NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Geje- co o nich sądzimy?, Pewnie jest sporo w naszym mieście, co sądzimy o nich?
Posty: 66
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 15:53  
Cytuj
Tomasz Lis ironicznie komentuje decyzję brytyjskiego parlamentu o legalizacji małżeństw homoseksualnych, odnosząc się przy tym do polskich realiów.

Kolejne bastiony zachodniej cywilizacji upadają. (...) Czyli pedały będą miały już nie tylko związki partnerskie. Będą mogli też zawierać śluby - pisze redaktor naczelny "Newsweeka" w portalu natemat.pl.

Zła to wiadomość dla Europy i dla świata - ocenia przewrotnie zgodę na zawieranie małżeństw homoseksualnych w Wielkiej Brytanii. - Cywilizacja śmierci i zepsucia zatacza coraz szersze kręgi. Pedalstwo będzie w kolejnym kraju zupełnie bezkarnie szerzyć zgorszenie. Małżeństwa heteroseksualne będą się rozpadać, heterycy masowo przejdą na gejostwo - wylicza Tomasz Lis.

To już kolejny kraj w Europie, który zdecydował się na rozwiązania godzące w małżeństwa, w rodzinę, w moralność, w przyszłość, w prokreację, w niejałowość i w użyteczność. Posłanko Pawłowicz, proszę na to zareagować, potępić, napiętnować, tak jak tylko pani umie, inteligentnie i z wdziękiem - ironizuje publicysta.

Ale jak podkreśla, w tej "walce" nie jesteśmy sami.

Istnieje nieformalna koalicja zwolenników moralności i prawości, ładu i porządku. Jest z nami Iran i Arabia Saudyjska, jest Korea Północna i Kuba. Nie damy się. Będziemy walczyć. Będziemy przedmurzem. Jak zawsze. Polonia semper fidelis! - podsumowuje Tomasz Lis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 15:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 15:57  
Cytuj
Anastazja,Czestmir ma racje.Strach lodówke otworzyć,wszędzie pedalstwo i plugastwo.Niedługo pedofile i zoofile upomną się o swoje prawa.A my zamiast bronić normalności dajemy przyzwolenie na takie bezeceństwa.Nowocześni idioci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 16:01  
Cytuj
A ja nie jestem tolerancyjny wobec gejpow i to jest moje zdanie.
Po co wmawiaja spoleczenstwu ze ich orientacja jest norma a to my hetero jestesmy inni,lub ten kto nie uprawial sexu z obiema plciami jest dziwny.
Co to za bzdura.
Niech geje robia co im sie podoba ale po co probuja sie tak afiszowac,te parady,idiotyzmy sejmowe.
My jako slowianie nigdy tego nie zaakceptujemy do konca,wystarczy spojrzec jak nie wesolo maja w rosji.
Adopcja dzieci,dla gejow?nie ma takiej opcji.
Spojrzcie jakich mlodziez ma celebrytow a mozna zrozumiec na kim szuka sie wzorce.
Zniewiesciali chlopczyki jak np.Justin Bimber o blizej nieznanej orientacji,tragedia dla swiata i nie dziwne ze spoleczenstwo sie starzeje,skoro coraz wiecej gejow wsrod nas,a dzieci sie nie rodza,bo nie maja prawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 16:28  
Cytuj
Nie milkną kontrowersje wokół publikacji „Newsweeka”, dotyczącej problemu homoseksualizmu wśród księży. Głos w dyskusji zabrał też niepokorny polskiego Kościoła ks. Tadeusz Isakowicz Zaleski, który jako pierwszy alarmował władze kościelne o problemie księży gejów, którzy tworzą nieformalną grupę w Kościele. On nie ma wątpliwości: gejowskie lobby w polskim Kościele to rzeczywistość, a nie wymysły niepochlebnych Kościołowi dziennikarzy.good

Co na to powie Pan Rus.zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
Anastazja,Czestmir ma racje.Strach lodówke otworzyć,wszędzie pedalstwo i plugastwo.Niedługo pedofile i zoofile upomną się o swoje prawa.A my zamiast bronić normalności dajemy przyzwolenie na takie bezeceństwa.Nowocześni idioci


Heheheh...rus, ty zacznij o swoje prawa walczyć, bo coś mi się wydaje że ten co już nie moze, najwięcej ma do powiedzenia. Pewnieś brzydki i stary i stąd się bierze u ciebie taka frustracja(mam nadziejęże wiesz co ten wyraz znaczy?)Idź facet skubać pióra na pierzynę, bo masz najeb... jak cyganka w tobołkusmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 16:51  
Cytuj
Materbidy skoro ciekawy jesteś jakie są pedały to wpuść sobie jakiegoś do łóżka niech zrobi ci zadość to z grubsza będziesz wiedział.Nie jestem ani stary ani brzydki skoro tak to cie intryguje.Myślisz że jak ktoś jest przeciw tym zboczeńcom to musi być stary i brzydki.A ten co popiera jest piękny i młody.Mówie ci sprawdź sobie najlepiej namacalnie jak to jest z pedałemmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 17:07  
Cytuj
Rus co z tobą ? ty to sprawdziłeś na sobie że takich złoych rad udzielasz? Myślisz że wszyscy muszą myśleć tak jak ty bo inaczej trzeba ich leczyć? Z tego co ty piszesz to wychodzi, że zaraz wszyscy przerzucimy się na homoseksualizm. Jak poznajesz nowego człowieka to kiedy się go pytasz o orientację przed imieniem czy po? A może są wśród twoich przjaciół takie osoby, tylko ty o tym nie wiesz, bo jak zaczynasz głosić te mądrości to raczej nikt się nie ujawni.A jak nosisz dresy to tych w krawatach też tak nienawidzisz bo wyglądają inaczej od ciebie. Ciemnoskórych albo azjatów też nie tolerujesz? Może leworęcznych też byś wyleczył bo to mniejszość ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 17:11  
Cytuj
Racja rus.
Jestesmy mezczyznami,zarosnietymi nieraz grubymi,umiesnionymi z charakterem ludzmi trzymajacymi sie wlasnego zdania,a nie jak lemingi,gdy jest moda na gejostwo,nie idziemy za zdaniem innych bo jest taka moda,bo Biedron tak wmawia lub cala brytania to aprobuje a cherubinkowi chlopcy sluchaja i marza o slubie z kolega.
Podobno ze w egipcie zaczyna praktykowac nekrofilia,prawo do sexu malzonka(i) do ostatniej nocy tuz po smierci tego drugiego.
A niemcy przestaja ukrywac ze sa zoofilami,i za bardzo kochaja swoje pieski,gdzie nawet sa na to statystyki.
Do czego ten swiat zmierza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 17:56  
Cytuj
Tak Patriota,podążają za tym co podrzuci im TVN itp.media.Z rozdziawionymi gębami słuchają co mówią taki Piróg albo inny Jacyków.To jest jakiś fenomen jak dla mnie.Zapatrywanie się w zboczeństwo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 18:02  
Cytuj
anastazja najpierw to ciebie wyleczyłbym z tej sympatii do zboków a potem tobie podobnych.Chłop ma być chłopem a baba babą,nie ma co wydziwiać.Ludzie obudzcie sie,zacznijcie popierać normalną rodzinę.Naciskajcie na rząd niech gwarantuje uczciwe zarobki anie pensje głodowe,ceny w góre.Wy wszystkie dzieci z rodzin w których jest troche biedniej pooddawalibyście chorym pedałom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 18:23  
Cytuj
Niestety, niektóre dzieci nie z własnego wyboru nie mają normalnej rodziny. U chłopców, którzy nie mieli w dzieciństwie ojca, pojawiają się skłonności homoseksualne. To jest dość powszechny powód "gejostwa". Nie otrzymali w okresie dojrzewania wzorca mężczyzny, zostali wychowani przez matkę...Oni nie mają usprawiedliwienia.

Nie dolewajcie oliwy do ognia i komentarze o TVNie i innych mediach zostawcie dla siebie. To nie jest temat o tym.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 18:30  
Cytuj
Kiedyś , przypadkowo znajomy napił się ze szklanki dziewczyny o preferencjach homoseksualnych. Dowiedziawszy się o tym był skłonny pisać swój testament. Minął jakiś czas a tu nic, jego organizm nie zareagował tak jak na grypę czy inne choroby. Wniosek wysunął się sam - Homoseksualiści to też ludzie umiech Więc należy szanować każdego człowieka.
Problem ostatniego czasu to afiszowanie się ze swoimi preferencjami seksualnymi przez homoseksualistów. Wciskanie nam zacofania itp porównując Polskę z państwami Europy zachodniej.

Nie interesuje mnie "kto z kim" , nie obrażam , nie krzywdzę itd. ale jestem na NIE dla zalegalizowania praw związków homoseksualnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
ale jestem na NIE dla zalegalizowania praw związków homoseksualnych.

A można wiedzieć jakich praw?

Tak w ogóle to co to kogo obchodzi z kim śpi? Nawet nie wiecie ilu ukrytym gejom podaliście rękę, ilu ich nieświadomie znacie... Szczególnie żałośni są panowie, którzy "pedałów" wysłali by do gazu a na lesbijki... chętnie by popatrzyli.
Jakie zagrożenie niesie homoseksualizm?? Przecież się tego nauczyć nie da! Odpowiedz sobie na pytanie czy orientację heteroseksualną sobie sam wybrałeś czy już taki byłeś? Czy jesteś się w stanie teraz zmienić w geja.. no chyba nie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 19:11  
Cytuj
Obrazek

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ale jestem na NIE dla zalegalizowania praw związków homoseksualnych.

A można wiedzieć jakich praw?

Tak w ogóle to co to kogo obchodzi z kim śpi? Nawet nie wiecie ilu ukrytym gejom podaliście rękę, ilu ich nieświadomie znacie... Szczególnie żałośni są panowie, którzy \"pedałów\" wysłali by do gazu a na lesbijki... chętnie by popatrzyli.
Jakie zagrożenie niesie homoseksualizm?? Przecież się tego nauczyć nie da! Odpowiedz sobie na pytanie czy orientację heteroseksualną sobie sam wybrałeś czy już taki byłeś? Czy jesteś się w stanie teraz zmienić w geja.. no chyba nie!


Chodź by takich praw jakie mają związki zwane małżeńskimi.

Nie widzę nic złego w tym, by podać rękę gejowi czy les. w geście przywitania itp. nie widzę nic złego w znajomości. Napisałem,że to też są ludzie, których powinno się szanować.

Zdrowy związek homoseksualistów nie jest w stanie przedłużyć biologicznego istnienia społeczeństwa w sposób naturalny.

Kiedyś słyszałem,ze 80 % społeczeństwa jest biseksualna - oczywiście stwierdziła to osoba praktykująca, zaznaczyła ,że z tych 80 % większa część ma uśpiony ten biseksualizm umiech

Więc jak teraz zalegalizujemy takie poglądy to co zrobi młodzież, która jest na etapie wyrabiania swojego pojmowania świata. Czy będziemy naocznymi świadkami całowania się dwóch chłopaków ala Justin Biber - bo uważają za normalne spróbować jak to jest z dziewczyna a jak z chłopakiem. Lepiej dmuchać na zimne a rzygać po wódce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 20:14  
Cytuj
CYTAT

Nie krytykujcie też odrzucania przez rządu ustaw np. o możliwości posiadania dzieci przez pary homoseksualne. Myślicie, że bylibyście normalni, gdyby wychowywali Was dwaj tatusiowie?


kiedy był taki projekt?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 20:25  
Cytuj
najbardziej rozbawił mnie 'wiesiek' swoją listą hehe

ciekawe skąd czerpał swoje źródła naukowe (pseudoneukowe) odnośnie takich postaci jak np Bolesław Smiały? Jedyną postacia która twierdziła że to był władca gej, była działaczka Fundacji "Kultura dla Tolerancji", lesbijka pani Walczewska. Biorąc pod uwagę, że źródła dotyczące tego władcy są skąpe śmiem twierdzić że piszesz bajki. No tak, trzeba znanym i wielkim jak choćby da Vinci czy Anioł dorobić maskę geja. Tu też historia nie pozostawiła żadnych dokumentów źródlowych, no ale czego nie robi się dla homopropagandy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 20:28  
Cytuj
CYTAT


Chodź by takich praw jakie mają związki zwane małżeńskimi.


To jakich to praw zrównujących z tradycyjnymi małżeństwami domagają się pary homoseksualne?



CYTAT


Więc jak teraz zalegalizujemy takie poglądy to co zrobi młodzież, która jest na etapie wyrabiania swojego pojmowania świata. Czy będziemy naocznymi świadkami całowania się dwóch chłopaków ala Justin Biber - bo uważają za normalne spróbować jak to jest z dziewczyna a jak z chłopakiem. Lepiej dmuchać na zimne a rzygać po wódce.


Czyli mam rozumieć iż Ty jak byłeś młodszy to wybierałeś czy wolisz dziewczynki czy chłopców?
Większość ludzi nie ma takich dylematów. Jeśli komuś nie podobają się faceci to się za nimi nie ogląda i nic do nich nie czuje. Podobnie z kobietami.


Czasem mam wrażenie, że najwięksi przeciwnicy homoseksualistów są ukrytymi gejami.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 20:38  
Cytuj
CYTAT

Czyli mam rozumieć iż Ty jak byłeś młodszy to wybierałeś czy wolisz dziewczynki czy chłopców?
Większość ludzi nie ma takich dylematów. Jeśli komuś nie podobają się faceci to się za nimi nie ogląda i nic do nich nie czuje. Podobnie z kobietami.


Czasem mam wrażenie, że najwięksi przeciwnicy homoseksualistów są ukrytymi gejami.


W tym przypadku rozumowanie Cię zawiodło.

Większość nie ma takich dylematów bo są jeszcze takie czasy a jak będzie za 10 - 20 lat kiedy czasy się zmienią ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 20:45  
Cytuj
CYTAT


Większość nie ma takich dylematów bo są jeszcze takie czasy a jak będzie za 10 - 20 lat kiedy czasy się zmienią ?


Skąd Twoja pewność, skąd pewność, że Ciebie nie zawodzi?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Większość nie ma takich dylematów bo są jeszcze takie czasy a jak będzie za 10 - 20 lat kiedy czasy się zmienią ?


Skąd Twoja pewność, skąd pewność, że Ciebie nie zawodzi?


Nie wiem ile masz lat ale przypomnij sobie jak było 10 - 20 lat temu a jak jest teraz. Różnica jest widoczna, więc mam prawo przypuszczać jak będzie za 10-20 lat jeśli pewne sprawy staną się oficjalnie normą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Większość nie ma takich dylematów bo są jeszcze takie czasy a jak będzie za 10 - 20 lat kiedy czasy się zmienią ?


Skąd Twoja pewność, skąd pewność, że Ciebie nie zawodzi?


Nie wiem ile masz lat ale przypomnij sobie jak było 10 - 20 lat temu a jak jest teraz. Różnica jest widoczna, więc mam prawo przypuszczać jak będzie za 10-20 lat jeśli pewne sprawy staną się oficjalnie normą.


No to sobie przypomnij czy kilka tysięcy lat temu nie było czegoś takiego jak homoseksualizm... BYŁ! I w cale ich liczba nie wzrosła, wzrosła jedynie liczba ujawnień swojej orientacji, bo małymi kroczkami ludzkość staje się bardziej tolerancyjna. Ale NIGDY nie będzie tak, że homoseksualizm zawładnie światem i ludzkość wyginie. Tego nauczyć się nie da!!!!!

Chore jest to, że w związku z nietolerancją geje pakują się w związki z kobietami myśląc, że dadzą radę się nawrócić. Okazuje się, że tego zrobić się nie da i po jakimś czasie opuszczają rodzinę. I jestem ciekaw czy teraz homofob czuje się odpowiedzialny, za to dziecko, które spłodził gej w imię "normlaności", za tą kobietę ze złamanym sercem?? To jest chore do czego doprowadza nietolerancja!! Czasami wydaje mi się, że homofobi zazdroszczą tylko i wyłącznie... miłości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 21:55  
Cytuj
Jestem za

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:04  
Cytuj
rusie drogi nienawidzisz gejów, nienawidzisz tych którzy ich akceptują i szanują, wszystkich byś leczył, a może to ty potrzebujesz lekarza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:10  
Cytuj
anastazja On potrzebuje jedynie... miłości. Jeżeli człowiek jest zakochany to jest najszczęśliwszą osobą na ziemi i w czterech literach ma kto z kim i dlaczego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »