie warto babrać się z lokalnymi sklepami i sklepikami.

Szukaj kas via internet cool girl

Szybciej, taniej, pewniej.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Nie warto babrać się z lokalnymi sklepami i sklepikami.
Szukaj kas via internet cool girl
Szybciej, taniej, pewniej.

Ja w temacie nie jestem, ale co w przypadku serwisu? Jest awaria i zamykasz biznes na tydzień, wysyłasz kasę do Szczecina, czekasz na naprawę i czekasz aż odeślą??? Przeglądy załatwiasz lewe, wysyłasz książkę, wraca z pieczątką? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
BZDURYYY!!!...Jeśli ktoś nie korzystał to niech najpierw sprawdzi a potem wypisuje jakieś brednie, które nie są prawdziwe i z palca wyssane.

Posty typu \"W Gdyni w ogóle nie pada deszcz. Byłam kiedyś dwa dni i nie padało, to chyba wiem. Jak nie wiesz to nie pisz\" są i tak ignorowane przez osoby myślące, więc za starania plus za formę minus. Ogólnie stawiam Ci pałę. Pozdrawiam.

ps. a co do ASCO II, to zapewne dobrze wiesz, że jeżeli właściciel sprawę zgłosi gdzie trzeba, to bez dowodów na swoje tezy możesz mieć poważne problemy. Włącz myślenie. Ściskam.


Szanowny Panie Szopen chciałabym tylko zwrócić uwagę na formę mojej wypowiedzi, która nie stwierdza jednoznacznie, że tak jest tylko domniemywa że prawdopodobnie o to mogło chodzić i wyraziłam to słowem "zapewne chodziło ci", a nie "gość z firmy .... donosi", a domniemania w prawie karnym nie są karalne, a jeśli już tak bardzo chciał Pan się przyczepić to większe pole do popisu miał Pan przy wypowiedzi niejakiego Pana as1234, który jednoznacznie stwierdza, że taka i taka firma donosi do US, co już jest pomówieniem czyli w świetle art.212 k.k., więc zapraszam do lektury ;-) Pozdrawiam i również życzę ruszenia głową ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
większe pole do popisu miał Pan przy wypowiedzi niejakiego Pana as1234, który jednoznacznie stwierdza, że taka i taka firma donosi do US, co już jest pomówieniem czyli w świetle art.212 k.k., więc zapraszam do lektury ;-) Pozdrawiam i również życzę ruszenia głową ;-)

Skoro już tak oficjalnie, to i ja się do Pani zwracam z pytaniem, gdzie Pan as1234 wymienia jednoznacznie jakąkolwiek nazwę firmy, adres, nazwisko właściciela? Bom chyba oślepł, albo ogłupiał zupełnie. Reasumując, as1234 oskarża, ale nie podaje kogo, Pani podaje nazwę firmy, ale nie oskarża. Ok, sprawa się wyjaśniła. Będę spał spokojnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 20:53  
Cytuj
Szanowni Państwo proponuję podchodzić do tego tematu na forum z rozsądkiem i spokojem. Z dużym prawdopodobieństwem temat został założony nie przez poszukującego kasę lub obecnego użytkownika takiego urządzenia a przez firmę, która takie urządzenia sprzedaje i próbuje w ten sposób zdyskredytować konkurencję. Raczej nie założył tego tematu nikt z mojej firmy. Sam dowiedziałem się o nim przypadkiem. Jestem jednak w stanie wyobrazić sobie sytuację, że na forum tym temat będą poruszać w większości pracownicy, znajomi i rodzina właściciela kasiarskiego biznesu. Jako, że pracuję w firmie "koło Biedronki, nad Żabką" mam świadomość, że dla pewnej firmy jesteśmy szczególnym zagrożeniem a, że akurat na nasz temat postów jest najwięcej to przychodzi mi na myśl, z którą firmą konkurencyjną wobec nas związany jest założyciel tego tematu. Proponuję raczej przejść się do tej czy innej firmy i samemu zorientować się w sytuacji kto, w jaki sposób i kogo obsługuje. Jeżeli to nie pomoże, może zapytać o opinię znajomych, którzy posiadają urządzenia w tej czy innej firmie. W przeciwnym wypadku będziecie Państwo czytali jedynie mniej lub bardziej udane inwektywy i próby przekonania Was jaka firma X jest dobra i wspaniała a konkurencja zła i beznadziejna.

Użytkowniku o wdzięcznym nicku Taneczni, podaj numer urządzenia, który u nas serwisujesz (pozostali użytkownicy i tak Cię nie zidentyfikują a my będziemy wiedzieli, kogo tak rzekomo źle obsłużyliśmy. Obiecujemy poprawę i rekompensatę). Bo musisz być naszym klientem, żeby stwierdzić czy mamy części czy też nie. Inaczej nie możemy Cię obsługiwać. Wynika to z przepisów prawa i charakteru całego tego biznesu. Raczej rzadko zdarza się żeby było zamknięte. Części nam nie brakuje, no chyba, że masz urządzenia ponad 12 letnie.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
większe pole do popisu miał Pan przy wypowiedzi niejakiego Pana as1234, który jednoznacznie stwierdza, że taka i taka firma donosi do US, co już jest pomówieniem czyli w świetle art.212 k.k., więc zapraszam do lektury ;-) Pozdrawiam i również życzę ruszenia głową ;-)

Skoro już tak oficjalnie, to i ja się do Pani zwracam z pytaniem, gdzie Pan as1234 wymienia jednoznacznie jakąkolwiek nazwę firmy, adres, nazwisko właściciela? Bom chyba oślepł, albo ogłupiał zupełnie. Reasumując, as1234 oskarża, ale nie podaje kogo, Pani podaje nazwę firmy, ale nie oskarża. Ok, sprawa się wyjaśniła. Będę spał spokojnie.


Sam Pan napisał "a co do ASCO II",a w którym miejscu mojej wypowiedzi taka nazwa się znalazła? bo ja nie wymieniłam konkretnej nazwy firmy istniejącej obecnie wraz z podaniem adresu i nazwiska właściciela, tylko o "ASCO", która z tego co wiem nie istnieje, a z kontekstu poszczególnych wypowiedzi na forum jednoznacznie Panu as1234 chodziło o jedną jedyną firmę znajdującą się właśnie obok żabki ;-) Teraz już może Pan spać spokojnie ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
Szanowni Państwo proponuję podchodzić do tego tematu na forum z rozsądkiem i spokojem. Z dużym prawdopodobieństwem temat został założony nie przez poszukującego kasę lub obecnego użytkownika takiego urządzenia a przez firmę, która takie urządzenia sprzedaje i próbuje w ten sposób zdyskredytować konkurencję.

.....jest najwięcej to przychodzi mi na myśl, z którą firmą konkurencyjną wobec nas związany jest założyciel tego tematu.

ja mam prosbe :]
odp....ol sie ode mnie, tylko niegrzecznym byc wypada, z nikim nie jestem zwiazany, nie szukaj czlowieku spisku tam gdzie go nie ma

chce kupic kase fisklana czy kasy fiskalne, kolo dupy mam wasze rozgrywki i rozgryweczki, kto komu zagraza, kto kogo dyskredytowac probuje, czy siebie wzajemnie podsrywacie, czy jak codzienne stosunki miedzy sprzedajacymi kasy w stalowej wygladaja, szczerze to myslalem wlasnie o Was bo macie filie w Sandomierzu - co bardzo by mi pasowalo. Teraz juz wiem ze nie zajde.

pozdrawiam

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 21:33  
Cytuj
...i wez tu kogos poleć z czystym sumieniem. Jak podpatruję temat też mam nieodparte wrażenie, że konkurencja nie śpi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 22:36  
Cytuj
CYTAT

ja mam prosbe :]
odp....ol sie ode mnie

Też mnie rozbawiło, że akurat Tobie się dostało hehe ;) Jak nie za swastykę to za powiązania z mafią fiskalną ;P Bądź twardy i powodzenia życzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 23:53  
Cytuj
Panie Karolu był Pan kasowym hegemonem w mieście i okolicy, teraz widać że ma Pan prawdziwą konkurencję. Co się stało?

Zlekceważył Pan zarówno konkurencję, jak i klientów. Czyżby konkurencja stała się taka mocna, czy też Panu pracować się już nie chce?

U Pana liczy się tylko Sharp i na niego Pan stawiał. W tym momencie zostałem z tym Sharpem, którego importer już praktycznie nie istnieje. Teraz tylko POLSKIE kasy się liczą, bo są rzeczywiście najlepsze i niezawodne. Ich producenci zaufali Pańskiej konkurencji. Nie można liczyć na to, co Pan mówi ponieważ się nie sprawdza. Niech Pan szanuje zarówno swoje zdrowie, jak i innych. Daj Pan sobie już spokój z tymi kasami!
Pozdrawiam
Dawny znajomy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Szanowni Państwo proponuję podchodzić do tego tematu na forum z rozsądkiem i spokojem. Z dużym prawdopodobieństwem temat został założony nie przez poszukującego kasę lub obecnego użytkownika takiego urządzenia a przez firmę, która takie urządzenia sprzedaje i próbuje w ten sposób zdyskredytować konkurencję.

.....jest najwięcej to przychodzi mi na myśl, z którą firmą konkurencyjną wobec nas związany jest założyciel tego tematu.

ja mam prosbe :]
odp....ol sie ode mnie, tylko niegrzecznym byc wypada, z nikim nie jestem zwiazany, nie szukaj czlowieku spisku tam gdzie go nie ma

chce kupic kase fisklana czy kasy fiskalne, kolo dupy mam wasze rozgrywki i rozgryweczki, kto komu zagraza, kto kogo dyskredytowac probuje, czy siebie wzajemnie podsrywacie, czy jak codzienne stosunki miedzy sprzedajacymi kasy w stalowej wygladaja, szczerze to myslalem wlasnie o Was bo macie filie w Sandomierzu - co bardzo by mi pasowalo. Teraz juz wiem ze nie zajde.

pozdrawiam


Szanowny użytkowniku ifellgood jak już wcześniej wspomniałem proponuję podchodzić do tematu z rozsądkiem i spokojem. Jeżeli nie jesteś powiązany z branżą fiskalną lub właścicielami/pracownikami zajmującymi się tą branżą to z ręką na sercu przepraszam. Dlatego napisałem, że jest to prawdopodobieństwo a nie pewność. Nie tłumaczy to jednak w żadnym przypadku Twojej niegrzeczności i nie, nie wypada być niegrzecznym.
Podobna sytuacja znana jest choćby z różnego rodzaju internetowych porównywarek cen gdzie firmy płaciły właścicielom witryn za pozytywne komentarze a swoim pracownikom nakazywały podpinać mniej pozytywne komentarze do konkurencji. Podobne sytuacje zdarzają się w każdej branży. Naiwnością byłoby wierzyć, że w branży fiskalnej jest inaczej. Zatem jeszcze raz, wybacz moje podejrzenia.
Co do tego czy do nas przyjdziesz czy nie, o ile faktycznie poszukujesz urządzenia fiskalnego, to zarówno nasza konkurencja jak i my będziemy mieli klientów. Takie są realia tego rynku na dzień dzisiejszy. Przyjdziesz do nas, będziesz powitany z otwartymi ramionami i zostaniesz obsłużony najlepiej jak potrafimy. Podobnie jak pozostali klienci. Nie przyjdziesz do nas, trudno. Jesteśmy świadomi tego, że nie każdemu z nami po drodze. Podobnie jak innym klientom nie jest po drodze z naszą konkurencją. Sytuacja normalna w każdej branży, nie tylko fiskalnej.
Nawiązując do tego, że ktoś się Ciebie czepia... Stosujesz znak w naszym regionie (Europa, Ameryka) znane i kojarzone z faszyzmem. Mimo, że w Indiach np. jest kojarzony zupełnie odmiennie. Nie dziw się zatem, że ludzie będą Cię postrzegali przez pryzmat faszyzmu i od czasu do czasu oberwie Ci się za to. Podobnie stosując pewne gesty, znaki u nas odbierane za wyraz "wszystko w porządku", "OK" w innych krajach bez ostrzeżenia, w najlepszym przypadku dostaniesz po twarzy. Należy się z tym liczyć. Jak już masz takie nastawienie do życia to, dołączę się do słów użytkownika SzoPeN - "bądź twardy i powodzenia życzę". Życzę Ci również więcej dystansu abyś zarówno Ty, jak i inni mogli powiedzieć "I Feel Good".


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 18:56  
Cytuj
CYTAT

Szanowny użytkowniku ifellgood jak już wcześniej wspomniałem proponuję podchodzić do tematu z rozsądkiem i spokojem. Jeżeli nie jesteś powiązany z branżą fiskalną lub właścicielami/pracownikami zajmującymi się tą branżą to z ręką na sercu przepraszam. Dlatego napisałem, że jest to prawdopodobieństwo a nie pewność. Nie tłumaczy to jednak w żadnym przypadku Twojej niegrzeczności i nie, nie wypada być niegrzecznym.
Podobna sytuacja znana jest choćby z różnego rodzaju internetowych porównywarek cen gdzie firmy płaciły właścicielom witryn za pozytywne komentarze a swoim pracownikom nakazywały podpinać mniej pozytywne komentarze do konkurencji. Podobne sytuacje zdarzają się w każdej branży. Naiwnością byłoby wierzyć, że w branży fiskalnej jest inaczej. Zatem jeszcze raz, wybacz moje podejrzenia.
Co do tego czy do nas przyjdziesz czy nie, o ile faktycznie poszukujesz urządzenia fiskalnego, to zarówno nasza konkurencja jak i my będziemy mieli klientów. Takie są realia tego rynku na dzień dzisiejszy. Przyjdziesz do nas, będziesz powitany z otwartymi ramionami i zostaniesz obsłużony najlepiej jak potrafimy. Podobnie jak pozostali klienci. Nie przyjdziesz do nas, trudno. Jesteśmy świadomi tego, że nie każdemu z nami po drodze. Podobnie jak innym klientom nie jest po drodze z naszą konkurencją. Sytuacja normalna w każdej branży, nie tylko fiskalnej.
Nawiązując do tego, że ktoś się Ciebie czepia... Stosujesz znak w naszym regionie (Europa, Ameryka) znane i kojarzone z faszyzmem. Mimo, że w Indiach np. jest kojarzony zupełnie odmiennie. Nie dziw się zatem, że ludzie będą Cię postrzegali przez pryzmat faszyzmu i od czasu do czasu oberwie Ci się za to. Podobnie stosując pewne gesty, znaki u nas odbierane za wyraz \"wszystko w porządku\", \"OK\" w innych krajach bez ostrzeżenia, w najlepszym przypadku dostaniesz po twarzy. Należy się z tym liczyć. Jak już masz takie nastawienie do życia to, dołączę się do słów użytkownika SzoPeN - \"bądź twardy i powodzenia życzę\". Życzę Ci również więcej dystansu abyś zarówno Ty, jak i inni mogli powiedzieć \"I Feel Good\".

Pozdrawiam

taki byl plan, podejsc z rozsadkiem i spokojem :]
ale za przeproszeniem roz...ebales mi temat sugerujac ze jestem w jakis sposob powinowacony z kims kto sprzedaje kasy! no ku...wa co maja myslec inni uzytkownicy? - proste, nie powiedzlimy sie nasza wiedza bo koles jej nie potrzebuje :]
prawda na poczatku napisales
CYTAT
Z dużym prawdopodobieństwem temat został założony
ale po chwili juz byles pewien :]
CYTAT
... jest najwięcej to przychodzi mi na myśl, z którą firmą konkurencyjną wobec nas związany jest założyciel tego tematu.

napisalem Ci niegrzecznie zebys sie od mojej osoby sie od...ebal, napisalem ze nie mam z nikim nic wspolnego, przeprosiles by po chwili znowu poddawac w watpliwosc to czy kase chce zakupic
CYTAT
...o ile faktycznie poszukujesz urządzenia fiskalnego,
, wez sie okresl bo takie miotanie sie, to jest najgorsze ;]
podsumowujac, apelujesz o rozsadek, spokoj, rozwage, powsciagliwosc, a sam napisales ze jestem powiazany z konkurencja - to chyba hipokryzja?, rozyebales mi temat, nie napisales zadnej istotnej informacji, a teoretycznie od Ciebie i sasiadow powinienem dowiedziec sie najwiecej :]
to piekny umysl, teorie spiskowe szopa i niemcy?

pytam na forum, poniewaz kupujac kase wybiera sie rowniez serwis, to gdzie mam zapytac? w sklepie? - gdzie powiedza mi to co chce uslyszec?
nie chce prowokowac dalszej dyskusji z dupy, jak nie na temat to sobie podaruj, czesc 2 pomine bo nic o czepianiu nie pisalem :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 10:37  
Cytuj
niki2004 "A co do tego "donoszenia" do US to zapewne chodziło ci o ASCO,"

pomimo ze nie uzylas calkowitej nazwy firmy ktora tu juz padla to dalas jednoznacznie do zrozumienia o jaka firme Ci chodzilozapytanie

niki2004 "Sam Pan napisał "a co do ASCO II",a w którym miejscu mojej wypowiedzi taka nazwa się znalazła? bo ja nie wymieniłam konkretnej nazwy firmy istniejącej obecnie wraz z podaniem adresu i nazwiska właściciela, tylko o "ASCO", która z tego co wiem nie istnieje"

czyzbys wiec twierdzila ze firma o ktorej "domniemywałas" wczesniej, ze doniosi do US, nie istnieje?sciana
niki2004 to chyba Ty masz wyssane z palca informacjesmiech2

ifeelgood pytam na forum, poniewaz kupujac kase wybiera sie rowniez serwis, to gdzie mam zapytac? w sklepie? - gdzie powiedza mi to co chce uslyszec?

ifeelgood rusz 4 litery i po prostu wejdz do kilku sklepow stalowowolskich i sprawdz sam skad maja kasy i jakie sprzedawcy maja opinie na temat serwisu, mysle ze to jest najbardziej neutralne co moge Ci poradzic jesli znajdziech chwilke czasu;) pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »