NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
pożyczka dla bezrobotnych, w stalowej woli
Posty: 11
Dołączył: 21 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 13:07  
Cytuj
witam mój kolega jest osoba bezrobotna czyli niema zadnych dochodów ale kredyt spłaca regularnie wiec długu niema i moje pytanie jest takie gdzie usyska on pozyczke bedac bezrobotnym do 10.000tys zł oprócz providenta bo to najgorsza firma .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 13:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 16:49  
Cytuj
Bezrobotny i spłaca kredyt z czego? i do tego chce jeszcze pożyczke umiech dobre - ludzie to jednak mają fantazjeumiech

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 17:27  
Cytuj
Nie dostanie nigdzie. No chyba, że pod zastaw czegoś, domu, mieszkania.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
Nie dostanie nigdzie. No chyba, że pod zastaw czegoś, domu, mieszkania.


W żadnym banku pożyczki nie dostanie nawet pod zastaw nieruchomości, bo nie ma zdolności kredytowej.No chyba, że będzie próbował w firmie typu " kredyty chwilówki".

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 18:25  
Cytuj
Czy aby na pewno jest bezrobotny skoro spłaca pożyczkę to musi mieć jakiś dochód, który uzyskuje z pracy. Być może pracuje na czarno bo to mu się bardziej opłaca. Nieźle to wykombinował.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 21:03  
Cytuj
stwa - ta Twoja historia trochę z palca wyssana.
owszem, na upartego jest to możliwe ( dostaje kredyt jak pracę miał) teraz ją stracił, spłaca z oszczędności.

jednak bez dochodów z pracy UDOKUMENTOWANYCH nigdzie nic nie dostanie - jak powiedziałeś, provident odpada.

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 09:42  
Cytuj
ludzie ja sie tylko pytam ale skoro spłaca regularnie to ma oszczednosci z pracy za granica zamiast pomóc to mowicie ze niezle sobie wykombinował ma oszczednosci z których mósi spłacac i spłaca a nie jak niektórzy wezma i maja to gdzies poprostu szuka pozyczki bo duze ma raty na spłate tej pozyczki wiec jesli ktos wie gdzie mozna dostac to prosze o odpowiedzi a czy w skoku stefczyka dostanie pozyczke
do BETTY::: chyba wyraznie pisze ze jest bezrobotny bo gdyby miał prace to by nieszukał pozyczki tlyko by automatycznie spłacał nawet gdyby miał na czarno prace a oszczednosci wioadomo koncza sie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 11:54  
Cytuj
stwa30 skoro kończą mu się oszczędności to może niech wraca za granicę albo poszuka roboty wtedy będzie miał na spłacenie kredytu bo jako bezrobotny nie dostanie pożyczki (jest niewypłacalny).

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
stwa30 skoro kończą mu się oszczędności to może niech wraca za granicę albo poszuka roboty wtedy będzie miał na spłacenie kredytu bo jako bezrobotny nie dostanie pożyczki (jest niewypłacalny).


Przecież jak BYK, pisze Ci, że jest wypłacalny - regularnie spłaca obecny kredyt.
10K to nie 300K kredytu - więc nie przesadzaj, że ich nie dostanie. Jeśli umie przedstawić właściwie swoją sytuację, pokazując na papierku obecną spłate kredytu, to 10K dostanie nawet od rączki.
Myślisz, że w jaki sposób ludzie wpadają w spiralę finansową długów ?
Znam ludzi którzy mają po 50-150K długu w pożyczkach bankowych, a zawsze byli osobami bezrobotnymi, więc ich zdolność kredytowa nigdy nie była większa niż 0.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 12:32  
Cytuj
Gargamel aaa no właśnie spirala finansowa dłudów,która doprowadza ludzi do bankructwa. W to się lepiej nie pchać bo można z tego wyjść gołym i (nie)wesołym. To już lepiej poszukać uczciwej pracy.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 12:57  
Cytuj
Do Betty. A co ty się tak udzielasz i przestrzegasz jak byś była patronką wszystkich banków na około...Ktoś zapytał czy może wziąć kredyt gdy jest bezrobotny...tyle w temacie, a ty się rozwodzisz ...że spirala prowadzi do bankructwa...weź się za uczciwa pracę...a ty nie umoralniaj jak ludzie mają żyć, tylko rano zapierniczaj na roraty, bo coś mi tu mocherem zalatuje...oooo:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 14:48  
Cytuj
Materbidy
1.nie życzę sobie abyś mnie obrażał/obrażała i mam nadzieję, że Twój post zostanie po części moderowany
2.nie tylko ja się wypowiadam w tym temacie
3.mam pracę, którą lubię i szanuję
4.każdy kto jest normalny będzie przestrzegał przed piramidami finansowymi, Ambergoldami i tzw. parabankami bo jak pokazuje historia łatwo można się na tym przejechać
5.z moherami nie mam nic wspólnego
na tym koniec mojej dysputy z Tobą

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 15:03  
Cytuj
Betty a co ma Amber Gold wspólnego z tematem ?
Jako kobieta, powinnaś dostrzegać różnicę pomiędzy - włożeniem a wyciągnięciem - gotówki.
Na AG ucierpieli Ci co włożyli.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 15:09  
Cytuj
Gargamel tak masz rację ale jedno i drugie grubymi nićmi szyte.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 18:35  
Cytuj
CYTAT

Przecież jak BYK, pisze Ci, że jest wypłacalny - regularnie spłaca obecny kredyt.
10K to nie 300K kredytu - więc nie przesadzaj, że ich nie dostanie. Jeśli umie przedstawić właściwie swoją sytuację, pokazując na papierku obecną spłate kredytu, to 10K dostanie nawet od rączki.
Myślisz, że w jaki sposób ludzie wpadają w spiralę finansową długów ?
Znam ludzi którzy mają po 50-150K długu w pożyczkach bankowych, a zawsze byli osobami bezrobotnymi, więc ich zdolność kredytowa nigdy nie była większa niż 0.


"Gargamel", skończyły się już czasy kiedy pożyczkę można było wziąć na dowód osobisty.Dla banku nie ma różnicy czy ktoś chce wziąć 10 K czy 300 .Musi udokumentować stały dochód pozwalający na spłatę kredytu.To, że spłaca dotychczasowy kredyt pomaga mu tylko uzyskać wiarygodność kredytową ale nie zapewnia zdolności, która jest niezbędna do udzielenia jakiejkolwiek pożyczki.

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 19:47  
Cytuj
Mój kolega jest bezrobotny i dostał bodajże 60 000 chytry z tym że on do Banku ma przelewy zza granicy od lat i na tej podstawie mu dali .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 07:04  
Cytuj
CYTAT
\"Gargamel\", skończyły się już czasy kiedy pożyczkę można było wziąć na dowód osobisty.Dla banku nie ma różnicy czy ktoś chce wziąć 10 K czy 300 .Musi udokumentować stały dochód pozwalający na spłatę kredytu.To, że spłaca dotychczasowy kredyt pomaga mu tylko uzyskać wiarygodność kredytową ale nie zapewnia zdolności, która jest niezbędna do udzielenia jakiejkolwiek pożyczki.


Nic się takiego nie skończyło. Przykład masz w poście wyżej.
Tak jak pisałem, znam ludzi, którzy na różne sposoby wyciągali gotówkę od banków, podobne sumy jak u Ermol-a i nie piszemy tu o archaicznych czasach.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 09:57  
Cytuj
do BETTY::słuchaj skoro pisze ze jest wypłacalny to jest ty niewiesz ile ma oszczednosci moze miec 1000zł a moze miec 20.000 tyś ze jest bezrobotny to juz wiadomo ze ciezko w stalowej znalesc prace a jesli wrócił to niechce jechac juz zagranice z przyczyn osobistych i prosze cie niewypowiadaj sie w tym temecie jesli chodzi o konto to na koncie ma i miał przelewy i jest wypłacalny nawet przed terminem splaty pozyczki comiesiacznej tlyko raty sa duze i potrzebóje jakiegos kredytu konsolidacyjnego wiec niewypowiadaj sie juz w tym temacie tylko idz i pracuj a nie zajmujesz sie tym co nietrzeba ja poprostu zadałem pytanie a nie chciałem od ciebie pouczenia jesli chodzi o kredyt to ERMOL::::W KTÓRYM BANKU TWÓJ KOLEGA OTRZYMAŁ KREDYT JESLI MOZESZ TO ODPOWEIDZ Z GÓRY DZIEKI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »