NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10
Geje- co o nich sądzimy?, Pewnie jest sporo w naszym mieście, co sądzimy o nich?
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 18:24  
Cytuj
Ale kółko wzajemnej adoracji, aż miło popatrzeć umiech Jeden mądrzejszy od drugiego. Jeśli już obrazicie wszystkich którzy śmią myśleć inaczej niż wy, to pomyślcie sobie leszcze że zawsze będziecie wpier..ać z talerza po geju w knajpie, będziecie sadzać swoje patriotyczne dupska na krzesłach w kinie na których siedział gej i nosić koszyczki w tesco po gejach. Chodź byście się wszyscy zesrali to nikt nie zmieni swojej orientacji. Jak ci się taka polska nie podoba to wyprowadź się do Korei.
Dobrze mówisz rus, ino nie rozumiesz co
Buziaczki :*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 18:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 18:41  
Cytuj
Wytłumacz mi dlaczego Korea napisałaś z duzej litery a Polska z małej.ja wiem że dobrze mówie i wiem co.Ty natomiast dalej krążysz i krążysz.Słychać chrupanie,zaczynasz wgryzać się we własną dupe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 19:09  
Cytuj
Przepraszam, jest to zwykła literówka, nie musisz tworzyć do tego kolejnej ideologi, pomyliłam się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 20:16  
Cytuj
Ok.temat zakończony.Do poczytania przy innej okazji.Buziaczki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 01:35  
Cytuj
Już to pisałem w dziale"Uśmiechnij się".
Tam było na wesoło,a tu na poważnie.
"Wszyscy mówią,że homoseksualizm to nie jest chorobą ani wadą ,bo ludzie się z tym urodzili i takie tam.
Trudno mi się zgodzić.
Teraz wytłumaczę dlaczego.
W pierwszych tygodniach ciąży KAŻDY płód jest płci żeńskiej.Dopiero po następnych kilku tygodniach w płodzie rozwijają się hormony męskie.
U niektórych płodów hormon nie rozwinął się poprawnie tzn.niby się rozwinął biologicznie,tak aby dziecko miało przyrodzenie ,ale niewystarczająco aby był hetero.
Reasumując wychodzi,że homoseksualiści są niedorozwinięci?"co

To nie hetero mają problem.
To homo najwięcej wrzeszczą,jak to im źle.
Nie interesują mnie wasze problemy natury "technicznej"-co i jak.

Jak jednak się przyjrzeć,to we wszelkiej maści strukturach "elitpotluczony" rządzących w Europie ,jest coraz więcej o orientacji homoseksualnej.
Powiedziałbym wręcz,że mnożą się jak przysłowiowe króliki...sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 08:09  
Cytuj
CYTAT
Już to pisałem w dziale\"Uśmiechnij się\".
Tam było na wesoło,a tu na poważnie.
\"Wszyscy mówią,że homoseksualizm to nie jest chorobą ani wadą ,bo ludzie się z tym urodzili i takie tam.
Trudno mi się zgodzić.
Teraz wytłumaczę dlaczego.
W pierwszych tygodniach ciąży KAŻDY płód jest płci żeńskiej.Dopiero po następnych kilku tygodniach w płodzie rozwijają się hormony męskie.
U niektórych płodów hormon nie rozwinął się poprawnie tzn.niby się rozwinął biologicznie,tak aby dziecko miało przyrodzenie ,ale niewystarczająco aby był hetero.
Reasumując wychodzi,że homoseksualiści są niedorozwinięci?\"co

To nie hetero mają problem.
To homo najwięcej wrzeszczą,jak to im źle.
Nie interesują mnie wasze problemy natury \"technicznej\"-co i jak.

Jak jednak się przyjrzeć,to we wszelkiej maści strukturach \"elitpotluczony\" rządzących w Europie ,jest coraz więcej o orientacji homoseksualnej.
Powiedziałbym wręcz,że mnożą się jak przysłowiowe króliki...sciana


Więc dlaczego mam być traktowany gorzej za coś co nie jest ode mnie zależne? Mnożą się jak króliki? Raczej ujawniają a nie mnożą. Dziś, w porównaniu z tym co było kiedyś, jest łatwiej się do tego przyznać, dlatego robi to coraz więcej osób i dlatego wydaje się, że liczba homo wzrasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »