NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
RST jedzie do miasta,
~~INES
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
Pan Kuciapa ma chyba jakieś kompleksy. Bardzo chciał być dowcipny i myślał pewnie, że podobnie jak autor postu \"RNI jedzie do Stalowej woli\" zasłuży sobie na pochwałę czytających. Niestety mało to było zabawne i śmierdziało naśladownictwem. A tak naprawdę jesteście beznadziejnymi kierowcami i tego nie zmieni żaden post. Może to właśnie wynika z waszego zakompleksienia. Nie mam nic do Niska ale kultura i sztuka waszej jazdy powoduje lęk wychodzenia na ul

icę.


-DOD kto ci każe chodzić po ulicy od tego są chodniki.sciana

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 14:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~Dod
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 14:18  
Cytuj
To spróbuj INES przejść przez ulicę nie wchodząc na jezdnię. Daj znać jak Ci się uda. Pozdrawiamumiech

 
 
 
 
~~alo
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 12:37  
Cytuj
Ale tak naprawde, powiem jestem raczej swiatowa, jezdze duzo po polsce i za granica. i tam gdzie na drodze jedzie jakas sierota ciagle 30km/h, blokuje droge, nie umie jezdzic na rondzie, bez kierunkowskazów, wogole jakies nowoczesna nauka jazdy Need for speed chytry albo cus innego, zawsze jest rejestracj RNI. No musi cos w tym byc, ze jacys lewi instruktorzy tam dzialaja.

pozdrawiam kierowcow RNI, nauczcie sie jezdzic.

 
 
 
 
~~doinformowany
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 16:56  
Cytuj
Dod widać że jesteś ograniczony jedynie do Stalowej Woli, gdyż są różne sposoby przechodzenia "przez ulicę", np. tunelem albo wiaduktem ew. jakims rodzajem kładki. I nie czepiaj się czy nad czy pod bo jest to przejście przez ulicę w sensie pokonania jej.

 
 
 
 
~~RNI
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 16:59  
Cytuj
Miasto Nisko żąda dostępu do Morza !!

 
 
 
 
~~ogi
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
Ale tak naprawde, powiem jestem raczej swiatowa, jezdze duzo po polsce i za granica. i tam gdzie na drodze jedzie jakas sierota ciagle 30km/h, blokuje droge, nie umie jezdzic na rondzie, bez kierunkowskazów, wogole jakies nowoczesna nauka jazdy Need for speed chytry albo cus innego, zawsze jest rejestracj RNI. No musi cos w tym byc, ze jacys lewi instruktorzy tam dzialaja.

pozdrawiam kierowcow RNI, nauczcie sie jezdzic.


To prawda , nagorsze ze mają niepisaną umowę i są tolerowani przez policję.
Gdyby policja trochę ich pognębiła to napewno odczułoby się w codziennym ruchu i było by bezpieczniej. Ja na wszelki wypadek zachowuję większą odległość i ostrożność bo już nieraz mi taki RNI przed nosem skręcił bez kierunkowskazu i zmniejszenia prędkości. Potrafią nawet wyprzedzić tuż przed przejściem, niewspomnę o jeżdzie lewym pasem na Jana Pawła w Stalowej. Czasem myślę jakim cudem oni zdali skoro słyszy się, że za byle co oblewają ?waznenie wiem

 
 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 15:13  
Cytuj
Ludzie dajcie se już spokój z tym licytowaniem kto jeździ dobrze a kto nie. Prawda jest taka, że będąc strasznie zakompleksionym narodem staramy się udowodnić za kierownicą... no właśnie co, że jak ja jadę to reszta na bok? Zauważcie będąc w Czechach czy Niemczech tudzież Szwecji, jak kierowcy reagują na zbliżającą się osobę do przejścia dla pieszych, jak wpuszczają innych użytkowników. Może wszyscy jadą wolniej ale jadą na tzw. "zamek". Miłe to i pomaga wszystkim. U nas wszystko jest odwrotnie jak się nie wepchasz to Cię nikt, no prawie nikt, nie chce wpuścić.
Tak na zakończenie: w ubiegłym roku będąc we Wrocławiu widziałem jak na drodze dwupasmowej koleś pojechał jakieś 200 m pod prąd "BO MU SIĘ NIE CHCIAŁO" pojechać na rondo w sumie ok. 800 m w jedną stronę. Blachy miał RST... więc wspaniali kierowcy morda w kubeł i więcej szacunku dla innych użytkowników. Traktujmy innych tak jakbyśmy sami chcieli być traktowani.
Może choć trochę to pomoże.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~antyHeruur
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 16:24  
Cytuj
Heruur - ty wogole widziałes Wrocław? Chyba zza szyb PKSu . Tak wiec morda w kubeł

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
Heruur - ty wogole widziałes Wrocław? Chyba zza szyb PKSu . Tak wiec morda w kubeł


ktoś tu ma morde? chyba ten co pisze o niej .... dość wyszczekaną bym powiedziałacool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RST Stal
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 17:21  
Cytuj
My was buraki z RNI nieoczerniamy niewyzywamy Wy poprostutacu jestescie slabymi kierowcami majac w nisku jedna droge niewiecie jak sie jedzi na rondzie nawet. W smki to najwieksza ciemnota mieszka, bez stalowej to wy byscie byli nikim nawet niewiedzielibyscie co to Tesco jest .a jesli chodzi o kierowcow to jak widze RNI to wole zmienic pas bo niewiedomo co taka sierota wymysli....

 
 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 18:29  
Cytuj
CYTAT

Tak na zakończenie: w ubiegłym roku będąc we Wrocławiu widziałem jak na drodze dwupasmowej koleś pojechał jakieś 200 m pod prąd \"BO MU SIĘ NIE CHCIAŁO\" pojechać na rondo w sumie ok. 800 m w jedną stronę. Blachy miał RST... więc wspaniali kierowcy morda w kubeł i więcej szacunku dla innych użytkowników. Traktujmy innych tak jakbyśmy sami chcieli być traktowani.


Widziałem tę akcję, będąc akurat przejazdem we Wrocławiu. Otóż gościa zatrzymała Policja i co się okazało? Był to Goolfista RNI, natomiast na blachy RNI nałożył nasze stalowowolskie RST i wyczyniał różne idiotyczne rzeczy na ulicach Wrocławia tylko po to żeby popsuć opinię RST.
Mówili nawet o tym w ogólnopolskiej TVP.
Ja sam jestem RNI, ale odcinam się od Goolfistów, Hondziarzy itp. debili jeżdżących bez mózgu i tłumika, za to z baciorem CB, spojlerem, tudzież tubą bassową w bagażniku i łokciem za oknem i normalnie wstyd mi czasem za tych dzięki którym inni patrząc na moją rejestrację RNI myślą o mnie "burak" zarumieniony

 
 
 
 
~~RST rst RST
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 18:52  
Cytuj
Czytając te komentarze mam wrażenie, że jeżdże innymi ulicami niż większość piszących te komentarze (większość bo pare normalnych postów jednak jest). Ludzie, w Stalowej fatalnie jeździ wiekszość kierowców i jakoś nie zauważyłem aby szczególnie źle jeździli RNI a wręcz przeciwnie to RST króluje w kretyńskich zagrywkach, że o jeździe lewym pasem przez naszych królów szos nie wspomnę. Ktoś tu wkleił zdjęcie źle zaparkowanego RNI - człowieku zróbmy zakład, w ciągu godziny zasypie cię zdjęciami i filmami RST łamiących przepisy. Cos mi się wydaje, że niektórzy nie lubią RNI i znaleźli gówniarski sposób żeby tu się wyżyć i pobluzgać bezsensownie.

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
człowieku zróbmy zakład, w ciągu godziny zasypie cię zdjęciami i filmami RST łamiących przepisy. Cos mi się wydaje, że niektórzy nie lubią RNI i znaleźli gówniarski sposób żeby tu się wyżyć i pobluzgać bezsensownie.


załóżmy się że ja w ciągu godziny zrobię 10 razy więcej zdjęć niż ty, ale: beztłumikowych Golfów RNI, idiotów na rondzie RNI, zaparkowanych na chodnikach i ścieżkach rowerowych RNI, itp, itd
i wszystko to oczywiście w stolicy RST - Stalowej sciana

 
 
 
 
~~INES
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 06:26  
Cytuj
CYTAT
To spróbuj INES przejść przez ulicę nie wchodząc na jezdnię. Daj znać jak Ci się uda. Pozdrawiamumiech


Dod Ja chodzę po pasach mlotek

 
 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 08:09  
Cytuj
Wszyscy tak swietnie jezdzicie ze hej narzekasz cepie jeden z drugim na RNI a popatrza sam jak jezdzisz jezdzicie tak swietnie ze umiesz tylko jezdzic po stalowej nigdzie indziej wiec nie cwaniakujcie RST bo wcale nie jestescie lepsi od kogokolwiek

 
 
 
 
~~DoD
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 08:12  
Cytuj
Pasy Cię INES nie uchronią od wejścia pod koła samochodu z rejestracją RNI. Pozdrawiam nadal.

 
 
 
 
~~kuba
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 09:45  
Cytuj
Niestety taka jest okrutna prawda o RNI. Jk ktos zrobił prawo jazdy w rottransie lub na innym zdupiu to kierowcą nie zostanie. Jak widzę rejestrację ze wsi RNI to mam ochote kupić sobie czołg.

 
 
 
 
~~..ST
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 10:11  
Cytuj
Wjezdżajacy z RNI powinni obowiązkowo zostawiać samochody na parkingu obok alutecu czy stalmetu i dalej do miasta na piechotę == bezpieczniej dla innych użytkowników drogi.

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 10:35  
Cytuj
Wczoraj zaobserwowałem taką oto scenkę na basenie MOSiR-u . Na parking podjechał opel z rejestracją RNI. Wysiada z niego 5-ciu baranów chcących najprawdopodobniej sztuczną i wymuszoną nonszalancją, podkraszoną obornianym językiem zatuszować wysoce stresującą sytuację w jakiej się znaleźli. Wszak skorzystanie z megatechniki jakim jest uzyskanie wejściówki na basen wymaga od delikwenta jakiegoś pomyślunku. Panowie RNI pomyśleli widać , że w pięciu dadzą radę. Biedaki zapomnieli o klapkach i po zdjeciu obuwia na bosaka pod kasę po opaski. Żałosny widok. Przejscie przez bramke wymagało nie lada odwagi.Najodważnieszy RNI utknął w niej na parę chwil. W szatni było juz tylko gorzej. Dwóch RNI zatrzasnęło opaski w szafce. Zero przysznica przed wejściem na halę. Ufff . Na szczęście panowie z rejestracją RNI przez cały pobyt siedzieli w bąbelkowni.

 
 
 
 
~~bombel
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Na szczęście panowie z rejestracją RNI przez cały pobyt siedzieli w bąbelkowni.


Te bąbelki to oczywiście sami produkowali hahahaha ? good

 
 
 
 
~~Radny
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 05:54  
Cytuj
CYTAT
Wjezdżajacy z RNI powinni obowiązkowo zostawiać samochody na parkingu obok alutecu czy stalmetu i dalej do miasta na piechotę == bezpieczniej dla innych użytkowników drogi.


projekt ten, aby samochodów z rejestracją RNI nie wpuszczać do Stalowej był już poruszany w kuluarach. Ponieważ widzę iż ma on duże poparcie społeczne, postaramy się nim w najbliższym czasie zająć. Czyli: RNI do granic Miasta samochodem - później na piechotę albo rowerem = 1. mniejsza emisja gazów cieplarnianych i CO2 - gdyż niestety większość samochodów RNI to stare, zdezelowane niemieckie wraki z demobilu, 2. zwiększone bezpieczeństwo na ulicach Miasta Stalowa dla innych użytkowników drogi w tym zwłaszcza pieszych i rowerzystów.
Dziękuję za uwagę.

Radny

 
 
 
 
~~INES
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
To spróbuj INES przejść przez ulicę nie wchodząc na jezdnię. Daj znać jak Ci się uda. Pozdrawiamumiech



~DoD~ Właśnie przechodze tunelem (pod drogą)tylko niemyśl se że w - wielowsi- tylko w mieściemlotek

 
 
 
 
~~DoD
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 14:43  
Cytuj
Nie dasz za wygraną, INES?mlotek

 
 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 18:20  
Cytuj
ludzie, uwaga na zielone Cienkocienko RNI grasujące po ulicach Miasta i siejące postrach wśród innych kierowców, rozjeżdżające rowerzystów i pieszych na przejściach sciana
gościu naprawdę nie wie jak się zachować w ruchu miejskim sciana

 
 
 
 
~~egzaminator
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
ludzie, uwaga na zielone Cienkocienko RNI grasujące po ulicach Miasta i siejące postrach wśród innych kierowców, rozjeżdżające rowerzystów i pieszych na przejściach sciana
gościu naprawdę nie wie jak się zachować w ruchu miejskim sciana



Noo,to w Stalowej sie wiele o ruchu miejskim nie dowie ani niczego nie nauczyjezyk

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »