NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Suknia slubna kupic czy wypozyczyc, Forum slubne
Posty: 7
Dołączył: 20 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 19:00  
Cytuj
Hej chcialam zapytac czy lepiej kupic suknie slubna czy wyporzyczyc?? I czy ma ktos namiary na dobra kosmetyczke i fryzjera

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 19:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 19:29  
Cytuj
Sama sobie odpowiedz na to, czy Cię stać na kupno nowej sukni i czy będzie ona miała dla Ciebie wartość sentymentalną...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 19:32  
Cytuj
ja osobiście wypożyczałam, później oddajesz i nic Cię nie interesuje, a jak kupisz to nie wiadomo czy ją sprzedasz. Chyba, że Cię stać i będziesz chciała ją mieć w szafie to możesz kupić ;)

a co do fryzjera to polecam http://salonmadame.pl/fryzury.html

a kosmetyczka to pani Basia z salonu Sara w Rozwadowie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 19:48  
Cytuj
Dzieki;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 19:54  
Cytuj
Wypożyczałam 3 lata temu w salonie Krystyna na edukacji

http://www.salonkrystyna.com/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 20:08  
Cytuj
A ile zaplacilas za wypozyczenie sukni???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 20:35  
Cytuj
jezeli masz w planach jakas sesje w plenerze po slubie i weselu to zapomnij o wyporzyczaniu bo twoja wyporzyczona suknia gora we wtorek musi byc z powrotem w salonie aby byla wyprana i poprawiona na sobote i kolejne wesele. ja bynajmniej tak mialam. nie pamietam ile placilam 400 lub 600 plus 40 zl za szkody ktore w niej zrobilam. a kosmetyczka i fryz nie wiem ja bylam u joanny i nikomu nie polecam

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 22:25  
Cytuj
hmm... może lepiej kupić używaną? umiech powiem Ci że za wypożyczenie sukni pani mi powidziała 800 zł ... a kupiłam używaną (bez śladów użytkowania) w komisie za 1100 umiech i nie obchodziło mnie w jakim stanie będzie ona po weselu umiech na całe szczęście umiech bo tak balowałam że była rozszarpana w kilku miejscach (delikatne materiały) ... pewnie gdybym miała wypożyczoną nie bawiłabym sie tak dobrze i myślała cały czas o tym żeby czegoś z nią nie zrobić umiech a i dodam że udało mi się ją sprzedać za 400 umiech więc wyszło prawie jak za wypożyczenia umiech a jak patrzyłam na prywatne ogłoszenia nawet na stalowym mieście to można kupiś od 200 zł umiech pozdrawiam
a co do fryzury i makijażu to byłam u Chryzantemki umiech i byłam bardzo zadowolona umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 23:00  
Cytuj
ja tez radzilabym kupic uzywana. zawsze mozesz zwezic czy przerobic. jest twoja i robisz z nia co chcesz. bo z tymi z salonu to o boze... nie daj boze dziurke zrobisz

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 07:32  
Cytuj
Mam suknie ślubną do sprzedania umiechjak coś to prv umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 21 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 07:54  
Cytuj
Ja kupiłam nową suknie i trochę żałuję, mogłam kupić używaną za dużo niższą cenę.
Co do wypożyczania, to nie polecam choćby nawet ze względu na sesję zdjęciową, jak już ktoś wspomniał. Ja miałam sesję po weselu, niestety przez pierwszy tydzień padał deszcz i sesja odbyła się dopiero w drugim tygodniu. Gdybym miała suknie z wypożyczalni to byłby duży problem.
Mam suknie do sprzedania za nieduże pieniądze + niewielkie przeróbki na mój koszt. Jak coś to pisz na PW

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 09:33  
Cytuj
Ja płaciłam coś koło 400 zł, bawiłam się bardzo dobrze i nie zwracałam uwagi na to czy coś się z sukienką stanie. Nic się z nią nie stało, ale to też zależy gdzie będziesz miała sesję, ja miałam w ogrodzie obok sali w Radomyślu także nic się z sukienką nie stało, ale jak będziesz miała jakieś wymyślne zdjęcia to lepiej faktycznie kupić użuwaną ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 09:59  
Cytuj
Tylko ze suknie bede musiala oddac we wtorek zaraz po weselu(jak bym chciala wypozyczac suknie) a tydzien po bede miala sensje zdjeciowa i co nie bede miec sukni?:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 10:27  
Cytuj
aaa no to inna sprawa, ja miałam w ten sam dzień więc nie było problemu, musiałabyś zapytać w wypożyczalni jak to jest jakbyś chciała mieć sukienkę na sesję, jak Ci zawołają dużo to lepiej kupić wypożyczoną, a później oddasz do komisu i już

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 11:37  
Cytuj
ja kupowałam , za sama suknie dałam 1900 zł .... wisi w szafie , jak ktos chce spredam, tylko ze trzeba wyprac i ma mała dziurke na tiulu gdzie mozna zaszyc ja aplikacja chaftu ... suknia kupiona w salonie Krystyna Stalowa Wola .... .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 21 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 11:43  
Cytuj
Medz17 dostałaś moją wiadomość na PW?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 20
Dołączył: 3 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 11:50  
Cytuj
Również posiadam suknie ślubną do sprzedania, za niewielkie pieniążki kwestia dogadania... zależy mi na tym by nie wisiała mi w szafie i zajmowała miejsca... wiecej informacji na priv lub meila asiek181_(at)_wp.pl... Dodam iż jestem pierwszą właścicielką sukni umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 15:16  
Cytuj
medz17, sprawdz priv,
pozdrawiam

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 15:30  
Cytuj
Może ktoś chętny na moją suknię ślubną, w idealnym stanie z 2012 r. i za naprawdę niewielkie pieniądze. Jak coś pisać na priv ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 18:42  
Cytuj
Mnie interesuje typ sukienki princessa;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 23:16  
Cytuj
CYTAT
Tylko ze suknie bede musiala oddac we wtorek zaraz po weselu(jak bym chciala wypozyczac suknie) a tydzien po bede miala sensje zdjeciowa i co nie bede miec sukni?:(


suknia o ile jest w miare modna i fajna ma wiele chetnych i czesto zarabia na siebie w kazda sobote. w moim przypadku musialam oddac gora na wtorek bo w srode byla prana a w czwartek kolejna pani mloda miala przymiarke dopasowywanie poprawki itd i w piatek odbierala ja na swoj slub. mi akurat to bylo obojetne bo nie mialam sesji po tylko ta w dzien slubu. i zaraz po slubie wrocilM za granice wiec nie mialam czasu na to. i tu dodadam jeszcze ze te zryte baby wrecz zadaly zebym do sukienki przypiela ramiaczka zeby suknia nie opadla za bardzo bo wiadomo pobrudzi sie mi to sie cholernie nie podobalo wiecc zrobilam po swojemu. dol mial byc prosty to narobily marszczen jak glupie ale to zauwazylam w piatek i nie bylo czasu na zmiany wiec zagryzlam zeby. ale naprawde odradzam wypozyczanie.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 19:09  
Cytuj
Ja rowniez posiadam suknie slubna do sprzedania. Slub bralam w pazdzierniku i suknia jest w idealnym stanie. Jesli chcesz sie cos wiecej dowiedziec, to prosze pisz na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 21:15  
Cytuj
ja tez wypożyczałam suknie slubną w Krystynie na edukacji i tez płaciłam 400 zł wiec ten salon polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »