NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Geje- co o nich sądzimy?, Pewnie jest sporo w naszym mieście, co sądzimy o nich?
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 13:42  
Cytuj
Szlony jak my to robimy że piszemy w tym samym momencie może nas rzeczywiście jest jedno??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 13:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 13:43  
Cytuj
Moderatorzy sprawdzą kto pisze z jednego IP czy ja i ansatazja czy rus i gargamel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
No jak? Analnie, oralnie? A hetero tego nie robią? Robią! Zazdrościsz?


Człowieku a czego tu zazdrościć ?
Opierasz się na czymś, że tak twierdzisz ?
Poczytaj ile % hetero uprawia sex odbytniczy i jaka jest tego częstotliwość oraz konsekwencje.
Poczytaj ilu partnerów ma przeciętny gej i z iloma uprawia taki sex.
Będziesz dostrzegał różnice i skończysz pier**lić takie banialuki.

To co dla hetero może być urozmaiceniem, dla homo jest standardem - a co jest urozmaiceniem dla gejów i jakie z medycznego punktu widzenia niesie to zagrożenie - DOWIEDZ SIĘ I WRÓĆ.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 14:11  
Cytuj
Zgadzam się z Gargamelem.Potem z tego seksu nie dość że w dupie to i w głowie poprzewracane.Szalony wsadź sobie 20 cm.wiesz gdzie i poruszaj i co radocha niesamowita,nie?Jaki to znalazł się obrońca uciśnionych niewiniątek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 14:16  
Cytuj
Nie wiesz kompletnie nic o miłości... mogę ci jedynie współczuć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 14:25  
Cytuj
Ja nic nie wiem o miłości,a to paradne.Mam żone i dzieci których kocham.A to diagnoze postawiłeś,tym sobie tłumaczysz Ty i Tobie podobni niechęć do pedałów.No cóż,pudło,nie tędy droga,dedukuj dalej Holmsie skąd ta antypatia do zboczeństwa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 14:28  
Cytuj
CYTAT


Szczerze... polityką się nie zajmuję i nie wiem jakie Biedroń ma poglądy i co chce zdziałać. Jak chcesz to napisz co on tam chce i czy się z tym zgadzasz i odpowiem co o tym sądzę. Cieszę się, że w jakimś sensie pytasz, próbujesz ze mną normalnie pogadać.


http://www.youtu(...)CKkDs_Go


Po jego słowach wnioskuje,że święta w jego domu to jakaś sztuczna impreza. Wnioskuje również,że swoje zdanie opiera na doświadczeniu z własnego życia a nie na przypuszczeniach, jeśli tak jest to dlaczego uznaje,że pewnie wszędzie musi tak być.
Jako polityk dba o jedną grupę społeczeństwa.

Szanujmy siebie nawzajem ale nie próbujmy uszczęśliwiać siebie na siłę. Tyczy się to obu stron.


W pełni się podpisuję pod tym ostatnim zdaniem, zgadzam się też z twoim komentarzem odnośnie tego wywiadu. A odnośnie zajmowania się jedną grupą, to polityków mamy wielu, by każdy zajmował się czymś innym: jeden kładzie nacisk na zdrowie, inny edukację a jeszcze inny zajmuje się mniejszościami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 14:30  
Cytuj
CYTAT
Ja nic nie wiem o miłości,a to paradne.Mam żone i dzieci których kocham.A to diagnoze postawiłeś,tym sobie tłumaczysz Ty i Tobie podobni niechęć do pedałów.No cóż,pudło,nie tędy droga,dedukuj dalej Holmsie skąd ta antypatia do zboczeństwa

Bajki każdy w necie opowiadać może... A jeśli faktycznie kochasz to nie wpierniczaj się do kochania innych, tak jakbyś sam nie chciał by ktoś rzygał na twoje uczucia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 14:48  
Cytuj
A skąd podejrzenie że kłamie?Nie kłamie,jestam za normalnością,gnać zboków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 14:55  
Cytuj
czy wiecie, że jeżeli w hodowli psów rasowych urodzi się psiak, który nie spełnia standartu wzorca rasy np. rodezjan nie rozwinie pręgi na grzbiecie a buldog francuski nie podwinie ogonka do kręgosłupa to takie zwierzaki należy uśpić aby nie psuły reputacji danej hodowli i nie przekazywały zaburzonego genu, nie zwracajac uwagi na to, że taki psiak jest tak samo wartościowym ( nie w sensie materialnym)psem, potrafiącym kochać i dającym się kochać tak samo jak wzorcowe egzemplarze, tak samo przynoszącym patyk, lubiącym te same smakołyki.....nie chce tu nikogo obrażać ale nie wiem czy wszyscy zrozumieją porównanie....ludzie jesteście bez serca

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
czy wiecie, że jeżeli w hodowli psów rasowych urodzi się psiak, który nie spełnia standartu wzorca rasy np. rodezjan nie rozwinie pręgi na grzbiecie a buldog francuski nie podwinie ogonka do kręgosłupa to takie zwierzaki należy uśpić aby nie psuły reputacji danej hodowli i nie przekazywały zaburzonego genu, nie zwracajac uwagi na to, że taki psiak jest tak samo wartościowym ( nie w sensie materialnym)psem, potrafiącym kochać i dającym się kochać tak samo jak wzorcowe egzemplarze, tak samo przynoszącym patyk, lubiącym te same smakołyki.....nie chce tu nikogo obrażać ale nie wiem czy wszyscy zrozumieją porównanie....ludzie jesteście bez serca


Nie uśpić ale nie dopuścić do dalszego rozmnażania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:17  
Cytuj
czy to że masz żonę i dużo dzieci to już ci daje prawo do narzucania innym swoich racji. Ciągle nie wytłumaczyłeś nam w czym przeszkadza ci to co robi dwoje ludzi między sobą. No w czym? Przecież oni to robią za obopólną zgodą, nie robiąc nikomu krzywdy. Zboczeniem jest to jak człowiek zmusza kogoś do czegoś na co ten nie wyraża zgody, czyli twoja zoofilia, pedofilia,itp. Jeśli jeszcze tego nie wiesz to co chwilę na całym świecie dochodzi do aktów przemocy "normalnych' heteroseksualnych mężczyzn wobec kobiet i czy to jest normalne???? To jest dla mnie zboczenie, tak samo jak noszenie na sobie zwłok zwierząt w postaci futer. Jeśli żeby czuć się dobrze musisz najpierw skrzywdzić jakąś istotę to jesteś zboczony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
czy to że masz żonę i dużo dzieci to już ci daje prawo do narzucania innym swoich racji. Ciągle nie wytłumaczyłeś nam w czym przeszkadza ci to co robi dwoje ludzi między sobą. No w czym? Przecież oni to robią za obopólną zgodą, nie robiąc nikomu krzywdy. Zboczeniem jest to jak człowiek zmusza kogoś do czegoś na co ten nie wyraża zgody, czyli twoja zoofilia, pedofilia,itp. Jeśli jeszcze tego nie wiesz to co chwilę na całym świecie dochodzi do aktów przemocy \"normalnych\' heteroseksualnych mężczyzn wobec kobiet i czy to jest normalne???? To jest dla mnie zboczenie, tak samo jak noszenie na sobie zwłok zwierząt w postaci futer. Jeśli żeby czuć się dobrze musisz najpierw skrzywdzić jakąś istotę to jesteś zboczony.


Twoja głupota wzywa o pomstę do nieba.

Zboczenie - zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy.

Wiesz co to norma ? Homoseksualizm jest zaprzeczeniem normy.

"Zboczeniem jest to jak człowiek zmusza kogoś do czegoś na co ten nie wyraża zgody" - to już prędzej gwałt niż zboczenie.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:37  
Cytuj
A gwałciciel to nie zbok ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:41  
Cytuj
Mim na myśli geniuszu czy jak facet zaspakaja się w skutek przemocy wobec bezbronnej osoby, dzieci, zwierząt, kobiet, to to jest w twoim słowniku normalny człowiek???? T ty jesteś głupkiem jeśli tak uważasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:41  
Cytuj
CYTAT
A gwałciciel to nie zbok ???


Jeżeli zrobi to na misjonarza, tak jak lubi to tylko gwałciciel.
A jeżeli zachce mu się fetyszy to wtedy zbok umiech

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:44  
Cytuj
Zaraz,zaraz,a kto mówi o robieniu krzywdy.Przecież zoofil pieskowi robi dobrze,pedofil uprawia seks z osobą dojrzewającą za jej zgodą,wszyscy są happyy.Taką fajną orientacje mają ,ich też zaakceptujesz?A nie akceptuje pedalstwa dlatego że wyciągają pazory po dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:44  
Cytuj
To powodzenia ci życzę, możesz uchylić rąbka tajemnicy skąd czerpiesz te mądrości ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
Zaraz,zaraz,a kto mówi o robieniu krzywdy.Przecież zoofil pieskowi robi dobrze,pedofil uprawia seks z osobą dojrzewającą za jej zgodą,wszyscy są happyy.Taką fajną orientacje mają ,ich też zaakceptujesz?A nie akceptuje pedalstwa dlatego że wyciągają pazory po dzieci.


Ona włąsnie tego nie rozumie, akceptuje jedna odmienność odrzucając inne.
Nie rozumie terminologii i nie patrzy na to wszytsko obiektywnie.
Interesują ją pseudo-uczucia mędzy 2 facetami.

Jeżeli pies będzie myrdał ogonem przy stosunku z facetem, to jest to zboczenie ?

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:49  
Cytuj
Rus geje nie mają nic wspólnego z pedofilami, jeśli umiesz czytać to zapewne dostrzeżesz taką różnicę w moich postach. Dla czego wmawiasz mi coś o czym możesz przeczytać piętro wyżej. Nie, nie toleruję niczego co krzywdzi inną istotę. Rozumiesz???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:51  
Cytuj
Na prawdę gargamel, przeczytaj swoje posty i zgłoś się na ostry dyżur. A i proszę oddaj psa do schroniska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Rus geje nie mają nic wspólnego z pedofilami, jeśli umiesz czytać to zapewne dostrzeżesz taką różnicę w moich postach. Dla czego wmawiasz mi coś o czym możesz przeczytać piętro wyżej. Nie, nie toleruję niczego co krzywdzi inną istotę. Rozumiesz???


Ps. merdał ogonem.

Słuchaj skoro gejów nie podciagasz pod pedofilię, to po cholere zoofila podciągasz pod to samo ?

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:55  
Cytuj
pokarz mi proszę gdzie ja tak napisałam ? Umiesz czytać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:58  
Cytuj
CYTAT
Mim na myśli geniuszu czy jak facet zaspakaja się w skutek przemocy wobec bezbronnej osoby, dzieci, zwierząt, kobiet, to to jest w twoim słowniku normalny człowiek???? T ty jesteś głupkiem jeśli tak uważasz


TU - Ci pokaZałem.

Tak samo jak ja napisze, jeśli gej uprawia sex z partnerem, dzieckiem tej samej płci, psem-samcem.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 16:02  
Cytuj
Napisałam że facet, gej to też facet, jeśli kogoś krzywdzi to jest zbokiem. Jeśli kogoś jara czyjaś krzywda to nie jest normalny. Ale jeśli dwoje ludzi chce tego samego, to pytam się w czym ci to przeszkadza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »