NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
RST jedzie do miasta,
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 00:18  
Cytuj
Wczoraj wieczorem kolejny geniusz z blachami RNI tym razem uczył się latać na ul Solidarności, nieźle mu to wyszło bo przeleciał przez tory kolejowe w wyladował w lesie, jak na prawdziwego twardziela przystało przy silnym silnym %%% dopingu sp...ił z miejsca wypadku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 00:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 09:37  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Buaaahahaha! Ostatanio pod kauflandem na obu miejsach parkingowych (tych dla inwalidów) stały zaparkowane auta. Ja wysiadam ze swojego, patrze, a między te dwa zaparkowane samochody wciska sie baba!!
I zaparkowała tak jak na powyższym zdjęciu, tyle tylko, że obok jeszcze stały poprawne zaparkowane auta! Rej. auta mówiła sama za siebie... RNI.. Żałuje, że nie miałam aparatu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 10:42  
Cytuj
E no co wy Rni uczy się jeździ po stalowej od kąt pamiętam .Niektórzy nawet daltonistami są i mają czerwone przed sobą ale na rondzie widzi zielone to imbecyl jedzie .A zapomniałem przecież w Nisku nie ma sygnalizacji świetlnej .HAHAHA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 12:30  
Cytuj
@michalos: Ty ze stalowej nie wyjeżdżasz to światła Cię podniecająsmiech2

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 23:36  
Cytuj
podobno zamiat świateł będą stawiać ronda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 10:51  
Cytuj
Mówcie sobie co chcecie, ale znam wielu "Koni Trojańskich" czyli osób z Niska, które jeżdżą na tablicach RST jezyk

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 11:10  
Cytuj
to ja cos swiezego z krakowa dorzuce ^^ nie jest to jakas perelka, ale noc wczesniej ten osobnik miejscowke zblokowal i musialem butowac z 2giego konca :] a auto rzeczywiscie ogromne :]
http://img2.(...)518f.jpg

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
Dajcie spokój, Dzastina leczy kompleksy bo darli z niej łacha w Rzeszowie. taksówkarze rzeszowscy widząc blachy RST mówia \" zaraz będzie ReSeT \". a może tak wystarczy autorelaksacja, bo temat żenua.\'


a Rzeszow to takie skomplikowane miasto do jazdy ? .

Moze mala zmiana tematyki i zamiast aut , bedziemy wklejac polskie oznakowania etc. Zaluje nie zrobilem zdjecia w Krakowie tabliczce z napisem Nowa Huta , trzeba przejechac cala miescinke zeby w koncu dojechac do tej "dzielnicy" ale moze w tym miasteczku nie ma innych dzielnic

Musze sprawdzic czy w aparacie mam w dalszym ciagu zdjecie kierowcy z Wroclawia ,ktory w Holandii jezdzil pod prad na autostradzie ;d ale tak jest jak sie czlowiek wyrwie z malego miasteczka i zaczyna go wszystko przytlaczac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »