NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Caritas a pomoc ubogim...,
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
Teraz nie mam czasu, odpowiem Ci później ale Owsiak nie mówił wprost o eutanazji, to tacy jak Ty sobie to dopowiedzieli.


"Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem - eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach" Jerzy Owsiak, no jasne ja sobie to dopowiedziałem. W ogóle to pewnie nazywam się Jerzy Owsiak?

hans, ty jesteś chyba przykładem tej goebbelsowskiej propagandy stąd ten nick jak i avatar. Człowiek chory na alzheimera nie jest w stanie podjąć decyzji, a tą chorobę wymienił Owsiak. W Holandii nie mozna dokonać eutanazji na osobie chorej na alzheimera, a jednak w 2011 dokonano eutanazji na 64 letnie pacjentce. Lekarz twierdził że chciała tego, nie ma na to dowodów oświadczenia czy świadków. Każdego roku 10% przypadków budzi wątpliwość w tym kraju czy były uzasadnione. Czegoś nie doczytałeś? Mam nadzieję że Holandię zaliczasz do cywilizowanego kraju.

Tobie może to kojarzy się z hitlerowskimi Niemcami, ale ludziom znającym to pojęcia kojarzy się od czasów starożytnej Grecji i Rzymu. Tak więc pisz o swojej glowie, ok?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 09:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
hans, ty jesteś chyba przykładem tej goebbelsowskiej propagandy stąd ten nick jak i avatar.

Chyba trafiłem w dziesiątkę, skoro się tak denerwujesz smiech2
.
I czytaj ze zrozumieniem - nie napisałem, że goebbelsowska propaganda tkwi w Twojej głowie.


CYTAT
Człowiek chory na alzheimera nie jest w stanie podjąć decyzji (...) W Holandii nie mozna dokonać eutanazji na osobie chorej na alzheimera, a jednak w 2011 dokonano eutanazji na 64 letnie pacjentce.

Holandia jest jedynym państwem na świecie, gdzie chory na starczą demencję, w tym Alzheimera, może poprosić lekarza o eutanazję, pod warunkiem, że zrobi to we wczesnym stadium choroby, a więc w pełni świadomy. W 2010 r. uśmiercono na życzenie 21 takich pacjentów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 11:26  
Cytuj
Trafiłeś, ale kulą w płot. Forum to przerywnik w pracy, a nie miejsce na wyładowywanie emocji. Chyba że piszez z własnego doświadczenia.

Proponuję zacząć od wyjaśnienia terminów, którymi się posługujesz...
Jak widać pisząc o głowach zaliczyłeś i mnie, wszak piszesz zaczynając "ktorymi się poslugujesz" Prosze Cię, miej trochę szacunku do siebie i nie kombinuj

Holandia jest jedynym państwem na świecie, gdzie chory na starczą demencję, w tym Alzheimera, może poprosić lekarza o eutanazję, pod warunkiem, że zrobi to we wczesnym stadium choroby, a więc w pełni świadomy. W 2010 r. uśmiercono na życzenie 21 takich pacjentów.

Misiu drogi, osoby z alzheimerem według prawa nie kwalifikują się do eutanazji, a to że są, to jak opisany przypadek owej kobiety. Wczesne stadium to ile, miesiąc po wykryciu, dwa... rok? Nie ma widełek i droga do manipulacji otwarta, bo trudno udowodnić że było inaczej. Tak samo trudno udowodnić po śmierci że pancjentka nie wyraziła slownej woli. Owe 10% nie bierze się z powietrza. Rok wcześniej były to tylko 3 osoby, a jak widać w roku nastepnym nastąpił gwałtowny wzrost co zaczeło budzić w spoleczeństwie kontrowersje. Stąd w 2012 próba legalizacji eutanazji z chorobą alzheimera co było opisane w art GW. Jak się chce coś zalegalizować to logiczne jest że prawo to wyłącza na obecną chwilę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 16:58  
Cytuj
CYTAT

\"Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem - eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach\" Jerzy Owsiak, no jasne ja sobie to dopowiedziałem. W ogóle to pewnie nazywam się Jerzy Owsiak?



Tak Pilecki ale doskonale wiesz, że nie chodziło o model holenderski. Trzeba o tym rozmawiać. Nawet Jan Paweł II w jakimś sensie poddał się eutanazji.

CYTAT
Drogi Andrzejku gmina finasuje na podstawie ustawy, tak samo jak inne zadania które nalezą do kompetnecji opieki. Jak chcesz to załóż sobie restaurację i działaj, wyżej opisałem Ci co taniej. Albo zalóż sobie hospicjum, choc Owsiak mówił że eutanazja to pomoc w takich przypadkach hehe. Z takim podejściem to na pewno bys zaoszczędzil hehe


Gmina oczywiście ma takie obowiązki ale dlaczego akurat Caritas jest wykonawcą? Został w jakiś sposób wybrany, był konkurs, przetarg?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
Tak Pilecki ale doskonale wiesz, że nie chodziło o model holenderski. Trzeba o tym rozmawiać. Nawet Jan Paweł II w jakimś sensie poddał się eutanazji.

Gmina oczywiście ma takie obowiązki ale dlaczego akurat Caritas jest wykonawcą? Został w jakiś sposób wybrany, był konkurs, przetarg?


Nie wiem o jaki mu chodziło i Ty też nie wiesz bo nie wymienił, więc po co te rozważania nad modelem? Eutanazja to enutanazja bez względu na model. Po za tym wymienił alzheimera, choroba ta w Holandii cho ustawowo jest zakazana eutanazji

A Jan Paweł II ne poddał się eutanazji w żadnym sensie, zrezygnował z leków uśnieżających ból, a nie ratujących życie. Nie mieszaj JP2 do Owsiakowych wypowiedzi i później pokrętnego tłumaczenia w perfidny sposób wykorzystując osobę JP2.

Caritas nie jest jedynym, są tez ine związki wyznaniowe jak świeckie stowarzyszenie im św Alberta. A tak po za tym od wieków tym zajmowali się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 07:33  
Cytuj
@Pilecki

CYTAT
Forum to przerywnik w pracy, a nie miejsce na wyładowywanie emocji.

Czyżby?
Na moją propozycję, by uściślić używane określenia, bo Goebbels używał słowa "eutanazja" w znaczeniu "eksterminacja" Ty zareagowałes tak:
CYTAT
hans, ty jesteś chyba przykładem tej goebbelsowskiej propagandy

A może w końcu odpowiesz czy eutanazja oznacza dla Ciebie to, o czym ja napisałem, czy też bliżej Ci jest do utożsamiania eutanazji z eksterminacją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
@Pilecki

CYTAT
Forum to przerywnik w pracy, a nie miejsce na wyładowywanie emocji.

Czyżby?
Na moją propozycję, by uściślić używane określenia, bo Goebbels używał słowa \"eutanazja\" w znaczeniu \"eksterminacja\" Ty zareagowałes tak:
CYTAT
hans, ty jesteś chyba przykładem tej goebbelsowskiej propagandy

A może w końcu odpowiesz czy eutanazja oznacza dla Ciebie to, o czym ja napisałem, czy też bliżej Ci jest do utożsamiania eutanazji z eksterminacją.



Już Ci odpisałem, więc powtarzam bo widzę problem jest po Twojej stronie:
1. Zwróciłem się bezpośrednio do Ciebie, bo sam zwróciłeś się bezpośrednio do mnie. Teraz zrozumiałe, czy mam ponownie zacytować w/w cytat?
2. Odpowiedziałem czym jest eutanazja, patrz cywizlizacja grecka i starozytnego Rzymu. Eksterminacja jest pojęciem odnośnie likwidacji ludności pod względem kulturowym, narodowościowym czy religijnym. Może najpierw zapoznaj się z pojęciem słowa "eskterminacja" bo żaden słownik nie zalicza do niej eutanazji.

Czy naprawdę nie jesteś w stanie zrozumieć prostego przekazu i trzeba pisać dwa razy?

Mama nadzieję, że teraz jasne, że nie będziesz powtarzał 1000 razy, aby w myśl zasady przywołanej przez siebie propagandy: "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" Autora znasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 09:02  
Cytuj
Gmina oczywiście ma takie obowiązki ale dlaczego akurat Caritas jest wykonawcą? Został w jakiś sposób wybrany, był konkurs, przetarg?

Isnieją prywatne hospicja, chyba fundacji, czy zakłady opieki, niektóre noclegownie są prowadzone przez miasto, jak widzisz wybór jest i nie tylko Caritas zajmuje się tym. I jak napisałem wyżej jest stowarzyszenie brata Alberta powstałe 30 lat temu. Nic nie powstało do tej pory co miało by takie same cele więc o jakich konkursach mówisz? Mniejsze zadania rezalizują samorzady w oparciu o inne stowarzyszenia. W stalowej jest przecież kilka takich stowarzyszenień realizujących zadania we współpracy z pomocą społeczną.

do hansa
hans, ty jesteś chyba przykładem tej goebbelsowskiej propagandy (zapomnialeś dopisać drugą część)stąd ten nick jak i avatar

Gra słów i skojarzeń. Po za tym przez kilkadziesiąt lat likwidacja chorych była nazywana eutanazją. Rozumiem, że na potrzeby dziesiszych czasów trzeba je zamienić na eksterminację aby ludziom źle się nie kojarzyło z tym co robiła III Rzesza. Niestety jak juz napisałem wyżej, eksterminacja nie obejmuje medycznego aspektu chyba że weźmiecie się też za poprawę słowników wyrazów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 12:31  
Cytuj
@Pilecki
Widzę, że jasna odpowiedź na zadane proste pytanie przekracza twoje możliwości.chytry
Bez odbioru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
@Pilecki
Widzę, że jasna odpowiedź na zadane proste pytanie przekracza twoje możliwości.chytry
Bez odbioru.


Skąd mogłem wiedzieć że jasna odpowiedź przekroczy możliwości intelektualne Twojej osoby?
Pa, i polecam jeszcze raz zajrzeć do słownika wyrazów, co kryje się pod pojęciem "eksterminacja". W Stalowej są biblioteki (jakby zabrakło w domu).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 17:52  
Cytuj
Pilecki co ty na to:

Znając Jana Pawła II z mojej pracy doktorskiej na jego temat, wnioskuję, że jeżeli wypowiedział te słowa, to miał na myśli, że nikogo nie wolno trzymać przy życiu każdym kosztem! Miliony potrzebują pomocy, i nie byłoby, zdaniem Papieża, sprawiedliwym, by wszystkie środki i pieniądze wydano tylko na niego , bo był papieżem! Tu chodzi o proporcjonalność i sprawiedliwość. Papież słusznie obawiał się, że jego kosztem zginie bez pomocy tysiące innych pacjentów! Opieram się tu na następujących słowach Papieża: "z pewnością, istnieje obowiązek moralny leczyć i dać się leczyć, ale ten obowiązek winien mierzyć się w sytuacjach konkretnych. To oznacza, że trzeba obliczyć, czy środki terapeutyczne do dyspozycji, są obiektywnie proporcjonalne w stosunku do możliwości potencjalnej perspektywy polepszenia kondycji chorego i uleczenia. Wyrzeczenie się środków nadzwyczajnych czy też nieproporcjonalnych, nie jest równoznaczne z samobójstwem, czy eutanazją" (por. Kongregacja Doktryny Wiary, Declaratio de euthanasia, Iura et Bona, IV) (Evangelium Vitae, [65], Insegnamenti, t. XVIII (1), s. 800.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 19:58  
Cytuj
dlaczego nie napiszesz kogo cytujesz? :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 20:01  
Cytuj
Czytałeś? To słowa Papieża. W tekście jest to wyraźnie zaznaczone. A kto je przytacza, to drugorzędna sprawa.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 20:14  
Cytuj
to nie sa słowa papieza, znowu cytujesz osoby z forum bez imienia i nazwiska?

Znając Jana Pawła II z mojej pracy doktorskiej na jego temat, wnioskuję, że jeżeli wypowiedział te słowa, to miał na myśli, że nikogo nie wolno trzymać przy życiu każdym kosztem! Miliony potrzebują pomocy, i nie byłoby, zdaniem Papieża, sprawiedliwym, by wszystkie środki i pieniądze wydano tylko na niego , bo był papieżem! Tu chodzi o proporcjonalność i sprawiedliwość. Papież słusznie obawiał się, że jego kosztem zginie bez pomocy tysiące innych pacjentów! Opieram się tu na następujących słowach Papieża:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 20:38  
Cytuj
Człowieku od momentu na którym zakończyłeś swój cytat zaczyna się cytat papieża. Naprawdę nie potrafisz czy nie chcesz tego zrozumieć?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 21:11  
Cytuj
potrafię dlatego dokończę Ci ten cytat abyś miał świadomośc że jesteś manipulatorem jak ta osoba. Myślałem że nie znasz dalszej treści, ale widac skoro nie masz innej odpowiedzi to cytuje to czego nie dokończyłeś

"We współczesnej medycynie coraz większe znaczenie zyskują tak zwane „terapie paliatywne”, których celem jest złagodzenie cierpienia w końcowym stadium choroby i zapewnienie pacjentowi potrzebnego mu ludzkiego wsparcia. W tym kontekście wyłania się między innymi problem godziwości stosowania różnego rodzaju środków przeciwbólowych i uspokajających w celu ulżenia cierpieniom chorego, gdy wiąże się to z ryzykiem skrócenia mu życia. Jeśli bowiem można uznać za godną pochwały postawę kogoś, kto dobrowolnie przyjmuje cierpienie, rezygnując z terapii uśmierzającej ból, aby zachować pełną świadomość i uczestniczyć świadomie — jeśli jest wierzący — w męce Chrystusa, to nie sposób utrzymywać, że wszyscy są zobowiązani do takiej „heroicznej” postawy. Już Pius XII stwierdził, że jest dozwolone uśmierzanie bólu za pomocą narkotyków, nawet gdy w konsekwencji prowadzi to do ograniczenia świadomości i skrócenia życia, „jeżeli nie istnieją inne środki i jeśli w danych okolicznościach nie przeszkadza to wypełnieniu innych powinności religijnych i moralnych”79. W takim przypadku bowiem nie pragnie się śmierci i nie dąży do niej, choć z uzasadnionych przyczyn dopuszcza się ryzyko śmierci: pragnie się jedynie skutecznie złagodzić ból, stosując środki przeciwbólowe udostępnione przez medycynę. Niemniej jednak „nie należy pozbawiać umierającego świadomości bez poważnych przyczyn”80: w obliczu zbliżającej się śmierci ludzie powinni być w stanie wypełnić swoje obowiązki moralne i rodzinne, zwłaszcza zaś powinni mieć możliwość w pełni świadomego przygotowania się na ostateczne spotkanie z Bogiem.
Poczyniwszy te rozróżnienia, w zgodzie z Magisterium moich Poprzedników81 i w komunii z Biskupami Kościoła Katolickiego, potwierdzam, że eutanazja jest poważnym naruszeniem Prawa Bożego jako moralnie niedopuszczalne dobrowolne zabójstwo osoby ludzkiej. Doktryna ta jest oparta na prawie naturalnym i na słowie Bożym spisanym, jest przekazana przez Tradycję Kościoła oraz nauczana przez Magisterium zwyczajne i powszechne82.
Praktyka eutanazji zawiera — zależnie od okoliczności — zło cechujące samobójstwo lub zabójstwo."

Evangelium Vitae rodział III "Nie zabijaj" poz.65, całośc ma mniej niż 1/2 str A4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 21:27  
Cytuj
Twój cytat dotyczy zupełnie czego innego.

Pomijając, sprawy religii bo ona nie jest prawem w Polsce. Czy jeśli będę chciał poddać się eutanazji staniesz mi na drodze? Czy moja suwerenna decyzja w jakikolwiek sposób ma wpływ na twoje życie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
Czy jeśli będę chciał poddać się eutanazji staniesz mi na drodze? Czy moja suwerenna decyzja w jakikolwiek sposób ma wpływ na twoje życie?

Niczego Andrzejek nie rozumiesz...
"Pilecki" i jemu podobni właśnie tego chcą - zabronić Ci!
Chcą swoje zwyczaje i nakazy religijne narzucić poprzez system prawny wszystkim, również tym, którzy mają inne poglądy.
Wszyscy mają myśleć tak jak oni, a jak nie, to do więzienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 06:24  
Cytuj
CYTAT
Twój cytat dotyczy zupełnie czego innego.

Pomijając, sprawy religii bo ona nie jest prawem w Polsce. Czy jeśli będę chciał poddać się eutanazji staniesz mi na drodze? Czy moja suwerenna decyzja w jakikolwiek sposób ma wpływ na twoje życie?


Tak, a czego dotyczy? Umiesz czytac? Evangelium Vitae, [65], a ja co wstawiłem nie Evangelium Vitae, [65] ? Muszę cię rozczarowac, ale w tym rodziale są pozostałe przypisy tj Kongregacja Doktryny Wiary, Dekl. o eutanazji, Iura et Bona (5 maja 1980) AAS 72 (1980)

Pisz bajki hansowi, że to co innego, każdy kto zechce otworzy sobie ten tekst w encyklice w rodziale III i poz 65 i przeczyta sam. To że ty masz problem z przebrnięciem przez tekst, nie umiesz napisac z jakiego forum to wziałeś i jeszcze chciałbyś byc mądrzejszy od samego Jana Pawła II udowadniając (niewiadomo czym)że tak naprawdę chciał powiedziec co innego i poddał się eutanazji w jakimś sensie, masz lepsze info od lekarzy prowadzących, lepsze niż prof kliniki pod którymi był opieką, lepsze niż obecni przy jego konaniu....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 07:20  
Cytuj
Nie unoś się tak Pilecki bo to forum, tylko przerwa w pracy.
Zadałem tam jeszcze jedno pytanie, odpowiesz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 09:00  
Cytuj
unosić to możesz się Ty z podniecenia kolejnym brakiem elemetarnej wiedzy u siebie, ktora została publicznie obnażona

Ja będę odpowiadał, a ty będziesz zadawał kolejne pytanie. Może najpierw poradź sobie z odpowiedzimi już udzielonymi? Ponoć Owsiak nie mówił o eutanazji hehe, a JP2 usprawiedliwiał, tylko ktoś najwyraźniej (Andrzejek) nie doczytał i stąd kolejne pytania. Jak zawsze zero honoru żeby przyznać się do błędu.

Ja wracam do pracy a ty tu pisz, bo to jedyne miejsce gdzie ktoś może jeszcze posłuchać co masz głupiego do powiedzenia :]

Na koniec słowo do hansa.
Ty potrzebujesz norm prawnych aby popełnić samobójstwo że domagasz się legalizacji? Jak dla siebie to chyba nie musisz, a jak myślisz już o kimś z rodziny - bo jesteś troskliwy - aby nie był dla ciebie uciążliwy to zapytaj jego przede wszystkim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 17:09  
Cytuj
Pilecki o temacie trzeba rozmawiać.

Zero honoru? Przecież to nie ja wymyśliłem ten tekst a skąd te słowa jest zawarte w tekście.

Widzę, że nie potrafisz kulturalnie rozmawiać o ile w ogóle potrafisz rozmawiać.
Nie wtrącaj się w życie innych i nie mów im co powinni a czego nie powinni robić. Eutanazja powinna być świadomym wyborem dorosłego człowieka. I tylko tego człowieka a nie takich ludzi jak ty. Ty decyduj o sobie nie o mnie.

Tyle z mojej strony.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »