NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
!!!Uwaga złodziej!!!, !!!Uwaga złodziej!!!
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 09:39  
Cytuj
Został skradziony rower KTM AVENTO 24 PLUS EXCLUSIVE LINE KOLORU SREBRNO-CZARNY. Za pomoc w ujęciu złodzieja czeka nagroda. Jeśli ktokolwiek widział proszę o kontakt pod nr 697356240 lub zawiadomienie policji 997. Za pomoc z góry dziekuję.
Obrazek
Obrazek

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 09:39  
Cytuj

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 10:46  
Cytuj
To co, dzisiaj co go podprowadzili?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 10:48  
Cytuj
Podaj więcej szczegółów w jakich okolicznościach zaginął.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 11:48  
Cytuj
ukradli po włamaniu do piwnicy, między czwartkiem a sobotą, policja jest powiadomiona

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 21:39  
Cytuj
..odgrzewam temat....

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 09:39  
Cytuj
jaki rejon stalówki to był

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 14:09  
Cytuj
Widać,że rower markowy, mniemam iż osoba, która go ukradła znała Cię i wiedziała gdzie(w której piwnicy) rower trzymasz, czy tylko twoją piwnicę zrobili? jeśli tak to skubną ktoś rower kto Cie na nim widział i mu sie spodobał, myślałem że okradanie piwnic już się skończyło,też sporo jeżdżę rowwerem i nie wyobrażam sobie że schodzę do piwnicy a tam zonk.Miejmy nadzieje że rower się znajdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 15:46  
Cytuj
rower gwizdnęli z klatki w której byl domofon, w okolicy Lidla, nie był jeżdżony od października i obrobili tylko moją piwnicę z samego roweru (reszta rzeczy była nietknięta w tym drugi rower)

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 17:03  
Cytuj
tak jak myslałem, popytaj wśród ludzi na osiedlu, ktoś może się wygada, bo napewno ktoś obserwował obiekt przyszłej kradzieży, małolaty i pijaczki osiedlowe często gęsto wiedzą dużo, a czasem jest tak że sam złodziej się wygada komuś i może wyjdzie szydło z worka, tak czy siak powinny im łapy pousychać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 20:38  
Cytuj
Niestety mamy RP Tuska, tutaj kradzież nawet milionów złotych jest na porządku dziennym i nie grożą złodziejowi żadne konsekwencje - także na wiele bym nie liczył.
Sam też jeżdżę porządnym rowerem i drżę o niego nawet bardziej niż o samochód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 09:47  
Cytuj
W tych okolicach było kilka kradzieży rowerów w tamtym roku ( ulice. Poniatowskiego , Żwirki, Jana Pawła ) , też małem próbę włamu do swojej piwnicy właśnie po rowery ale nie dali rady przeciąć skobla . Dobrze tu pisze IH8U -kradzieży musiała dokonać osoba z sąsiedztwa .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 10:23  
Cytuj
za Lidlem w wieżowcach mieszka nie ciekawe towarzystwo...zwłaszcza przyglądnij się nr20 ! mieszkałem tam pare lat to coś nie coś pamiętam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
Niestety mamy RP Tuska, tutaj kradzież nawet milionów złotych jest na porządku dziennym i nie grożą złodziejowi żadne konsekwencje - także na wiele bym nie liczył.
Sam też jeżdżę porządnym rowerem i drżę o niego nawet bardziej niż o samochód.


To za którego rządu nie kradli rowerów?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 11:47  
Cytuj
Ja mam rower w pomieszczeniu ssypowym. Ssyp nie czynny od nowości bloku. Też mam rower dużo warty, jestem rowerzystą maniakiem. Dodatkowo zamykam rower za rame i koło ulokiem do bardzo grubego podwójnego łańcucha przeplecionego za rurę wsypową. Polecam tak każdemu zrobic w piwnicy. Napewno w każdej piwnicy można zrobić podobnie aby dobrze unieruchomić rower. Kilku moich kolegów tak zrobiło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
Niestety mamy RP Tuska, tutaj kradzież nawet milionów złotych jest na porządku dziennym i nie grożą złodziejowi żadne konsekwencje - także na wiele bym nie liczył.
Sam też jeżdżę porządnym rowerem i drżę o niego nawet bardziej niż o samochód.


Ty chyba masz coś z głową? Czy to jest temat o polityce?
Gościowi ukradli rower i szuka pomocy, a ten będzie p**** o rządzie.
Weź się puknij w łeb.

Sorry za offtop.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 16:48  
Cytuj
CYTAT
Żadne zabezpieczenie, nie zastąpi pary czujnych oczu wnikliwośći, dociekliwośći czujnej sąsiadki/sąsiada.
Wbijcie to sobie, co niektórzy do tych swoich durnych łepetyn.
Nie którzy sąsiedzi będą patrzeć przez wizjer jak okradają sasiada i się cicho śmiać, a później powiedzą że nic nie słyszeli i nie widzieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 14:38  
Cytuj
CYTAT

Rexmortis,popytaj w warsztatach lakierniczych w twojej okolicy, proponuję poobserwować aukcję, być może amator twojej własności, popełnił lub mógł popełnić jakiś błąd, znajdź go, a odzyskasz swoją własnosć etc...:cwaniak:

Przejdź się również po lombardach
mógł tam go ktoś dać w zastaw.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 14:55  
Cytuj
jaki idiota za przeproszeniem sra na swoim terenie? jak ktoś kradnie na sprzedaż raczej w stalówce już nie ma tego rowerku. Mojemu sąsiadowi próbowali 2 dziecięce rowerki podprowadzić ale miał podwójne zawiasy i nie dali rady wyłamać drzwi. Znając życie z policji za ok 2 tyg przyjdzie pisemko o umorzeniu sprawy ! Oni wiedzą jak łapać rowerzystów ale pijanych, ale owszem przydałoby się aby w tym mieście były kontrole typu skąd masz ten rower,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 15:10  
Cytuj
nie ma co się załamywać, mój skradziony rower znalazł się po roku jak już o nim zapomniałem, o dziwo w lepszym stanie niż był , miał lepsze koła, nowe opony , lepszy osprzęt, ważne jest posiadanie numeru ramy w przypadku późniejszej identyfikacjii na policji, ja nie miałem problemu a dwie kobity walczyły o jeden rower umiech , odzyskano kilkadziesiąt rowerów, zorganizowani rabusie dla zmyłki czesto zamieniają części miedzy rowerami, wpadając zazwyczaj oddają wszystko co ukradli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »