NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Co się dzieje z Dianą, Ciągle brak programów i zawiesza się internet
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 11:20  
Cytuj
Co się dzieje z byłą Dianą ciągle coś brakuje jak nie programów telewizyjnych, są tylko puste okienka na ekranie telewizora tozawiesza się komputer sygnalizując brak połączeń zsiecią WEB lub ONET.PL nie odpowiada.Ta sytuacja trwa od paru miesięcy.Mam 4GB a wolniej chodzi internet niż przed zmianągdzie było 512MG.Czas chyba zrezygnować z ich usług .cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 11:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 30 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 11:49  
Cytuj
u mnie jest tak samo :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 18:09  
Cytuj
CYTAT
Mam 4GB a wolniej chodzi internet niż przed zmianągdzie było 512MG.

To normalne, skoro teraz masz "tylko" 4GB (GigaBajty), a miałeś 512MG (rozumiem MegaGigabajty). MegaGigabajty są większe od GigaBajtów, to proste jezyk Wybacz uszczypliwość umiech

A co do tematu, to Diana (wszak to imię żeńskie) - sprzedała się. Teraz wszystko się będzie sypać i rypać, umowy pewnie nie rozwiążesz, bo MM to firma, która podejrzewam ma takich prawników i tak sporządzone umowy, regulaminy i inne sprawy, że pozostanie tylko płacić. Ja korzystam tylko z TV i nie narzekam. Mam też telefon, ale go nie używam w ogóle, więc ciężko mi coś powiedzieć. Powodzenia życzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 18:11  
Cytuj
Szopen, masz teraz wszystkie programy?

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 18:46  
Cytuj
U nas jest dekoder cyfrowy a na drugim TV kabel analogowy, w tym z kablem są programy normalnie a przez dekoder nic nie działa nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
Szopen, masz teraz wszystkie programy?

Nie wiem, ale specjalnie dla Ciebie pójdę do TV i sprawdzę umiech

Edit: sprawdzilem, z pakietu cyfrowego Diana 70 zniknal Edusat, mala strata. Reszta kanalow smiga az milo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 23:05  
Cytuj
U mnie zniknęło ok. 20 kanałów w tym dwa z trzech z pakietu C+ HD! Piękny start zalicza Multimedia, nie ma co. Najpierw wycofują pakiet N Premium, potem nie zamierzają nawet poinformować mailowo, że zmienił się sposób logowania do systemu elektronicznych faktur a teraz to. Jutro pewnie przejazdem wstąpie do nich i się dowiem o co biega. co A może ktoś już był/dzwonił w tej sprawie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 07:00  
Cytuj
A ja odnosnie platnosci... Placil ktos rachunki przez BOK ? Dostalem maila z odsylaczem na ich strone nie wiem czy nie sa juz loginy i hasla z BOK Diany aktualne czy co ? Za chiny sie nie moge zalogowac pisze ze mam podac jakies jednorazowe haslo z karty zdrapki ktora ponoc mialem dostac ? Piszcie jak rozgryźliście temata smiech2 byle do konca umowy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 07:18  
Cytuj
Specjalnie temata rozgryzac nie trzeba, bo wszystko jest wyjasnione w sieci. Proponuje zaczac od zalogowania sir do eboka Diany. A o zmianie sposobu logowania i platnosci zostalem powiadomiony mailem. Jakos sir udalo, polecam przejrzec spam na wszelki wypadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 07:43  
Cytuj
dzieki poszlo ale zadnej informacji ze co ze gdzie ze jak sie logowac nie dostalem a ze mam inny numer tez mnie nikt nie poinformowal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 08:15  
Cytuj
CYTAT
dzieki poszlo ale zadnej informacji ze co ze gdzie ze jak sie logowac nie dostalem a ze mam inny numer tez mnie nikt nie poinformowal


nie dostałes takiej ulotki a4 złozonej na 3 czesci z mutlimedii?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 09:01  
Cytuj
Mam z Diany, telewizję cyfrową, internet, telefon. Wszystko chodzi pod psem.Ciągle się zawiesza, non stop trzeba resetować. Reklamacje nie pomagają..Już pisałem kiedyś że ta dawna Diana to jakiś zlepek rodzinny, kryjących się na wzajem ludzi.Arogancja i ciągłe zwalanie winy na klienta to ich motto.Wykorzystują brak konkurencji i robią co chcą. Oni funkcjonują na podstawie zmowy ze Stellą, jest tu po prostu podział miasta. Jak by na to nie patrzeć jest to tragedia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 09:13  
Cytuj
Dla potomnych, oto treści maili jakie otrzymałem:

Mail z eboka Diany:
CYTAT

Szanowni Państwo,

Z dniem 31.12.2012 r. nastąpiło połączenie podmiotów poprzez przeniesienie całego majątku Diana Telewizja Kablowa Sp. z o.o. na Multimedia Polska S.A.
(podstawa prawna art. 492 § 1 pkt 1 kodeksu spółek handlowych).

Obecna nazwa i dane Państwa dostawcy usług telekomunikacyjnych są następujące:

Multimedia Polska S.A.
ul. Tadeusza Wendy 7/9, 81- 341 Gdynia
NIP: 586-10-44-881, REGON: 190007345, KRS: 0000238931

W związku z powyższym, następuje zmiana serwisu eBOK.
Wszelkie informacje na temat eFaktur, w tym także wystawionych przez Diana Telewizja Kablowa Sp. z o.o., płatności za usługi oraz saldzie, uzyskają Państwo pod nowym adresem

https://ebok.multimedia.pl

Począwszy od bieżącego miesiąca, nowo wystawiane eFaktury za świadczone Państwu usługi udostępniane będą wyłącznie w powyższym serwisie eBOK Multimedia Polska S.A. Zostaną w nim także udostępnione wszystkie dokumenty elektroniczne dostępne do tej pory w serwisie http://ebok.tvkdiana.pl

W najbliższych dniach na Państwa adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z informacją o sposobie logowania do nowego eBOK.

Jednocześnie informujemy, że adres serwisu http://ebok.tvkdiana.pl zostanie wyłączony z dniem 31.03.2013 r.

Z poważaniem,
Zespół eBOK Multimedia Polska S.A.


Kolejny mail z eboka Diany:
CYTAT

Logowanie do nowego serwisu https://ebok.multimedia.pl

Na stronie https://ebok.tvkdiana.pl znajduj± się szczegółowe informacje o sposobie logowania się do nowego serwisu.

Zapraszamy.

Z poważaniem,

Zespół eBOK Multimedia Polska S.A.


Mail od MM:
CYTAT

Szanowny Kliencie,

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 2013.01.07 została wystawiona eFaktura (faktura w wersji elektronicznej) o numerze FVT/.... na kwotę XX,XX zł.

eFaktura została udostępniona do pobrania na stronie eBOK https://ebok.multimedia.pl

Aktualna kwota do zapłaty wynikająca z eFaktury i Dokumentów Abonenckich wynosi XX,XX zł.

Dziękujemy za terminowe dokonanie wpłaty.

W przypadku wątpliwości wszelkich informacji udzielą konsultanci naszej Infolinii 244 244 244

Pozdrawiamy,
Multimedia Polska S.A.


Może za dużo tych treści, ale wrzuciłem tak jak dostałem. Wszystko zdaje się być jasne. Jeśli dobrze pamiętam, po zalogowaniu się do eBOK Diany jest duży link z informacją jak założyć konto i jaki jest Wasz nowy numer klienta. Rejestracja przebiega w miarę sprawnie. Niestety MM, choć obiecało, że u nich będzie dostęp do wszystkiego co oferował eBOK Diany, nie znalazłem wykazu rozmów telefonicznych :/ No cóż, powodzenia.

Ps. zaskakują mnie Wasze problemy z kanałami, ja nie mam żadnych problemów. Mam moduł CAM w TV (karta chipowa).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 10:10  
Cytuj
CYTAT

Jednocześnie informujemy, że adres serwisu http://ebok.tvkdiana.pl zostanie wyłączony z dniem 31.03.2013 r.

Z poważaniem,
Zespół eBOK Multimedia Polska S.A.


Ciekawe czy archiwalne faktury elektroniczne zostaną przeniesione do nowego ebok. Jeżeli nie, to przypominam wszystkim z nich korzystającym o konieczności zarchiwizowania tych faktur ot choćby do przedstawienia w US jak się odliczało internet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Szopen, masz teraz wszystkie programy?

Nie wiem, ale specjalnie dla Ciebie pójdę do TV i sprawdzę umiech

Edit: sprawdzilem, z pakietu cyfrowego Diana 70 zniknal Edusat, mala strata. Reszta kanalow smiga az milo.


Dzięki smiech2
Od wczoraj, od 19-tej też wszystko u mnie śmiga.smiech2

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 12:22  
Cytuj
Od wczoraj klapa z TV cyfrową. Po włączeniu działa ostatni program, po zmianie kanału - brak sygnału. TV analogowa działa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
Od wczoraj klapa z TV cyfrową. Po włączeniu działa ostatni program, po zmianie kanału - brak sygnału. TV analogowa działa.

Wyszukaj jeszcze raz kanały. U mnie od rana są już wszystkie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 18:37  
Cytuj
Od kilku dni staram się ustalić co mam zrobić aby uruchomić drugi TV w mieszkaniu (analog lub cyfra). Po podłączeniu wg. poprzednich instalatorów powinien działać. Dzwoniłem na infolinię Multimediów nie wiedzieli co zrobić. Poprosili mój tel, mieli sprawdzić i oddzwonić. Nie doczekałem się po 2 dniach odzewu więc poszedłem do siedziby TVK Diana. Sytuacja podobna. Pani mimo że bardzo miła, pracuje tam lata ale nie była w stanie rozwiązać problemu. Zapisała o co chodzi, mieli oddzwonić. Mijają kolejne 2 dni, jest wekeend, cisza. Dzisiaj nagrałem się na ich automat, podałem numer zgłaszając problem- zobaczymy.

Publicznie więc pytam: Czy to ich nowy standard obsługi?

"Myślę - nic na siłę"

Skoro nie ma z kim tam rozmawiać, nikt nie jest kompetentny pomóc, zlewają klienta, pomyślałem że podziękuję i skoro się kończy- rozwiążę umowę. Jest jeszcze Stella, chyba bardziej stabilna, nie tylko w odbiorze... umiech

"ku przestrodze innych abonentów"

Okazało się, że co prawda umowa jest do końca stycznia (był okres 1 msc wypowiedzenia w obowiązującej- normalne bo to np. okres rozrachunkowy) ale opłacając druga wstecz fakturę (w terminie), klienci obligatoryjnie godzą się na nowe zapisy- nową umowę, gdzie odejście od niej to już nie 1 a 3 msc. Kodeks cywilny się kłania albo UOKiK. Kogoś tam chyba pogięło zdrowo albo nas klientów ma za idiotów!!

Dla wyjaśnienia.
Instalacja oczywiście już jest. Regularnie opłacam pakiet powiększony, cyfrowy, mam zakupiony własny dekoder na tą kartę do TV zamiast tego ustrojstwa co proponują płatnie dzierżawić, w dodatku z kolejnym pilotem...
Kabel wejściowy do mieszkania jest rozdzielony jakimś modułem (ich) jak pisałem powyżej 1 odbiornik chodzi ok, na drugim TV odbiera tylko: Trwam, oczywiście Diana, 4, jakieś stacje radiowe.

Pytam więc kończąc, czy znajdzie się jakieś sensowne rozwiązanie? Ile to będzie trwało czasu, jakie ewentualne koszty? czy nadal będzie Diana klientów zwodzić zwodzić?

Ogarnijcie się zarządcy tego przybytku! Odbiorcy Waszych usług i tak się kurczą z dnia na dzień- trzeba ich szanować! Wystarczy spojrzeć zza okna, N-ki, Polsaty, UPS-y itp. Z takim podejściem wyginiecie jak dinozaury. Jeżeli macie tak traktować klientów, też Wam tego życzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
Mam 4GB a wolniej chodzi internet niż przed zmianągdzie było 512MG.Czas chyba zrezygnować z ich usług .cool girl


Noo, dzisiaj ineternet z Diany śmiga :szok:
Mam łącze 2Mb/s, a dzisiaj od rana chodzi z prędkością rzędu 18Mb/s a dociąga nawet do 24Mb/s! Ciekawe kiedy przyblokują potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 11:30  
Cytuj
To samo u siebie zauważyłem
Download 16Mb/s
Upload 4Mb/s

A powinienem mieć 8Mb/spotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 12:28  
Cytuj
Każdy ma łącze 20 MbiT od północy do 13 każdego dnia, od ponad tygodnia. Info otrzymałem na infolinii Multimedia, ponieważ też mnie to zaciekawiło. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Od wczoraj klapa z TV cyfrową. Po włączeniu działa ostatni program, po zmianie kanału - brak sygnału. TV analogowa działa.


Zgłosiłem na tą infolinię Multimedii i po kilku minutach wszytko działało. Czy coś będzie w zamian za wyłączenie nPremium? Bo te FOX HD do nic nie warte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 09:56  
Cytuj
Działa wam Diana (vel. Multimedia)? U mnie dzisiaj od rana (tj. 22.03.2013) kompletnie nic: brak TV, brak radia, brak internetu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 09:59  
Cytuj
Działa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 11:11  
Cytuj
TV Internet działa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »