NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Geje- co o nich sądzimy?, Pewnie jest sporo w naszym mieście, co sądzimy o nich?
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 16:22  
Cytuj
Anastazja jakaś Ty cieżko trybiąca.Nie czujesz tematu.Pieskowi nikt krzywdy nie robi,szczegółów iźródeł oszczędze.Kto ciekawy to znajdziePowtarzam-pedał,pedofil i zoofil to zbok.Pedała akceptujecie bo ładnie uśmiecha się(do czasu aż złapie któregoś z was za fujare).To wtedy bedzie materbidy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 16:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
Ale jeśli dwoje ludzi chce tego samego, to pytam się w czym ci to przeszkadza?


Czyli czego ?
Uprawiać sex oralny, analny , fekalny ?
Czy mieć prawo do adopcji dzieci ?

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
\"Geje nie mówią o adopcji dzieci, sam nie jestem do końca przekonany czy powinni mieć takie prawo. \"-naprwde nie mówią?no nie moge.\"Sam nie jestem do końca przekonany\"-wahasz się?Może pozwolić im i co takie dziecko wyniesie z domu,jakie wartości?Czytasz dziecku to czytaj i promuj wśród innych bo to fajne,ale po co chwalisz i popierasz coś co jest sprzeczne z naturą Słowian.A tak wogóle nie oglądam nałogowo TV,tylko mam takie szczęści że jak na chwile włącze to widze ten obraz nędzy i rozpaczy.Gdzie normalna rodzina pokazana,po co,nudy.Zboki lepiej się sprzedają i naród to łyka


Chłopie czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Co chwalę, co popieram? Nie interpretuj moich słów jak nie potrafisz, lepiej zapytaj.

Masz pecha z tym TV, spędzaj przed nim mniej czasu i będzie git.


CYTAT
Bo wytknąłem Ci głupotę? Cieszę się w takim razie, że w oczach takiego gościa jak Ty, jestem śmieszny.


Nie mierz innych swoją miarą.

Już błysnąłeś na tym forum jako radykalny zwolennik przestrzegania prędkości, ustawiania fotoradarów itp. Jak ktoś wytknął Ci Twoje wyczyny na wiadukcie, to szybciutko zaprosiłeś go na priw. potluczony

Powtórzę jeszcze raz. Jesteś śmiesznym małym człowieczkiem zdegustowany


Zostałem zaproszony na Priv. I nadal jestem za karaniem za przekroczenie prędkości i fotoradarami.

Nie masz żadnych argumentów po za obrażaniem wiec nie pozostaje mi nic innego jak pożegnać się z tobą i cię ignorować. sciana

Moderowano przez: panna_pina
Nie dublujemy swoich fostów. Od tego służy funckja zmień!

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 16:33  
Cytuj
Ze zacytuję:

"Nie być może ale napewno będą mogli adoptować dzieci.Bo takiemu dać palec to od razu łapie za ręke.Mało tego,w kolejce na zalegalizowanie swoich niewinnych skłonności-bo pedalstwo to takkie niewinne zboczenie-czekają pedofile i zoofile.Przecież zoofil krzywdy zwierzątku nie robi a pedofil to też ten który współżyje z dojrzewającą juź dziewczyną lub chłopakiem.Więc czemu im nke pozwolić?Przecież tak lubicie wolność i demokracje i to w takiej soczystej postaci"


Rus to twoje słowa ty wyjechałeś o zoofilach i pedofilach. Ja tłumaczę wam że nie ma to związku z homoseksualizmem, ale wy i tak wiecie lepiej umiech Wydaje mi się że to ty ciężko trybisz. wciągnołeś w to już tvn i anne grodzką. Może lepiej pooglądaj tv trwam tam jest więcej kryptogejów niż w tvn umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 16:37  
Cytuj
anastazja czytam,i nie moge uwierzyc ze mozna takie pierdoly pisac,a niewielkie pojecie o temacie,lub z serialow tv.
Najlepiej bylo by wywiezc tych pedziow,gdzies na pustynie i otoczyc wielkim murem,podobnie jak zydki palestynczykow,i niech sobie tam pedzie i inni dewianci kopuluja ile fabryka dala jezeli tego chca,a nie probuja nam wpajac ze to my hetero jestesmy odmienni.
Czy tv nie promuje pedalstwa?czlowieku obudz sie,wlacz kazde wiadomosci az czlowieka nerwica bierze,kiedy pol faktow jest o pedalach a drugie pol o prezydencie Obamie ,ktory rowniez promuje,jakze by gejostwo,albo pokazuje sie jakis mutantow,tranwestytow.
A gdzie tu normalny polak?z miasta wsi.Zastanawia mnie czy zyjemy jeszcze w polsce,skoro media juz nie potrafia informowac tematow o normalnych(tak)obywatelow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 17:42  
Cytuj
Andrzejek,od czasu do czasu jednak musze obejrzeć jakieś wiadomości.Patriota brawo,ktos zdrowo myślący,Gargamel również.anastazja masz ogromny oierzech do zgryzienia-zdrowy mężczyzna mający kochającą rodzine,nie oglądajacy TV Trwam i przeciwny pedalstwu.Gdzie się coś nie zgadza,brak miłości?Jesteś szalenie cofniętą osobą podążającą za tym co rzuci jakis szmatławiec i myślisz że jak popierasz takie gówno to jesteś taka nowoczesna i trendyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
Z taką tolerancją i przyzwyczajeniem do zmiany orientacji, za kilka lat sex z własnym czworonogim pupilem będzie na porządku dziennym.
Przecież takim osobom, które zaczynają zmieniać orientację, płeć, zwyczajnie się poj**ało w du*ie.
I ktoś tu chce takim oddawać dzieci pod opiekę ?

Ciekawe ile osób z tego forum chciałoby mieć teraz \"naście\" lat i mieć za rodziców pare pedałów.
Powodzenia w życiu.



Ale kto mówi o adoptowaniu dzieci przez pary homoseksualne?

CYTAT
Gargamelu orientacji się nie zmienia, o tym jest cała dyskusja, a zoofilia to nie orientacja, nie mam pojęcia dla czego porównujesz te dwa terminy


Bo jest ignorantem ale chce zaistnieć więc pisze takie głupoty.

CYTAT
Rus po co ta pyskówka, nie można normalnie o tym wszystkim napisać ? Napisz że jesteś przeciw i tyle, bez wyzywania i innych takich podobnych.
Wg. mnie pary homo mogą dostać prawo do dziedziczenia i legalizacji swoich związków. Nigdy zaś nie powinni dostać prawa do wychowywania dzieci i adopcji.
Jeśli natura nie pozwala im mieć dzieci to nie powinni ich mieć.

Co do Grodzkiej - tak naprawdę co ta pani/pan z sobą reprezentuje?
Jej/jego kandydatura to kolejny happening pana Palikota. Wystawili tą kandydaturę aby jak najwięcej się o tym mówiło w mediach.
Dlatego kandydaturze powinno się powiedzieć \"nie\" i niech się już ten niepotrzebny temat skończy.


Co jeśli facet jest gejem ale się maskuje, ma żonę i dzieci. Żona umiera. Facet się ujawnia zamieszkuje ze swoim partnerem i dziećmi. Czy taka sytuacja nie może mieć miejsca? Przyjdziesz i zabierzesz mu dzieci?

A co do Grodzkiej już pisałem co się wydarzy jak zostanie tym vice marszałkiem?

CYTAT
Gargamelu orientacji się nie zmienia, o tym jest cała dyskusja, a zoofilia to nie orientacja, nie mam pojęcia dla czego porównujesz te dwa terminy


CYTAT
Chcesz mi powiedzieć, że każdy homoseksualista już się taki urodził ?
Widzę, że jesteś zaje**ście niedoinformowana, a najwięcej masz do powiedzenia.


A Ty uważasz, że człowiek się takim nie rodzi? Podaj źródełko takich rewelacji?

CYTAT
To Ty szalonyyy/anastazjo, (odpisz z którego chcesz nicka), oświeć mnie czy nie mam racji ?
Jeśli tak, to uzasadnij dlaczego się mylę.


To ty wysunąłeś śmieszną tezę więc ją udowodnij.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 18:10  
Cytuj
Andrzejku na jakim świecie żyjesz.Pierwszy krok zalegalizowanie tej głupoty a potem łapy wyciągną po dzieci.Naprawde tego nie widzisz,czy może masz taką czystą i nieskalaną dusze że nie dopuszczasz do siebie że tak dzieje sie na calym świecie.Wake up!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
Jestem szalenie ciekaw co ci odpowiedzieli.


CYTAT
To może nakarmisz swoją ciekawość i skoczysz po rozum do głowy.


No to wymyśliłeś historyjkę. Boki zrywać umiech Jest masa gejów i lesbijek, którzy się nieujawnianą bo obawiają się reakcji otoczenia.
Jeśli nawet to co piszesz jest prawdą to widocznie przy tobie woleli zgrywać heteroseksualnych obawiając się twojej reakcji i sprzedali ci śmieszną historyjkę umiech A ty jak dziecko to powielasz. good

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 18:21  
Cytuj
Jak dla mnie moga sobie zyc, oddychac, jesc, pic i wszystko co moze kazdy czlowiek. Nie obchodzi mnie ich zycie do pewnego momentu: niech sie nie domagają, aby mogli tworzyć pełne rodziny. Mnie uczono skad sie biora dzieci wiec skoro gej jeden z drugim chca miec syna to niech go sobie po prostu zrobią. A jak sie nie da to chyba cos nie halo i prawa przyrody nikt nie przeskoczy. Homoseksualizm to zaburzenie wiec nikt nie ma prawa skazywac bezbronnego niewinnego dziecka aby wychowywało się w takiej "rodzinie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 18:57  
Cytuj
Patioto, ja nie oglądam seriali, więc nie będę dyskutować z tobą co tam "pedalskiego" pokazują.Przeczytaj najpierw swoje wypociny i zastanów się co ty bredzisz cieciu. Kto ci wmawia że jesteś odmienny? Jakoś nie natknęłam się nigdy na taką informację. Proszę tylko o jeden przykład, napisz mi kto i gdzie tak prawi. Jak cię wszystko wk...wia to nie włączaj telewizora patrioto z polskiej wsi.
Ale nie obrażaj innych, wk..wia cię to że mi ciśnienie nie skacze na widok geja? Może ciebie i kolegów rusai gargamela z faszystowskimi zapędami trzeba wywieść na pustynie? zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 19:38  
Cytuj
anastazjo,siostro,popieraj prawdziwych mężczyzn,Słowian.Lej na zboków,czyżbyś nie spotkała jeszcze mężczyzny z krwi i kości i stąd fascynacja gejusiami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 19:45  
Cytuj
A przepraszam bardzo polscy geje to nie Słowianie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
anastazjo,siostro,popieraj prawdziwych mężczyzn,Słowian.Lej na zboków,czyżbyś nie spotkała jeszcze mężczyzny z krwi i kości i stąd fascynacja gejusiami


rus takie pytanie:

Jak by Ci taki gej za...ł tak, że się nie podniesiesz - to był byś mężczyzną z krwi i kości czy już nie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku na jakim świecie żyjesz.Pierwszy krok zalegalizowanie tej głupoty a potem łapy wyciągną po dzieci.Naprawde tego nie widzisz,czy może masz taką czystą i nieskalaną dusze że nie dopuszczasz do siebie że tak dzieje sie na calym świecie.Wake up!


Tego nie wiesz i nie ma o tym dyskusji. Nie rozmawiam o czymś czego nie ma. Będzie temat będę rozmawiał.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:07  
Cytuj
Daliborze,a kto mu ręce rozbuja.Pedał ucieka jak się nogą tupnie,tupnąć na ciebie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
Daliborze,a kto mu ręce rozbuja.Pedał ucieka jak się nogą tupnie,tupnąć na ciebie?


Z takim podejściem może Cię ktoś kiedyś mocno zaskoczyć i oświecenie przyjdzie dopiero po upadku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:17  
Cytuj
Rus -nie dość że homofob to jeszcze rasista

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
Daliborze,a kto mu ręce rozbuja.Pedał ucieka jak się nogą tupnie,tupnąć na ciebie?


rus ignorancie myślisz, że każdy gej wygląda i zachowuje się jak Biedroń?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Daliborze,a kto mu ręce rozbuja.Pedał ucieka jak się nogą tupnie,tupnąć na ciebie?



http://www.bokse(...)ndex.jsp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:31  
Cytuj
Andrzejek Ty się ku**a wogóle czytasz ?
Pier**lisz wszystkim od ignorantów a sam masz gówniane pojęcie.
Jesteś na poziomie anastazji która nie ma pojęcia czym jest tolerancja, a czym akceptacja.

Myślisz, że jaki będzie kolejny krok, po "związkach partnerskich" ?
To tylko fundament pod legalizaje małżeństw homoseksualnych i adopcję dzieci - Ty oczywiście zaczniesz swoje wypociny gdy będzie pozamiatane.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:38  
Cytuj
Aleś przykład wkleił,przykład dla dzieci no chyba padne.Dzieci iďzcie już spać i śnijcie o wspaniałych gejusiach.Anastazjo nie załamuj się,może jeszcze poznasz prawdziwego mena

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:44  
Cytuj
Rus ja już poznałam, dziękuję za troskę. Raz się boisz , że cię taki gej dopadnie jak się schylisz, teraz mówisz, że ucieknie jak tupniesz...
Gargamel czego nie rozumiesz w klarownej wypowiedzi andrzejka? Nikt z nas nie dyskutuje o adopcji dzieci . A czy u ciebie występuje akceptacja czy tolerancja, bo nie zauważyłam żadnej z tych cech u ciebie?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:49  
Cytuj
Anastazjo klarowna to jest Twoja głupota. Już Ci tłumaczyłem. Nie ma o czym z Tobą rozmawiać, bo jesteś beznadziejnie jałowa w tej dyskusji.
Gdybys nie zauważyła autorka tematu nie pytała także stricte o związki partnerskie sciana

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:56  
Cytuj
No odpowiedz mi proszę Gargamel czy ty akceptujesz czy tolerujesz, bo namęczyłeś się żeby zabłysnąć terminami, to teraz odpowiedz. Dyskusja ze mną nie ma sensu bo nie podzielam twoich idiotyzmów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »