NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Czy ktos zna jakas dobra wrózke??, czy ktos zna jakas dobra wrózke??
Posty: 32
Dołączył: 2 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 21:26  
Cytuj
czy ktos zna jakas dobra wrózke??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 21:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 21:32  
Cytuj
Dobrą, tzn. wszystkie jej przepowiednie się sprawdzają, czy taką, która dobrze wymyśla? smiech2
Jeżeli chodzi o dobre wróżki, to na forum ich pełno, wiedzą kto kim jest i czym się zajmuje, a także co robi i przez ile czasu.

A tak serio to słyszałam o jakiś znachorkach w Stw, ale o takich typowych wróżkach nie smiech2

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bax
bax
Posty: 70
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 22:06  
Cytuj
też by mi sie przydała , może by przepowiedziała mi 6stke w totka. Hmm w sumie dla czego wróżki nie chodzą po totkach i nie wygrywają? Zna ktoś odpowiedź ? Serio pytam

Bax
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 22:37  
Cytuj
tylko Rutkowski!!!!!!!!!:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 23:17  
Cytuj
Dobra czyli taka co faktycznie jej to wrozenie wychodzi:-) w sensie sparwdzona:-) nie jakas tam babejage :-)Serio pytam ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 23:19  
Cytuj
CYTAT
Dobra czyli taka co faktycznie jej to wrozenie wychodzi:-) w sensie sparwdzona:-) nie jakas tam babejage :-)Serio pytam ...

A wierzysz sam/sama w to co mówisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 00:06  
Cytuj
moze uwierze ..zobaczymy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 07:06  
Cytuj
Obilo mi sie o uszy ze dobra wrozka mieszka gdzies w stronach - kurzyna, dąbrówka nieznam dokladnego adresu, raz w pubie slyszalem jak dwie kobiety rozmawialy o niej i jedna twierdzila ze wszystko o niej wiedziala wrozka w trakcie rozmowy a za kilka miesiecy sie jej sprawdzilo co przepowiedziala

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 07:38  
Cytuj
CYTAT
Dobra czyli taka co faktycznie jej to wrozenie wychodzi:-) w sensie sparwdzona:-) nie jakas tam babejage :-)Serio pytam ...


zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 07:51  
Cytuj
Ludzie wy chyba macie nie po kolei w głowie jak w takie brednie wierzycie.Na kościół i księży narzekają że pieniądze im zabierają a tu chcą płacić za jakieś czary mary-głupota ludzka nie ma granic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 07:55  
Cytuj
Facet puka do drzwi jasnowidza.
- Kto tam?
- Aaa... Do dupy z takim jasnowidzem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 09:14  
Cytuj
Polecam, jest materiał(w Internecie) jak to naprawdę się dzieje, że wróżki, czy cyganki tak wszystko wiedzą sciana Odechce Wam się chodzić do nich.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 09:49  
Cytuj
To są po prostu świetni psychologowie.A ja myślałem że tylko starszych ludzi nabierają a tu młodzi też łapią się a głupote,przykre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
Obilo mi sie o uszy ze dobra wrozka mieszka gdzies w stronach - kurzyna, dąbrówka nieznam dokladnego adresu, raz w pubie slyszalem jak dwie kobiety rozmawialy o niej i jedna twierdzila ze wszystko o niej wiedziala wrozka w trakcie rozmowy a za kilka miesiecy sie jej sprawdzilo co przepowiedziala


Też mi się coś takiego obiło o uszy kiedyś - Dąbrówka czy Wólka Tanewska. Generalnie okolice Ulanowa...

CYTAT
Dobra czyli taka co faktycznie jej to wrozenie wychodzi:-) w sensie sparwdzona:-) nie jakas tam babejage :-)Serio pytam ...


hehee, im bardziej potrafi lać wodę tym bardziej sprawdzone wróżenie wyjdzie. Jak Ci coś odpowiednio sformułuje to wszystko do tego dopasujesz i się zgodzi.

Nawet w totolotka - oczywiście, że powie, że wygrasz tylko nie powie ile i kiedy;D
Wygrana 2zł ze zdarpki - jakby nie było, tez się liczyumiech

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 12:53  
Cytuj
Zastanawia mnie, jak one to robią. Raz w większym mieście (nie było prawdopodobieństwa, że mnie zna), biegła za mną Cyganka i pytała czy może mi powróżyć. Ja nie zwróciłam na to uwagi, a ona zaczęła za mną krzyczeć i opisywać dokładnie jak wygląda mój facet :szok:

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 12:59  
Cytuj
"Raz w większym mieście"-gdzie ja to nie byłam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 13:04  
Cytuj
Sunflower sprawdz PRV umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
\"Raz w większym mieście\"-gdzie ja to nie byłam


Przepraszam, masz jakiś problem? Jak inaczej określić miasto, które ma większą powierzchnię i liczbę mieszkańców? W MAŁYM mieście mogłaby mnie ta kobieta znać i wszystko byłoby jasne, dlaczego mówi takie rzeczy. Nie rozumiem, czego ziejecie taką nienawiścią. Idąc waszym przykładem - przykro mi, że wy siedzicie cały czas na dupie. Ludzie, zajmijcie się sobą.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 14:23  
Cytuj
Koledze wróżyła i o dziwo dużo rzeczy si epokrywało
http://witchcraft.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 15:00  
Cytuj
nessie, wiedzą bo im demony podpowiadają.
Wg Pisma Świętego wszelkie cuda pochodzące od Boga skończyły się wraz ze śmiercią ostatniego apostoła. Bóg powiedział wyraźnie co należy robić by zostać zbawionym. Ponadto jest napisane, że w późniejszym czasie będą miały miejsce różne niewytłumaczalne zjawiska, ale żeby nie dać się im zwieść bo pochodzą od demonów.
Także wszelkie obecne cuda, płaczące figurki, obrazy, uzdrowienia, wróżby, jasnowidzenie itd. pochodzi od demonów.
Są to inteligentne istoty duchowe, które doskonale znają przeszłość każdego z nas, stąd taka wróżka bezbłędnie potrafi powiedzieć o nas wstecz czy w czasie teraźniejszym. Jeśli chodzi o przyszłość, to ją zna jedynie Bóg, a demony mogą w dużej mierze prognozować lub nawet wpływać na spełnienie się przepowiedni, jednak nie zawsze im to wychodzi.
Wszystko to ma na celu pozyskanie jak największej ilości ludzi dla szatana. Demon może spełniać życzenia, spowodować zdrowie, bogactwo, sławę bo ma moc prawie taką jak Bóg.

PS. Niewierzącym w to ateistom i tzw. racjonalistom radzę skorzystać z usług dobrej wróżki czy jasnowidza, a ich "naukowe" wytłumaczenie świata rozsypie się jak domek z kart.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
Hmm w sumie dla czego wróżki nie chodzą po totkach i nie wygrywają? Zna ktoś odpowiedź ? Serio pytam

Być może wróżka to nie to samo co jasnowidz umiech .

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 11:02  
Cytuj
tylko wróżbita Maciej,z programu ezoterycznego,bez wychodzenia z domu heheheh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
\"Raz w większym mieście\"-gdzie ja to nie byłam


nessie, niektórzy po prostu są deczko zakompleksieni, ot co;)

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
[cytat]\\\"Raz w większym mieście\\\"-gdzie ja to nie byłam


CYTAT
nessie, niektórzy po prostu są deczko zakompleksieni, ot co;)


Już ich nawet o to nie posądzam, bo dopiero by było umiech

O tak, Wróżbita "dziękuję bardzzzzzzo" Maciej, to jest to!

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 15:16  
Cytuj
Nie istnieje dobra wróżka. Oni tylko przewidują przyszłość, zgadują stan obecny na podstawie twojego wyglądu, cech osobowości, zdjęć, informacji uzyskanych podczas rozmowy i z Internetu. Są kanały ezoteryczne - tam dymają naiwnych z kasy za każdą próbę połączenia. Kiedy wróżbita siedzi, nudzi się i błaga "Dzwońcie!", w rzeczywistości w studiu nikogo nie łączą, a telefony cały czas dzwonią.

Wykorzystują technikę zimnego odczytu. Dużo wróżb spełnia się, ponieważ:

* są zbyt ogólnikowe, można je dopasować do wielu wydarzeń
* są dopasowane do was na podstawie uzyskanych informacji
* dotyczą wydarzeń, które z wysokim prawdopodobieństwem wydarzą się lub wydarzyły
* zależą od kondycji gospodarki, polityki, zmian w prawie - wystarczą rzetelne analizy
* podążacie za nimi, mocno w nie wierzycie, słuchacie porad wróżek

Im bardziej doświadczona wróżka, tym więcej wróżb stanie się faktem. Większość wróżb nie ziści się, bo:

* podążysz inną drogą niż według wróżb lub porad wróżek
* podasz fałszywe informacje, wykażesz większe doświadczenie, doprowadzisz do błędu
* sytuacja na rynku zmieni się (jednak wierząc w zapewnienia wróżki możesz spać na dno)
* wróżba za bardzo sprecyzowana, mało ogólnikowa - wróżka nie trafiła
* wiele innych powodów - dlatego na kanałach ezoterycznych nie łączą tych samych numerów ponownie

Myśl samodzielnie. Ty decydujesz o swoim życiu. Znajomi mogą pomóc, ale nie wróżka! One rozwalają małżeństwa.

CYTAT
O tak, Wróżbita "dziękuję bardzzzzzzo" Maciej, to jest to!

Jeszcze wróżbita Dawid. Ten to mistrz manipulacji i bezczelnie łączy religię z wróżbami: karty anielskie, uzdrowienia anielskie, wzywanie Michała Archanioła, odczytywanie z ekranu trudnych imion rzekomych aniołów-opiekunów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »