NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie napompuję koło w stw?,
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 09:00  
Cytuj
gdzie mogę dopompowac koło w stw?na jakims cpn? nigdy tego nie robiłam to pilne dzieki z góry!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 09:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 09:10  
Cytuj
statoil,orlen na staszica,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 09:12  
Cytuj
Statoil, Bliska, myjnia bezdotykowa na Przemysłowej (jedziesz jak do Mrówki, tylko troszeczkę dalej i po lewej). Sporo tego.

Choć ja jakiś czas temu zjeździłem na prawie flaku całą stalową i wszędzie karteczki "awaria"... Dopiero na tej myjni się udało.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 09:36  
Cytuj
dieki!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 12:51  
Cytuj
Na wulkanizacji u jedrucha kolo klasztoru i u jego konkurenta (nigdy nie pamietam jak on sie nazywa)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 14:39  
Cytuj
Problem błachy i nawet w pierwszej chwili wywołał lekki uśmiech na mojej twarzy. Przypomniałem sobie jednak zaraz, że kilka dni temu miałem podobny problem. Podejrzewałem, że mogę mieć niski poziom powietrza w oponach, zatem udałem się na stację. Byłem w Nisku na dawnym Mante, kompresor działa, niemniej coś w środku ciągle syczy, uznałem, że może to być nieszczelność i nie jestem pewien wyniku swego pompowania. Podjechałem sięupewnić na BP, a tam tylko zegar, po wężu ślad zaginął. W Stw na Orlenie na Staszica, podpiąłem się po kompresor. Wynik? Ujrzałem 2.5. Czyli za dużo. Hm, spuściłem nieco, do 2.3. Podjechałem dla pewności na Statoil, tam się podpiąłem, zobaczyłem ciśnienie 2.0, zgłupiałem, zacząłem dymać i okazało się, że każde naciśnięcie przycisku powoduje, że ciśnienie w kole mi spada zamiast rosnąć (górny przycisk, dolny nie działał w ogóle, niestety było ciemno i nie widziałem żadnych oznaczeń, założyłem, że góra pompuje, dół spuszcza). Więc uciekłem statąd, podjechałem do wulkanizatora na Klasztornej bodajże, tam podpiąłem, choć trzeba się namanewrować, żeby się udało, bo końcówka oczywiście niepełnosprawna, pokazało mi poniżej 2, więc dodymałem na 2.2 i cóż... nie mam bladego pojęcia jakie naprawdę mam ciśnienie w gumie i boję się już gdziekolwiek jechać sprawdzać. Chyba, że do porządnego zakładu wulkanizacyjnego, bo kompresorki na stacjach, można sobie wsadzić,jak ktoś lubi.... taka oto zatrważająca historia. Zatem polecam kogoś sprawdzonego i dbającego o swój sprzęt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 14:48  
Cytuj
Statoila odradzam, co jakiś czas ma problemy z tym kompresorem, końcówka lekko wsadzona, bokiem może puszczać powietrze i przekłamywać wynik. Chyba jak na razie to mi pasuje na Orlenie koło Tesco, wygląda najsolidniej i w miarę realny wynik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 17:34  
Cytuj
Miałem ten sam problem.Wydanie 50 pln na pompkę nożną z manometrem rozwiązało problem na dłużej.Odnośnie p.Jędrucha, pompowanie kosztuje 4pln za cztery koła :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 18:45  
Cytuj
U Jedrucha jak sam pompujesz to jest za darmo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 19:49  
Cytuj
Problem jest poważny. Przekonał się o tym nie jeden mając czujniki ciśnienia w kołach potluczony

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
Problem jest poważny. Przekonał się o tym nie jeden mając czujniki ciśnienia w kołach potluczony


Syrena, czemu ty nie skorzystasz z możliwości milczenia?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »