NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
rachunki z diany a multimedia - wieksze?,
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 22:00  
Cytuj
Witam

Mam pytanie do innych abonentow (już nieistniejącej diany). Placilem do tej pory za internet 16mb/s 69.99zl i po przejeciu diany przez Multimedie, rachunek bez powodu wzrosl do 75zl. Niby nie dużo ale przecież z nikim aneksu zadnego nie podpisywałem ani nikt o czyms takim mnie nie informowal. Czy ktoś ma podobny problem i zamierza cos z tym zrobić??

pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 22:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 22:06  
Cytuj
Moje sa bez zmian.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 22:30  
Cytuj
A po cholerę o tym tutaj piszesz, zamiast pójść do Diany i załatwić sprawę na miejscu. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 22:40  
Cytuj
przecież wiadomo ze pojde ale chciałbym wiedzieć czy to czesta ich praktyka czy pojedynczy przypadek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 22:41  
Cytuj
luknij w umowe jak podpisales na 18 msc a minal rok to masz inna kwote na rachunku. Ja przez 12 msc za lacze 8Gb placilem 49,99zł po roku przez koleje pol mam placic 54,99zl pewnie u Ciebie jest podobnie stad ta kowta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 23:39  
Cytuj
Mój się zwiększył o 10zł
Umowa tego nie przewidywała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2013r. 08:33  
Cytuj
U mnie bez zmian kwota ta sama co miesiac temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2013r. 11:53  
Cytuj
Dedek może jedna z ich chorych promocji wygasła i naliczają więcej, u mnie to ma miejsce za samo TV Cyforwe. Nie aneksowałem umowy, nie zawarłem nowej, nie dzierżawię ich kretyńskiego dekodera z kolejnym pilotem.

Umowa z Dianą nie przewidywała wielu spraw, np okres na rozwiązanie umowy. W Dianie był miesiąc, w Mutltimedia aż trzy, co nie może być zgodne z prawem. Naciągają ludzi i nic więcej.

Co ciekawsze nie jest łatwo rozejść się z nimi. Tam nie ma z kim coś ustalić, ząłatwić konkretnie jak kiedyś. Do Diany już się nie możesz dodzwonić, jedynie infolinia, na której nic nie załatwisz, wezmą Twój tel żeby oddzwonić- co też mało kiedy robią.

Ogólnie to chora firma, nie dba o przejętych klientów Diany, więc proponuję olać ją i się przenieść.

Stella teraz już wszędzie instaluje, nie ma rejonizacji, podziału jak kiedyś. Mają lepszą, stabilną ofertę...przynajmniej jest z kim coś ustalić n amiejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2013r. 13:09  
Cytuj
u mnie rachunki bez zmian.

nie płać tego rachunku, dopóki nie wyjaśnisz podwyżki dzwoniąc na infolinię Multimediów.

do emarek: w jaki sposób stella podpina internet z kabla w blokach, w których nie mają instalacji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2013r. 13:33  
Cytuj
A nie orientujecie się, czy w przypadku przejęcia Diany przez MM nam abonentom nie przysługuje czasem możliwość aneksowania starej umowy, czyli innymi słowy przejście na to co oferuje teraz MM? (bo oczywiście jest szybciej za podobne pieniądze niż to co mam obecnie).
Dodatkowo jak jest z tematem końca umowy? Ten sam okres na jaki podpisywałem z Dianą obowiązuje mnie nadal w MM? (powinna mi się umowa skończyć około maja tego roku). Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2013r. 13:50  
Cytuj
wszystko sie zgadza , citizen masz racje, sprawdzilem umowe i jest rzeczywiscie tak jak mowisz, dzwonilem na infolinie multimedii i potwierdzili. Po 9miesiacach jest 5zl wiecej. Ale pytanie powyzszego Pana jak najbardziej ciekawe , zapytam na infoliniiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2013r. 14:02  
Cytuj
mozna zmienic aneks do umowy nawet istniejacej i w tej cenie co mam teraz moze byc za 70zl 30mb/s ale umowa na rok. Mi umowa sie konczy w lipcu wiec poczekam i wtedy przedluze 30mb/s jest za 49zl wiec jest ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »