NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Zerówka w Szkole nr 12,
Posty: 8
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 09:03  
Cytuj
Bardzo proszę o opinie na temat zerówki w SP nr 12 na Poniatowskiego. Czy ktoś ma doświadczenie z dzieckiem w tej placówce?? Bardzo proszę o info o nauczycielach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 09:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 27 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 10:23  
Cytuj
Prosiaczku-opinie o nauczycielach wyrobisz sobie sama zapisując swoją pociechę do szkoły.Wiesz ,że gdzie dwóch polaków tam trzy opinie. Od siebie dodam ,że jakie dziecko taki nauczyciel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 11:02  
Cytuj
Dwie córki mojej siostry chodziły do zerówki w PSP 12 (był między nimi rok różnicy. Starsza miała bardzo fajną panią (solidna opieka nad dziećmi) ale strasznie wymagającą (zbyt duże ilości zadań domowych, nie tłumaczyła trudnych zagadnień tylko pozostawiała to rodzicom, realizowała bardzo rozszerzony program nauczania) a młodsza też miała fajną panią (dobra opieka nad dziećmi, dyscyplina)ale już nie wymagała aż tyle (wymagała w granicach rozsądku, tyle ile powinna od dzieci, które chodzą do zerówki). Wiem co mówię, ponieważ sama jestem z zawodu nauczycielem.

Tak więc nie ma reguły jeśli chodzi o zerówkę w PSP 12. Znajoma natomiast ma syna w zerówce w PSP 11 i bardzo sobie chwali.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 12 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 20:08  
Cytuj
Ze 20 lat temu ja tam do zerowki chodzilem i szczerze nie narzekalem smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 21:31  
Cytuj
moja córka kończyła zerówke w szkole 12. Polecam panią Igras. Ma super podejscie do dzieci, bardzo sa z nią zżyte a ona z nimi. Miła,grzeczna i dobrze uczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 22:57  
Cytuj
Za moich czasów 12tka uchodziła za najgorszą szkołę w Stalowej. Akcje narkotykowe i te sprawy... Widzę po komentarzach, że coś się poprawiło, nareszcie.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 27 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 22:59  
Cytuj
@ nessi , ty to na każdy temat widże się wypowiadasz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 22:59  
Cytuj
Podobnie jak Ty umiech Nie rozumiem, nie mogę wypowiedzieć się na ten temat? Cieszę się, że poprawiła się sytuacja, bo szkoła naprawdę miała złą renomę (co prawda dość dawno). A Ty do tematu nic nie masz, tylko wzmiankę o mnie? Słabo...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 12:19  
Cytuj
Haha, a skąd taka wiedza na temat 12? Chodziłam do tej szkoły, moje rodzeństwo i znajomi też, jakoś nie pamiętam takich akcji. Poza tym w każdej szkole trafiają się "wybitni" uczniowie, którzy lubią coś przeskrobać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 18:37  
Cytuj
Czasy sie zmieniają , dzieci ( uczniowie) też umiech
Pomysłów przybywa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »