NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Gastroskopia???? służba zdrowia STW, Gastroskopia????
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 10:58  
Cytuj
Witam, wiem że taki temat już był ale mam kilka pytań i przez to go założyłam. Od niedawna mieszkam w Stalowej Woli i niebardzo mam jakieś pojęcie o tutejszych lekarzach....
Ogólnie prawe każdego znajomego jak pytam o lekarzy ze Stalowej Woli mówią "lepiej tutaj w ogóle się nie leczyć, jeśli chcesz lepszego lekarza to Rzeszów..." czy naprawdę jest tutaj aż tak źle?
Chodzi mi głównie o lekarza Gastrologa i chyba prywatnie bo się długo czeka na Gastroskopię a to badanie chciałabym zrobić ( dwa miesiące do lekarza i ok 6 miesięcy na gastro) Ale mam też malutkie dziedzi i aż się boję.
Moim celem jest zapytanie o gastroskopię, czy w StW robią prywatnie przez nos? Jeżeli nie to czy ktoś wie gdzie najbliżej ją robią lub jeśli nie to gdzie najlepiej ją zrobić i czy ze znieczuleniem?
Z góry bardzo dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 10:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 13:23  
Cytuj
na staszica w przychodni czekasz 10 miesięcy od momentu jak gastrolog wyda ci skierownie, jak coś w bloku na wojska polskiego 2 jest chyba jedyny taki lekarz w Stalowej, 100 złotych gastroskopia, rurka przez gardło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 13:42  
Cytuj
na Wojska Polskiego 2 przyjmuje dr Ostrowska Suduł, jak chcesz namiary i więcej info odnośnie gastroskopii to na prv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 13:51  
Cytuj
Jeśli chodzi o gastroskopię to polecam w Tarnobrzegu Pana Grzegorza Elbe. Robiłam w 2012 r. też z polecenia. Zależało mi na czasie więc robiłam prywatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 14:42  
Cytuj
Jestem w szoku, że tyle trzeba czekać. Chcesz szybko to wybierz się do Sanomierza do Rusielewicza na NFZ. Na wizytę czeka się chyba miesiąc, na gastroskopie też jakoś tak. Niestety on nie używa znieczulenia, ale jak nikt się w StW nie znajdzie kto przyjmie szybciej to możesz się do niego wybrać. Z tym że na pewno nie zrobi Ci na pierwszej wizycie gastroskopii.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
Witam, wiem że taki temat już był ale mam kilka pytań i przez to go założyłam. Od niedawna mieszkam w Stalowej Woli i niebardzo mam jakieś pojęcie o tutejszych lekarzach....
Ogólnie prawe każdego znajomego jak pytam o lekarzy ze Stalowej Woli mówią "lepiej tutaj w ogóle się nie leczyć, jeśli chcesz lepszego lekarza to Rzeszów..." czy naprawdę jest tutaj aż tak źle?
umiech

Wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma.
Nie tak dawno,na tym forum, polecano pewna prywatną przychodnię(klinikę?) z Rzeszowa.Chodziło o najlepsze miejsce do porodu.
Ileż to słów krytyki padło na temat stalowowolskiego oddziału położniczego...sciana
No i bęc.Stało się.
Kilka miesięcy temu, w tym,tak chwalonym szpitalu rzeszowskim ,w wyniku zaniedbań zmarło dziecko.
Kiedy był podobny przypadek w Stalowej Woli?
Co do garstroskopii,akurat nic Ci nie pomogę.Jeszcze nie przechodziłem tego badania.good
Jedyne co mogę doradzić,to kieruj się rozsądkiem, a nie "plotami".
No i te peany o Rzeszowie...Czyżby jakiś kompleks niższości?chytry

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 20:56  
Cytuj
Zgadzam sie z JUSEK w 100% Najlatwiej krytykowac. Zapewne chorzy z Rzeszowa sa zachwyceni np lekarzami z Krakowa bo u nich dziadostwo. My - ze stalowej - zachwycamy sie rzeszowem a prawda jest taka ze nie ma czym. Mamy w miescie dobrych specjalistow a kolejki to zaslucha nfz-tu. Co do gastroskopii to po co znieczulenie jedynym minusem jest odruch wymiotny, mi sie strasznie chcialo wymiotowac ale to trwalo chwilke.Nawet nie pomyslalabym o znieczuleniu to naprawde trwa chwilke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 21:43  
Cytuj
na wojska odradzam bylem tak okolo rok temu to pani ma stary sprzęt polecam dr rakowska w nisku nie wiem czy robi to badanie przez nos ja bylem 2 razy przez gardło było ok placilem okolo 150zl:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 12:37  
Cytuj
Z czystym sumieniem polecam panią Ostrowską- Suduł na Wojska Polskiego. Z lekarzami jak z murarzami. Ghcesz dobrą ekipę to musisz poczekać, a jak chcesz szybko to bierzesz byle jakiego murarza, co nie ma roboty i spieprzy. I nie ma co tu szukać kwadratowych jaj, bo samo badanie jest trochę nieprzyjemne i oczywiście jak wszystko w medycynie jakieś niebezpieczeństwo za sobą niesie. Ważne przede wszystkim jest, czy specjalista odpowiednio rozezna to co widzi w tym badaniu. Samo badanie trwa parę minut, więc na pewno Ty też wytrzymasz. Dostaniesz znieczulacz do gardła i po bólu. Przechodziłem to badanie kilkanście razy: między innymi w klinice w Krakowie, w klinice w Lublinie, w szpitalu w Tarnobrzegu, a od kilku lat robię go na Wojska. I nie mogę powiedzieć, że lekarz Ostrowska robi to gorzej. Wprost przeciwnie, u niej lepiej to badanie znoszę (może dlatego, że to już n-ty raz). Diagnozy i wyniki badań przeprowadzonych u niej zawsze pokrywały się z tymi u specjalistów w Krakowie czy Lublinie. Zaufałem więc pani Ostrowskiej i od kilku lat pozostaję tylko pod jej opieką. Znam ludzi, którzy jeżdżą do pani Rakowskiej i też ją chwalą. Ja u niej nigdy nie byłem, więc nie piszę na jej temat. Prywatnie w Stalowej nie czeka się długo. Zadzwoń, umów się na wizytę, dowiedz się ile godzin przed się nie je i nie pije. I jeszcze jedno: to badanie jest bardzo ważne dla prawidłowego zdiagnozowania i leczenia choroby i dlatego ważne jest, żeby zrobić go jak najszybciej, ale u dobrego specjalisty. Życzę dużo zdrowia i proszę się nie bać badania, bo urodzenie dziecka jest dużo większym wyzwaniem niż jakaś gastroskopia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 14:14  
Cytuj
Ja zdecydowanie polecam dr. Wiśniewski Ordynator Chirurgi w Tbg. Zdecydowanie odradzam dr. Rusielewicza z Sandomierza, jeśli chodzi o rozpoznanie chorób oraz zainteresowanie pacjentem, robi badanie tylko po to żeby "odbębnić", przepisuje controloc i następny pacjent. Strzeżcie się przed Rusielewiczem!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 22:20  
Cytuj
W Nisku w szpitalu na NFZ czeka sie pare tygodni, gdzie w stalowej 9 miesięcy. Znieczulają gardło ale nic nie boli. Polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 16:37  
Cytuj
Dziękuję bardzo za odpowiedzi umiech
Zapoznałam się z opinią kilku znajomych, sąsiadów i polecają Dr. Rakowską z NIska i Dr. Kiszkę ale podobno Dr. Kiszka nie ma gabinetu prywatnego a wolałabym prywtnie bo szybciejumiech
Zależy mi aby gastroskopia była wykonana dobrze, dokładnie,
walczę z chorobą refluksową już pół roku :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 16:58  
Cytuj
to króciutko ja z tym cholerstwem walczę 3 rok ale tak jak mówią dieta czyni cuda tylko ze człowiek za mlody zeby tylko jeść liście i krzewygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 17:23  
Cytuj
martines jak sobie z tym radzisz? bierzesz jakieś leki? bo na mnie nie działają ipp a wręcz jeszcze gorzej ja mam ciągle wrażenie jakbym miała coś w gardle i takie kłócie w prawym boku lekarze patrzą na mnie jak na hipohondryczkę i wariatkę :( jak możesz to napisz na prv pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 09:19  
Cytuj
Podpijam temat smiech2

Czy wie ktos może, czy dr J.Korniak (gastrolog) przyjmuje przywatnie? W szpitalu trzeba czekać kilka miesięcy neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »