NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Jaką ochrone polecacie??, jaką ochrone polecacie do ochrony domu??
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
weźcie pod uwagę jedną sprawę, a mianowicie ludzi w grupie interwencyjnej mają grupy załatwione, a to dlatego żeby pracodawca miał zwrot kosztów z pfron-u , a tak poza tym to są zdrowi pełnosprawni ludzieumiech

Tak, ale nie wszyscy. Znam z imienia i nazwiska osoby w patrolu interwencyjnym sklaremu które są ciężko schorowani. I co miesiąc do zakładu pracu zanaszą recepty aby dostac dotacje na leki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 11:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 14:59  
Cytuj
w skaremie może i tak jest ale na pewno w karabeli nie ma schorowanych osób w grupie interwencyjnej, wiem to z tego względu że pracowałem w tej firmie, i nikogo z grupą nie było w intrwencjii, pomijając dziadków na bramachumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 20:53  
Cytuj
w naszym mieście jest jeszcze MIXT, jakieś opinie o nich? bo myślałem nad skorzystaniem z ich usług, podobno firma rodzinna, sporo na rynku w STW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
w naszym mieście jest jeszcze MIXT, jakieś opinie o nich? bo myślałem nad skorzystaniem z ich usług, podobno firma rodzinna, sporo na rynku w STW.


Po pierwsze nazwa firmy to Mikst. Reszta się zgadza, firma ze Stalowej Woli działajaca na rynku chyba od 1993 roku.
Minusy: trochę dziwny właściciel (ciężko się z nim rozmawia).
Plusy: jeżeli chodzi o poziom swiadczonych usług to nie słyszałem, żeby ktoś na nich narzekał.

Kiedyś w Stalowej Woli swój oddział miała sandomierska firma "Gospodarczyk" ale nie wiem czy nadal działają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 11:02  
Cytuj
gospodarczyka wchłonęła karabelaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 13:39  
Cytuj
W jakim sensie wchłonęła zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 16:22  
Cytuj
przejęła jej obiekty i jej pracowników

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 17:08  
Cytuj
Tylko nie bierz alarmu od ELTECHA! tragedia nie fachowcy!a właściciel ładny ściemniacz! weż chłopaków z Miksta!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 17:27  
Cytuj
weź tylko pod uwagę że mikst obecnie nie ma techników którzy zainstalują i skonfigurują Ci centrale, mogą Ci tylko zainstalować przycisk napadowy, który w razie Twojej nieobecności jest zbędnyumiech chyba że już zatrudnili w co raczej wątpięumiechz tego względu że żaden instalator nie przyjdzie pracować za najniższą krajową, i nie mogą to być ludzie z pierwszej łapanki, znam się na tym ponieważ pracowałem jako instalator systemów alarmowych przez 4 lataumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 17:44  
Cytuj
Jeżeli chodzi o Mikst, to trochę znam tą firmę i wiem, że nigdy nie mieli swoich techników. Mikst zawsze korzystał z usług podwykonawców i uwierz mi pablo^^, jeżeli nic się nie zmieniło to nie byli to amatorzy.
Co do Eltecha to nie chcę się wypowiadać, ale o nich na forum już coś było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 19:41  
Cytuj
a skąd mają tych podwykonawców?? bo na dzień dzisiejszy to w stalowej uprawnienia ma tylko karabela i skarem, chyba że mają kogoś z innego miasta tego nie wiemumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
weźcie pod uwagę jedną sprawę, a mianowicie ludzi w grupie interwencyjnej mają grupy załatwione, a to dlatego żeby pracodawca miał zwrot kosztów z pfron-u , a tak poza tym to są zdrowi pełnosprawni ludzieumiech

Tak, ale nie wszyscy. Znam z imienia i nazwiska osoby w patrolu interwencyjnym sklaremu które są ciężko schorowani. I co miesiąc do zakładu pracu zanaszą recepty aby dostac dotacje na leki.




Macie rację. KARABELA i Skarem posiadają wyspecjalizowaną kadrę techniczną. Pozostali dają podwykonawstwo.
Co do grup interwencyjnych to KARABELA ma ludzi z licencjami I i II stopnia a nie z grupami inwalidzkimi. W zwykłej ochronie tak są ludzie z grupa. Grupa Interwencyjna to osoby które muszą spełniać liczne wymogi z zakresu ustaw o ochronie.
Karabela jest obecnie najlepsza na rynku Stalowej Woli działa już od 20 lat. Ma praktykę, doświadczenie i solidny nadzór nad pracownikami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
weźcie pod uwagę jedną sprawę, a mianowicie ludzi w grupie interwencyjnej mają grupy załatwione, a to dlatego żeby pracodawca miał zwrot kosztów z pfron-u , a tak poza tym to są zdrowi pełnosprawni ludzieumiech

Tak, ale nie wszyscy. Znam z imienia i nazwiska osoby w patrolu interwencyjnym sklaremu które są ciężko schorowani. I co miesiąc do zakładu pracu zanaszą recepty aby dostac dotacje na leki.




Macie rację. KARABELA i Skarem posiadają wyspecjalizowaną kadrę techniczną. Pozostali dają podwykonawstwo.
Co do grup interwencyjnych to KARABELA ma ludzi z licencjami I i II stopnia a nie z grupami inwalidzkimi. W zwykłej ochronie tak są ludzie z grupa. Grupa Interwencyjna to osoby które muszą spełniać liczne wymogi z zakresu ustaw o ochronie.
Karabela jest obecnie najlepsza na rynku Stalowej Woli działa już od 20 lat. Ma praktykę, doświadczenie i solidny nadzór nad pracownikami.


A tak prawdę mówiąc Consalnet, Solid ani IMPEL w rejonie Stalowej nie mają działającej Grupy Interwencyjnej dają innym podzlecenia.
Należało by najpierw założyć system alarmowy a potem oczekiwać reakcji GI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
a skąd mają tych podwykonawców?? bo na dzień dzisiejszy to w stalowej uprawnienia ma tylko karabela i skarem, chyba że mają kogoś z innego miasta tego nie wiemumiech


O jakich uprawnieniach piszesz co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 09:33  
Cytuj
Oj pablo^^ chyba nie bardzo wiedziałeś o czym piszesz smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 11:41  
Cytuj
Miałem kiedyś system ze Skaremu ale nie mogłem doczekać się od nich techników, więc po paru latach współpracy zmieniłem firmę na Karabelę. Od 3 miesięcy miałem 2 razy problem z manipulatorem ale technicy sprawnie usunęli usterkę więc mogę śmiało polecić.

Co do innych firm nie mam zdania bo nie korzystałem z ich usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 12:07  
Cytuj
Witam, psa Azora ja polecam oraz wnikliwą i wścibską sąsiadkę(a), warto też się dodatkowo ubezpieczyć - agencje po prostu wymiękają, sami siebie nie potrafia chronić, a co dopiero chronić własność...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 16:16  
Cytuj
wiem o czym pisze, aby zainstalować alarm i uzyskać zniżkę przy ubezpieczeniu alarm musi być założony przez instalatora który posiada odpowiednią licencję wydawaną przez policjęumiech a alarm założony przez zwykłego "amatora" nie jest uwzględniana przez ubezpieczyciela, więc zanim coś napiszesz to zasięgnij języka u ludzi którzy się tym zajmują profesjonalnieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 18:51  
Cytuj
CYTAT ("pablo^^")
więc zanim coś napiszesz to zasięgnij języka u ludzi którzy się tym zajmują profesjonalnie


A to ciekawe Pablo^^, mógłbyś coś więcej napisać o tym profesjonalizmie, w sztuce ochrony...:cwaniak:
Wszelakie opinie, na ten temat mnie ciekawią...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 20:33  
Cytuj
więc, aby móc zainstalować alarm w banu, prokuraturze lub innej firmie która obraca gotówką potrzebna jest licencja instalatora którą wydaje komenda policji, bez takiej licencji żaden bank czy prokuratora nie wpuści technika do założenia czy nawet konserwacji alarmu, aby uzyskać taką licencję potrzebne jest wykształcenie średnie w zawodzie elektronik lub elektryk, dodatkowo minimum roczny staż jako instalator i pozytywna opinia komendy powiatowej policji, przynajmniej tak było w moim przypadku chyba że coś się zmieniłoumiech to jest profesjonalizm jako technik instalator, a co do ochrony fizycznej to wystarczy sama licencja I lub II stopnia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 15:43  
Cytuj
CYTAT
wiem o czym pisze, aby zainstalować alarm i uzyskać zniżkę przy ubezpieczeniu alarm musi być założony przez instalatora który posiada odpowiednią licencję wydawaną przez policjęumiech a alarm założony przez zwykłego \"amatora\" nie jest uwzględniana przez ubezpieczyciela, więc zanim coś napiszesz to zasięgnij języka u ludzi którzy się tym zajmują profesjonalnieumiech


smiech2smiech2smiech2 Ty jesteś bardziej zielony niż myślałem smiech2smiech2smiech2

[cytat] bo na dzień dzisiejszy to w stalowej uprawnienia ma tylko karabela i skarem[cytat]

Mam przez to rozmumieć, że tylko w Karabeli i Skaremie są technicy z licencją ??? Człowieku nie wprowadzaj ludzi w błąd mlotek
Jest w Stalowej Woli wielu techników posiadających licencje, również ci którzy wykonują podwykonawstwo dla Mikst-u !!!

Powtarzam: nie wprowadzaj ludzi w błąd mlotek mlotek mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 16:49  
Cytuj
zielony to jesteś Ty ciemna masoumiech weź pod uwagę że podwykonawcy mikstu nie są ze stalowej woli, a skoro jesteś taki rozeznany to podaj przykład firmy która ma techników z licencją ze Stalowej Woli pomijając Skarem i Karabeleumiech wykaż się wiedząumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
A to ciekawe Pablo^^, mógłbyś coś więcej napisać o tym profesjonalizmie, w sztuce ochrony...:cwaniak:
Wszelakie opinie, na ten temat mnie ciekawią...cool
Może zatrudnianie ludzi zdrowych i silnych fizycznie... wiesz o co chodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2013r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
zielony to jesteś Ty ciemna masoumiech weź pod uwagę że podwykonawcy mikstu nie są ze stalowej woli, a skoro jesteś taki rozeznany to podaj przykład firmy która ma techników z licencją ze Stalowej Woli pomijając Skarem i Karabeleumiech wykaż się wiedząumiech


pablo^^ to, że próbujesz mnie obrazić nie podając żadnych konkretów tylko potwierdza to co napisałem o Tobie wcześniej.
Pracowałem przez kilka lat w firmie, która korzystała z usług Mikstu. Podwykonawstwo wykonywała dla nich firma AS Electronics oraz panowie Brzoza i Gorczyca. Dodam tylko, że są to firmy ze Stalowej Woli działające od kilunastu lat. W porównaniu do nich Ty nie jesteś chyba nawet amatorem.

Żeby jak to napisałeś "wykazać się wiedzą" poszukałem w Google i znalazłem jeszcze dwie firmy mające techników z licencją: Eltech i Sigma. Te dwie ostatnie mają również koncesje, ale o tym to już chyba nie masz pojęcia.

Myślę, że na tym dyskusję z Tobą można zakończyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2013r. 12:57  
Cytuj
po pierwsze Brzoza już się nie zajmuje alarmami, był jedynie podwykonawcą Karabeli dopóki nie znalazła odpowiednio wyszkolonych technikówumiech e po drugie poleć komuś Eltech lub Sigmemlotekmlotekmlotek a po pewnym czasie napewno Ci podziękuje, puszczając niezłą wiązankę na forumumiech a amatorem w tej dziedzinie jesteś Ty bo tylko czytasz głupoty na necie i przepisujesz je bez zrozumieniaumiech więc dyskusje to ja mogę zakończyć z Tobą bo nie wiesz co piszeszumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »