NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 »
Geje- co o nich sądzimy?, Pewnie jest sporo w naszym mieście, co sądzimy o nich?
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:14  
Cytuj
Poczekamy, zobaczymy, poobserwujemy np. Francuzów i mam nadzieję, że okażą się na tyle dobrymi rodzicami, że wychowają wspaniałych, heteroseksualnych LUDZI. Dla twojej świadomości (bo sam się przecież nie wysilisz i nie sprawdzisz u źródła) na gejowskich portalach randkowych prawie wszyscy panowie w rubryce pytającej o dzieci ma zaznaczone "Nie chcę mieć"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:15  
Cytuj
Crazy, odpowiedz mi na pytanie.

Czysta abstrakcja - Gdyby tak Pan Biedroń, wychowywał się od urodzenia w innej rodzinie, w której zamiast niego wychowała się inna heteroseksualna osoba - zamiana miejsc - myślisz, że Biedroń byłby gejem ?

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:16  
Cytuj
"Nie zrozumiałaś banałów, więc po co mam Ci tłumaczyć coś tak złożonego jak - ROZWÓJ TOZSAMOŚCI PŁCIOWEJ - która jest tylko jedną z wielu czynników wpływającą na rozwój człowieka, i która to wg najszerszego grona naukowców (których tak bardzo lubisz), odpowiada za holistyczne kształtowanie człowieka, także jego orientacji - z którą się nie URODZIŁ."




No witam chłopaki w ten piękny poranek umiech Gargamelu jeszcze starsi naukowcy twierdzili że ziemia lerzy na krokodylach...
Widzisz coraz więcej jest ciemniaków mojego pokroju na tym forum, a może ty się zatrzymałeś ze swoimi poglądami w średniowieczu i nic do ciebie nie trafia, że zacytuje słowa piosenki "równo ścinać wszystkie głowy wystające z za połowy...."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:23  
Cytuj
CYTAT

\"Nie zrozumiałaś banałów, więc po co mam Ci tłumaczyć coś tak złożonego jak - ROZWÓJ TOZSAMOŚCI PŁCIOWEJ - która jest tylko jedną z wielu czynników wpływającą na rozwój człowieka, i która to wg najszerszego grona naukowców (których tak bardzo lubisz), odpowiada za holistyczne kształtowanie człowieka, także jego orientacji - z którą się nie URODZIŁ.\"




No witam chłopaki w ten piękny poranek umiech Gargamelu jeszcze starsi naukowcy twierdzili że ziemia lerzy na krokodylach...
Widzisz coraz więcej jest ciemniaków mojego pokroju na tym forum, a może ty się zatrzymałeś ze swoimi poglądami w średniowieczu i nic do ciebie nie trafia, że zacytuje słowa piosenki \"równo ścinać wszystkie głowy wystające z za połowy....\"


LEŻY.
Polecam Ci najpierw nauczyć się pisać a dopiero później samodzielnie myśleć.

Jeśli już cytujesz jakieś słowa piosenki to wklej chociaż bez kolejnych błędów...

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
Crazy, odpowiedz mi na pytanie.

Czysta abstrakcja - Gdyby tak Pan Biedroń, wychowywał się od urodzenia w innej rodzinie, w której zamiast niego wychowała się inna heteroseksualna osoba - zamiana miejsc - myślisz, że Biedroń byłby gejem ?

Tak! Zapominasz, że czasami może być z 10 rodzeństwa jedno homoseksualne. Rzadko kiedy zdarza się, żeby gej miał również brata geja, a to świadczy o tym, że na to czy ktoś jest homoseksualny czy nie nie ma wpływu w jakim otoczeniu się wychowuje. Jakbyś popytał, to byś się dowiedział, że większość homoseksualistów w okresie dojrzewania czuła pociąg do osób tej samej płci nie wiedząc w ogóle, co to jest homoseksualizm, nigdy wcześniej nie widząc całujących się dwóch facetów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:39  
Cytuj
Pytanie zasadzniecze:
Kto powiedział, że pedalstwo, dewiacje sexualne, pedofilstwo, zaprzeczenie norm jakie panują od tysięcy lat to jest postep cywilizacyjny i tazk zawany wymóg 21 wieku??
Kto powiedział, że tędy wiedzie droga rozwoju cywilizacji?
Wszytkie te wypindrzone i wypacykowane dziewczęta wychowane na tvn i lalusiowaci chłoptasie, którzy boją się własnego cienia tak chętnie popierają kulturę genderową i homosexualną? Dlaczego?
Co jest atrakcyjneego w popiwraniu pedałów i lesbijek?
Tylko prosze się nie tłumaczyć fałszywą tolerancją.

Argument nie do obalenia.
Jeśli na skutek takiej polityki w narodzie będzie 24 % małżeństw homo to zaczną rozbijąć normalne zwiążki. Nornalne związki będą nieopłacalne. Homo zaczną kupować dzieci od surogatek (to już zakrawa na nazizm) .... potem wystarczy 10 lat i naród przestanie istenieć bo ni ebędzie dzieci.
Kto mi powie, że nie mam racji..a jak tak twierdzi..OK..
pozyjemy zobaczymy..

Moderowano przez: sm
Zabrania się publikowania:
- treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjete normy etyczne


mam nadzieję, że zwolennicy i przeciwnicy dożyją jeszcze 40 lat..i zobaczą w jakim położeniu jesteśmy..otóż nie będzie już narodu a jeśli będzie istenieć Polska to jakaś śmieszna powłoka z nij zostanie.

Nie lepiej pocekac jeszcze ze 20 lat ..to przecież nie wiele i popatrzeć jak tzw cywilizacyjny zachód wymiera i upada jak RZYM i zalewają go muzłumanie, którzy nie legalizują pedalstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:39  
Cytuj
Mam tylko nadzieję, że Narodowcy zrobią z tym bałaganem porządek i wzmocnią struktury narodowe!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
Zapominasz, że czasami może być z 10 rodzeństwa jedno homoseksualne.


Ja wysuwam tezę, że ono było inaczej traktowane niż pozostała 9-tka.
Co Ty na to ?

.NET_4.0 - i to jest perspektywiczne myślenie ok
Niestety mało ludzi jak widać zdaje sobie z tego srawę, lub niewielu ma odwagę to napisać/powiedzieć.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
Zapominasz, że czasami może być z 10 rodzeństwa jedno homoseksualne.

Ja wysuwam tezę, że ono było inaczej traktowane niż pozostała 9-tka.
Co Ty na to ?



To jakim prawem ma być gorzej w życiu traktowane, jeżeli było w dzieciństwie inaczej traktowane? Ma w związku z tym płacić za czyjeś błędy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:54  
Cytuj
CYTAT


Argument nie do obalenia.
Jeśli na skutek takiej polityki w narodzie będzie 24 % małżeństw homo to zaczną rozbijąć normalne zwiążki. Nornalne związki będą nieopłacalne. Homo zaczną kupować dzieci od surogatek (to już zakrawa na nazizm) .... potem wystarczy 10 lat i naród przestanie istenieć bo ni ebędzie dzieci.
Kto mi powie, że nie mam racji..a jak tak twierdzi..OK..
pozyjemy zobaczymy..

-moderowano-


Kolejny idiota, który wybierał sobie orientację? Ten argument obaliła historia! To nie jest widzi mi się ani żaden pogląd. Tak było od tysięcy lat i co? Już dawno ludzkość powinna przestać istnieć skoro to takie zaraźliwe!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 10:04  
Cytuj
net możesz mi podać nr totka bo widzę ze umiesz przewidywać przyszłość. Może geje będą tacy perfidni i sami zaczną rodzić dzieci umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 10:05  
Cytuj
Prośba do adminów...z klasyki komentatorów piłkarskich "Panie Turek kończ pan ten mecz"
Nic nie pozostało z tego tematu tylko pyskówka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
Prośba do adminów...z klasyki komentatorów piłkarskich \"Panie Turek kończ pan ten mecz\"
Nic nie pozostało z tego tematu tylko pyskówka.


Zgadzam się.
Żegnam.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 10:08  
Cytuj
postrzegane człowieka poprzez pryzmat [a raczej głownie] orientacji sexual.?
kompletne bzdurachytry!
a odpowiając na pytanie co sądzę o gejach?
mam bardzo dobre zdanie o mężczyznach,którzy mają taką orientację sexualną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 10:08  
Cytuj
Obrazek

Panowie życie jest tak pięknę i trzeba z niegi korzystać, każdy kocha inaczej .
Widzę że Wy co niektórych byście zagazowali za ich odmiennoś jak Hitler.
Pozwólcie im żyć po swojemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 10:17  
Cytuj
A najlepsze jest to,że cokolwiek nie powiesz faszysto jeden z drugim, to geje mają, mieli i będą mieć twoje fochy daleko w d... bo najmniej ich to obchodzi co się takim pieniaczom podoba a co nie :*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 10:21  
Cytuj
CYTAT
geje mają, mieli i będą mieć twoje fochy daleko w d...


I nie tylko fochy.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 10:27  
Cytuj
Nie ? A co jeszcze będą mieli twojego ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 12:15  
Cytuj
Gargamel mistrz smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 13:19  
Cytuj
Anastazja i tak wszystko na nic.Plemniki rozbiją się o gówno.Mam nadzieje że Twoje marzenia o tym że związki uchwalą też.Czego sobie i zdrowo myślącym ludziom życze z całego serca.Pedały do rowerów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 14:51  
Cytuj
Rus, to zwierze ma więcej rozumu we łbie niż Ty.

Obrazek

To ostatnie moje wejście tu, na koniec życzę Ci rus syna homoseksualistę, ciekawe udusisz , zagazujesz czy pokochasz go narmalną miłością ojcowską.

Pamiętaj Ciebie lub innego członka w twojej dalszej rodzinie też może to spodkać i trzeba żyć godnie z podniesioną głową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 15:23  
Cytuj
CYTAT
Pamiętaj Ciebie lub innego członka w twojej dalszej rodzinie też może to spodkać i trzeba żyć godnie z podniesioną głową.


Najprawdopodobniej nie miałeś takiego zamiaru, ale Twóje słowa mają wydźwięk pejoratywny.
Gdy to przeczytałem, adekwatnym porównaniem było dla mnie - samobójstwo w rodzinie - a ludziska walcza tu o równe traktowanie, więc w tym śliskim jak wazelinka temacie, jednym słowem dałeś du*y koleś.
Leoniasty, ja Ci życzę wujaszka pedofila ok
Pzdr.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 17:02  
Cytuj
Leoniasty,swojej przyszłej żony zdjęcie wkleiłeś?Swoje życzenia wiesz gdzie sobie wsadz,zapytaj jakiegoś zaprzyjaznionego pedala gdzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 17:38  
Cytuj
Widze ze temat zszedl na psy.
Ci ktorzy niby tak bronia pedalow,zaczynaja obrazac i wyzywac tych ktorzy sa im przeciwni.
Ta cala anastazjaj edzie argumentami wyssanymi z palca typu bo naukowcy cos stwierdzili co stwierdzili?
Co roku slysze od tych niby naukowcow ze niby raz kawa jest szkodliwe a innym razem ze nie wplywa na zdrowie.
Przeczytaj swokje wypociny od poczatku,a sama przekonasz sie o zalosnosci swojego argumentu,ktory probujesz wetknac innym.
My ktorzy nie"trawimy"gejow,mamy do tego prawo,podobnie jak ty,powiedzmy nie akceptujesz w poblizu osoby palacej nalogowo papierosy,czy to zle?kazdy ma do tego prawo.
Wole byc polskim wiesniakiem jak ty europejskim transwestyta,bo w stylu lemingow moze wyjsc taka moda,na zmiane plci.
Pojdziesz w ich slady czy bedziesz myslec indywidualnie.
Moze choc tym gejom nasz rzad wlepi do placenia bykowe skoro,tak chca byc faworyzowani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 18:13  
Cytuj
Patriota trafiasz w sedno.Bazują się na naukowcach z których każdy mówi co innego.Myślą że wynależli wzór do którego można każdego podstawić.Nie da rady.Jak pisał Dostojewski w jednej z powieści-"Człowiek jest zbyt szeroki,ja bym zwęził"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »