NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Geje- co o nich sądzimy?, Pewnie jest sporo w naszym mieście, co sądzimy o nich?
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
[

No to sobie przypomnij czy kilka tysięcy lat temu nie było czegoś takiego jak homoseksualizm... BYŁ! I w cale ich liczba nie wzrosła, wzrosła jedynie liczba ujawnień swojej orientacji, bo małymi kroczkami ludzkość staje się bardziej tolerancyjna. Ale NIGDY nie będzie tak, że homoseksualizm zawładnie światem i ludzkość wyginie. Tego nauczyć się nie da!!!!!

Chore jest to, że w związku z nietolerancją geje pakują się w związki z kobietami myśląc, że dadzą radę się nawrócić. Okazuje się, że tego zrobić się nie da i po jakimś czasie opuszczają rodzinę. I jestem ciekaw czy teraz homofob czuje się odpowiedzialny, za to dziecko, które spłodził gej w imię \"normlaności\", za tą kobietę ze złamanym sercem?? To jest chore do czego doprowadza nietolerancja!! Czasami wydaje mi się, że homofobi zazdroszczą tylko i wyłącznie... miłości.


Ja nigdzie nie napisałem,że homoseksualizmu nie było umiech Był, jest i będzie.

W swoich słowach odnosiłem się właśnie do tego ujawniania, demonstrowania itp.

Dlaczego homofob ma się czuć odpowiedzialny za decyzje homoseksualisty ? Każdy dojrzały człowiek odpowiada sam za swoje czyny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:12  
Cytuj
geje, lezbijki ...normalni ludzie, jak dla mnie, to nie ich wina ze tacy sa , tak Bóg chcial i musza zyc. kazdy z nas moglby byc , zastanowmy sie głeboko nad tym, kazdy ma prawo do szczescia i swojego zycia.. nikt nie ma prawa sie wpierda...!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
[cytat][


Dlaczego homofob ma się czuć odpowiedzialny za decyzje homoseksualisty ? Każdy dojrzały człowiek odpowiada sam za swoje czyny.


Dlaczego? Dlatego, że na siłę chce narzucić wszystkim to jak ma ktoś żyć. Gardzi homoseksualistami a oni są ludźmi i czują, że są spychani na margines dlatego próbują stać się "normalnymi" ale tak się nie da. I wina leży po stronie homofobów, którzy nie zaakceptowali tego kim jest, nie pozwolili mu być sobą, być... szczęśliwym.

Tak naprawdę najeżdżacie na gejów w rzeczywistości nie znając osobiście ani jednego ujawnionego (bo nieujawnionych znacie co najmniej kilku).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:25  
Cytuj
CYTAT

Dlaczego? Dlatego, że na siłę chce narzucić wszystkim to jak ma ktoś żyć. Gardzi homoseksualistami a oni są ludźmi i czują, że są spychani na margines dlatego próbują stać się \"normalnymi\" ale tak się nie da. I wina leży po stronie homofobów, którzy nie zaakceptowali tego kim jest, nie pozwolili mu być sobą, być... szczęśliwym.

Tak naprawdę najeżdżacie na gejów w rzeczywistości nie znając osobiście ani jednego ujawnionego (bo nieujawnionych znacie co najmniej kilku).


Jeśli czytasz uważnie to widzisz,że na nikogo nie najeżdżam, więc nie zarzucaj mi czegoś, czego nie robię.

Nie słyszałem aby ktoś NA SIŁĘ kazał gejowi zrobić dziecko kobiecie.

Krótkie pytanie - jesteś gejem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:29  
Cytuj
Dalibor Pisałem ogólnie a nie konkretnie do ciebie. Siłą może geja nie zmusi, ale swoim postawą wpłynie na jego zachowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Dalibor Siłą może geja nie zmusi, ale swoim postawą wpłynie na jego zachowanie.


Coś na zasadzie "jak bym Ci kazał skoczyć do ognia to byś skoczył "

Każdy dojrzały człowiek odpowiada za swoje czyny.

Jak z odpowiedzią na moje pytanie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dalibor Siłą może geja nie zmusi, ale swoim postawą wpłynie na jego zachowanie.


Coś na zasadzie \"jak bym Ci kazał skoczyć do ognia to byś skoczył \"

Nie! Na takiej zasadzie:
Homofob: blee jesteś obrzydliwy, to chore, powinieneś się leczyć, jesteś nienormalny!
Gej: cholera nie daję rady, spróbuję być normalnym, zwiążę się z kobietą może mi się uda...
Prędzej czy później się nie udaje i można wyliczać kupę osób ze zmarnowanym życiem, tylko dlatego, że niezaakceptowany gej chciał wrócić do normalności, a tak było by sobie dwóch facetów szczęśliwych ze sobą i tyle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:56  
Cytuj
CYTAT



Nie! Na takiej zasadzie:
Homofob: blee jesteś obrzydliwy, to chore, powinieneś się leczyć, jesteś nienormalny!
Gej: cholera nie daję rady, spróbuję być normalnym, zwiążę się z kobietą może mi się uda...
Prędzej czy później się nie udaje i można wyliczać kupę osób ze zmarnowanym życiem, tylko dlatego, że niezaakceptowany gej chciał wrócić do normalności, a tak było by sobie dwóch facetów szczęśliwych ze sobą i tyle...


Homofob i gej z Twojego przypadku są chyba przed 20 rokiem życia, siedzą przy piwku za matczyna kaskę i rozkminają nad życiem.

Jak Ty byś widział tolerancyjny kraj, społeczność wobec homoseksualistów ?

Nie pytam już o oczekiwaną odpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
rusie drogi nienawidzisz gejów, nienawidzisz tych którzy ich akceptują i szanują, wszystkich byś leczył, a może to ty potrzebujesz lekarza


Zaszufladkowałaś kol. Rusa jako homofoba - 1:0 dla Ciebie ok

Ciekaw jestem, co masz do powiedzenia o mnie ? potluczony

Jestem normalnym hetero, mającym wśród znajomych osoby o orientacji homo i w pełni je akceptującym. Żeby nie było tak różowo smiech2 Moja tolerancja kończy się tam, gdzie zaczyna się moja cielesność - prywatnosć ok

Gdyby jakiś homoś ( nieistotne czy znajomy, czy też nie ) dobierał się do mnie, to przykro mi bardzo .....


Zaje.... bym taboretem w ryj jezyk

Jestem homofobem, czy też nie ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego? Dlatego, że na siłę chce narzucić wszystkim to jak ma ktoś żyć. Gardzi homoseksualistami a oni są ludźmi i czują, że są spychani na margines dlatego próbują stać się \"normalnymi\" ale tak się nie da. I wina leży po stronie homofobów, którzy nie zaakceptowali tego kim jest, nie pozwolili mu być sobą, być... szczęśliwym.

Tak naprawdę najeżdżacie na gejów w rzeczywistości nie znając osobiście ani jednego ujawnionego (bo nieujawnionych znacie co najmniej kilku).


Pier... Panie mlotek

Wymagasz akceptacji homo, bi i tak dalej. Czemu sam nie mierzysz siebie tą samą miarą ? neutralny

Są na tym świecie ludzie, którzy uważają takie preferencje za wynaturzenie, nienormalność itp.

Wymagasz tolerancji ? Sam bądź tolerancyjny dla ich poglądów ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:08  
Cytuj
CYTAT
[cytat

Wymagasz akceptacji homo, bi i tak dalej. Czemu sam nie mierzysz siebie tą samą miarą ? neutralny


Wymagasz tolerancji ? Sam bądź tolerancyjny dla ich poglądów ok


Hahaha jestem tolerancyjny! Nie mam nic do heteroseksualności, każdy ma prawo żyć jak chce, ale nie jestem tolerancyjny, gdy ktoś to prawo łamie!


"Jestem normalnym hetero, mającym wśród znajomych osoby o orientacji homo i w pełni je akceptującym. Żeby nie było tak różowo Moja tolerancja kończy się tam, gdzie zaczyna się moja cielesność - prywatnosć

Gdyby jakiś homoś ( nieistotne czy znajomy, czy też nie ) dobierał się do mnie, to przykro mi bardzo .....


Zaje.... bym taboretem w ryj

Jestem homofobem, czy też nie ? "

Nie! Nie jesteś!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:15  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Jak Ty byś widział tolerancyjny kraj, społeczność wobec homoseksualistów ?

Nie pytam już o oczekiwaną odpowiedz.


Jak? A tak, że każdy człowiek nie byłby oceniany po tym jak wygląda, z kim sypia itp, tylko JAKIM jest człowiekiem. Taki kraj, w którym szanuje się prawo do szczęścia, od razu wyjaśniam kwestię adopcji - nie powinna być dozwolona homoseksualistom, a to dlatego, że prawem dziecka do szczęścia jest mieć i matkę i ojca!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:16  
Cytuj
CYTAT


Hahaha jestem tolerancyjny! Nie mam nic do heteroseksualności, każdy ma prawo żyć jak chce, ale nie jestem tolerancyjny, gdy ktoś to prawo łamie!


Łamanie prawa to jedno a bycie homoseksualistą to drugie. Bycie homoseksualistą nie jest przestępstwem. Po co wiec piszesz o łamaniu prawa?

CYTAT

\"Jestem normalnym hetero, mającym wśród znajomych osoby o orientacji homo i w pełni je akceptującym. Żeby nie było tak różowo Moja tolerancja kończy się tam, gdzie zaczyna się moja cielesność - prywatnosć

Gdyby jakiś homoś ( nieistotne czy znajomy, czy też nie ) dobierał się do mnie, to przykro mi bardzo .....


Zaje.... bym taboretem w ryj

Jestem homofobem, czy też nie ? \"

Nie! Nie jesteś!


Jesteś taki boski, czy próżny skoro myślisz że geje na ciebie lecą?umiech Kobiety też się tak na co dzień do ciebie dobierają? A może to Ty się dobierasz do każdej napotkanej kobiety?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:21  
Cytuj
CYTAT


Jak? A tak, że każdy człowiek nie byłby oceniany po tym jak wygląda, z kim sypia itp, tylko JAKIM jest człowiekiem. Taki kraj, w którym szanuje się prawo do szczęścia, od razu wyjaśniam kwestię adopcji - nie powinna być dozwolona homoseksualistom, a to dlatego, że prawem dziecka do szczęścia jest mieć i matkę i ojca!


Geje nie mówią o adopcji dzieci, sam nie jestem do końca przekonany czy powinni mieć takie prawo. Ale argument prawem dziecka do szczęścia jest mieć i matkę i ojca jest zwyczajnie głupi. Tak samo jak, "każdy ma prawo do pracy i dostatniego życia" umiech Wysuwający takie argumenty najwyraźniej nie zauważają, że w naszym kraju są dozwolone i mają miejsce rozwody.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:22  
Cytuj
Dlaczego i poco promuje się ludzi i zachowania które są marginesem i ułamkiem.Powinni zostać na marginesie.Dlaczego nie wspiera się i nie promuje normalnej rodziny.Nasze dzieci za idoli mają osoby uzależnione od alkoholu i narkotyków,głęboko nieszczęśliwe.Pokazuje się jako wzór,po co jeszcze wmawiać że pedalstwo jest normalne,zapytajcie ich w jaki sposób uprawiają seks to wam się odechce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
Jesteś taki boski, czy próżny skoro myślisz że geje na ciebie lecą?umiech Kobiety też się tak na co dzień do ciebie dobierają? A może to Ty się dobierasz do każdej napotkanej kobiety?


Gdzie napisałem, że na mnie lecą ???

Przeczytaj jeszcze raz i zrozum sens mojego wpisu zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego i poco promuje się ludzi i zachowania które są marginesem i ułamkiem.Powinni zostać na marginesie.Dlaczego nie wspiera się i nie promuje normalnej rodziny.Nasze dzieci za idoli mają osoby uzależnione od alkoholu i narkotyków,głęboko nieszczęśliwe.Pokazuje się jako wzór,po co jeszcze wmawiać że pedalstwo jest normalne,zapytajcie ich w jaki sposób uprawiają seks to wam się odechce


Niepełnosprawni umysłowo i fizyczne to też ułamek społeczeństwa. Po co o nich myśleć, budować podjazdy, rezerwować miejsca parkingowe. Po co?

Co do idoli, to rodzice mają wpływa na dzieci i to oni kształtują charakter dziecka. No ale jak rodzic ma pustkę we łbie to dzieciakowi włączy komputer lub TV bez żadnej kontroli, a potem lament że idolem dziecka jest alkoholik i narkoman.

Kto promuje gejów, daj jakieś przykłady? Rozmawia się o nich. Wymienia poglądy jak my tutaj na forum ale to nie promocja. Każdy normalny wie jak geje lub lesbijki uprawiają sex. Nie trzeba ich pytać. No chyba, że ty nie wiesz. umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:34  
Cytuj
CYTAT


Gdzie napisałem, że na mnie lecą ???

Przeczytaj jeszcze raz i zrozum sens mojego wpisu zdegustowany


Skąd ten lęk, że jednak mogą lecieć i od razu wysuwasz argument taboretu?
Jakaś niepewność z określeniem orientacji?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Ale argument prawem dziecka do szczęścia jest mieć i matkę i ojca jest zwyczajnie głupi. Tak samo jak, \"każdy ma prawo do pracy i dostatniego życia\" umiech Wysuwający takie argumenty najwyraźniej nie zauważają, że w naszym kraju są dozwolone i mają miejsce rozwody.


Tak, tylko zauważ, że po rozwodzie dziecko ma dalej matkę i ojca. Matka przekazuje inne wartości i ojciec inne. Są też nieszczęśliwe sytuacje, gdy rodzic umiera, ale to jest niezależne, a w przypadku adopcji przez parę homoseksualną dziecko jest świadomie i od razu skazywane na brak matki czy ojca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Gdzie napisałem, że na mnie lecą ???

Przeczytaj jeszcze raz i zrozum sens mojego wpisu zdegustowany


Skąd ten lęk, że jednak mogą lecieć i od razu wysuwasz argument taboretu?
Jakaś niepewność z określeniem orientacji?


Jesteś śmieszny smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:46  
Cytuj
CYTAT


Tak, tylko zauważ, że po rozwodzie dziecko ma dalej matkę i ojca. Matka przekazuje inne wartości i ojciec inne. Są też nieszczęśliwe sytuacje, gdy rodzic umiera, ale to jest niezależne, a w przypadku adopcji przez parę homoseksualną dziecko jest świadomie i od razu skazywane na brak matki czy ojca.


A jak po rozwodzie jeden z rodziców nie utrzymuje kontaktów z dzieckiem lub jeden rodzic utrudnia i ogranicza kontakty z drugim rodzicem? Tak wygląda życie. Prawem dziecka do szczęścia jest mieć i matkę i ojca to banał.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:48  
Cytuj
CYTAT


Jesteś śmieszny smiech2



Bo wytknąłem Ci głupotę? Cieszę się w takim razie, że w oczach takiego gościa jak Ty, jestem śmieszny.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

A jak po rozwodzie jeden z rodziców nie utrzymuje kontaktów z dzieckiem lub jeden rodzic utrudnia i ogranicza kontakty z drugim rodzicem? Tak wygląda życie. Prawem dziecka do szczęścia jest mieć i matkę i ojca to banał.


No i co uważasz, że takie dziecko po rozwodzie jest szczęśliwe? No chyba nie bardzo... Może nie tyle szczęśliwe co brakuje mu jednego wzorca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:55  
Cytuj
Andrzejek podoba mi się Twoje porównanie geja do niepełnosprawnego fizycznie i umysłowo,czyli potwierdzasz że są chorzy.A Tobie rodzice zabraniali mieć idola,wyłączali Ci telewizor jak patrzyłeś na teledyski?Promują pedalstwo jak najbardziej,chocażby w polskich serialach i filmach musi znaleźć się jakiś obowiązkowo.O TVN nie wspomne,co reprezentuje sobą Piróg czy inny Jacyków żeby ich tak pokazywać?Dawniej każdy król miał błazna i śmiał się zjego idityzmów.Teraz takim błaznem jest Palikot,tylko to co robi i mówi nie jest wyśmiewane ale odbierane poważnie.Takie Grodzko na marszałka,toż jakiś tani horror tworzy się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 08:57  
Cytuj
CYTAT


No i co uważasz, że takie dziecko po rozwodzie jest szczęśliwe? No chyba nie bardzo... Może nie tyle szczęśliwe co brakuje mu jednego wzorca.


Gdzie ja napisałem, że jest szczęśliwe? Napisałem, że wysuwasz głupie argumenty i hasła.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »