NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
RST jedzie do miasta,
~~Jan Kuciapa
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 16:59  
Cytuj
Ktos z Niska jedzie do Stalowej Wólki gdzie jeszcze niedawno była wioska Upławy(bynajmniej nie ginekologiczne).Jedzie,jedzie arteria Energetykow,tunele,rozjazdy,węzły autostradowe,drogowskaz"Turbia International Airport 2km" zaczynają sie wielkomiejskie korki,setki samochodow stoją w miejscu,to musi byc Stalowa Wólka...

...U celu:
Dzieki tej wyprawie co niektorzy zobaczyli z bliska
- ronda(sztuk2)
- wiadukt(aż1)
- zabudowana hala targowa ( bez wozów z końmi,za to w niej McDonalds,H&M,Zara,Benetton i takie tam sklepiki ktore w tak wielkim miescie są na pewno)
- reklamy led(prawie jak Las Vegas)
- centra handlowe i wielkie galerie na każdym kroku(jedno tesco i 1 biedronka)
No i,wjechał do miasta a tu nagle 2 pasmowa ulica,boże co za cudo,pomyslał...I tak przejechał pierwsze,drugie,trzecie skrzyżowanie,mysli sobie to chyba były dopiero przedmiescia...A tu tabliczka Turbia a w tle widac wielki terminal lotniczy,no i metropolia sie skonczyła...I pomyslał sobie,po co ja tyle kanapek brałem na droge
jak przejazd przez tą osade zajał mi 5 minut w godzinach szczytu(była 15.10)...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 16:59  
Cytuj

 
 
 
 
~~Administrator
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 17:04  
Cytuj
tu Administrator, panie Kuciapa proszę zmienić tytuł postu na zgodny z prawdą: RNI jedzie do miasta.

 
 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 18:02  
Cytuj
A niby dlaczego , skoro Stalowiacy nas mogą oczerniać i robić z nas dupki to i my możemy.Od razu widać jaki jesteś stronniczy i ty śmiesz się nazywać " administratorem".RST widzą w kierowcach z RNI tylko nieudaczników ,zawalidrogi, ludzi bez pomyślunku a jak pokazuje życie to ci ze stalówki takie same matoły.

 
 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 12 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 18:25  
Cytuj
w sumie to każdy może pisać co chce, ale po co tworzyć KONKURENCYJNY post, chcecie pokazać kto jest lepszy w tworzeniu historyjek? Jeśli o to - bez wątpienia post RNI jedzie do miasta jest lepszy, a to jest tylko tandetna kopia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~krk
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
w sumie to każdy może pisać co chce, ale po co tworzyć KONKURENCYJNY post, chcecie pokazać kto jest lepszy w tworzeniu historyjek? Jeśli o to - bez wątpienia post RNI jedzie do miasta jest lepszy, a to jest tylko tandetna kopia


to jest strona stw wiec nie wolno nic na tych ludzi pisac
bo to jest wtedy be be hehe

 
 
 
 
~~rni
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
w sumie to każdy może pisać co chce, ale po co tworzyć KONKURENCYJNY post, chcecie pokazać kto jest lepszy w tworzeniu historyjek? Jeśli o to - bez wątpienia post RNI jedzie do miasta jest lepszy, a to jest tylko tandetna kopia



mi się wydaje ze to jest lepsze bo śmieszne i prawdziwe, zachwycacie się stalowa ze jakie to miasto nie jest a to tez zadupie jak nisko. a co do kierowców to stalowowolscy nie są lepsi. RST jeździć szybciej nie oznacza jeździć lepiej

 
 
 
 
~~Nestea
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
w sumie to każdy może pisać co chce, ale po co tworzyć KONKURENCYJNY post, chcecie pokazać kto jest lepszy w tworzeniu historyjek? Jeśli o to - bez wątpienia post RNI jedzie do miasta jest lepszy, a to jest tylko tandetna kopia



mi się wydaje ze to jest lepsze bo śmieszne i prawdziwe, zachwycacie się stalowa ze jakie to miasto nie jest a to tez zadupie jak nisko. a co do kierowców to stalowowolscy nie są lepsi. RST jeździć szybciej nie oznacza jeździć lepiej


A kto się zachwyca miastem. Ja mieszkam od 23 lat w stw i dla mnie to jest i będzie zadupi i koniec kropka. No chyba ze coś się zmieni.

 
 
 
 
~~Nestea
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 20:20  
Cytuj
A kto się zachwyca miastem. Ja mieszkam od 23 lat w stw i dla mnie to jest i będzie zadupie i koniec kropka. No chyba że coś się zmieni.

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
A kto się zachwyca miastem. Ja mieszkam od 23 lat w stw i dla mnie to jest i będzie zadupie i koniec kropka. No chyba że coś się zmieni.

z takim nastawieniem?????? hehe na pewno nie!ok

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 12 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
A kto się zachwyca miastem. Ja mieszkam od 23 lat w stw i dla mnie to jest i będzie zadupie i koniec kropka. No chyba że coś się zmieni.

to dlaczego jeszcze tu mieszkasz jak Ci tak wszystko przeszkadza? w wieku conajmniej 23 lat możesz chyba już SAMODZIELNIE podjąć decyzję i się przeprowadzić do wielkiej matropolii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RST/ZKS
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 21:23  
Cytuj
tylko jak ktos pyta o nisko to mówicie ze leży obok stalowej-amy nie mówimy ze stalowa leży obok niska!!!!!umiech

 
 
 
 
~~Nestea
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A kto się zachwyca miastem. Ja mieszkam od 23 lat w stw i dla mnie to jest i będzie zadupie i koniec kropka. No chyba że coś się zmieni.

to dlaczego jeszcze tu mieszkasz jak Ci tak wszystko przeszkadza? w wieku conajmniej 23 lat możesz chyba już SAMODZIELNIE podjąć decyzję i się przeprowadzić do wielkiej matropolii


Ale ja nie powiedziałam, że mi przeszkadza.

 
 
 
 
~~Akuku
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
Ktos z Niska jedzie do Stalowej Wólki gdzie jeszcze niedawno była wioska Upławy(bynajmniej nie ginekologiczne).Jedzie,jedzie arteria Energetykow,tunele,rozjazdy,węzły autostradowe,drogowskaz\\\"Turbia International Airport 2km\\\" zaczynają sie wielkomiejskie korki,setki samochodow stoją w miejscu,to musi byc Stalowa Wólka...

...U celu:
Dzieki tej wyprawie co niektorzy zobaczyli z bliska
- ronda(sztuk 5)jubilat, policja, hala targowa, statoil, rozwadow.
- wiadukt(aż 2) jest jeszcze na piaskach umiech
- zabudowana hala targowa ( bez wozów z końmi,za to w niej McDonalds,H&M,Zara,Benetton i takie tam sklepiki ktore w tak wielkim miescie są na pewno) No my Rosmanna nie mamy
- reklamy led(prawie jak Las Vegas) za to lepsze niz w Nisku umiech
- centra handlowe i wielkie galerie na każdym kroku(trzy tesco i [b]3 biedronka centrum stalowa wola )[/b]
No i,wjechał do miasta a tu nagle 2 pasmowa ulica,boże co za cudo,pomyslał...I tak przejechał pierwsze,drugie,trzecie skrzyżowanie,mysli sobie to chyba były dopiero przedmiescia...A tu tabliczka Turbia a w tle widac wielki terminal lotniczy,no i metropolia sie skonczyła...I pomyslał sobie,po co ja tyle kanapek brałem na droge

Turbia nie nalezy do stalowej

jak przejazd przez tą osade zajał mi 5 minut w godzinach szczytu(była 15.10)...

Jeżeli przejedżiesz przez ta osade w 5 min umiech Dam ci 200 zł umiech Oczywiscie o 15:10.


Pogrubioną czcionką są poprawki o którch ten pan zapewne nie wiedzial bo skąd jak jedzie jedną drogą. Energetyków-Staszica-Jana Pawła- Rozwadowska-Broniewskiego-Sandomierska

 
 
 
 
~~RNI
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 21:54  
Cytuj
A ja jechałam przez rst przystanęłem w kolicy zetu i zobaczyłam grubasa ponoć wysokiego urzędasa zalanego w trupa a psy olewały go ciepłym moczem.I niechwal się rst bo nie ma czym.

 
 
 
 
~~Babar
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
A ja jechałam przez rst przystanęłem w kolicy zetu i zobaczyłam grubasa ponoć wysokiego urzędasa zalanego w trupa a psy olewały go ciepłym moczem.I niechwal się rst bo nie ma czym.


A ja widziałem jak w Nisku pies robił kupe a potem gdzieś pobiegł...........taki właśnie przebieg ma ta dyskusja.

 
 
 
 
~~Jan Kuciapa
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 01:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ktos z Niska jedzie do Stalowej Wólki gdzie jeszcze niedawno była wioska Upławy(bynajmniej nie ginekologiczne).Jedzie,jedzie arteria Energetykow,tunele,rozjazdy,węzły autostradowe,drogowskaz\\\\\\\\\\\\\\\"Turbia International Airport 2km\\\\\\\\\\\\\\\" zaczynają sie wielkomiejskie korki,setki samochodow stoją w miejscu,to musi byc Stalowa Wólka...

...U celu:
Dzieki tej wyprawie co niektorzy zobaczyli z bliska
- ronda(sztuk 5)jubilat, policja, hala targowa, statoil, rozwadow.
- wiadukt(aż 2) jest jeszcze na piaskach umiech
- zabudowana hala targowa ( bez wozów z końmi,za to w niej McDonalds,H&M,Zara,Benetton i takie tam sklepiki ktore w tak wielkim miescie są na pewno) No my Rosmanna nie mamy
- reklamy led(prawie jak Las Vegas) za to lepsze niz w Nisku umiech
- centra handlowe i wielkie galerie na każdym kroku(trzy tesco i [b]3 biedronka centrum stalowa wola )[/b]
No i,wjechał do miasta a tu nagle 2 pasmowa ulica,boże co za cudo,pomyslał...I tak przejechał pierwsze,drugie,trzecie skrzyżowanie,mysli sobie to chyba były dopiero przedmiescia...A tu tabliczka Turbia a w tle widac wielki terminal lotniczy,no i metropolia sie skonczyła...I pomyslał sobie,po co ja tyle kanapek brałem na droge

Turbia nie nalezy do stalowej

jak przejazd przez tą osade zajał mi 5 minut w godzinach szczytu(była 15.10)...

Jeżeli przejedżiesz przez ta osade w 5 min umiech Dam ci 200 zł umiech Oczywiscie o 15:10.


Pogrubioną czcionką są poprawki o którch ten pan zapewne nie wiedzial bo skąd jak jedzie jedną drogą. Energetyków-Staszica-Jana Pawła- Rozwadowska-Broniewskiego-Sandomierska


Akuku widze że zupełnie nie zrozumiałes zamierzonej ironii i lekkiego cynizmu których użyłem aby osmieszyc tą dziwną megalomanie i pyche z jaką odnoszą sie Stalowiacy w stosunku do mieszkanców Niska.Stalową znam jak własną kieszen bo tam sie urodziłem i wychowałem,użyłem tu małej prowokacji piszac że\"ktos z Niska wjeżdża do Stalowj Wólki\".Tak że nie ma sie tu licytowac czy w Stalowj sa 2 ronda czy 3,a wiadukty 4itp.itd bo to nie o to chodzi.Z Turbią też nie zakumałes...mnie własnie o to chodziło że to juz nie stalowa-przejeżdżasz 4 krzyżówki i ...po Stalowjuśmiech Takie to miasto ktore można spokojnie spacerkiem przejsc wszerz i wzdłużuśmiech Sam mieszkam od 3 lat we Wrocku i gdy mowie że jestem ze Stalowej Woli to mowią:o to pod Warszawą,tam gdzie sie Szopen urodziłuśmiech,wielu nie rozrożnia Tarnobrzega od Tarnowauśmiech,najbardziej z Podkarpacia poza Rzeszowem kojarzony jest chyba Mielec(to pewnie zasługa dawnych lat swietności Stali Mielec) A swoją drogą Podkarpacie to naprawde Polska\"C\",miasta zbliżone wielkosciowo do Stalowej(lub nawet mniejsze) jak:Głogów,Oława,Dzierżoniow są naprawde dużo bardziej rozwiniete pod wzgledem infrastruktury drogowej,handlowej no i zamożności mieszkanców.A w Stalowej co-jedno duże(powiedzmy że duże)uśmiech Tesco,pare małych dyskontów jak Biedronki czy małe Tesca i cosobotni,małomiasteczkowy jarmarkuśmiech Do tej pory nie ma nawet jednej galerii handlowej z prawdziwego zdażenia,ba nawet McDonalds do nas nie chce przyjscuśmiech,na konkretniejsze zakupy trzeba jechac minimum do Rzeszowa.Tak że nie ma co sie spinac na Nisko,lepiej z nimi wspołpracowac to może z tych dwu mieścin razem wzietych kiedyś bedzie jakotakie miasto...

 
 
 
 
~~OOOOO
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 18:03  
Cytuj
A NIECH POŁACZA TO ISKO ZE STALOWA I NIE BEDZIECIE SIE KŁÓCIC KTÓRA WIEKSZA WIOCHA

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ktos z Niska jedzie do Stalowej Wólki gdzie jeszcze niedawno była wioska Upławy(bynajmniej nie ginekologiczne).Jedzie,jedzie arteria Energetykow,tunele,rozjazdy,węzły autostradowe,drogowskaz\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Turbia International Airport 2km\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" zaczynają sie wielkomiejskie korki,setki samochodow stoją w miejscu,to musi byc Stalowa Wólka...

...U celu:
Dzieki tej wyprawie co niektorzy zobaczyli z bliska
- ronda(sztuk 5)jubilat, policja, hala targowa, statoil, rozwadow.
- wiadukt(aż 2) jest jeszcze na piaskach umiech
- zabudowana hala targowa ( bez wozów z końmi,za to w niej McDonalds,H&M,Zara,Benetton i takie tam sklepiki ktore w tak wielkim miescie są na pewno) No my Rosmanna nie mamy
- reklamy led(prawie jak Las Vegas) za to lepsze niz w Nisku umiech
- centra handlowe i wielkie galerie na każdym kroku(trzy tesco i [b]3 biedronka centrum stalowa wola )[/b]
No i,wjechał do miasta a tu nagle 2 pasmowa ulica,boże co za cudo,pomyslał...I tak przejechał pierwsze,drugie,trzecie skrzyżowanie,mysli sobie to chyba były dopiero przedmiescia...A tu tabliczka Turbia a w tle widac wielki terminal lotniczy,no i metropolia sie skonczyła...I pomyslał sobie,po co ja tyle kanapek brałem na droge

Turbia nie nalezy do stalowej

jak przejazd przez tą osade zajał mi 5 minut w godzinach szczytu(była 15.10)...

Jeżeli przejedżiesz przez ta osade w 5 min umiech Dam ci 200 zł umiech Oczywiscie o 15:10.


Pogrubioną czcionką są poprawki o którch ten pan zapewne nie wiedzial bo skąd jak jedzie jedną drogą. Energetyków-Staszica-Jana Pawła- Rozwadowska-Broniewskiego-Sandomierska


Akuku widze że zupełnie nie zrozumiałes zamierzonej ironii i lekkiego cynizmu których użyłem aby osmieszyc tą dziwną megalomanie i pyche z jaką odnoszą sie Stalowiacy w stosunku do mieszkanców Niska.Stalową znam jak własną kieszen bo tam sie urodziłem i wychowałem,użyłem tu małej prowokacji piszac że\\\"ktos z Niska wjeżdża do Stalowj Wólki\\\".Tak że nie ma sie tu licytowac czy w Stalowj sa 2 ronda czy 3,a wiadukty 4itp.itd bo to nie o to chodzi.Z Turbią też nie zakumałes...mnie własnie o to chodziło że to juz nie stalowa-przejeżdżasz 4 krzyżówki i ...po Stalowjuśmiech Takie to miasto ktore można spokojnie spacerkiem przejsc wszerz i wzdłużuśmiech Sam mieszkam od 3 lat we Wrocku i gdy mowie że jestem ze Stalowej Woli to mowią:o to pod Warszawą,tam gdzie sie Szopen urodziłuśmiech,wielu nie rozrożnia Tarnobrzega od Tarnowauśmiech,najbardziej z Podkarpacia poza Rzeszowem kojarzony jest chyba Mielec(to pewnie zasługa dawnych lat swietności Stali Mielec) A swoją drogą Podkarpacie to naprawde Polska\\\"C\\\",miasta zbliżone wielkosciowo do Stalowej(lub nawet mniejsze) jak:Głogów,Oława,Dzierżoniow są naprawde dużo bardziej rozwiniete pod wzgledem infrastruktury drogowej,handlowej no i zamożności mieszkanców.A w Stalowej co-jedno duże(powiedzmy że duże)uśmiech Tesco,pare małych dyskontów jak Biedronki czy małe Tesca i cosobotni,małomiasteczkowy jarmarkuśmiech Do tej pory nie ma nawet jednej galerii handlowej z prawdziwego zdażenia,ba nawet McDonalds do nas nie chce przyjscuśmiech,na konkretniejsze zakupy trzeba jechac minimum do Rzeszowa.Tak że nie ma co sie spinac na Nisko,lepiej z nimi wspołpracowac to może z tych dwu mieścin razem wzietych kiedyś bedzie jakotakie miasto...



---- I dzięki za to że Mcdonalda nie ma w Stalowej,a kierowcy większych miast mogli by się uczyć kultury jazdy od mieszkańców mniejszych miast.Pozdrawiam Stalową i Nisko.

 
 
 
 
~~Mieszkaniec
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 22:05  
Cytuj
Koledzy to ze RST i RNI to wioski to kazdy chyba mieszkaniec obu ma w swiadomosci,tutaj chodzi o styl jazdy i tego sie trzymajmy.
PS
RST to nie tylko rej. STW a RNI nie Niska.
WYOBRAZNIA to czego brakuje nam wszystkim

 
 
 
 
~~dod
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 09:23  
Cytuj
Pan Kuciapa ma chyba jakieś kompleksy. Bardzo chciał być dowcipny i myślał pewnie, że podobnie jak autor postu "RNI jedzie do Stalowej woli" zasłuży sobie na pochwałę czytających. Niestety mało to było zabawne i śmierdziało naśladownictwem. A tak naprawdę jesteście beznadziejnymi kierowcami i tego nie zmieni żaden post. Może to właśnie wynika z waszego zakompleksienia. Nie mam nic do Niska ale kultura i sztuka waszej jazdy powoduje lęk wychodzenia na ulicę.

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
Ktos z Niska jedzie do Stalowej Wólki gdzie jeszcze niedawno była wioska Upławy(bynajmniej nie ginekologiczne).Jedzie,jedzie arteria Energetykow,tunele,rozjazdy,węzły autostradowe,drogowskaz\"Turbia International Airport 2km\" zaczynają sie wielkomiejskie korki,setki samochodow stoją w miejscu,to musi byc Stalowa Wólka...

...U celu:
Dzieki tej wyprawie co niektorzy zobaczyli z bliska
- ronda(sztuk2)
- wiadukt(aż1)
- zabudowana hala targowa ( bez wozów z końmi,za to w niej McDonalds,H&M,Zara,Benetton i takie tam sklepiki ktore w tak wielkim miescie są na pewno)
- reklamy led(prawie jak Las Vegas)
- centra handlowe i wielkie galerie na każdym kroku(jedno tesco i 1 biedronka)
No i,wjechał do miasta a tu nagle 2 pasmowa ulica,boże co za cudo,pomyslał...I tak przejechał pierwsze,drugie,trzecie skrzyżowanie,mysli sobie to chyba były dopiero przedmiescia...A tu tabliczka Turbia a w tle widac wielki terminal lotniczy,no i metropolia sie skonczyła...I pomyslał sobie,po co ja tyle kanapek brałem na droge
jak przejazd przez tą osade zajał mi 5 minut w godzinach szczytu(była 15.10)...
Nisko to wiocha zabita dechami i nie wiem wogole co porownywac tutajsciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~erniniewierni
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
Koledzy to ze RST i RNI to wioski to kazdy chyba mieszkaniec obu ma w swiadomosci,tutaj chodzi o styl jazdy i tego sie trzymajmy.
PS
RST to nie tylko rej. STW a RNI nie Niska.
WYOBRAZNIA to czego brakuje nam wszystkim




bardzo dobrze napisane cool !!!!!!!!! sami sobie problemy stwarzacie good

 
 
 
 
~~mewe
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 21:32  
Cytuj
A ja jestem ze Stalowej i historyjka która ten ktos tu napisal bardzo mnie rozsmieszyla.

 
 
 
 
~~margo
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 08:30  
Cytuj
Proszę jak się pseudo mieszczuchy bulwersują!!!
Pracuję w Sądzie i wiem jak te baranki jezdzą,jeden taki stalowiak od urodzenia wybrał się pod prąd, śmieszne tłumaczenie że cos mu się pomyliło...
KIEROWCY RNI jesteście znakomici!!!

 
 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 08:36  
Cytuj
wszyscy jestescie swietni jezdzicie z niska do stalowej i po okolicach z wlaczonym cb ciekawe po co no tyle kilometrow trasa jak nie wiem po 500 km sie robi i sie pyta baran po drodze z niska do stalowej i odwrotnie jak tam trasa no tak czesto policja stoi ze szok trzeba sie pytac i sie podniecasz jeden z drugim jakims glupim cb

 
 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »