NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Usługi blacharskie ,
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 00:02  
Cytuj
Jaki zakład polecacie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 00:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 07:48  
Cytuj
Kilka lat temu, moje autko klepali i malowali pracownicy firmy " Car Color " Słomiany. Byłem bardzo zadowolony z jakości usługi. Ostatnio miałem doczynienia z lakiernią Opla i nie popisali się za bardzo na początku, chociaż gdy im zwróciłem uwage na błędy natychmiast zabrali autko i poprawili jak należy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 08:58  
Cytuj
Nik cars kolo Rupieciarni, kolo sklepu pss wjazd w brame i po lewej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 09:21  
Cytuj
Lakiernia Fiata pod Racławicami Pana Słomanego 3 razy poprawiała auto. Przód auta był malowany a tył ktoś przedobrzył i chyba chciał polerkę zrobić papierem 40... Skończyło się na gratisowym malowaniu tyłu i.. zarysowaniu nowo pomalowanego przodu. Miesiąc auta nie było.

Lakiernia opla też się nie popisała a szczytem był tekst że tak ma być. Naszczęście argumenty były mocne i auto ponownie naprawiono na koszt ASO i lakier był ok, tyle że kolega Gajowy z tego forum lepiej z tego auta zderzak pomalował w garażu niż aso w lakierni.

Duży plus dla lakierni Multitruck w Rzeszowie, Aso Kii tragiczne ale lakiernia należy do Iveco i robota wykonana szybko, sprawnie i kompleksowo

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 3 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 11:01  
Cytuj
Widzę, że kolega Jacek to słaby kierowca. Obskoczył wszystkie zakłady lakiernicze w Stalowej Woli i w promieniu stu kilometrów. I oczywiście wszędzie robią żle.Poleca tylko profesjonalna robotę w przyczepie lub w stodole i wtedy nie ma porównania do ASO. Mój sasiad miesiąc temu robił Mazde 6 w Oplu malowali zderzak , kolor dobrali idealnie ponieważ podobno posiadają jakiś przyrząd do dobierania lakieru i cała robota była ok. Nie można było się przyczepić do niczego.Tak więc on preferuje Opla i dobre zdanie ma również o panu Słomianym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
I oczywiście wszędzie robią żle.


Niestety. A co gorsze, w wielu przypadkach im się wydaje, że robią dobrze potluczony

CYTAT
Mój sasiad miesiąc temu robił Mazde 6 w Oplu malowali zderzak , kolor dobrali idealnie ponieważ podobno posiadają jakiś przyrząd do dobierania lakieru i cała robota była ok. Nie można było się przyczepić do niczego.


A wiesz, że tym lepiej wykonana robota, im mniejsze wymagania i wiedza klienta jezyk Jeden się będzie cieszył jak pięknie pomalowali, a innego będzie skręcać jak można tak spartolić.

Mam bardzo niemiłe doświadczenia z lakierniami ASO. Pewnie nie gorzej bym sobie pomalował w garażu sprayami.

CYTAT
Nik cars kolo Rupieciarni, kolo sklepu pss wjazd w brame i po lewej.

Oni chyba nawet kabiny nie mają z prawdziwego zdarzenia potluczony

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 14:57  
Cytuj
tomcio no sorry, ale jak na karoserii zrobił sie żółwik, bo nie wygrzali bazy i od razu poszedł bezbarwny to cos jest nie tak. Auto odkupione z firmy porysowane i poszło do całkowitego malowania

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I oczywiście wszędzie robią żle.


Niestety. A co gorsze, w wielu przypadkach im się wydaje, że robią dobrze potluczony

CYTAT
Mój sasiad miesiąc temu robił Mazde 6 w Oplu malowali zderzak , kolor dobrali idealnie ponieważ podobno posiadają jakiś przyrząd do dobierania lakieru i cała robota była ok. Nie można było się przyczepić do niczego.


A wiesz, że tym lepiej wykonana robota, im mniejsze wymagania i wiedza klienta jezyk Jeden się będzie cieszył jak pięknie pomalowali, a innego będzie skręcać jak można tak spartolić.

Mam bardzo niemiłe doświadczenia z lakierniami ASO. Pewnie nie gorzej bym sobie pomalował w garażu sprayami.

CYTAT
Nik cars kolo Rupieciarni, kolo sklepu pss wjazd w brame i po lewej.

Oni chyba nawet kabiny nie mają z prawdziwego zdarzenia potluczony

tak na marginesie posiadaja tam kabine lakiernicza i to bardzo dobrej firmy LAGOS jesli ci to cos mowi
JACKU a jesli chodzi o warsztat pana Slomianego to napewno nie jest kolo raclawic tylko jadac od stalowej woli jeszcze przed centrum niska kolo jednostki wojskowej i bylem tam pracownikiem i nie kojarze takie przypadku jak ty opisujesz

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 3 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
tomcio no sorry, ale jak na karoserii zrobił sie żółwik, bo nie wygrzali bazy i od razu poszedł bezbarwny to cos jest nie tak. Auto odkupione z firmy porysowane i poszło do całkowitego malowania

Jacku co to jet ten żółwik?neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 18:45  
Cytuj
Ja polecam MOTO MAX na ul. Przemysłowej.
Wykonują naprawy, remonty, jak i również posiadają swoją lakiernię.
Zaprowadziłem swoje auto i jestem zadowolony. Ceny przyzwoite i usługa również.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 18:52  
Cytuj
Po kolei - sprawa dotyczyła fiata punto. Jako że nie szło się dogadać rzeczoznawca PZU się tym zajmował bofirma nie chciała zapłacić - stare dzieje jeszcze fiat główny był tam gdzie Biedronka teraz. To było koło jednostki możliwe logo FIAT a jechałem od racławic.

A co to jest żółwik, auto malowane na wiosnę koło końca kwietnia, słońce przyświeciło w czerwcu i pod bezbarwnym wyglądało jakby się baza zważyła. Tak jak skorupa żółwia, naszczęście zostało to naprawione.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
Po kolei - sprawa dotyczyła fiata punto. Jako że nie szło się dogadać rzeczoznawca PZU się tym zajmował bofirma nie chciała zapłacić - stare dzieje jeszcze fiat główny był tam gdzie Biedronka teraz. To było koło jednostki możliwe logo FIAT a jechałem od racławic.

A co to jest żółwik, auto malowane na wiosnę koło końca kwietnia, słońce przyświeciło w czerwcu i pod bezbarwnym wyglądało jakby się baza zważyła. Tak jak skorupa żółwia, naszczęście zostało to naprawione.

Jacku a zostawiales auto w serwisie fiata w stalowej czy u pana Slomianego ze tak zapytam jeszcze tylko

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 08:33  
Cytuj
Auto było zostawione w Stalowej pod wiaduktem, odbierane wieczorem w nisku i to był błąd. Trzeba było odbierać w dzień bo wtedy nie byłoby problemów. Ja byłem wtedy tylko osobą towarzyszącą że tak powiem bo to sporo lat temu było. Jedyny plus to rabat na nowe stilo z którego i tak się nei skorzystało

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 01:19  
Cytuj
Czytając wypowiedzi, zrobił mi się mętlik w głowie.. Mam coś do polakierowania i nie wiem gdzie oddać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 07:01  
Cytuj
Tacie w oplu malowali zderzak i robote dobrze zrobiliumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 10:52  
Cytuj
Jak widzisz lakiernictwo to loteria. Raz zrobią dobrze, raz źle. Poszukaj jakiąś dużą firmę, nie najtańsza, nie najdroższą. Może się uda ...

I pamiętaj - tym lepiej zrobione - im mniejsza wiedza i oczekiwania klienta !

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 19:31  
Cytuj
No dokładnie, czytam i czytam jeden poleca drugi odradza. Szkoda, że nie ma w Stw jakiegoś porządnego lakiernika. Nie chodzi mi o wykananie czegoś tanio, mogę zapłacić, ale wymagam jakości, i szybkiej realizacji usługi. Koszt to najmniejszy problem, (wiadomo, bez przesady).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »