NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wybielanie zębów, koszt zabiegu
Posty: 45
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 14:21  
Cytuj
Witam.
Chciałem spytać czy ktoś wybielał zęby u dr.Szoji albo dr.Trafidło.
Jaka jest cena i ile czasu utrzymuje się wybielenie.
Wiem że są różne rodzaje wybielania. Jesli ktos korzystał prosze o podzielenie się swoim odczuciem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 14:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 14:53  
Cytuj
głownie chodzi mi o koszt nakładek silikonowych które odciska nam dentysta oraz strzykawek z żelem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 15:08  
Cytuj
Kup sobie paski Crest, szkoda kasy, a przede wszystkim zdrowia na wybielanie u stomatologa, a paski dają taki sam efekt, utrzymuje się ok. pół roku. Kosztują ok. 80 na 2 tyg wybielania.
Szwagierka wybielała i żałuje do dziś - nadwrażliwość, kruszenie się zębów.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 16:22  
Cytuj
A ja jestem innego zdania niż Nessie. Zęby wybielałam w 2010 roku, w lipcu, efekt utrzymuje się do dziś, mimo że jestem amatorką ziołowych herbat i kawy. Ja polecam wybielanie u dentysty, ale nie nakładkami tylko w gabinecie, robi się podczas jednego zabiegu. Tylko jest droższe niż metoda nakładkowa. Żadnych dolegliwości jak nadwrażliwość czy kruszenie się zębów nie zaobserwowałam. Może zabieg został źle przeprowadzony i dlatego Twoja szwagierka odczuwała takie dolegliwości? Ja jestem zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 17:40  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Post nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 08:18  
Cytuj
Najbezpieczniejsze wg mnie dla zębów jest wybielanie lampą. Trwa około 1 godziny. Wybielałam juz kilkakrotnie, efekt długotrwały. Nie ma nadwrazliwości , tym bardziej kruszenia zębów. Polecam gabinet dr. Natkańskiej w Nisku. Wiem, że robi to dobrze. Koszt około 700 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 10:52  
Cytuj
dana123 a Ty Gdzie robiłaś i ile Cię to kosztowało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 18 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 11:33  
Cytuj
CYTAT
Najbezpieczniejsze wg mnie dla zębów jest wybielanie lampą. Trwa około 1 godziny. Wybielałam juz kilkakrotnie, efekt długotrwały. Nie ma nadwrazliwości , tym bardziej kruszenia zębów. Polecam gabinet dr. Natkańskiej w Nisku. Wiem, że robi to dobrze. Koszt około 700 zł.



moze tylko potrafi wybielac zeby bo poza tym nic innego.Kilka lat temu kazdy ja polecal,ze super dentystka bardzo mila i w ogole ale teraz kazdy ma proble.Kilkoro znajomych na wizycie u innego sadysty uslyszalo "kto ci zeby tak spierd.."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Najbezpieczniejsze wg mnie dla zębów jest wybielanie lampą. Trwa około 1 godziny. Wybielałam juz kilkakrotnie, efekt długotrwały. Nie ma nadwrazliwości , tym bardziej kruszenia zębów. Polecam gabinet dr. Natkańskiej w Nisku. Wiem, że robi to dobrze. Koszt około 700 zł.



moze tylko potrafi wybielac zeby bo poza tym nic innego.Kilka lat temu kazdy ja polecal,ze super dentystka bardzo mila i w ogole ale teraz kazdy ma proble.Kilkoro znajomych na wizycie u innego sadysty uslyszalo \"kto ci zeby tak spierd..\"


he, he, całkiem możliwe, nie wiem jak leczy zęby, ale forum jest o wybialaniu a nie o leczeniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
Najbezpieczniejsze wg mnie dla zębów jest wybielanie lampą. Trwa około 1 godziny. Wybielałam juz kilkakrotnie, efekt długotrwały. Nie ma nadwrazliwości , tym bardziej kruszenia zębów. Polecam gabinet dr. Natkańskiej w Nisku. Wiem, że robi to dobrze. Koszt około 700 zł.


Oj tak, dr Natkańska nadaje się tylko i wyłącznie do wybielania zębów... reszta wychodzi jej maarnie. Radzę ją omijac szerokim łukiem ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 16:26  
Cytuj
Prosze o opinie osob ktore wybielaly zeby u Szoji albo u Trafidło o ile sa takie osoby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 18 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 23:40  
Cytuj
Oj tak, dr Natkańska nadaje się tylko i wyłącznie do wybielania zębów... reszta wychodzi jej maarnie. Radzę ją omijac szerokim łukiem ;/[/cytat]

widze ze grono niezadowolonych klientow jest spore.Inny dentysta powiedzial mi ze powinna oddac pieniadze ze "leczenie"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 12:17  
Cytuj
dalekoodnoszy Ja również zastanawiałam się nad wybielaniem zębów jednak postanowiłam spróbować też innych sposobów. Kupiłam pastę Blend - a - med 3D White with Pearl. Myłam nią zęby 2 tygodnie i efekty były widoczne już po pierwszym tygodniu. Teraz od czasu do czasu też używam tej pasty(nie ciągle żeby zęby nie stały się nadwrażliwe) i na razie wstrzymam się z wybielaniem zębów u dentysty. Może warto spróbować past wybielających. Oczywiście pewnie nie pomogą one każdemu bo to zależy jakie kto ma szkliwo itd. ale myślę, że warto zaryzykować z kupnem tej pasty.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 07:37  
Cytuj
zdecydowanie paski, nie dawaj sie nabijac w butelke

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 08:54  
Cytuj
odradzam wybialanie u dentysty. ja kupilam sobie w aptece zestaw "Biała Perła" , masz tam nakladki na zeby ktore dopasujesz do swoich i zel do wybielania, efekt zobaczysz juz po pierwszym uzyciu. uzywaj po tym pasty elmex bo jak po kazdym wybialaniu zeby beda troche wrazliwe;) pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 10:54  
Cytuj
Ja te używałam żelu Biała perła, zużyłam prawie całą jedną tubkę (a w zestawie były dwie) i akurat na mnie ten żel z nakładkami pawie wogóle nie zadziałał;/. Takze wszystko zależy od zębów i szkliwa. zastanawiam się teraz właśnie nad paskami Crest, bo wybielanie u dentysty to zbyt duży koszt smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 12:18  
Cytuj
Crest są naprawdę bardzo dobre. Kup sobie te o największym stężeniu i efekt jak po lampie good

Warto wspomnieć, że jeżeli kość zęba jest ciemna, to nie bardzo da się cokolwiek wybielić. Ale jeżeli to naturalne osady, to spokojnie da im radę już pasta Arm&Hammer Advanced White z sodą.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »