NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Strona internetowa, jaka cena , u kogo najlepiej
Posty: 20
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 13:09  
Cytuj
cześć! może orientujecie się ile kosztuje zrobienie strony internetowej, kto może ją ewentualnie zrobić taniej i czy kogoś mi polecicie. Chodzi mi o zrobienie strony dla zakładu krawieckiego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 13:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 14:17  
Cytuj
Zależy jaka strona. jest wiele czynników składających się na ostateczny koszt (od stopnia skomplikowania projektu graficznego do ilości „efektów specjalnych”, dodatków, technologii). Każdy powinien wycenić Ci ją indywidualnie, w zależności czego potrzebujesz.

Zanim ktoś zacznie tu polecać konkretne firmy (ja nie znam niestety rynku stalowowolskiego), wydaje mi się, że dobrze by było, żebyś przed „uderzeniem” gdziekolwiek spróbował/a się zastanowić czego konkretnie potrzebujesz, z czego ma się ta strona składać :
Ilość podstron – czy to ma być tylko najprostsza wizytówka firmy czy jakieś dodatkowe treści mają się znaleźć,
czy może jakaś galeria zdjęć,
formularz kontaktowy na stronie, czy tylko zwykłe namiary i takie tam,
czy chcesz ją jakoś regularnie aktualizować, dodawać zdjęcia, treść, czy nie ma takiej potrzeby (wtedy ktoś musi dobrać odpowiednie narzędzie do zarządzania treścią).

Powinieneś/aś przedstawić podstawowe oczekiwania, na resztę nakierują, doradzą;) ale nikt za Ciebie nie wymyśli jakie treści chcesz zawrzeć na stronie,

pozdrawiam

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 14:50  
Cytuj
Dzięki wielkie... Zrobię jak mówisz ... Dziękuję za nakierowanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 15:01  
Cytuj
Może ktoś Ci jeszcze poda jakieś namiary gdzie robił, ile za jaką stronę zapłacił.

Ja tutaj często korzystam z usług poligraficznych, ale wiem, że robią też witryny internetowe, biuro jest na Okulickiego, pod wiaduktem:

http://www.wizerunek-reklama.pl/

ale co do szczegółów - dzwoń, pytaj

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 15:21  
Cytuj
hey!! chcesz stronkę pisz na priva!! jestem w stanie zrobić stronę w css xhtml + galeria + formularze, możliwość przerobienia strony na stronę mobilną, możliwość postawienia jej na darmowych jak i płatnych serwerach. Szczegóły możemy omówić mailowo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 12:22  
Cytuj
odświeżam wątek umiech


Poszukuję kogoś kto by za jakiś czas zrobił stronę internetową. To ma być graficznie dobrze zrobiona strona. Zależałoby mi żeby była polkso-angielska. Na początku chce wiedzieć jaki koszt takiej strony ?? Od czego to zależy ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »