NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
policealna szkoła - kierunek kosmetologia, policealna szkoła - kierunek kosmetologia
Posty: 66
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 16:11  
Cytuj
Witam, jest tu może ktoś, kto uczęszcza do policealnej szkoły medycznej na TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH ? Chciałabym się dowiedzieć co nieco o tej szkole umiech Czy jest ciężko, czego wymagają itp. Chetnie porozmawiam z kimś na temat tej szkoły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 16:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 17:41  
Cytuj
Kosmetologia to kierunek na studiach wyższych, cały tok nauki kończy się tytułem magistra. Nie mylcie tego z technikiem usług kosmetycznych, bo panie kosmetolożki mają o wiele większą wiedzę niż technicy.
Nie wolisz iść na studia? Tyle uczelni oferuje ten kierunek, dziennie, czy zaocznie, podobno łatwo się dostać.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 22 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 19:03  
Cytuj
Grzebać w pazurach starych panien oraz tudzież paznokciach gieratryków to jest szczyt marzeń kosmetologów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 19:48  
Cytuj
Jeśli zależy Ci bardziej aby nabyć umiejętności praktyczne to polecam szkołę policealną. Ja skończyłam w CKU i polecam, nauczyciele kompetentni. Tylko, jeśli będziesz chciała dostać się to pierw musisz przejść rozmowe wstępną, bo jest bardzo dużo osób chetnych. Zwłaszcza, że płacisz za semestr 100zł(czyli za same kosmetyki) możliwość korzystania z kursów (odpłatnych) które są często organizowane, wyjazdy na targi kosmetyczne do Warszawy. Ja obecnie chciałam poszerzyć swoje horyzonty na temat kosmetyki i poszłam na studia, ale tam już wiekszy nacisk na teorie (akuratnie mnie o to chodziło, bo już w praktyce znam kosmetykę) umiech smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 15:47  
Cytuj
Moim zdaniem jest to dość dobra szkoła,sama do niej uczęszczam. Fajna kadra nauczycielska,wymagająca, no ale jeżeli chcesz być dobrą kosmetyczka to chyba właśnie o to chodzi. Pracownie kosmetyki są bardzo dobrze wyposażone.Płaci się tylko darowiznę 200zł(na 2 lata)Szkoła też organizuje praktyki,dodatkowe,odpłatne kursy. Osobiscie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 13 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 15:25  
Cytuj
Kosmetologia jest też w ck torus, mają nabór zimowy, opłata tylko 70 zł, możesz tam popytać, wszędzie warto pytać umiech organizują praktyki, osobiście polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »