NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Pizzernia Rustica , pizza ,promocja,mortadela??
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 10:54  
Cytuj
Zachęcona sms/ową reklamą pizzerni zamówiłam pizzę z oferty jubileuszowej ( duża- tylko 12,99 PLN )jakież było moje zdziwienie gdy przystąpiłam do konsumpcji ,oczom i ustom bowiem pojawiła się''szynka'' ,która smakiem przypominała coś z gatunku mortadeli lub temu pochodnych ,nawet dość hojna grubość rzeczonej wędliny ,nie zrekompenosowała jej smaku.Nie zauważyłam również obecności sera żółtego (?)w moim mniemaniu jednego z podstawowych składników tego dania .Poczułam się oszukana.
Oszukana.

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 10:54  
Cytuj

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 11:17  
Cytuj
Ludzie kiedy zrozumiecie że co tanie to nie może być dobre ......a z drugiej strony na pizzę to się idzie do lokalu, bierze browarka a wszelkie uwagi można zgłaszać na miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 11:24  
Cytuj
Popełniłam błąd i chce ostrzec innych a piwa nie piję umiecha propo uwag ,zadzwoniłam do lokalu i wyraziłam swoją opinię na ten temat

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 11:33  
Cytuj
Nie pizzernia tylko pizzeria!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 11:35  
Cytuj
a co to jest "pizzernia"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
Zachęcona sms/ową reklamą pizzerni zamówiłam pizzę z oferty jubileuszowej ( duża- tylko 12,99 PLN )jakież było moje zdziwienie gdy przystąpiłam do konsumpcji ,oczom i ustom bowiem pojawiła się\'\'szynka\'\' ,która smakiem przypominała coś z gatunku mortadeli lub temu pochodnych ,nawet dość hojna grubość rzeczonej wędliny ,nie zrekompenosowała jej smaku.Nie zauważyłam również obecności sera żółtego (?)w moim mniemaniu jednego z podstawowych składników tego dania .Poczułam się oszukana.
Oszukana.


Czy owa "szynka" nie nazywa się mielonką ? bo kiedyś też znalazłem taki dodatek na swojej pizzy tylko nie pamiętam z której to pizzeri było.

Trzeba było zacisnąć oczy i przełknąć ten kawałek przyprawionego zwierzęcia, zapewne reszta pizzy wydała by się wtedy smaczniejsza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 11:41  
Cytuj
Przepraszam za błąd w pisowni, ale jak widać co niektórzy tylko na to czekają aby wytknąć komuś małe niedociągnięcie :szok:

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
madras
Nie pizzernia tylko pizzeria!

Dodało się "n" a Ty aferę robisz i uwagę zwracasz.
U Ciebie nie lepiej:
CYTAT
madras
Przecieć to wszystko w granicach błędu statystycznego...

Przecieć czy Przecież?

Odnośnie tematu:
Moje motto....
Co zbyt tanie -> to drogie
Nie da się za 13 zł zrobić super dobrej pizzy, gdzie szynka kosztuje ok.20zł/kg, ser ok. 16 zł/kg, itp.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Przepraszam za błąd w pisowni, ale jak widać co niektórzy tylko na to czekają aby wytknąć komuś małe niedociągnięcie :szok:


Nie przepraszaj.

Ciekawi mnie co usłyszałaś w odpowiedzi na swoje niezadowolenie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 11:47  
Cytuj
Szczerze, to kiedyś nawet lubiłem od nich pizzę, ale na miejscu (najlepiej w Rustice obok policji). Jak brałem tę ze szpinakiem to było świeżo i dużo. Podobnie z sałatką grecką.

Obecnie mocno się zepsuli, wszystkiego jest mniej i często nieświeżo. Raz też popełniłem ten błąd zamawiając promocyjną pizzę i więcej tego nie zrobię - ciasto jak guma, składniki (owoce morza) smakowały jak błoto, a pizza śmierdziała zdechłym zwierzem. Do tego ta promocja nie obejmuje sosów, dowozu i bodajże pudełka... jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi, ale za "promocyjną" pizzę zapłaciłem ponad 15zł zamiast 12,99zł.

Jak ktoś wyżej wspomniał - jak się chce mieć jakość, to trzeba zapłacić normalną cenę, dlatego już nigdy nie zamówię dania w promocji. Do moich ulubionych smaków należy carbonara z Fiori, aczkolwiek nie każdemu podchodzi ta pizza, bo ciasto ma cieniutkie. Mi akurat pasuje.

pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 12:02  
Cytuj
Dalibor
Pani przyjeła uwagę w milczeniu ,myslę ,że ona nie ma z tym nic wspólnego ,ja poprosiłam o powiadomienie szefostwa o moim niezadowoleniu.Nie sadzę jednak ,że to będzie miało jakiś odzew.Trochę martwię się ,że kiedyś moja ulubiona pizzeria robi takie przekręty z okazji swojej notabene 14 rocznicy istnienia.

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
Dalibor
Pani przyjeła uwagę w milczeniu ,myslę ,że ona nie ma z tym nic wspólnego ,ja poprosiłam o powiadomienie szefostwa o moim niezadowoleniu.Nie sadzę jednak ,że to będzie miało jakiś odzew.Trochę martwię się ,że kiedyś moja ulubiona pizzeria robi takie przekręty z okazji swojej notabene 14 rocznicy istnienia.


Jeśli pojawią się inne głosy niezadowolenia to na pewno będzie jakaś reakcja, chyba ,że im nie zależy. Rustica nie ma wyłączności na pizze w Stalowej a w tym mieście pizzeri nie brakuje. Więc niech walczą o klienta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 12:27  
Cytuj
To nie jest zwykla literówka N gdyz slyszalem wiele razy jak ludzie mowia pizzerNia. Jest to bardzo powazny blad. Tak samo jak wielka dama sądzi, że dostanie dużą wypasioną pizze za 12.99. Jak ktoś wczesniej napisał wszystko co jest tanie musi mieć jakąś wade i tak też jest.

CYTAT
Przepraszam za błąd w pisowni, ale jak widać co niektórzy tylko na to czekają aby wytknąć komuś małe niedociągnięcie


Równie dobrze Pizzeria RII może przeprosić za błąd w składnikach, ale jak widać co niektórzy tylko na to czekają, aby wytknąć komuś małe niedociągniecie.

Zreszta mortadela, mielonka czy cokolwiek innego z niższej półki jest ogólnodostepne dla ludzi, którzy to kupują.
Ależ oczywiście zostaje kwestia pizzerii... RII jest faktycznie jedyną pizzeria w mieście, która serwuje pizze. Jak Ci nie pasuję to w Veronie jest promocja również na duże pizze w Avanti w poniedziałki jest szama za 1/2 ceny. Z tego co wiem RII ma przez ta promocje baaaarddzzzzooo duży ruch i wiele osob, które znam chwali sobie placki z pizzeri. Cena jest adekwatna do jakości. Ważne by kiszki zapchać umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
To nie jest zwykla literówka N gdyz slyszalem wiele razy jak ludzie mowia pizzerNia. Jest to bardzo powazny blad. Tak samo jak wielka dama sądzi, że dostanie dużą wypasioną pizze za 12.99. Jak ktoś wczesniej napisał wszystko co jest tanie musi mieć jakąś wade i tak też jest.


Leżysz i kwiczysz umiech


http://www.polsk(...)izzernia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 13:03  
Cytuj
CYTAT
[cytat]To nie jest zwykla literówka N gdyz slyszalem wiele razy jak ludzie mowia pizzerNia. Jest to bardzo powazny blad. Tak samo jak wielka dama sądzi, że dostanie dużą wypasioną pizze za 12.99. Jak ktoś wczesniej napisał wszystko co jest tanie musi mieć jakąś wade i tak też jest.


CYTAT

No i ...
Jedno i drugie prawidłowe good

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 13:09  
Cytuj
Rustica to od lat pizzeria do której najczęściej chodzę ze znajomymi(ta na Jana Pawła). Według mnie najważniejsze to tam nie zamawiać z wędliną/szynką. Plastry są takie grube, że na sam widok odechciewa się jeść. O ile jeszcze faceci to zjedzą, to dziewczyny wszystko ściągają uśmiech Kilka razy tak się nacięliśmy i teraz każdy powtarza to swoim znajomym i rodzinie smiech2 Osobiście lubię tam pizze ciasto jest dość dobre, najlepsza pizza według mnie to z tuńczykiem. Chociaż... kiedyś i tak była lepsza placze Pozdrawiam good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
No i ... Jedno i drugie prawidłowe good

Może i prawidłowe ale dla mnie "pizzernia" brzmi fatalnie zaklopotany

A w Rustice lubię Montanarę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 13:46  
Cytuj
CYTAT

Może i prawidłowe ale dla mnie \"pizzernia\" brzmi fatalnie zaklopotany


Fatalnie brzmią także obcojęzyczne słowa wciskane w naszą mowę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 14:24  
Cytuj
Co to za promocja,kiedy zamawiając tam pizze w promocyjnej cenie 12,99 dostaje połowę mniej składników a brzegi pizzy to 3cm najmniej...żenujące...ale mądry polak po szkodzie-wolę zamówić w normalnej cenie,normalną pizze z normalną ilością składników z Rusticy I i zjeść ze smakiem a nie szukać składników na cieście! W Rustice II strzelili promocje po h..u patrzą że muszą wyjść na swoje więc na czymś oszczędzić muszą!!! A to nic innego jak robienie klienta w h..a!!! PORAŻAJĄCA PROMOCJA !!! Dwa razy się dałam nabrać i trzeciej szansy już nie dostaną!!!




Dodam,że w jedynce jest nadal smacznie jak dawniej!!!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 16:40  
Cytuj
Zrobić pizze w domu i po sprawie, dodasz sobie składników ile CI pasuje i poco wypisywać w kółko to samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 18:42  
Cytuj
Najlepsza pizza to Fiori a ostatnio spróbowałam pizzy z nowego lokalu Mammamia bardzo dobra, także do ulotki na lodówce z Fiori dołączyła u mnie równiez ulotka z Mammamia innym pizzeriom mówie stanowczo NIE! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 19:17  
Cytuj
a ja wam powiem - rzaczek żądzi !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
a ja wam powiem - rzaczek żądzi !!!!!


mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 20:20  
Cytuj
CYTAT

mik8
a co to jest \"pizzernia\"?

Tak to wygląda z wymową słów:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 08:45  
Cytuj
Jeżeli towar który nabyłaś jest niezgodny ze stanem faktycznym masz prawo do reklamacji.Skoro w menu w składzie pizzy jest szynka ,powinna być szynka a nie mielonka .Następna pseudopromocja.
Sprytnie poczyna sobie Rustica2 z konsumentamiumiechw pizzy która zwie się "Żaczek" nie ma nazwy "szynka" tylko "wędlina" umiechNabijanie konsumenta w przysłowiową"butelkę".umiechSkoro pisze wędlina można do niej pchać cokolwiek co zwie sie wędliną (mortadela,mielonka )każdy jeden syf.Wydaje mi się że właśnie tej pizzy dotyczy ta pseudopromocja.Sera nie ma bo to najdroższy ze składników pizzy .
Ciasto ,mielonka ,śladowe ilości innych składników i już mamy gotowy przepis na pizze w promoccji umiechumiech,za pudełko trzeba zapłacić za sosy również i za dowóz jeżeli promocja obowiązuje tylko na dowóz umiechNa czymś trzeba oszczędzć ale dlaczego na jakości kosztem konsumenta??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »