NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
RST jedzie do miasta,
~~kolo
ff
Wysłany: 8 Lip 2009r. 10:16  
Cytuj
masz rację - ale reputację RNI psują osobnicy z okolicznych wiosek , przykład mam w pracy -gośc kupuje sobie opelka no i boi się nim jeżdzić do pracy bo podobno za duży ruch jest z rana i popołudniu w Stalowej - więc pomyka dalej z Moskali rowerkiem uśmiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2009r. 10:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2009r. 13:03  
Cytuj
Jakoś nie widzę różnicy pomiędzy stylem poruszania się kierowców z rej. RST, a kierowców z rej. RNI. Przynajmniej na terenie tych powiatów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RSNTI
ff
Wysłany: 8 Lip 2009r. 14:00  
Cytuj
K..... ale macie temat prostaki.
Ci co piszą broniąc RNI , to piszą w przerwach pomiędzy wydojem.
Ci co piszą broniąc RST, to kolesie którzy bywają w Stalowej Woli w soboty pomiędzy 9 00 a 13 00 (trasa hala targowa- tesco)wazne.
http://stalo(...)12.gif:->:
Powiedzcie mi prostaki co mam napisać. Od urodzenia mieszkałem w Stalowej Woli, mój ojciec także, jego ojciec przyjechał do Stalowej Woli w 1938 roku, obaj leżą na stalowowolskim cmentarzu. Takich jak je stalowo-wolaków od 3 pokoleń jest niewielu. Od kilku lat mieszkam w Nisku i jest OK.
Mam wiec rejestrację RNI i nie widzę różnicy pomiędzy jednymi i drugimi kierowcami.
Moja opinia jest taka. Wszyscy opluwający się nawzajem błotem powinni zgłosić się do swoich sołtysów (obecnych albo wcześniejszych) o wydanie rejestracji z napisem UWAGA PROSTAK.
http://stalo(...)ezyk.gif

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2009r. 15:00  
Cytuj
takie mixy tylko u operatorow ;] zdecydowales wystapic z grona stalowowolan przystapiles do nizan, z miasta do wsi ;] mozesz o sobie powiedziec nizanin pierwsze pokolenie ^^ pewnie za plecami sasiedzi mowia ze z klyzowa sie przeprowadziles bo nikt przy zdrowych zmyslach by nie uwierzyl ze ze stalowej ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RSNTI
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 10:54  
Cytuj
Czyli kolega należy do grupy odwiedzających stalówkę goodw sobotę.
Pozdrawiam
goodgoodokok

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 12:56  
Cytuj
tak wlasnie ^^ i mam najwieksza torbe ze wszystkich ;D

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 18:38  
Cytuj
zdarza mi sie przyjechac na rynek izawsze sie dziwie skad tam tylu miejscowych podobno tam przyjezdrza sama okoliczna wiocha ktora utrzymuje lokalnuch sprzedawcow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~anty rni
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 00:18  
Cytuj
kto wogóle założył taki temat że RST jedzie do miasta?? absurd jak RST może jechać do miasta jak już jest w mieście, bardziej pasuje RST jedzie na wieś lub RST jedzie na wieś do niska. pozdrawiam wszystkich RST

 
 
 
 
~~anty burak team
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 06:01  
Cytuj
CYTAT
kto wogóle założył taki temat że RST jedzie do miasta?? absurd jak RST może jechać do miasta jak już jest w mieście, bardziej pasuje RST jedzie na wieś lub RST jedzie na wieś do niska. pozdrawiam wszystkich RST


jak to kto założył ? jakieś RNI, mało tego - nie założył tylko bezczelnie skopiował wcale fajny zresztą post pt. RNI jedzie do Miasta potluczonyuśmiech

 
 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 07:03  
Cytuj
CYTAT
zdarza mi sie przyjechac na rynek izawsze sie dziwie skad tam tylu miejscowych podobno tam przyjezdrza sama okoliczna wiocha ktora utrzymuje lokalnuch sprzedawcow


"przyjezdrza"? - to dopiero wiocha sciana

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~cccRNI
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 07:58  
Cytuj
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi - I. Krasicki, więc po co Panowie i Panie z RST ta dyskusja.
Obawiam się jednak,że rozmowa z Wami to jak rozmwa z nieuświadomionym alkoholikiem o jego problemach alkoholowych. Nigdy nie przyzna się do choroby.
Przypomnię zapominalskim, że 20 października 1933 Nisko otrzymało prawa miejskie i jeździło po jajka, mleko itd. do wsi Pławo.good

 
 
 
 
~~rudy rydz
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 13:32  
Cytuj
a ja jestem ze stalowej(w trzecim pokoleniu;)) wyszłam za mąż za wieśniaka z pysznicy i mam RST na bryczce
moim zdaniem najgorsze są niedopierdki co komuś w bramie parkują na wiosce
gorszego prostactwa nie widziałam dawno, i są to RST i RNI no!

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 11 Lip 2009r. 14:51  
Cytuj
dzisiaj już nie ma miejsca na moim parkingu ( chodz pisze że tylko dla mieszkańców)- no ale wiadomo sobota i zwaliło sie towarzystwo analfabetów ( pewno czytać nie umieją ) z okolic 50 km. Pozdr.

 
 
 
 
~~toja
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi - I. Krasicki, więc po co Panowie i Panie z RST ta dyskusja.
Obawiam się jednak,że rozmowa z Wami to jak rozmwa z nieuświadomionym alkoholikiem o jego problemach alkoholowych. Nigdy nie przyzna się do choroby.
Przypomnię zapominalskim, że 20 października 1933 Nisko otrzymało prawa miejskie i jeździło po jajka, mleko itd. do wsi Pławo.good


To przypomnij też jak szybko rozwijało się Nisko jako miasto a jak Stalowa.Może już dosyć tej dziecinnej przepychanki ?

 
 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 14:15  
Cytuj
lubie czytac ta kolumne umiech zawsze sie troche posmieje

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi - I. Krasicki, więc po co Panowie i Panie z RST ta dyskusja.
Obawiam się jednak,że rozmowa z Wami to jak rozmwa z nieuświadomionym alkoholikiem o jego problemach alkoholowych. Nigdy nie przyzna się do choroby.
Przypomnię zapominalskim, że 20 października 1933 Nisko otrzymało prawa miejskie i jeździło po jajka, mleko itd. do wsi Pławo.good


hamilton rok temu byl mistrzem swiata a teraz jest w czarnej dupie, nie mozna zyc przeszloscia ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 18:53  
Cytuj
Obrazek

nie wiem dlaczego moje zdjecie nie dziala umiech
podaje wiec link:
http://www.fotos(...)bb3.html
http://www.fotos(...)d5f.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pyc
pyc
pyc
Posty: 10
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
nie wiem dlaczego moje zdjecie nie dziala
podaje wiec link:

nie tylko "zdjęcie ci nie działa"
twój mózg także nie funkcjonuje w porządku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 19:44  
Cytuj
Tiaaa szkoda ze praktycznie codziennie widze jak kierowcy RST jadą w Nisku na 11 listopada na zakazie!!! Wielkie miastowce ;/ przyjezdna chołota...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 19:59  
Cytuj
RST banda okolicznych wieśniaków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 20 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
lubie czytac ta kolumne umiech zawsze sie troche posmieje

Mam to samo, tylko niektórym współczuję jak oni sobie radzą ze swoim wielkim, wrodzonym czepialstwem. Jeden mój dziadek budował hutę, tato przyjechał tu ze wsi do technikum, urodziłem się w Nisku mieszkam w Stalowej i nie narzekam. Ja proponuję dla ludzi życzliwych i kulturalnych ramki pod rejestrację z napisem: "RST, RNI - nie widzę żadnej różnicy";)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
twój mózg także nie funkcjonuje w porządku



Wszystko z nim w porządku:]
Chyba, że swoje auto rozpoznałeś i to Cie tak zbulwersowało smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 22:04  
Cytuj
Ludzie wam chyba naprawde brak zajecia. Pies jak nie ma co robic to j..... lize.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 23:05  
Cytuj
Dajcie spokój, Dzastina leczy kompleksy bo darli z niej łacha w Rzeszowie. taksówkarze rzeszowscy widząc blachy RST mówia " zaraz będzie ReSeT ". a może tak wystarczy autorelaksacja, bo temat żenua.'

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 00:22  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »