NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
odchudzanko:),
Posty: 67
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 19:49  
Cytuj
jakie diety? ćwiczenia? polecacie żeby szybko zgubić zbędne kilogramy przed wakacjami??? smiech2

Nie żałuj te­go, cze­go prag­niesz. Żałuj marzeń, których bałeś się spełnić...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 19:49  
Cytuj

Nie żałuj te­go, cze­go prag­niesz. Żałuj marzeń, których bałeś się spełnić...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 20:00  
Cytuj
mniej żryć!!!a tak poważnie to ograniczyć cukry typu słodycze, fasfudy - jeść 5 małych posiłków co ok 2-3 godziny - będąc na głodzie owoc / warzywko i wystarczy godzina roweru lub biegania !! gdybyś potrzebowała pomocy co do treningu pisz na priva umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 22:26  
Cytuj
Dieta Francuska: Rano keks, wieczorem sex.
Extremalna wersja: Zamień keks na sex.
powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 23:20  
Cytuj
Stosować się do zaleceń fankore, dołożyć A6W i wskakujesz śmiało w bikini ;)

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 00:00  
Cytuj
suzanka88 - trzymam kciuki ok Ja tez się biorę za siebie po ostatkach. Czas najwyższy trochę żłób do góry podnieść i wyglądać jak człowiek. Zacznę właśnie od zmniejszenia posiłków, zero słodyczy,a podstawa to ruch. Szybki spacer, rowerek i step - mam nadzieję, że to mi pomoże w walce bo niestety brak kasy na siłownie i inne cud diety ;-) Pozdrawiam i jeszcze raz życzę powodzenia ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 01:13  
Cytuj
Jeśli już to tylko dieta...poselska!good

Żadnego ochudzania.mlotek
Wyobraźmy sobie ,że każdy obywatel III RP chudnie kilogram w ciągu 7 dni.
Daje to niemal 37.000 ton Polaków mniej!:szok:
Przy średniej wadze 70 kg dla osoby, daje to ubytek ponad pięćset tysięcy ludzi w ciągu tygodnia...milion w miesiąc...placze
Po półtora roku Polacy znikną!sciana
A wszystko przez jakieś głupie diety!

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 08:43  
Cytuj
Niestety szybko nie da sie zgubic zbednych kilogramow tak optymalnie powinno sie tracic okolo 1kg-1,5kg max, wszystko ponad to bedzie ubytkiem miesniowym. Zeby zadbac wlasnie o zrzucenie tluszczyku a nie miesni powinno sie jesc odpowiednia ilosc bialka, tluszczy i weglowodanow. Polecam poczytac o diecie zbilansowanej. Jezeli moglbym jakos pomoc to zapraszam na priv.
Pozdrawiam i powodzenia zycze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 08:47  
Cytuj
Jusek cos w tym jest jakby kazdy sobie tak chudl to by bylo nas mniej... Polakow. chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 09:51  
Cytuj
Polecam Strefę Wellness zajęcia na bieżniach mechanicznych 3 razy w tygodniu do tego http://alleg(...)966.html i do wakacji będziesz wyglądać super ;)pozdrawiam i życzę powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 10:09  
Cytuj
Fajnie że założyłaś temat, ja też zamierzam przejść na dietę. Mam nawet jedną na oku, polecaną przez znajomego. On bardzo szybko schódł . Akurat zbliża się Wielki Post . Dieta też nazywa się " postna" lub "owocowo- warzywna" poczytaj sobie w necie. Jestem mocno zmotywowana ponieważ ta dieta zbiera wiele pozytywów. Oprócz tego znajomy zakładał plecak naładowany na 10kg i po schodach latał 30 min. schódł w 8 tyg. 37kg.Pozdrawiam i życze powodzenia w wyborze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 10:19  
Cytuj
Witam trzymam za was kciuki bo sama od miesiąca jestem na diecie nie żadnej cud ale takiej co sobie sama zastosowałam mianowicie zero słodyczy nie jem po 18.00 i kategorycznie się tego trzymam piję dużo herbatek owocowych bo lubię i zmniejszyłam posiłki. Staram się jeść dużo owoców , i gotowanego a nie jedzonko smażone. Schudłam juz troche wiem że powinnam ćwiczyć ale przy dzieciakach nie ma zabardzo kasy na aerobiki a nie wiem jakie ćwiczenia stosowac staram się jak mogęumiechumiech Trzymam kciukiumiechumiechgoodok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
Oprócz tego znajomy zakładał plecak naładowany na 10kg i po schodach latał 30 min. schódł w 8 tyg. 37kg.Pozdrawiam i życze powodzenia w wyborze


Kolega był chyba otyły, ludzie z wielką tuszą bardzo szybko chudną...
Może ktoś polecić dietę dla osób szczupłych na zrzucenie 4-5kg?

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 10:27  
Cytuj
dzięki śliczne za tyle odpowiedzi umiech ... piszcie dalejumiech pozdrawiam good

Nie żałuj te­go, cze­go prag­niesz. Żałuj marzeń, których bałeś się spełnić...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 12:25  
Cytuj
No właśnie, zgadzam się z Nessie, też chcę tylko 4-5 kg zrzucić. Ruchu mam tyle, że 2x na tydzień chodzę na taniec. Czekam na rower bo w sezonie wszędzie jeżdżę. Ale dieta - czego absolutnie nie jeść, czy rzeczywiście wieczorami nie jeść, co z alkoholem? Kto mądry niech radzi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 13:02  
Cytuj
Moje zrzucanie zbędnych 5-ciu kilogramow zaczęłam od odrobaczania (środkami ziołowymi poleconymi mi przez znajomego, który takimi rzeczami się interesuje) - kuracja trwała ok. 6 tygodni. Następnie zaczęłam pić yerba mate silueta, dzięki której zmniejsza się apetyt. W połączeniu z ruchem efekty były widoczne już po ok. 3 tygodniach i co najważniejsze utrzymują sie nadal. Najlepsze w tym odchudzaniu było to, że nie musiałam sobie niczego odmawiać - poprostu yerba powodowała to, że mniej jadłam. Natomiast teraz (jakieś pół roku po) jem w zasadzie wszystko na co mam ochotę, alkohol tez się pojawia,a waga stoi w miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 13:04  
Cytuj
No tak, ale nie każdy ma robaki przecież...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Polecam Strefę Wellness zajęcia na bieżniach mechanicznych 3 razy w tygodniu do tego http://alleg(...)966.html i do wakacji będziesz wyglądać super ;)pozdrawiam i życzę powodzenia

ja tu się nie zgadzam! prochy są owszem dobre poprawiają efekty ale u osób naprawdę ciężko trenujących, druga sprawa po nich jest zaje...iscie szybki efekt yoyo gdyż osoba która nagle z jakiegoś powodu przestaje ćwiczyć wszystko co zgubiła straci, znam po sobie to lecz od tej drugiej strony, budowy masy na prochach - białko / kreatyna chociąz to 2 jest jednym z najmocniejszych na rynku suplementem! także ja bym dziewczynom które pare KG chcą zgubić odradził wszelkie odżywki!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 15:28  
Cytuj
Ja polecę Wam Ewę Chodakowską. Wpiszcie sobie na facebooku czy na google. Ma ona różne treningi, dużo dziewczyn ćwiczy z nią i są efekty. Trzeba się zdrowo odżywiać. Dostarczać swojemu organizmowi tłuszcze wiatminy białko węglowodany. Nie prawdą jest, aby ostatni posiłek jeść o 18. Bo jak np wstajesz o godzinie 6 rano, czyli przez 12 godzin nie dostarczyło się swojemu organizmowi energi, wtedy organizm bierze energie z mięśni. Ostatni posiłek zjeść należy ze 2 godziny przed snem. Unikać chipsów czy batonów. Ale jeść no jugourt z owsiank, czy otrębami. Jest tego dużo na internecie wystarczy poczytać. I ćwiczyć chociaż 30 minut dziennie, 3 razy w tygodniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 15:34  
Cytuj
Jedni maja problem, aby schudnąc a ja mam problem żeby przytyć umiech Po urodzeniu dziecka moja waga spada cały czas w dół, więc może lekarstwem dziewczyny na wszystkie problemy z nadwagą jest dzidziuś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 15:34  
Cytuj
A ja wam cosik powiem(za friko) - od tłuscu siem nie tyjegooduśmiech
(ale jak ktuś woli głodować...mlotek)

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 15:51  
Cytuj
oj kicia, dobrze by było, gdyby tak to zawsze działało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 16:41  
Cytuj
nessie: każdy ma i raz na jakiś czas powinien się odrobaczać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
Jedni maja problem, aby schudnąc a ja mam problem żeby przytyć umiech Po urodzeniu dziecka moja waga spada cały czas w dół, więc może lekarstwem dziewczyny na wszystkie problemy z nadwagą jest dzidziuś umiech
... nie w kazdym przypadku... ja własnie po dziecku duzo (dużo za dużo) przytyłam i teraz ciężko to zrzucic i sie wogóle zabrać za odchudzanie neutralny ... po ostatnim odchudzaniu niestety wystapił efekt jo-jo porazka neutralny

Nie żałuj te­go, cze­go prag­niesz. Żałuj marzeń, których bałeś się spełnić...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »