NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Solidarność z HSW na TV Trwam,
~~northern petrol
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Co twoj post wniosl do dyskusji poza osobistymi wycieczkami? Jezeli masz kompleksy prosze wpisz to sobie do pamietanika albo zrob sie na emo...


Czy nie jest to optymalna odpowiedz na twoj post z adresem regulaminu? Nie umiesz powstrzymac sie od okazywania bucowatej arogancji nawet spelniajac prosta prosbe o link do regulaminu?
Bardzo ciekawy sposob prowadzenia dyskusji.

Z drugiej strony, dlaczego musisz robic z siebie jeszcze bardziej stereotypowego prostaczka, odnoszac sie do tego nieszczesnego EMO? Myslisz, ze dowcipnie i oryginalnie mnie pognebiles? Typowy internetowy pseudointeligent - tak jest, najcelniejszym ciosem jaki mozesz zadac interlokutorowi jest zasugerowanie mu powinowactwa z EMO.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 15:55  
Cytuj

 
 
 
 
~~Jack Daniels
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 16:06  
Cytuj
Bardo dobrze napisałeś kolego.
Arogancja i buractwo to dla niektórych chleb powszedni.

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 16:23  
Cytuj
Jestem pewien, ze wszyscy czytaja ten temat, zeby poznac poziom twojej "elokwencji" i roztargnienia zyciowego, w polaczeniu z potrzeba realizacji misji swietosci, wiec z calym szacunkiem przenies sie do swojego pamietanika, tylko przypadkiem nie pisz do mnie - mnie to oczywiscie nie interesuje.

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 16:26  
Cytuj
W ogole widac, ze w swojej "nie internetowej" ale jednak "pseudointeligencji" dalej nie zapoznales sie z regulaminem, ktory jasno mowi o tym ze Temat watku mowi o tresci dyskusji w srodku, a temat tego watku nie brzmi "Problemy i rozterki zyciowe uzytkownika o nicku norther patrol i cos tam".

 
 
 
 
~~Vivereato
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 16:43  
Cytuj
Tylko Radio Maryja i TV Trwam bronią Stalowej Woli. Jedynka boi się narazić Tuskowi. Teraz widać, które media w Polsce są niezależne i wolne, a które są pod butem.

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 16:58  
Cytuj
Wlasnie! Wszyscy, ktorzy nie sa razem z nami to klamcy i sprzedawczyki! Stalowa Wola miastem wybranym, jedynym sprawiedliwym i prawym.

PS. Tak to prawe, ze cala Polska ma sie zrzucac na stalowa wole...

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 17:11  
Cytuj
Zeby powrocic do tematu:



Polskie telemedia sabotuja jedyna telewizje, ktora nie klamie!

 
 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
Jestem pewien, ze wszyscy czytaja ten temat, zeby poznac poziom twojej \"elokwencji\" i roztargnienia zyciowego, w polaczeniu z potrzeba realizacji misji swietosci, wiec z calym szacunkiem przenies sie do swojego pamietanika, tylko przypadkiem nie pisz do mnie - mnie to oczywiscie nie interesuje.


Skad Ty to wszystko bierzesz? Alez umiesz przejrzec rozmowce. I widze, ze masz jakis problem z moim pamietnikiem - czyzby Twoj zabrali ci koledzy z gimnazjum?

Teraz, kolego 'asdasd', wobec demonstrowanego przez Ciebie szacunku dla regulaminu, powinienes zakonczyc te dyskusje, zobaczymy na co cie stac...

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 18:49  
Cytuj
To nie jest tak, ze buractwo wchodzi do miasta i bedzie widlami ludzi uczyc jak korzystac z chodnikow ;)

Ja nic nie "biore" ja opisuje to co widze i proboje ci wytlumaczyc, ze robisz z siebie posmiewisko - dlaczego ty tego nie rozumiesz? To nie wiem. Bedziesz sie klocil, ze ty lamiesz regulamin, bo ktos ci o nim przypomnial?smiech2 Dobre, dobre, tlumaczenie godne prawdziwego.

Dodatkowo zadajesz pytanie i w nastepnym akapicie wyrazasz swoja glupote i kazesz innym przestac zabierac glos w dyskusji - to argument ostateczny - "badzcie cicho! ja mam racje" no prosze... nie wiem co powiedziec, naprawde...

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
To nie jest tak, ze buractwo wchodzi do miasta i bedzie widlami ludzi uczyc jak korzystac z chodnikow ;)

Ja nic nie \"biore\" ja opisuje to co widze i proboje ci wytlumaczyc, ze robisz z siebie posmiewisko - dlaczego ty tego nie rozumiesz? To nie wiem. Bedziesz sie klocil, ze ty lamiesz regulamin, bo ktos ci o nim przypomnial?smiech2 Dobre, dobre, tlumaczenie godne prawdziwego.

Dodatkowo zadajesz pytanie i w nastepnym akapicie wyrazasz swoja glupote i kazesz innym przestac zabierac glos w dyskusji - to argument ostateczny - \"badzcie cicho! ja mam racje\" no prosze... nie wiem co powiedziec, naprawde...




Aktywisto PO, już jakie ty robisz pośmiewisko na całym forum, tego nikt inny nie robi. Błędy ortograficzne - często, podszywanie się - często, wmawianie innym, że się ma monopol na wiedzę, prawdę, moralność - oto w skrócie opis ciebie. Raz jesteś asadasa innym razem klkjklj jeszcze innym pravvdziwym lub prawdziwym na tyldzie albo hate eternalem. Myślisz, że my tacy naiwni, jak fani Dody i złapiemy się na te sztuczki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
To nie jest tak, ze buractwo wchodzi do miasta i bedzie widlami ludzi uczyc jak korzystac z chodnikow ;)


Masz kolego powazne problemy z wyrazaniem mysli w jezyku polskim... OK, nie bede sie czepial, domyslam sie o co MOZE Ci chodzic.
Natomiast "buractwo wchodzace do miasta..." jest tak zalosne, ze pozostawie to bez komentarza, litosci...

CYTAT

Ja nic nie \"biore\" ja opisuje to co widze i proboje ci wytlumaczyc, ze robisz z siebie posmiewisko - dlaczego ty tego nie rozumiesz? To nie wiem. Bedziesz sie klocil, ze ty lamiesz regulamin, bo ktos ci o nim przypomnial?smiech2 Dobre, dobre, tlumaczenie godne prawdziwego.


Coz tu jest do rozumienia? Na zwyczajne pytanie o link do regulaminu odpowiadasz bluzgiem? To jest po prostu zwyczajny prymitywizm. Przypuszczam, ze to nie bezposrednio Twoja wina - pewnie wyniosles to z domu. No coz, zdarza sie, wspolczuje...
Poza tym, czy moglbys moze w koncu zaczac pisac po polsku? "Bedziesz sie klocil, ze ty lamiesz regulamin, bo ktos ci o nim przypomnial" - co to ma do cholery znaczyc? To jest zwykly belkot.

CYTAT

Dodatkowo zadajesz pytanie i w nastepnym akapicie wyrazasz swoja glupote i kazesz innym przestac zabierac glos w dyskusji - to argument ostateczny - \"badzcie cicho! ja mam racje\" no prosze... nie wiem co powiedziec, naprawde...


Kompletne niezrozumienie slowa pisanego, kolego. Nie rozumiesz co czytasz. Nie pamietasz, co sam napisales. Pisales, ze lamiemy regulamin robiac tu offtopa. Zasugerowalem Ci, ze jezeli tak brutalne pogwalcenie regulaminu Cie boli, w kazdej chwili mozesz zakonczyc dyskusje!

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 20:55  
Cytuj
CYTAT

Masz kolego powazne problemy z wyrazaniem mysli w jezyku polskim... OK, nie bede sie czepial, domyslam sie o co MOZE Ci chodzic.
Natomiast \"buractwo wchodzace do miasta...\" jest tak zalosne, ze pozostawie to bez komentarza, litosci...


Przeciez to ty zaczales wyzywac innych od "buractwa" pod innym nickiem.

CYTAT

Coz tu jest do rozumienia? Na zwyczajne pytanie o link do regulaminu odpowiadasz bluzgiem? To jest po prostu zwyczajny prymitywizm.


Czy ja odpowiedzialem bluzgiem? Ja odpowiedzialem, ze glupota nie zwalnia z przestrzegania regulaminu. Nie powiedzialem absolutnie nic pod twoim adresem, chyba ze zadzialalo tu "uderz w stol a norzyce sie otworza"!

CYTAT

Przypuszczam, ze to nie bezposrednio Twoja wina - pewnie wyniosles to z domu. No coz, zdarza sie, wspolczuje...


Czyli obrazasz ludzi, ktorym wspolczujesz? Mam nadzieje, ze nie bawisz sie na WOSP bo tam to nie wypada tak robic umiech

CYTAT

Poza tym, czy moglbys moze w koncu zaczac pisac po polsku? \"Bedziesz sie klocil, ze ty lamiesz regulamin, bo ktos ci o nim przypomnial\" - co to ma do cholery znaczyc? To jest zwykly belkot.


Chodzi o to, ze lamiesz regulamin, prosisz o link, bo nie wierzysz ze takowy regulamin istnieje a nastepnie masz pretensje, za pokazanie regulaminu. To tak jakbys byl zly na policjanta, ze zlapal cie po morderstwie i powiedzial, ze tak nie wolnosmiech2 No jak dla mnie to jest wlasnie buractwo.

CYTAT

Kompletne niezrozumienie slowa pisanego, kolego. Nie rozumiesz co czytasz. Nie pamietasz, co sam napisales. Pisales, ze lamiemy regulamin robiac tu offtopa. Zasugerowalem Ci, ze jezeli tak brutalne pogwalcenie regulaminu Cie boli, w kazdej chwili mozesz zakonczyc dyskusje!


Nie zupelnie, sam napisales jakies bzdury, a potem chciales miec sam ostatnie slowo. Dodatkowo w ciekawym wywodzie probowales dowodzic, ze popelniasz mniejsze wykroczenie of-topujac, poniewaz nie czytasz regulaminu.

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 21:04  
Cytuj
CYTAT

Aktywisto PO, już jakie ty robisz pośmiewisko na całym forum, tego nikt inny nie robi.


Bardzo dobrze, bo jak ktos czyta twoje posty to jest potem smutny :(

Dodatkowo nie jestem z PO umiech Jestem bezpartyjny jak ty, ale widac masz pewna ceche PiSowcow - czyli wnioskowanie: \"jak ktos jest przeciwko nam to z PO\".

CYTAT

Błędy ortograficzne - często,


To taki znak naszych czasow, staram sie z tym walczyc. Podejrzewam, ze jakbym tak pisal zupelnie bezblednie to by dopiero \"odstawalo\" od reszty. Nie ukrywam, czasami poprostu mi sie nie chce sprawdzac umiech

CYTAT

podszywanie się - często,


Czy ja sie podszywam? Masz swoje konto - ok, konto \"cudaki PO\" - ok, czesto sobie sam wtorujesz na uzytkwonikach z tylda - ok, nikt ci tego nie wypomina.

CYTAT

wmawianie innym, że się ma monopol na wiedzę, prawdę, moralność - oto w skrócie opis ciebie.


Czlowiek, ktory twierdzi, ze:
* polacy to idioci i demokracja nie dziala
* politycy rzadzacy od 45 roku to jedna i ta sama banda super-inteligentnych zlodziei
* narodowy socjalizm to super ustroj
mowi mi, ze uzurpuje sobie monopol na wiedze, prawde i takie tam... hm... No nie wiem co powiedziec.

CYTAT

Myślisz, że my tacy naiwni, jak fani Dody i złapiemy się na te sztuczki?


No.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 21:09  
Cytuj
Ja piszę tylko i wyłącznie jako zalogowany i żadnych innych tyld ani kont nie używam, co można sprawdzić po IP.

CYTAT
Czlowiek, ktory twierdzi, ze:
* polacy to idioci i demokracja nie dziala
* politycy rzadzacy od 45 roku to jedna i ta sama banda super-inteligentnych zlodziei
* narodowy socjalizm to super ustroj
mowi mi, ze uzurpuje sobie monopol na wiedze, prawde i takie tam... hm... No nie wiem co powiedziec.


1 punkt - w dużej mierze prawda
2 punkt - prawda
3 punkt - nieprawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 21:11  
Cytuj
CYTAT

Czy ja odpowiedzialem bluzgiem? Ja odpowiedzialem, ze glupota nie zwalnia z przestrzegania regulaminu. Nie powiedzialem absolutnie nic pod twoim adresem, chyba ze zadzialalo tu \"uderz w stol a norzyce sie otworza\"!


Oczywiscie nie chodzi o norzyce, tylko nozyceumiech Az musialem sie sam poprawic bo zaraz by sie odezwali purysci jezykowi i ortograficzni fundamentalisci.

 
 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 21:23  
Cytuj
CYTAT

Przeciez to ty zaczales wyzywac innych od \"buractwa\" pod innym nickiem.


Pod jakim konkretnie? Przeciez tyle ich mam, ze juz sie pogubilem. Zadam pokazania mi DOKLADNIE w cytacie, gdzie nazywam kogos burakiem.

CYTAT

Czy ja odpowiedzialem bluzgiem? Ja odpowiedzialem, ze glupota nie zwalnia z przestrzegania regulaminu. Nie powiedzialem absolutnie nic pod twoim adresem, chyba ze zadzialalo tu \"uderz w stol a norzyce sie otworza\"!


No tak, oczywiscie, zapomnialem.
W tym kraju sugerowanie rozmowcy zapoznienia umyslowego jest na porzadku dziennym i nie moze byc rozpatrywane jako obelga.
Podawanie wskazowek nie wystarczy, trzeba jeszcze _obowiazkowo_ dolaczyc komentarz na temat kondycji psychicznej pytajacego.
Przechodzisz po prostu sam siebie.

CYTAT

Czyli obrazasz ludzi, ktorym wspolczujesz? Mam nadzieje, ze nie bawisz sie na WOSP bo tam to nie wypada tak robic umiech


A co to, do cholery ma do rzeczy? Czy ja rozmawiam z jakims schizofrenikiem? Na mily Bog, czy naprawde nie mozesz wyrazic choc JEDNEJ mysli w sposob zrozumialy?

CYTAT

Chodzi o to, ze lamiesz regulamin, prosisz o link, bo nie wierzysz ze takowy regulamin istnieje a nastepnie masz pretensje, za pokazanie regulaminu. To tak jakbys byl zly na policjanta, ze zlapal cie po morderstwie i powiedzial, ze tak nie wolnosmiech2 No jak dla mnie to jest wlasnie buractwo.


Tak, nie wierzylem, ze regulamin istnieje. Brawo, Sherlocku, po prostu rozgryzles caly moj niezmiernie skomplikowany proces myslowy. Oby tak dalej.
Reszty nie jestem w stanie skomentowac... nie wiem, kolego, na czym polega Twoj problem, czy na nieumiejetnosci czytania ze zrozumieniem, czy na krotkiej pamieci, czy na wszystkich tych czynnikach dzialajacych razem... Zadaj sobie ten trud, i zobacz sam poczatek tej dyskusji, dlaczego sie do Ciebie przyczepilem? Mozesz zacytowac moj oryginalny post i skomentowac go?

CYTAT

Nie zupelnie, sam napisales jakies bzdury, a potem chciales miec sam ostatnie slowo. Dodatkowo w ciekawym wywodzie probowales dowodzic, ze popelniasz mniejsze wykroczenie of-topujac, poniewaz nie czytasz regulaminu.


Jezykowa makabra. Zalamales mnie ostatecznie. Pokaz mi moj dowod, o ktorym wspominasz.
Nie rozumiesz nic z tego, co czytasz.
Mam nadzieje, ze jestes juz po maturze, bo jesli nie, to masz kiepskie szanse - a czasu coraz mniej.

 
 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 21:28  
Cytuj
CYTAT

Oczywiscie nie chodzi o norzyce, tylko nozyceumiech Az musialem sie sam poprawic bo zaraz by sie odezwali purysci jezykowi i ortograficzni fundamentalisci.


Z zasady nigdy nie zwracam uwagi rozmowcom na ewentualne bledy ort. czy tym podobne.
Problem z Toba polega na tym, ze nie potrafisz prowadzic dyskusji, poslugujesz sie prymitywnym jezykiem, Twoje wypowiedzi sa chaotyczne a logike masz daleko gdzies... Nad tym juz nie da sie przejsc tak latwo do porzadku dziennego.

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 22:09  
Cytuj
CYTAT

Pod jakim konkretnie? Przeciez tyle ich mam, ze juz sie pogubilem. Zadam pokazania mi DOKLADNIE w cytacie, gdzie nazywam kogos burakiem.


Sorry, nie lubie robic wycieczek osobistych, ale pani w przedszkolu nie nauczyla czytac? Poprzednie posty sa powyzej, znajdz sobie sam, wskaz paluszkiem i bedzie.

CYTAT

No tak, oczywiscie, zapomnialem.
W tym kraju sugerowanie rozmowcy zapoznienia umyslowego jest na porzadku dziennym i nie moze byc rozpatrywane jako obelga.
Podawanie wskazowek nie wystarczy, trzeba jeszcze _obowiazkowo_ dolaczyc komentarz na temat kondycji psychicznej pytajacego.
Przechodzisz po prostu sam siebie.


Gdzie zasugerowalem Ci opoznienie umyslowe?!? Nie uzylem takiego zwrotu pod twoim adresem. Najwyrazniej w trakcie czytania dopowiadasz sobie fragmenty, ktorych brakuje zeby zrozumiec twoje dziwne pretensje.

CYTAT

A co to, do cholery ma do rzeczy? Czy ja rozmawiam z jakims schizofrenikiem? Na mily Bog, czy naprawde nie mozesz wyrazic choc JEDNEJ mysli w sposob zrozumialy?


Rownoczesnie obrazasz kogos i piszesz, ze mu wspolczujesz - czy ktos poza toba nie zrozumial sensu? Tylko ty masz pretensje i oburzasz sie jak zwracam uwage, ze masz oryginalne zachowanie. Jezeli dalej nie rozumiesz to popros o pomoc bliska osobe, bo najwyrazniej sam nie dajesz rady.

CYTAT

Tak, nie wierzylem, ze regulamin istnieje. Brawo, Sherlocku, po prostu rozgryzles caly moj niezmiernie skomplikowany proces myslowy. Oby tak dalej.


Czyli przyznajesz sie do bledu, ale zamiast przyznac sie do bledu bedziesz wybiorczo cytowal i dalej szedl w zaparte, ze ktos cie obrazil. Przypominasz prezydenta - tez nie za bardzo wiadomo za co go przepraszac. (Czy w ogole trzeba?)

CYTAT

Reszty nie jestem w stanie skomentowac... nie wiem, kolego, na czym polega Twoj problem, czy na nieumiejetnosci czytania ze zrozumieniem, czy na krotkiej pamieci, czy na wszystkich tych czynnikach dzialajacych razem... Zadaj sobie ten trud, i zobacz sam poczatek tej dyskusji, dlaczego sie do Ciebie przyczepilem? Mozesz zacytowac moj oryginalny post i skomentowac go?


Juz go skomentowalem i nie widze, zeby byly problemy ze zrozumieniem go. Najwyrazniej z toba jest cos nie tak, bo od tego postu sie ponoc wszystko zaczelo, ale nie wiesz o co w nim chodzi.

CYTAT

Jezykowa makabra. Zalamales mnie ostatecznie. Pokaz mi moj dowod, o ktorym wspominasz.


Klania sie czytanie ze zrozumieniem. Jezeli nie widzisz, to jestem prawie pewien, ze w twojej przegladarce dziala tez CTRL+F i mozesz sobie wyszukacumiech

CYTAT

Nie rozumiesz nic z tego, co czytasz.
Mam nadzieje, ze jestes juz po maturze, bo jesli nie, to masz kiepskie szanse - a czasu coraz mniej.


Zaraz, zaraz - na poczatku twierdziles, ze pisze bez sensu, a teraz ze nie rozumiem tego co czytam? Czyli wszystko na raz jest nie tak, a ty odpisujesz na cos czego nie rozumiesz, ani nie rozumial piszacy? Skomplikowane - rzeczywiscie.

Aha... to wszystko wyjasnia, chyba jestes jedna z najbardziej niezrozumianych osob na planecieumiech

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 22:15  
Cytuj
CYTAT

Z zasady nigdy nie zwracam uwagi rozmowcom na ewentualne bledy ort. czy tym podobne.


Czy sadzisz, ze wszystko co tu pisze jest skierowane do ciebie? Czy to przypadkiem nie problem z obsluga forum?

CYTAT

Problem z Toba polega na tym, ze nie potrafisz prowadzic dyskusji, poslugujesz sie prymitywnym jezykiem,


Czyli do wypowiadania sie na forum trzeba miec profesure zwiazana z polonistyka? Oh, przekaze administracji - beda zachwyceniumiech Zaraz zaraz, to napisal czlowiek, ktory wszesniej sugeruje obcemu, ze wychowywal sie w "prymitywnym" domu - to chyba ten monopol na inteligencje, o ktorym pisal prawdziwy. Mozliwe, ze to tez wszechwiedza ostrzega mnie przed matura smiech2 Jezeli rzeczywiscie jestes istotna nieomylna to mam sie czego bac - oj mam...

CYTAT

Twoje wypowiedzi sa chaotyczne a logike masz daleko gdzies... Nad tym juz nie da sie przejsc tak latwo do porzadku dziennego.


Wszyscy sa winni, tylko nie ty... Czy widzisz tu pewna prawidlowosc? Moze to ty nie za bardzo sie przykladasz do zrozumienia tego o czym mowia inni. Co tam slychac we wlasnym swiecie? Moze juz czas otworzyc sie na innych ludzi?

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 22:54  
Cytuj
CYTAT


Z zasady nigdy nie zwracam uwagi rozmowcom na ewentualne bledy ort. czy tym podobne.
Problem z Toba polega na tym, ze nie potrafisz prowadzic dyskusji, poslugujesz sie prymitywnym jezykiem, Twoje wypowiedzi sa chaotyczne a logike masz daleko gdzies... Nad tym juz nie da sie przejsc tak latwo do porzadku dziennego.


Dlaczego zrezygnowałeś z pisania pod stałym nickiem ? co

Fajnie się czytało Twoje polemiki ok a trochę szkoda ukrywać się pod tyldą przez głupich podszywaczy jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 00:32  
Cytuj
W sensie, ze pod uzytkownika z tylda w nicku nie da sie podszyc?umiech

 
 
 
 
~~Tomy
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 09:02  
Cytuj
Co do ratowania Huty przez RM i Tv Trwam. Fajnie, że ktoś op tym mówi, mi też na tym zależy bo nie wiem czy nie stracę pracy w związku kryzysem. Jednak nie będę wychwalał RM bo wiem, że oni to robią nie po to, żeby pomóc naszemu miastu, ale żeby dowalić Tuskowi i całemu PO (których również za bardzo nie cenię). Gdyby u władzy był PiS lub LPR zaręczam Wam, że słowem by nie wspominali o Hucie. Myślę, że każdy pamięta jak się skończyło ratowanie jednej ze stocznie przez ojca dyr. Prawda jest taka, że jedyne co by mogło Nam pomóc to wysoko postawiony polityk ze Stalowej, z odpowiednio dużą siłą przebicia. Niestety zbyt szybko się takiego raczej nie doczekamy.

 
 
 
 
~~kumpel
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 16:27  
Cytuj
Aktywisto PO, już jakie ty robisz pośmiewisko na całym forum, tego nikt inny nie robi. Błędy ortograficzne - często, podszywanie się - często, wmawianie innym, że się ma monopol na wiedzę, prawdę, moralność - oto w skrócie opis ciebie. Raz jesteś asadasa innym razem klkjklj jeszcze innym pravvdziwym lub prawdziwym na tyldzie albo hate eternalem. Myślisz, że my tacy naiwni, jak fani Dody i złapiemy się na te sztuczki?[/cytat]

Prawdziwy-Oryginalny -opis w jednym slowie DEBIL!!!
wnioskuje to z twoich wypowiedzi pajacu

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 16:45  
Cytuj
CYTAT

Prawdziwy-Oryginalny -opis w jednym slowie DEBIL!!!
wnioskuje to z twoich wypowiedzi pajacu


No i co się podniecasz?

Wszyscy na tym forum wiedzą, że prawdziwy oryginalny to debil i TROLL.
Dlatego nikt rozsądny z nim nie dyskutuje.
Amen

 
 
 
 
~~kumpel
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Prawdziwy-Oryginalny -opis w jednym slowie DEBIL!!!
wnioskuje to z twoich wypowiedzi pajacu


No i co się podniecasz?

Wszyscy na tym forum wiedzą, że prawdziwy oryginalny to debil i TROLL.
Dlatego nikt rozsądny z nim nie dyskutuje.
Amen



sorry!!! poprostu nie wiedziałem że wy wiecie że to pajac debil i przychlast jakiś

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »