NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep z zabawkami Toy Planet., opinie i doświadczenie.
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 12:39  
Cytuj
Wiadomo , że Toy Planet jest rozwijającą się sieciówką z zabawkami.
Od dwóch miesięcy posiadamy ten sklep w naszym mieście , w galerii Prima.
Czy ktoś z Was robił tam zakupy bądź robi ?
Jaka jest Wasza opinia i doświadczenie związane z tym sklepem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 12:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 12:43  
Cytuj
Drogo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 12:58  
Cytuj
Niestety we wszystkich zabawkowych w stalowej woli jest drogo lub bardzo drogo.
Albo zostaje polować na liczne przeceny w Tesco przy okazji czasem się coś trafi taniej niż na allegro albo smyk w rzeszowie. Tam przecena o 50% jest prawdziwa i zabawki kosztują połowe tego co wcześniej a nie połowe ceny katalogowej

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 13:00  
Cytuj
Dokładnie Smyk jest moim ulubionym sklepem jeśli chodzi o zabawki, ubrania dla mojego brzdąca też tam często kupuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 13:10  
Cytuj
Dawno nie byłem w Milci, ale jak szukałem karuzeli do łóżeczka, to pamiętam, że facet miał tam całkiem przyzwoite ceny. Tego samego dnia oglądałem karuzele w Tesco i po wyjściu stamdąd nasuwało mi się tylko jedno słowo: żenua. Być może na okresowych promocjach mają w Tesco tanio, ale niestety jeszcze na taką nie trafiłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 13:15  
Cytuj
echelon my mamy w najbliższej rodzinie 5ke dzieci.
5 x urodziny, 5 x mikołaj i 5 x dzień dziecka.
W związku z powyższym polujemy na dobre ceny i rozeznanie spore i kilka rezcy kupiliśmy w tesco ale w okresie małego ruchu na zabawkach, a tak prawie zawsze allegro, szukam aukcji z darmową wysyłką i kupuje poza sezonem i prezenty sporo tańsze, nawet na allegro podnosili ceny przed mikołajem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 13:25  
Cytuj
Tak , smyk ma obniżone ceny po wcześniej zagorowanych. Pamiętajcie , nigdy nic nie jest za darmo. Jeśli chodzi o Tesco chcę zaznaczyć promocję , która była na święta 50% taniej. Ale to 50% było dawane w bonach. Także zarobili na innych produktach w bonach i przy tym , że jeśli przyszedł ktoś już po zabawki zrobił także inne zakupy. Na zabawkach wcale nie stracili bo mało kto wie , że te najnowsze i te z reklam były na półkach zastąpione innymi , takimi które nie schodziły , jakieś tanie zwykle samochody itp., które w rzeczywistości kosztują tyle samo bez promocji. Dali reklamę tak naprawdę na zabawki z poprzednich sezonów i ludzie się rzucili. Po raz kolejny powtarzam, nikt nie daje nic za darmo.

Myślicie , że Toy Planet utrzyma się w naszym mieście ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 13:31  
Cytuj
Na allegro jest taniej. Bo jeśli ktoś trzyma towar w domu to wiadomo , że odchodzą koszty wynajmu lokalu. Tam też należy uważać , zabawki z wadą , ze zwrotów i te wystawowe. Ale nie wszystkie. Wiadomo też , że podroby. Jeśli są wszystkiego to czemu miałoby nie być Disney'a. Zresztą , ja jeśli nie wezmę do ręki, nie poogladam, nie poczytam to nie kupię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 13:39  
Cytuj
Moim zdaniem sklep Toy Planet nie ma większych szans. Tak jak pisano wcześniej jest tam drogo a czasy coraz cięższe. Ludzie szukają okazji np. allegro, przeceny itp. Mimo wszystko ja życzę jak najlepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 14:06  
Cytuj
Nie ma szans. kiepska lokalizacja, wysokie ceny i brak reklamy.

Tak czytam o tych podróbach i żart dobry jak kupujesz u kogoś kto ma 50-60 tysięcy pozytywów to zwykle taka osoba pisze że chodzi o orginał.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 21:15  
Cytuj
Znam takich co na allegro sprzedają podróbki Nike , addidass itp. i też mają po kilka tysięcy pozytywów. Gdybym nie wiedziała to bym nie pisała. O używanych zabawkach w Anglii też nie wspomnę skąd je biorą. Żeby ludzie tylko wiedzieli.

Prima to zła lokalizacja , oprócz lokali w Tesco lepszej chyba nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 21:29  
Cytuj
Te D.L. jak wszystko tak wiesz to po jaki h...j pytasz, masz coś z tego ?

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 21:36  
Cytuj
Czyli wszystko jasne.
Miałaś kase, namówili cie na toydols i teraz próbujesz reklamować. Kobieto codziennie na allegro odbywa się kilkadziesiat tysiecy aukcji. Niby jesteś światła i wykształcona a prawisz argumenty jak średniowieczny ksiądz. Temat zamykam bo zmierza do dalszej reklamy, a tobie życzę sukcesów.


Prima to super lokalizacja, szkoda tylko że nikt tam nie chodzi bo parking podziemny płatny i typowy target czyli osoby bardziej majętne maja problem z jazda swoim dużem suvem po ślimaku.
PArkingi wkoło ciągle zajęte, dlatego ilośc miejsca wolnego dalej powala..

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 21:38  
Cytuj
W City Parku tez sprzedają podróbki Nike, Reeboka, itp. i jakoś nikt się ich nie czepia smiech2

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »