NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dobry dentysta do wyleczenia kilku zębów,
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 20:28  
Cytuj
A co sądzicie o Pani dentystce Edycie Szwedo-Bielak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 20:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
A co sądzicie o Pani dentystce Edycie Szwedo-Bielak?



A co można pomyśleć o doktórce co swoje dziecko porzuca.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 21:24  
Cytuj
pytałam o to jak leczy zęby, a nie o jej prywatne sprawysciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 10:38  
Cytuj
jopek06 przy okazji zbieżności nazwisk "Karbarz" wyszła jeszcze jedna pani dentystka nie polecana do leczenia zębów good

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 27 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 11:28  
Cytuj
Swego czasu ja również chodziłam do Rypińskiej po kilku wizytach stwierdziła ,że trzeba usunąć,wówczas poszłam do Pani Bilińskiej i mi wyleczyła tego zęba.Rzecz działa się kilka lat temu w Ambulatorium.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 15:20  
Cytuj
Ewaznt widzę, że pani Rypińska-Karbarz słynie z usuwania zębów, które da się wyleczyć u innego dentysty. Ciekawe, dlaczego czyżby nie wiedziała jak trzeba je wyleczyć?

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 16:31  
Cytuj
To zacznę od początku, ponieważ od najmłodszych lat moi rodzice dbali o moj zęby zaliczyłam wielu dentystów w Stalowej i tak...
na początek Dentes - różni dentyści leczący w miarę poprawnie ale niczym się tam nie zachwyciłam, ceny wysokie. Leczyłam tam zęby do czasu kiedy pękła mi jedynka i zrobił się w niej mały ubytek. Postraszno mnie, że wypadnie i po zaklejeniu małej wyrwy w ciągu dwóch tygodni rzeczywiście wypadł materiał. Wówczas posklejał mi ją dr Szoja i trzyma się do dziś - ponad 10 lat. Dentystki ambulatoryjne leczą tak jak się leczy na kasę chorych. Zresztą kiepsko podążają za nowościami dentystycznymi. Była jeszcze dr Krawczak - żadnych plusów, żadnych minusów, plomby trzymają się do dziś. Mimo nowoczesnego gabinetu nie zachwycił też dr Łupicki. Aż do czasu kiedy 2 lata temu trafiłam na fotel dr Edyty Bielak Szwedo. Minusów zero. Plusy - nie czekasz ani minuty na wejście do gabinetu. Jest umówiona godzina i ona zobowiązuje. Na fotelu siedzisz bardzo krótko(pisaliście wcześniej, że ktoś tam trzyma godzinę czy dwie - czas to nie wyznacznik dobrze zaleczonego zęba). Plomby trzymają mi się świetnie. Nic nie boli, nie ma grubego wiertła, zdjęcia są od ręki i na miejscu, pani stomatolog jest przemiła i mega delikatna. Gabinet schludny. Ceny - adekwatne do usług. To jedyny dentysta, przed którym w ogóle nie czuję zdenerwowania. Polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 18:41  
Cytuj
Pani Krystyna Kapitan

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »