NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
serwis auto gaz, poszukuje dobrego warsztatu gazowego
Posty: 5
Dołączył: 9 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
a ty kumaty siedzisz w tej branzy czy tylko tak sobie na necie?

egos73 w branży lpg od samego początku ponad 20 lat w braży motoryzacyjnejponad 25lat
przeszłem wszystkie etapy więć nieraz szkoda słow popieram Cię w Twoich wypowiedziach ale nic nie poradzisz naczytają się i pózniej udaja mądrych trudno dotrzeć do świadomości niektórych ale najlepiej oczernić , krytykować to nic nie kosztuje.Ale jeżeli myślenie sprawia ból to już nie mój problem.z poważaniem zawsze do usług i polemiki ale madrej .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 17:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 18:51  
Cytuj
a ja w latach 80 jako pierwszy na osiedlu za oranzade przerabialem skladaki -wymienialem zebatki z 34zebow na 32 a pozniej szkola i praktyka pks stalowa wola,wojsko mech maszyn ziemnych twierdza deblin na misji w libi za kase-niektorym pseudo mezczyznom gejom i pedalom napewno by to pomoglo znalezc sie w zyciu , serwis renault-dalo po dupie peugeot fiat -w gazie 10 latek ostatnio 3 latka jako samodzielny mechanik i smiesza mnie wypowiedzi kolesia od klucza dynamometrycznego kurwa teoretyk co pewnie przy wymianie durnych swiec polowwe by poobrabial a polowe poobrywal-tak trzymaj KUMATY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 22:46  
Cytuj
Przeszles i wszystko jasne... pozdro dla Kumatych. Swoja droga mam wrazenie ze pracujesz na agatowce i dlatego tak bronisz swojego zakladu. Ja wyrazilem swoja opinie i kazdy ma do tego prawo! Moje doswiadczenia z gazownikami w stalowej woli sa okrutne. Kazdy potrafi wyregulowac gaz za pomoca komputera, nikt zas nie potrafi poradzic sobie z najprostsza instalacja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »