NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ślisko?,
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 13:13  
Cytuj
Mam po okresie zamrożenie Stalowej Woli auto cały czas rozładowane czy możecie mi powiedzieć czy już można normalnie po drogach jeździć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 13:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 14:01  
Cytuj
autorko/autorze postu ale o co Ci chodzi..? porównujac stan dróg z przed ok tygodnia jeżdzi się lepiej, co chyba widać gołym okiem, że jezdnia jest czarna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 15:59  
Cytuj
dorissana, jeśli jeździsz tak samo jak piszesz to nie, nie wolno ci jeździć; ani teraz, ani później mlotek .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 5 Maja 2012r.
Skąd: okolice Stalówki
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 16:01  
Cytuj
Ja jeżdzę cały czas.... ale momentami wolniej ;)


echelon ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 16:11  
Cytuj
Jeździć to się właściwie dało cały czas. Pomijam może jeden dzień, kiedy był ten dziwny zamarzający deszcz, ale tak to ok, jakoś auto się toczyło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 16:22  
Cytuj
Wg mnie jak się ma możliwość, to wręcz TRZEBA jeździć w trudnych warunkach. Wolniej, szybciej, zobaczyć jak się samochód zachowa, a nie unikać jak ognia lodu na drodze, bo kiedyś trzeba będzie wsiąść i pojechać...i dojechać.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 00:57  
Cytuj
CYTAT
Wg mnie jak się ma możliwość, to wręcz TRZEBA jeździć w trudnych warunkach. Wolniej, szybciej, zobaczyć jak się samochód zachowa, a nie unikać jak ognia lodu na drodze, bo kiedyś trzeba będzie wsiąść i pojechać...i dojechać.

A jak samochód zachowa się tak, że nie dasz rady nad nim zapanować i ucierpi osoba trzecia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 01:07  
Cytuj
CYTAT
Wg mnie jak się ma możliwość, to wręcz TRZEBA jeździć w trudnych warunkach. Wolniej, szybciej, zobaczyć jak się samochód zachowa, a nie unikać jak ognia lodu na drodze, bo kiedyś trzeba będzie wsiąść i pojechać...i dojechać.

Zgadzam się w 100%
Albo ktoś marudzi że ciężkie warunki i dzwoni po taxi, o ile fundusze pozwalają. Albo zaciska zęby i powoli się toczy, co z czasem wychodzi co raz lepiej. Ja sam nie mam z tym problemów, ale widzę po znajomych że najlepsza metoda to wsiąść i jechać. Później jest już z górki.

CYTAT

A jak samochód zachowa się tak, że nie dasz rady nad nim zapanować i ucierpi osoba trzecia?


Właśnie po to tyle bulę za OC. Nie po to żeby być SUPER DOŚWIADCZONYM KIROWCĄ, tylko po to żeby jechać i dojechać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 01:17  
Cytuj
CYTAT
Właśnie po to tyle bulę za OC. Nie po to żeby być SUPER DOŚWIADCZONYM KIROWCĄ, tylko po to żeby jechać i dojechać.

No tak, ale znając życie, nie każdy dojedzie na miejsce. To jest pewne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 11:46  
Cytuj
echelon good Celnie to ująłeś uśmiech

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »