NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Dlaczego o Stalowej Woli nie mówią w mediach ?,
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 10:29  
Cytuj
Kiedy ostatnio słyszeliście żeby w ogólnopolskich mediach mówili coś o Stalowej Woli, albo pokazywali nasze miasto ?
Ja w ciągu ostatnich kilku miesięcy słyszałem o Stalowej Woli raz - w kontekście wizyty Donalda Tuska.
To już Sandomierz (25 tys. mieszkańców) jest bardziej znany, za sprawą serialu "Ojciec Mateusz".
Ostatnio też Sanok (40 tys. mieszkańców) medialnie się wybił, dzięki temu desperatowi który zabarykadował się w mieszkaniu.
A Stalowa Wola ? Mieszka nas tu ponad 65 tys. ludzi. Jak to możliwe że miasto jest medialnie niemal martwe ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 10:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 10:42  
Cytuj
Nie bluźnij, patriota przyniósł nam przecież sławę. Szlęzak wypowiadając, że "gówno go to obchodz" tez poruszył TVP. Im wiekszy skandal tym glosniej. Nic sie nie dzieje wiec cisza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 10:56  
Cytuj
CYTAT

Ostatnio też Sanok (40 tys. mieszkańców) medialnie się wybił, dzięki temu desperatowi który zabarykadował się w mieszkaniu.


No piękny przykład umiech

Florek ścieżkę już znasz ... do dzieła jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bax
bax
Posty: 70
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 11:06  
Cytuj
Florek, ja widzialem w wiadomosciach o 12stej na Tvp1 material o zakazie odwiedzin (z powodu grypy) w szpitalu w stw. Jakies, nie wiem 2 tyg temu ? Wiec cos sie dzieje , cos pokazywane jest hehe umiech ok

Bax
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 11:18  
Cytuj
Nie mówią, bo nic się nie dzieje - serialu u nas nie kręcą, a jakby Stalowa miała się medialnie wybić taką sytuacją jaka miała miejsce w Sanoku, to może lepiej niech się nie wybija sciana

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 11:27  
Cytuj
A ja słyszałam w wiadomościach o Hucie coś juz parę razy i był też film dokumentalny jakiś z Zagrobelnym. Poza tym co chciałbyś, żeby pokazywali o STW skoro tu nic nie ma i nic ciekawego się nie dzieje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 11:38  
Cytuj
Florek, nakręc jakieś Kryminalne Zagadki Stalowej Woli i będziemy się oglądać w TVP1 albo 2. Jak by to było jednak za trudne do wykonania, to mam jeszcze inny pomysł. Kiedyś golas, który przebiegł się przez Aleje był stosunkowo często oglądany w sieci i nawet był na jakiejś migawce u Majewskiego. Założę się o każde pieniądze, że jak byś wyszedł na ulicę z gołą dupą, polał fujarę wodę i przystawił do metalowego słupa, to byłbyś hitem internetu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 11:41  
Cytuj
Nie przesadzacie trochę? Na tym forum naprawdę nigdy się nic nie zmieni. Zawsze albo jakieś pretensje albo szydzenie z innych. Oto kolejny dowód, że nie ma co i kogo pokazywać w mediach jeśli chodzi o STW. Z taką społecznością...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
Nie przesadzacie trochę?


Pierwszy post z z tymi przykładami to już przesada, więc im głębiej w las, tym więcej drzew. Mam mu sugerować wzięcie jakiegoś zakładnika i zabarykadowanie się w jakimś mieszkaniu? To już lepiej niech zrobi coś mniej groźnego - niech wejdzie do banku, zagrozi pracownikom bananem wyciągniętym z kabury i niech powie, że to napad skoro chce brylować w tvnach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 13:28  
Cytuj
Florek a kiedy wczesniej slyszales o Sanoku? Bo ja ostatnią głosniejsza akcje przypominam sobie właśnie z tym psycholem. Ludzie Ci wymienili: Huta, materiał o Zakościelnym, Muzeum Regionalne, Patriota, Szlezak- to sie pojawia i nie ogarniam co innego bys chciał. Nie mamy Wisły i rynku jak Sandomierz wiec Ojca Mateusza nikt u nas nie nakreci. Nie jestesmy miastem akademckim wiec w tej dziedzinie tez nie poszalejemy. Nie ma u nas tak spektakularnych galerii jak w Rzeszowie aby przyjezdzala Rubik albo Krupa. Popatrz na Puławy- miasto takie jak Stalowa a jdnak cos sie o nim mowi? Bo mają Azoty, Weterynarie, Nwozy Sztuczne to są ogromne zakłady, a dodatkowo blisko Kazimierz więc jest jakis punkt zaczepienia. Daj jakis madry przykład o czym moglyby media mowic a nie mowią. Chyba tylko produkcja krówek w OSM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 13:51  
Cytuj
Chyba chodzi o to, że szmatłąwe mainstreamowe media nie mówią o Stalowej, bo nie ma tutaj tematu do zarobienia na pierdołach.
Wpisz sobie w google "LiuGong acquires Huta Stalowa Wola". Setki serwisów pisały o tym wydarzeniu, ale nasza telewizja bardziej interesuje się tym, że komuś sąsiad nasikał na samochód, albo że rodzina zjadła niesmaczną rybę z targu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 15:38  
Cytuj
Było też o straży miejskiej - a raczej o jej likwidacji decyzją Pana Prezydneta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 18:12  
Cytuj
Rok temu kosmitow znalazlem uśmiech az @ANULKA zupe z wrazenia przesolila jak napisalem gdzieuśmiechuśmiech


Jakbym oddal ta sprawe do tv np SPRAWA DLA REPORTERA to wtedy i bylo by hucznie jak to kosmici oszukuja.

Tylko ze nie mam czasu na to.:cwaniak:

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 19:07  
Cytuj
Kurcze nie dalej jak tydzień temu trąbili że u nas szpital zamknięty.
Tvn24 informował o przejęciu hsw intensywnie.
Słyszałem tez o stalowej przy okazji likwidacji straży miejskiej i co gdzieś likwidują straż mówia o stalówce.
A ogólnie podkarpacie daleko i mało się mówi, wolę by nie porównywano nas do sanoka serio

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 10:45  
Cytuj
Większość wiadomości w mediach to złe wiadomości, więc skoro nie mówią o Stalowej to chyba dobrze cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 14:06  
Cytuj
CYTAT
P.S. I dlaczego media nie wspominają o mnie ?


Choć masz ambicję żeby być trochę takim drugim Gracjanem Roztockim, to jednak masz za mały PR. Musisz się trochę pokazać z debilnej strony na YT.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 08:36  
Cytuj
Wczoraj w rydzykowym radyjku ktoś (pewnie klecha) wychwalał pod niebiosa z 15 minut Stalową Wolę. Było o tym jak się rozwija, jakie cudowne zakłady (obozy) pracy Powstały i powstają. Nie zapomniał także napomknąć o KULu i bibliotece i o tym jakie to cudowne miejsce do studiowania.
Zabrakło tylko reklamy Planety, Arkadii, Kebaba 24 i Flamingo.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 08:40  
Cytuj
Lepiej aby Stalowa Wola nie była znana - bo mamy jak na razie w miarę spokoj i ciszę . Co ma dać ten rozgłos medialny - zjazd różnego rodzaju dziwaków i innego szemranego towarzystwa ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 11:07  
Cytuj
Wczoraj na TVP2 widziałem jak Zygmunt Kotek podjeżdżał naszym dźwigiem ze Stalowej pod Alternatywy 4!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 11:31  
Cytuj
CYTAT

Ja osobiście czuję się dumny z tego że pochodzę ze Stalowej Woli, i nawet zareklamowałem ten forumowy topic na swoim profilu na Facebook\'u (a owy profil przerobiłem na rodzaj gazetki elektronicznej*):

http://www.faceb(...)awruszko



* - z wykształcenia jestem politologiem, ze specjalizacją \"samorząd i polityka lokalna\".


Florek daj już spokój swojej ciągłej reklamie.

Jak będziesz ciekawie pisał/mówił to możesz być nawet po szkole podstawowej - nie musisz nam pisać że jesteś z wykształcenia politologiem jezyk

Albo ktoś ma polot albo nie...
Reklamę zacznij od swoich najlepszych kawałków...
np. http://www.youtube.com/watch?v=AD6Tyj7Tgcc&list=UUq0RTccKXhrdHS5zY4zlZYg
lub http://www.youtube.com/watch?v=c2G3uUJn7gU umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 12:02  
Cytuj
Florek, mam 1 pytanie do Ciebie.

Dlaczego Twój blog to nic innego jak Ctrl+C i Ctrl+V informacji ze świata z różnych stron internetowych?

Chcesz być konkurencją dla onetu?wp?

DO tej pory sądziłem, iż blog to inwencja własna a tu proszę proszę...

edit. trafiłem też na kanał na YT....
pozdrawiam smiech2

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
Huta Stalowa Wola, to już właściwie Liu Gong Stalowa Wola.
Ostatnio umarła też chyba nadzieja dla wojskowego oddziału HSW - miał produkować płyty opancerzenia dla transporterów Rosomak, ale rozmowy między stroną Polską a fińską firmą Patria załamały się.
Nie będzie 850 Rosomaków, a jedynie 690 (dostawy zakończą się w tym roku), oczywiście wyprodukowanych bez udziału HSW.

@Florek-xxx
Skąd ty takie brednie bierzesz?
Huta Stalowa Wola nie produkuje żadnych blach, ani pancernych, ani niepancernych.
Takie płyty w Stalowej Woli produkuje prywatna firma COGNOR (dawniej ZŁOMREX).

A na temat przyszłości Huty Stalowa Wola ostatnio pisano i pokazywano informacje w mediach - poniżej podrzucam pierwsze z brzegu linki, bo chyba nie umiesz skorzystać z Google:
http://www.radio(...)eniowego
http://www.newsb(...)/223733/
http://finan(...)id=1feae
http://www.naszd(...)cje.html
http://wybor(...)ich.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Echelon, jak pokazał przykład Sosnowca, lepszy czarny PR niż żaden.


Czyli co, planujesz kogoś zabić po tym jak zadzwonisz z niusem do TVNu? Florku, czy ktoś już postawił ci diagnozę, czy udało ci się uciec przed badaniem mlotek?

CYTAT
puścić plotkę że na cmentarzu w Rozwadowie straszy. Pewnie wiele osób chciałoby przyjechać i zobaczyć nawiedzony cmentarz.


Mamy już takie miejsce: niektórzy mówią, że straszy w jednym opuszczonym domu przed Niskiem. Może zabierz tam swoją kamerkę i nakręć coś przerażającego. Tylko nie zrób pod siebie, bo woda jest tam zapewne odłączona.

Btw, obejrzałem twój kanał na YT. Człowieku, rządzisz smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 17:50  
Cytuj
@Reiker
CYTAT
CYTAT (\"hans\")
Huta Stalowa Wola nie produkuje żadnych blach, ani pancernych, ani niepancernych.
Takie płyty w Stalowej Woli produkuje prywatna firma COGNOR (dawniej ZŁOMREX).

Huta Stali Jakościowych SA [HSJ] Grupa COGNOR...
Dawna Walcownia...

A gdzie tu jest Huta Stalowa Wola?
Może słowa w nazwie firmy "Huta Stalowa" i "Huta Stali" wystarczą ci, by twierdzić, że to ten sam zakład?

CYTAT
Każdy dureń wie że, z Huty Stalowa Wola pozostał twór zwany dumnie dalej dyrekcją z zarzadem i świtą socjalistycznego skansenu

Nie wiem, co wiedzą durnie.
A zakład produkcyjny Z-5 to niby nie jest HSW? O ile wiem, to w HSW pracuje ok. 1 tys. osób. Twierdzisz, że to sami dyrektorzy oraz ich zastępcy i sekretarki?

CYTAT
Liu Gongi to tylko resztki byłych wydziałów, po przejęciu przez Chińczyków

Ładne mi resztki - 1500 osób. Pokaż mi w STW liczniejsze firmy - chyba tylko elektrownia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
1. Źle mnie zrozumieliście.
Bynajmniej nie chcę aby w Stalowej Woli stało się coś złego.
Chodzi o to, aby nasze miasto czymś się wyróżniało, i tym samym było medialnie popularne.

2. Uważam że jestem osobą która potrafi godnie reprezentować nasze miasto (Stalową Wolę). Stąd też proszę o Wasze oddolne poparcie, abym sam mógł później wesprzeć Was odgórnie.
Jeżeli usłyszycie że ktoś poszukuje politologa, polećcie mnie.
Proszę i dziękuję.




urojenia wielkościowe – przekonanie o szczególnej ważności własnej osoby, np. chory uważa, że sam jest/był wielką osobistością, lub też, że jest nikomu nieznanym doradcą, przyjacielem lub kimś specjalnym dla jakiejś ważnej osoby (prezydenta, króla itp). Urojenia niekoniecznie muszą się tyczyć osoby, która je wypowiada. Mogą one odnosić się do rzekomego dalekiego przodka chorego, który sam był bardzo sławny lub był doradcą jakiejś ważnej osoby.

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »