NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Pizzernia Rustica , pizza ,promocja,mortadela??
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 10:02  
Cytuj
CYTAT

Sprytnie poczyna sobie Rustica2 z konsumentamiumiechw pizzy która zwie się \"Żaczek\" nie ma nazwy \"szynka\" tylko \"wędlina\" umiechNabijanie konsumenta w przysłowiową\"butelkę\".umiechSkoro pisze wędlina można do niej pchać cokolwiek co zwie sie wędliną (mortadela,mielonka )każdy jeden syf.

Co Ty bredzisz? Jakie nabijanie w butelkę? Nabijaliby, gdyby napisali szynka, a pchali mortadelę. Napisali wędlina, aby być fair i dodają wędlinę, jaką chcą. To, że dla niektórych wciąż wędlina=szynka, polędwica=szynka, mięso=wieprzowina, rachunek za prąd=rachunek za światło, paliwo=beznyna to już problem pewnych ograniczeń samych konsumentów. Dlatego autorce tematu proponuję przyjrzeć się, czy aby na pewno na ulotce jest napisane "szynka" jak to ona cytuje. Zaryzykowałbym zakład, że jest inaczej. Co do wędliny w menu, Rustica w tym miejscu zachowuje się prawidłowo. Nie szukaj sensacji. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 10:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 17:03  
Cytuj
W żaczku jest mortadela lub coś mortadelopodobne i kto je ta pizzę o tym wie. Ja ją jem od zdaje się 1992r i jak mnie brzuch bolał to tylko i wyłacznie z przejedzenia. Mój trzynastoletni syn który szynki się nie czepi wciąga ją z równym zapałem. Wiem że żaczek ma wielu fanów. Dzisiejsza "szynka" nie jest ani zdrowsza ani mniej dopasiona od mortadeli. Rustice życzę wielu lat istnienia, zadowolenia jej pracowników i klientów.

Dodam jeszcze że sos pomidorowy z rustiki jest najlepszy w mieście a prawdopodobnie i na świecie.

We fiori pewnie pizza jest bardziej na bogato, ale kosztuje drugie tyle i więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Dodam jeszcze że sos pomidorowy z rustiki jest najlepszy w mieście a prawdopodobnie i na świecie.


Toż to zwykły przecier pomidorowy smiech2

Daj sobie spokój z tą nieudolną reklamą, Rustica lata świetności ma już za sobą i teraz jest tylko gorzej. Ja już osobiście nic u nich nie zamówię - ciasto jak kapeć, zamawiana ma 2x mniej składników niż ta w lokalu, składniki często nieświeże. Pogorszyli się i to mocno, a szkoda. Promocje nic im nie dadzą, jeśli jakość się nie poprawi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 19:55  
Cytuj
Szopen
Podczas zamawiania pizzy Pani przyjmująca zamówienie ,powiedziała że będzie szynka.

Sos to jakaś porażka ,sos pomidorowy przypomina rozcieńczony przecier pomidorowy bez żadnych przypraw ,natomiast sos czosnkowy jest rzadki a smak czosnku określam jako śladowy
Ale jeśli komuś smakuje to mnie nic do tego ,moje kubki smakowe mówią NIE ,wolę użyć ketchapu ,który mam w domu szczerze pisząc .

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 19:55  
Cytuj
Ludzie czy ktos w Rustice robił jakas imprezke?zamierzam tam zrobic 35 rocznice slubu jakies 20 osób miał ktos jakies przykr doswiadczenia? stare jedzenie czy małe porcje lub niesmacznie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 25 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 17:45  
Cytuj
Trzeba tez odrózniać pizzerie o podobnej nazwie a innym wykonaniu pizzy. rustica1 kolo hali targowej moim zdaniem robi o wiele lepsze pizze niz rustica2 i kolo policji jedna z najstarszych pizzeri w miescie nie ma moze najtanszej oferty ale ilosc jakosc i smak mi naprawde pasuje. niby rodzinna branża a jednak odmienna pozdrawiam

Wynajem busa 9 os Volkswagen Caravelle Long... 535 885 775
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
Ludzie czy ktos w Rustice robił jakas imprezke?zamierzam tam zrobic 35 rocznice slubu jakies 20 osób miał ktos jakies przykr doswiadczenia? stare jedzenie czy małe porcje lub niesmacznie?


Prosze Cie. Wystrój jak w PRLu.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
Prosze Cie. Wystrój jak w PRLu.


2013-35 = 1978.

A może to ma być impreza sentymentalna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 18:47  
Cytuj
Zamiast narzekać sami weżcie się za gotowanie a nie bez sensu przed kompem wydziwiacie.Kobiety wam nie gotują?Ręce im przymarzły?Biadolicie jak stare baby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 22 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ludzie czy ktos w Rustice robił jakas imprezke?zamierzam tam zrobic 35 rocznice slubu jakies 20 osób miał ktos jakies przykr doswiadczenia? stare jedzenie czy małe porcje lub niesmacznie?

Prosze Cie. Wystrój jak w PRLu.




Dziecino co Ty wiesz o PRL-u?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
Prosze Cie. Wystrój jak w PRLu.

Nie chcieliście PRL to macie kapitalistyczny prywatny folwark gdzie wszystko wam zostało zabrane i rozprzedane za bezcen a wy zostaliście sługami Cwaniaka no. 1 (Ryży) i jego protegowanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 21:47  
Cytuj
A Ja jadłam pizze tam wczoraj.Bardzo dobra i miła obsługa.Jak komuś z konkurencji się nudzi niech pomyśli o lepszej reklamie lub jakosci swojej pizzy .Jak dla mnie takie posty powinny być karane .Ktoś pracuje całe życie aby utrzymać lokal a jakis zazdrosny pajac chce mu to zniszczyć w ciągu chwili.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd: Nisko RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 21:52  
Cytuj
15 lat temu najlepszą pizzę w Stalowej robiło Diablo, najlepszy sos: Rustica I.
Dzisiaj: najlepszą pizzę w Stalowej robi moja żona, najlepszy sos pomidorowy (z własnych pomidorów) - ja smiech2
Nigdy w życiu nie kupimy już pizzy w żadnym lokalu, spróbujcie sami zrobić pizzę - to żadna sztuka - a się przekonacie, jeśli ktoś jest zainteresowany służę przepisem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 22:23  
Cytuj
Jadłem wiele domowych pizz i wszystkie były niesmaczne. Nie przekonałeś mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 07:51  
Cytuj
bez przesady 15 lat temu to jeszcze diablo nie bylo,a jesli chodzi o pizze to kazdy z nas ma swoje gusta i smaki więc po co obsmarowywac i robic z tego afere na grande;(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 08:12  
Cytuj
Nie wiem kiedy było diablo założone ale 11 lat temu już było i miało sie dobrze. Corleone było w 2000 roku, ósemka podobnie tyle pamiętam a diablo kojarze z 2001 roku, nie wiem kiedy powstało.
BTW brakuje mi Corleone

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
Ludzie czy ktos w Rustice robił jakas imprezke?zamierzam tam zrobic 35 rocznice slubu jakies 20 osób miał ktos jakies przykr doswiadczenia? stare jedzenie czy małe porcje lub niesmacznie?

Jak juz pojdziesz to daj znac czy wlasny alkohol mozna wnosic;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 10:21  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem kiedy było diablo założone ale 11 lat temu już było i miało sie dobrze. Corleone było w 2000 roku, ósemka podobnie tyle pamiętam a diablo kojarze z 2001 roku, nie wiem kiedy powstało.
BTW brakuje mi Corleone


corleone powstało w 1999 i rzeczywiście była tobardzo dobra pizzeria

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 10:30  
Cytuj
Tylko nie rób imprezy w Przytulnej w Rozwadowie! bród smród i stare baby do obsługi.zero kultury! poszedłem tam z koleżanka i wstydu się najadłem bo jest z Krakowa i nie wierzyła że tak może być!a towarzystwo za stołami też nie ciekawe!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
A Ja jadłam pizze tam wczoraj.Bardzo dobra i miła obsługa.Jak komuś z konkurencji się nudzi niech pomyśli o lepszej reklamie lub jakosci swojej pizzy .Jak dla mnie takie posty powinny być karane .Ktoś pracuje całe życie aby utrzymać lokal a jakis zazdrosny pajac chce mu to zniszczyć w ciągu chwili.


Co Ty bredzisz? Wyzywasz ludzi od pajaców bo mają własne zdanie? Masa ludzi negatywnie wypowiedziała się o Rustice (łącznie ze mną), a wyobraź sobie, że nie prowadzę konkurencyjnej pizzerii. To bardziej wiarygodni są dla Ciebie schlebiacze, którzy mają na koncie 1 post na forum (zgadnij w jakim temacie)?

Śmieszna jesteś. Forum jest po to, żeby wymieniać opinie. Moim zdaniem pizza tam znacznie się pogorszyła w ostatnim czasie i mam prawo do takiej opinii. Jak się poprawią, to chętnie o tym również napiszę, ale póki co nic na to nie wskazuje, bo stawiają głównie na promocje, a nie jakość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ludzie czy ktos w Rustice robił jakas imprezke?zamierzam tam zrobic 35 rocznice slubu jakies 20 osób miał ktos jakies przykr doswiadczenia? stare jedzenie czy małe porcje lub niesmacznie?

Jak juz pojdziesz to daj znac czy wlasny alkohol mozna wnosic;)

Napewno dam znac umiechhe he mysle ze jak w wielu "cywilizowanych" knajpach nawet w duzych miastach jak zamawiasz duużo jedzenia mozna wnosic swój alkohol za zgoda własciicela,w Stalowej Woli tez sa takie knajpki na poczatek trzeba zamówic 2-3 0,5l a potem mozna swoj gdy zamawia sie sporo jedzonka.Byłam na chrzcinach w Krakowie i nie było w restauracji zadnego problemu z wniesieniem swoich alkoholi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 16:05  
Cytuj
Napewno dam znac umiechhe he mysle ze jak w wielu \"cywilizowanych\" knajpach nawet w duzych miastach jak zamawiasz duużo jedzenia mozna wnosic swój alkohol za zgoda własciicela,w Stalowej Woli tez sa takie knajpki na poczatek trzeba zamówic 2-3 0,5l a potem mozna swoj gdy zamawia sie sporo jedzonka.Byłam na chrzcinach w Krakowie i nie było w restauracji zadnego problemu z wniesieniem swoich alkoholi.[/cytat]

ew62cia oczywiscie wszedzie mysle i tutaj pozwola Ci wniesc swoj alkohol jesli robisz impreze w knajpie i jest to impreza zaplanowana dla lokalu, a nie jak idziesz ze znajomymi do restauracji sobie posiedziec i zjesc;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
15 lat temu najlepszą pizzę w Stalowej robiło Diablo, najlepszy sos: Rustica I.
Dzisiaj: najlepszą pizzę w Stalowej robi moja żona, najlepszy sos pomidorowy (z własnych pomidorów) - ja smiech2
Nigdy w życiu nie kupimy już pizzy w żadnym lokalu, spróbujcie sami zrobić pizzę - to żadna sztuka - a się przekonacie, jeśli ktoś jest zainteresowany służę przepisem.

Napisz przepisumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 10:08  
Cytuj
pizza w rustice najlepsza w miescie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 10:31  
Cytuj
w Rusticy ostatnio nawet dodatki stare, ciasto jak podeszwa z letnich klapek, a co gorsza zimną dowożą. Wciskają co się da, zaniżają cene, boją się bo już leżą i kwiczą. Ser wątpliwej jakości i jest go jak na lekarstwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »