NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Jaką ochrone polecacie??, jaką ochrone polecacie do ochrony domu??
Posty: 4
Dołączył: 17 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 15:34  
Cytuj
Jak w temacie jaką ochrone polecacie do domu??
podajcie jakieś namiary i opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 15:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 27 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 07:22  
Cytuj
Najlepsza ochroną jest dobry pies. Może być rasy Burek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 08:01  
Cytuj
Skarem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 08:52  
Cytuj
Skarem, Karabela itp itd żadna z nich nie jest profesjonalna. Tam pracuja ludzie niepełnosprawni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 09:21  
Cytuj
Do domu polecam monitoring /całodobowa obserwacja stanu zabezpieczeń elektronicznych/ good http://www.karabela.com.pl/#id=18
U kolegi sprawdza się znakomicie.Dwa razy uratował dom od włamania.


CYTAT
Skarem, Karabela itp itd żadna z nich nie jest profesjonalna. Tam pracuja ludzie niepełnosprawni.


Oj zdziwił byś się, widziałem w akcji chłopaków z grupy interwencyjnej z Karabeli pełen profesionalizm.ok

Pracują też ludzie z grupą niepełnosprawności ale to inna bajka.smiech2

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 09:33  
Cytuj
SKAREM ? Nigdy w życiu. No chyba, że chcesz mieć plakietke na bramie "Obiekt chroni..." Oni nie nadają się do niczego. Na interwencje jadą od 10 do 20 minut gdzie sprawca zdazy uciec. Mialem osobiscie przypadek w lokalu gdzie zostal wezwany skarem do bojki. Panowie przyjechali w ośmiu po 15 minutach.Sprawcy uciekli a pracownicy zostali obici. No niestety pracownicy wylewali żal na ochrone.A ochraniacze zamiast zapytac sie co sie stalo, jak wygladaja sprawcy czy wezwac karteke poprostu zaczeli grozic pracownikom.


Skarem cały to ped....

Zdania nie zmienie. Chcesz chronic dom ?
Niech ktos zalozy ci Alarm gdzie nie dosc ze bedzie wyl na cala okolice, to wlacza sie wszystkie swiatla wewnatrz i zewnatrz i przesyla informacje na policje badz biuro ochrony oraz powiadomienia sms badz telefoniczne do ciebie.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 09:50  
Cytuj
Zdecydowanie - kamera i "piesek". Nie ładuj się w firmy ochroniarskie, bo tak jak piszą poprzednicy, nie warto. Firmy te autentycznie zatrudniają tylko z grupa iwalidzką. Wiem, bo mój szwagier startował.
U mnie najlepiej sprawdził się zdecydowanie pies biegający po posesji.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 10:06  
Cytuj
1. Nawet na policję musisz czekać 5-10 minut. A Jastkowice czy Bojanów to już nawet nie wspomnę.
2. Za 1600 brutto to wolałbym stać na bramie w szpitalu czy hucie, niż użerać się z menelami.

Zainwestuj w dobrego psa stróżującego - to najlepsza ochrona.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 13:11  
Cytuj
Skarem to nie ochrona. PAmiętam sytuację w knajpie, gdzie była zadyma, właściciel miał ochronę skaremu i wcisnął cichy alarm - dotarli po 23 minutach 2 prawie emerytów....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
Skarem to nie ochrona. PAmiętam sytuację w knajpie, gdzie była zadyma, właściciel miał ochronę skaremu i wcisnął cichy alarm - dotarli po 23 minutach 2 prawie emerytów....

O tak, ci emeryci. Dziadek mojej koleżanki tam pracuje good

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
O tak, ci emeryci. Dziadek mojej koleżanki tam pracuje good

Dziadek ochroniarzemzaklopotany ale taka jest prawda i to dziadek niepełnosprawnywykrzyknik Ale to wina rządu. Dokładnie przez pfron. A młode wyćwiczone byki siedzą pod blokiem bez pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 13:50  
Cytuj
CYTAT

Dziadek ochroniarzemzaklopotany ale taka jest prawda i to dziadek niepełnosprawnywykrzyknik Ale to wina rządu. Dokładnie przez pfron. A młode wyćwiczone byki siedzą pod blokiem bez pracy.

Dokładnie. A dziadek nie tyle co inwalida, bo grupę sobie załatwił, co sam fakt, że dziadek. potluczony

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
Najlepsza ochroną jest dobry pies. Może być rasy Burek.


Rzucisz burkowi kawał mięsa i już po ochronie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 15:04  
Cytuj
CYTAT
Zdecydowanie - kamera i \"piesek\". Nie ładuj się w firmy ochroniarskie, bo tak jak piszą poprzednicy, nie warto. Firmy te autentycznie zatrudniają tylko z grupa iwalidzką. Wiem, bo mój szwagier startował.
U mnie najlepiej sprawdził się zdecydowanie pies biegający po posesji.


Z całym szacunkiem ale pies może "ochraniać" przed przypadkowymi złodziejami ale nie zapewni pełnej ochrony. Mały pies może pełnić role "alarmu" i na tym jego rola jako ochroniarza się kończy.

Jeżeli ktoś chce kogoś skrzywdzić to wyeliminuje psa w kilkanaście sekund.

Co do lokalnych "partyzantów" umiech kiedyś pracowaliśmy na budowie gdzie dom był pod opieką miejscowej ochrony. Pracownik nie dostosował się do zaleceń właściciela posesji i przypadkowo włączył alarm. Ochrona w tempie leniwca pojawiła się po 20 - 30 minutach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 17:30  
Cytuj
Witam. Chciałam dodać kilka słów w sprawie ochrony.Otóż Skarem czy inne małe firemki ochroniarskie może i się ociągają z przyjazdem do klienta, ale większe takie jak: IMPEL, SOLID SECURITY, czy KONSALNET walczą na rynku o klienta więc czas dojazdu grupy interwencyjnej na miejsce zgłoszenia to max 10 minut-stacja monitorowania informuje o tym chłopaków GI. Co najważniejsze osoby zatrudnianie w GI oraz Konwojach to osoby, które nie mają orzeczeń o niepełnosprawności więc bez obaw-są w pełni sprawni. Niestety taką a nie inną sytuację kreuje rynek i wszędzie zatrudniane są osoby z orzeczeniami-ale w przypadku ochrony są zatrudniani na tzw.cieciówki, a nie GI, Konwoje czy galerie handlowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
Witam. Chciałam dodać kilka słów w sprawie ochrony.Otóż Skarem czy inne małe firemki ochroniarskie może i się ociągają z przyjazdem do klienta, ale większe takie jak: IMPEL, SOLID SECURITY, czy KONSALNET walczą na rynku o klienta więc czas dojazdu grupy interwencyjnej na miejsce zgłoszenia to max 10 minut-stacja monitorowania informuje o tym chłopaków GI. Co najważniejsze osoby zatrudnianie w GI oraz Konwojach to osoby, które nie mają orzeczeń o niepełnosprawności więc bez obaw-są w pełni sprawni. Niestety taką a nie inną sytuację kreuje rynek i wszędzie zatrudniane są osoby z orzeczeniami-ale w przypadku ochrony są zatrudniani na tzw.cieciówki, a nie GI, Konwoje czy galerie handlowe.



nie do końca się z tym zgadzam chyba masz niesprawdzone informacje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 17:54  
Cytuj
a jakie są sprawdzone informacje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 18:10  
Cytuj
Osoby tam zatrudniane mają orzeczenia o niepełnosprawności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 18:47  
Cytuj
jedynie myślę pewna i dobra ochrona tzn ochroniarze to Ci co np. eskortują pieniądze, ludzi, reszta jest bo jest ale do niczego się nie nadaje. Z resztą za pare groszy na godzinę nadstawiać karku ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 21:58  
Cytuj
żaden pracownik z grupy interwencyjnej nie ma orzeczenia, bo nie dostał by licencji na broń z ostrą amunicjąumiech sam mam licencje i wiem jakie są kryteria jej otrzymania żadne orzeczenie nie wchodzi greumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 00:26  
Cytuj
CYTAT
żaden pracownik z grupy interwencyjnej nie ma orzeczenia, bo nie dostał by licencji na broń z ostrą amunicjąumiech sam mam licencje i wiem jakie są kryteria jej otrzymania żadne orzeczenie nie wchodzi greumiech

A to bardzo dziwne? Bo ja znam wielu ludzi z licencją i niepełnosprawnością i do tego pozwoleniem na klamke i w tych osobach są byli gliniarze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 08:59  
Cytuj
dedek ma rację są osoby posiadające licencję,pozwolenie na broń i orzeczenie o niepełnosprawności, ale nie w grupie interwencyjnej chyba że firmy w Stalowej tak nisko upadły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 13:32  
Cytuj
człowieku alarmu nie zamawiaj u żadnej firmy ze stalowej! dziadostwo i niedouczenie! a najgorsza ELTECH! szukaj z TGB,Sandomierza i okolic!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 17:22  
Cytuj
weźcie pod uwagę jedną sprawę, a mianowicie ludzi w grupie interwencyjnej mają grupy załatwione, a to dlatego żeby pracodawca miał zwrot kosztów z pfron-u , a tak poza tym to są zdrowi pełnosprawni ludzieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
człowieku alarmu nie zamawiaj u żadnej firmy ze stalowej! dziadostwo i niedouczenie! a najgorsza ELTECH! szukaj z TGB,Sandomierza i okolic!


Piszesz trochę nie w temacie. Pytanie było o firmę ochroniarską, a Eltech to firma instalująca alarmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »