NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
kamerzysta na wesele,
Posty: 3
Dołączył: 11 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 11:39  
Cytuj
Czy może ktoś polecić jakiegos dobrego kamerzyste na wesele?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 11:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 13:40  
Cytuj
Wiekszość kamerzystów filmuje od pasa w górę cała imprezę, a do tego robią straszną sieczkę przy montowaniu, tzn.po kilka, kilkanaście sekund z jednej piosenki i nast i nast. taki bigosik, wiec trza im na to zwrócić uwage.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 13:41  
Cytuj
Wiekszość kamerzystów filmuje od pasa w górę cała imprezę, a do tego robią straszną sieczkę przy montowaniu, tzn.po kilka, kilkanaście sekund z jednej piosenki i nast i nast. taki bigosik, wiec trza im na to zwrócić uwage.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2013r. 20:08  
Cytuj
ama27- odbierz pw.

Patka: piszesz,że wiekszość. Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Na jakiej podstawie twierdzisz o złym montażu? Może akurat Tobie się trafiło oglądać takie gnioty, a może tez widziałaś i dobre produkcje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2013r. 20:23  
Cytuj
http://video-foto-nawojowa.video-weselne.pl/

polecam chlopakow z lezajska zadzwon popytaj ogladnij filmy umiech

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 15:49  
Cytuj
Cześć mogę polecić młodego kamerzystę z Niska z dużym doświadczeniem i dobrymi pomysłami. www.wedding-rs.com

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 10:09  
Cytuj
Do wideofilm:
A no na tej podstawie twierdzę, ze widziałam mnóstwo filmów z wesel znajomych, rodziny, to chyba wystarczajacy dowód!!!czego chcieć więcej, a na jednym filmie, to przez całe wesele nie mozna bylo zobaczyć w całości sukni slubnej panny młodej, bo było krecone non stop od pasa w górę, i jesz. ten kamerzysta uważa że jest świetny a pojęcia nie miał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
Do wideofilm:
A no na tej podstawie twierdzę, że widziałam mnóstwo filmów z wesel znajomych, rodziny, to chyba wystarczajacy dowód!!!czego chcieć więcej, a na jednym filmie, to przez całe wesele nie można bylo zobaczyć w całości sukni slubnej panny młodej, bo było kręcone non stop od pasa w górę, i jesz. ten kamerzysta uważa że jest świetny a pojęcia nie miał


Ale też nie należy uogólniać sprawy,że wszyscy tak robią.Nie wiem , ile tych filmów widziałaś, czyja to była produkcja, ale widzę,że wystarczająco Ciebie to zniechęca teraz do zatrudniania kogokolwiek.
Jednak może warto popatrzyć gdzieś dalej po za swoim terenem, bo lokalny patriotyzm to raczej jak widzisz nie wypalił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 18:41  
Cytuj
Kiedys ogladalem film z wesela.

Istny kabaret byl a nie wesele. Czasami wolalbym nie brac kamerzysty i niefilmowac zeby potem posmiewiska nie bylo.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 07:46  
Cytuj
Ja z czystym sumieniem mogę polecić http://www.japafilm.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »