NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Geje- co o nich sądzimy?, Pewnie jest sporo w naszym mieście, co sądzimy o nich?
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 09:14  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek podoba mi się Twoje porównanie geja do niepełnosprawnego fizycznie i umysłowo,czyli potwierdzasz że są chorzy.A Tobie rodzice zabraniali mieć idola,wyłączali Ci telewizor jak patrzyłeś na teledyski?Promują pedalstwo jak najbardziej,chocażby w polskich serialach i filmach musi znaleźć się jakiś obowiązkowo.O TVN nie wspomne,co reprezentuje sobą Piróg czy inny Jacyków żeby ich tak pokazywać?Dawniej każdy król miał błazna i śmiał się zjego idityzmów.Teraz takim błaznem jest Palikot,tylko to co robi i mówi nie jest wyśmiewane ale odbierane poważnie.Takie Grodzko na marszałka,toż jakiś tani horror tworzy się


Napisałem o ludziach, którzy są ułamkiem społeczeństwa a nie większością, niestety na potrzebę swoich tez jesteś w stanie interpretować na różne sposoby byle wyszło na twoje.

Ja koleżko mam tyle lat, że bajki były dużo mądrzejsze i tylko przez kilka minut po dzienniku telewizyjnym. A rodzice czytali mi do snu. Ja dziś też czytam swojemu dziecku ale by nie zabraniać oglądać wszystkiego, rozmawiam i wyjaśniam wiele spraw dziecku. Wolał bym by samo interpretowało i odrzucało debilizmy tego świata.

I widzisz koleżko własnie się dowiedziałem, że w serialach jest pedalstwo, że w teledyskach są geje. Po co to oglądasz? Masz jakiś obowiązek patrzeć w to pudło? Pytasz o Piróga i Jacykowa? A co reprezentuje sobą Wojewódzki, Doda, Nergal? A oni nie są homoseksualni.
Palikot? Jesteś uzależniony od TV? On żyje dzięki takim jak Ty. Mówisz o nim myślisz o nim czekasz aż ci go na TVNie pokażą. Olej typa on Ci szczęścia nie da, nie rozmawiaj o nim nie myśl, nie mów to pajac zniknie.
Co do Grodzkiej, co Ci ona przeszkadza na stanowisku vice marszałka. Jaki z tego powodu jest horror? Inwestorzy uciekną? Bezrobocie wzrośnie? Wywalą nas z UE i Niemcy wprowadzą wizy? W lipcu spadnie śnieg? W ziemi powstanie wielka dziura, która nas pochłonie? Stanie się coś złego? Facet co Ty pierdolisz? Jakie ma to znaczenie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 09:14  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 09:28  
Cytuj
"Geje nie mówią o adopcji dzieci, sam nie jestem do końca przekonany czy powinni mieć takie prawo. "-naprwde nie mówią?no nie moge."Sam nie jestem do końca przekonany"-wahasz się?Może pozwolić im i co takie dziecko wyniesie z domu,jakie wartości?Czytasz dziecku to czytaj i promuj wśród innych bo to fajne,ale po co chwalisz i popierasz coś co jest sprzeczne z naturą Słowian.A tak wogóle nie oglądam nałogowo TV,tylko mam takie szczęści że jak na chwile włącze to widze ten obraz nędzy i rozpaczy.Gdzie normalna rodzina pokazana,po co,nudy.Zboki lepiej się sprzedają i naród to łyka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
Napisałem, że wysuwasz głupie argumenty i hasła.

Głupie? W czym? Być może nie rozumiesz tego o co mi chodzi, bo wychowywałeś się mając oboje rodziców - ja nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 09:46  
Cytuj
Prawda jest taka że dziecko musi być wychowywane przez oboje rodziców.Matka sama wychwująca dziecko żeby na głowie stawała i zapewniała dziecku wszelkie dobroci to i tak kiedy ono dorośnie jest nieszczęśliwe.Znam takie osoby,więc wyobraźcie sobie takie dziecko wychowane w rodzinie jednopłciowej co będzie w przyszłości przeżywać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 09:53  
Cytuj
To są ludzie którzy powini być ubezwłasnowolnieni, wyzuci z pod prawa. Ludzie nie warci by nimi się zajmować w świetle jakiś przywilejów, jedynie co do leczenia w zakładach zamkniętych. I to tyle. Naród który zajmuje się sprawami ich związków "małżeńskich", to naród chory, budzący litość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
Bo wytknąłem Ci głupotę? Cieszę się w takim razie, że w oczach takiego gościa jak Ty, jestem śmieszny.


Nie mierz innych swoją miarą.

Już błysnąłeś na tym forum jako radykalny zwolennik przestrzegania prędkości, ustawiania fotoradarów itp. Jak ktoś wytknął Ci Twoje wyczyny na wiadukcie, to szybciutko zaprosiłeś go na priw. potluczony

Powtórzę jeszcze raz. Jesteś śmiesznym małym człowieczkiem zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
Gdzie ja napisałem, że jest szczęśliwe? Napisałem, że wysuwasz głupie argumenty i hasła.


Pewno zapatrzył się na Ciebie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
To są ludzie którzy powini być ubezwłasnowolnieni, wyzuci z pod prawa. Ludzie nie warci by nimi się zajmować w świetle jakiś przywilejów, jedynie co do leczenia w zakładach zamkniętych. I to tyle. Naród który zajmuje się sprawami ich związków \"małżeńskich\", to naród chory, budzący litość.

Żałosne!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:09  
Cytuj
k-bix ja też zaj..bym komuś w obronie własnej niezależnie od płci gdyby się do mnie dobierał wbrew mojej woli, to chyba normalne. Ale jak to się ma do akceptacji czegoś co nas kompletnie nie dotyczy, w naszym życiu a chcemy decydować za kogoś? Przecież gej będzie gejem, nawet jak by go rus wysłał do gazu, to się nie przerzuci na hetero dla czyjejś przyjemności.
Rus a czy ty w ogóle wiesz co np Anna Grodzka ma do powiedzenia czy po prostu nie podoba ci się jej ocień szminki i tylko na tej podstawie wywołuje to twoje oburzenie ? Myślę, że Pawłowicz wywołuje u ciebie cieplejsze uczucia ?
Andrzejek twój awatar chyba właśnie strzela sobie w głowę ;) Pozytywnie oczywiście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:13  
Cytuj
Mi geje nie przeszkadzają, niech sobie żyją jak im pasuje. O wiele gorsi są muzułmanie / czarni których jest coraz więcej w europie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:20  
Cytuj
CYTAT


Jak? A tak, że każdy człowiek nie byłby oceniany po tym jak wygląda, z kim sypia itp, tylko JAKIM jest człowiekiem. Taki kraj, w którym szanuje się prawo do szczęścia, od razu wyjaśniam kwestię adopcji - nie powinna być dozwolona homoseksualistom, a to dlatego, że prawem dziecka do szczęścia jest mieć i matkę i ojca!


Więc ogólnie żyjesz w takim kraju, prawo nie zabrania Ci mieszkania z partnerem , prawo stanie za Tobą jeżeli zostaniesz pobity za Twoje preferencje seksualne itd.

Jeżeli chodzi o społeczeństwo to już temat rzeka, w ryj można dostać za uśmiechanie się, za brak chęci wydania złotówki do potrzebnej kwoty na wino itp. i nie ważne czy homo czy hetero.

Nie chciał bym aby codziennością stał się widok, gdzie dwóch facetów publicznie wyraża swoją miłość w postaci pocałunków, zapewne nie tylko ja. Wychodzi to z mojej naturalności więc nie będę się zmieniał dla pewnej grupy, nie mam też zamiaru odwracać głowy na taki widok. Więc jak widzisz pogodzenie takich sytuacji ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Nowy pomysł ZUS. Wyższa emerytura za dzieci
dzisiaj, 06:28

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest winien przyszłym emerytom 2,3 biliona złotych. Tych pieniędzy fizycznie nie ma, są tylko liczby zapisane na twardych dyskach ZUS. Problemem jest demografia - mamy za mało dzieci. Brutalnie mówiąc, potrzebujemy ich więcej, by miał kto płacić składki. O pomyśle wiceprezesa ZUS Mirosławy Boryczki pisze "Gazeta Wyborcza".

Obrazek

Zdaniem pani wiceprezes, osoby wychowujące dzieci ponoszą wyższe koszty na rzecz społeczeństwa. W zamian otrzymują takie same emerytury, jak ci, którzy dzieci nie mają.

Wiceprezes ZUS zastanawia się, czy wysokość emerytury i bieżące składki nie powinny być uzależnione od tego, czy wychowuje się dzieci.


"Gazeta Wyborcza" zwraca uwagę na fakt, że podobne pomysły miały miejsce w PRL. Wprowadzono tzw.
bykowe, czyli podwyższony podatek dla osób bezdzietnych i nieżonatych (niezamężnych).

O pomyśle z ZUS ma niebawem rozmawiać minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz


Co na to powiesz Rus , nie będzie Ci przeszkadzało że jak Ty to mówisz normalni będą korzystali z pieniędzy pedałów ludzi wolnego stanu.

Więcej tolerancj panie Rus, może u Pana w domu rośnie mały pedał lub lezbijka a Pan o tym jeszcze nie wie.

Olejcie ten temat, są warzniejsze sprawy które nas normalnych śmiertelników dotyczą i na nich się skupiajmy.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:28  
Cytuj
anastazja,jaka Grodzka,to nie jest on ani ona tylko ono.Taki fajny chłopak był i na Frankesteina się zrobił.Jakby nie miał za dużo kasy to żyłby sobie jako men a tak to przepieprzyło się w głowie.Anastazja propaguj jakieś normalne wzorce.Seks kobiety z mężczyzną jest taki piękny,po co to plugawić przez sodomie.Potrzebuje gejek przytulenia?niech weźmie sobie pluszowego misia albo inną laleczke.Jesteś nimi zachwycona bo pięknie wyglądają,ładnie się uśmiechają i na to się łapiesz nie wiedząc jakie gówno mają w chorych głowach.Zapytaj chociaż jednego w jaki sposób uprawia seks i zobaczysz co ci odpowie.A zdziwisz się bardzo nieprzyjemnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:33  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
Nie chciał bym aby codziennością stał się widok, gdzie dwóch facetów publicznie wyraża swoją miłość w postaci pocałunków, zapewne nie tylko ja. Wychodzi to z mojej naturalności więc nie będę się zmieniał dla pewnej grupy, nie mam też zamiaru odwracać głowy na taki widok. Więc jak widzisz pogodzenie takich sytuacji ?



Lęk przed nieznanym. Po kilku razach zobaczenia takich sytuacji będziesz już przechodził obojętnie. Są takie kraje, w których dwaj panowie idąc ulicą trzymają się za ręce nie wzbudzają żadnej sensacji. W prawdzie homoseksualiści mogli by sobie nie okazywać uczuć publicznie, ale jeśli sam jesteś czy byłeś zakochany to doskonale wiesz, że czasami ma się ochotę wykrzyczeć całemu światu, że się kocha tą drugą osobę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Zapytaj chociaż jednego w jaki sposób uprawia seks i zobaczysz co ci odpowie.A zdziwisz się bardzo nieprzyjemnie

Więc jak to robią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:43  
Cytuj
Z taką tolerancją i przyzwyczajeniem do zmiany orientacji, za kilka lat sex z własnym czworonogim pupilem będzie na porządku dziennym.
Przecież takim osobom, które zaczynają zmieniać orientację, płeć, zwyczajnie się poj**ało w du*ie.
I ktoś tu chce takim oddawać dzieci pod opiekę ?

Ciekawe ile osób z tego forum chciałoby mieć teraz "naście" lat i mieć za rodziców pare pedałów.
Powodzenia w życiu.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:49  
Cytuj
CYTAT


Lęk przed nieznanym. Po kilku razach zobaczenia takich sytuacji będziesz już przechodził obojętnie. Są takie kraje, w których dwaj panowie idąc ulicą trzymają się za ręce nie wzbudzają żadnej sensacji. W prawdzie homoseksualiści mogli by sobie nie okazywać uczuć publicznie, ale jeśli sam jesteś czy byłeś zakochany to doskonale wiesz, że czasami ma się ochotę wykrzyczeć całemu światu, że się kocha tą drugą osobę.


Żaden lęk a raczej niesmak. Widziałem już takie sytuacje za granicami naszego kraju, częstotliwość takich widoków raczej nie wpłynie na moja akceptacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:52  
Cytuj
Szalony, rus musi mieć jakieś przykre doświadczenia ;) przeanalizuj jego wypociny od początku do końca, coś mu ewidentnie nie wyszło ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:54  
Cytuj
Dobrze prawisz Gargamel umiechpolac mu za toumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Lęk przed nieznanym. Po kilku razach zobaczenia takich sytuacji będziesz już przechodził obojętnie. Są takie kraje, w których dwaj panowie idąc ulicą trzymają się za ręce nie wzbudzają żadnej sensacji. W prawdzie homoseksualiści mogli by sobie nie okazywać uczuć publicznie, ale jeśli sam jesteś czy byłeś zakochany to doskonale wiesz, że czasami ma się ochotę wykrzyczeć całemu światu, że się kocha tą drugą osobę.


Żaden lęk a raczej niesmak. Widziałem już takie sytuacje za granicami naszego kraju, częstotliwość takich widoków raczej nie wpłynie na moja akceptacje.


No tak, ale czy zostałeś tym zgorszony? Jest wiele ludzkich zachowań, które wzbudzają niesmak np. zataczający się alkoholik a mimo to myślę, że bardziej społeczeństwo akceptuje jego niż kochających inaczej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Szalony, rus musi mieć jakieś przykre doświadczenia ;) przeanalizuj jego wypociny od początku do końca, coś mu ewidentnie nie wyszło ;)


No ja już wcześniej zwróciłem na to uwagę... jemu brakuje... miłości (heteroseksualnej, żeby nie było że gejowskiej)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 12:00  
Cytuj
Gargamelu orientacji się nie zmienia, o tym jest cała dyskusja, a zoofilia to nie orientacja, nie mam pojęcia dla czego porównujesz te dwa terminy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 12:01  
Cytuj
Rus po co ta pyskówka, nie można normalnie o tym wszystkim napisać ? Napisz że jesteś przeciw i tyle, bez wyzywania i innych takich podobnych.
Wg. mnie pary homo mogą dostać prawo do dziedziczenia i legalizacji swoich związków. Nigdy zaś nie powinni dostać prawa do wychowywania dzieci i adopcji.
Jeśli natura nie pozwala im mieć dzieci to nie powinni ich mieć.

Co do Grodzkiej - tak naprawdę co ta pani/pan z sobą reprezentuje?
Jej/jego kandydatura to kolejny happening pana Palikota. Wystawili tą kandydaturę aby jak najwięcej się o tym mówiło w mediach.
Dlatego kandydaturze powinno się powiedzieć "nie" i niech się już ten niepotrzebny temat skończy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
Gargamelu orientacji się nie zmienia, o tym jest cała dyskusja, a zoofilia to nie orientacja, nie mam pojęcia dla czego porównujesz te dwa terminy


Chcesz mi powiedzieć, że każdy homoseksualista już się taki urodził ?
Widzę, że jesteś zaje**ście niedoinformowana, a najwięcej masz do powiedzenia.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Gargamelu orientacji się nie zmienia, o tym jest cała dyskusja, a zoofilia to nie orientacja, nie mam pojęcia dla czego porównujesz te dwa terminy


Chcesz mi powiedzieć, że każdy homoseksualista już się taki urodził ?
Widzę, że jesteś zaje**ście niedoinformowana, a najwięcej masz do powiedzenia.


Proszę bardzo oświeć nas! Skąd się bierze homoseksualizm?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »