NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Poczta polska i jej schody, poczta polska i jej schody
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 15:24  
Cytuj
będąc dziś na poczcie polskiej w głównej ich siedzibie prawie (....) na śliskich przelodzonych płytkach - brak gum na schodach brak informacji o śliskich schodach zrobiłem kilka fot i wysłałem je mailem do Państwowej Inspekcji Pracy jak i do głównego Urzędu Poczty polskiej by (....) coś z tym zrobili zanim ktoś nogi połamie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 15:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 17:50  
Cytuj
To Poczcie powinno zależeć na tym aby nikomu nic się nie stało.
W przeciwnym razie może się tak zdarzyć, że ktoś za szkody wyrządzone na schodach zażąda rekompensaty za wyrządzoną szkodę na zdrowiu.
U nas jest tak, że dopiero po fakcie naprawia się szkody.
Przy wejściu do Lidla też jest ślisko zwłaszcza na tych metalowych częściach w chodnikuumiech

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 18:57  
Cytuj
Podejrzewam, że zmienią to, gdy ktoś przywita ziemię ze skutkiem tragicznym i będzie domagał się od Poczty odszkodowania. Znam jeden taki przypadek, pomogło.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2013r. 15:33  
Cytuj
mamy zimę a przy ujemnych temperaturach i takich opadach wszędzie jest ślisko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2013r. 15:43  
Cytuj
Dobra, to, że nie ma gum, rozumiem - powinny być. Ale to, że nie ma informacji o śliskich schodach... może jeszcze w kawiarni będą naklejać na kubkach informację: "uwaga, gorące"?
Zima to zima, jest ślisko, nie potrzebuję kartki, żeby to wiedzieć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2013r. 16:09  
Cytuj
To na cholerę płacimy za ten cały cyrk z odśnieżarkami?

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2013r. 18:36  
Cytuj
jakiś tydzień temu wchodząc do Fraca na Narutowiczna , o mało nie wywinąłem orła w drzwiach wejściowych do sklepu. Przydzwoniłem lekko w prawe skrzydło (rozsuwanych) drzwi ale nie upadłem. Cała obsluga + klienci znajdujący się w pobliżu oczy w moją stronę - cisza. Widać że zaświtało w głowie kierownictwa bo za doslownie kilka sekund obsługa zaczęła przysuwać matę antyposlizgową pod samiuśkie drzwi. Wczesniej mata znajdowała się z 1,5 metra w głąb sklepu a przestrzeń miedzy wejsciem a matą była mokra i wiadomo na gładkich kaflach. Następnego dnia w tym samym sklepie leżało już dwie maty - przed drzwiami i tuż za ich linią następna mata wewnątrz wyciskana co jakiś czas z wody.
Reasumując W naszym wspaniałym kraju najpierw musi sie wydarzyć jakaś tragedia zanim zostaną podjete jakies srodki bezpieczeństwa , zamiast zapobiegać .
Mi oczywiście nic sie nie stało , na chwile zamroczyło mnie ( uderzenie w skroń) ale starsza osoba czy jakaś "szpila" mogłaby ucierpiec bardziej . Potem procesja po sądach, odszkodowania itp.
Ludzie powinni sygnalizować takie sytuacje a instytucje jak w waszym wypadku Poczta P. zapłacić wysokie kary.
Niech sie nauczą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 13:22  
Cytuj
nessie no właśnie płacimy i to nie małe sumy zaklopotany a i tak drogi i chodniki nie odśnieżone. Potem napiszą na stalowemiasto, że wydali ileś tam milionów na odśnieżanie tylko, że od tygodnia nie widziałam pługu żeby jechał po mieście.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »