NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Biesiada,
Posty: 4
Dołączył: 8 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 07:54  
Cytuj
Mam zamiar zrobić imprezę w Biesiadzie,jeśli ktoś z Was robił proszę o opinię

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 07:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 08:58  
Cytuj
Uzyj wyszukiwarkę. Znajdziesz wiele tematów niestety mało pozytywnych. Ciebie interesuje jakość obsługi a ten leży od lat w Biesiadzie. MAsz o tym masę tematów bo nic się nie zmienia na lepsze od lat

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 09:15  
Cytuj
Zastanawia mnie jak nisko musiało upaść kierownictwo Biesiady aby w ten sposób sie reklamować.Ktoś kto chce zrobić impreze nie daje takich tematów tylko pyta gdzie zrobić impreze czyli jakie lokale są polecane przez forumowiczów.Niestety jak jest kiepska obsługa i brak dobrego zarządzania tak się dzieje,że obroty spadają.Jest w Stalowej wiele lokali tego typu i żaden nie reklamuje się w ten sposób aby o sobie przypomnieć.
Myslę,że temat jest do usunięcia,a p.Banaczyk jak chce reklamy na stalowym to niech sobie wykupi i nie będzie robił z siebie błazna zakładając samemu lub przez pracowników swoich coraz to nowe konta.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
Zastanawia mnie jak nisko musiało upaść kierownictwo Biesiady aby w ten sposób sie reklamować.

Nie sądzisz detektywie, że gdyby chodziło o reklamę treść wyglądałaby mniej więcej tak:
"Planuję zrobić imprezę w Biesdiadzie, słyszałem, że jest tam super, obsługa genialna, wspaniała atmosfera, przepyszne jedzenie. Mówiono mi, że wychodzi dość tanio, a i tak co do ceny można się dogadać. Właściciel to wspaniały człowiek, a wszyscy tam pracujący to mili i kulturalni ludzie. Wiele osób mówiło mi, że robią imprezy tylko tam, ale nie jestem pewien, czy na pewno im wierzyć. Robił ktoś z Was imprezę w tej wspaniałej Biesiadzie?"

Wtedy bym to zrozumiał. Być może ktoś bywa od czasu do czasu w tym miejscu, podoba mu się wystrój, uznał, że jest tam dość miejsca, słyszał, że można tam zrobić dobrą imprezę i szuka informacji. Można? Myślę, że można.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 10:15  
Cytuj
Nie sądze ponieważ jak napisał Jacek jest wiele tematów na ten temat wystarczyło poczytać i ewentualnie odświeżyć jeden z nich,a nie zakładać konto aby założyć nowy temat.
P.S
Ty SzoPeN dopiero im zrobiłes reklame swoim wpisem,tylko żeby to była prawda.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 10:24  
Cytuj
adam ale było by super bo jedzenie nie jest złe. Tylko jak czekasz na nie 1.5 godziny to potrafi trafić człowieka.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 10:37  
Cytuj
Tak jak wcześniej pisałem nie ma tam konkretnego człowieka ,który by nad tym zapanował i poukładał.Wrzaskiem,krzykiem,straszeniem i traktowaniem ludzi jak pachołków szczególnie przez właściciela i "kierownika" nie zawsze się coś wskóra.
P.S.
Rzadzących tam jak za dobrych starych czasów KP HSW

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 10:50  
Cytuj
Kiedys bywałam często w Biesiadzie i jedzenie mi smakowało, szczególnie nalesniki ze szpinakiem umiech Znajomi organizowali w tamtym roku przyjęcie z okazji chrztu dziecka i byli bardzo zadowoleni, nie byłam tam na imprezie okolicznościowej, ale wieczorne wyjścia zawsze uwazałam za udane, obsługa również bardzo symaptyczna nigdy nie spotkałam się z jakąś nie przyjemną sytuacją. Faktem jest, że na jedzonko trzeba troszkę czekać, ale jak się jest w w miłym towarzystwie to czas bardzo szybko mija, a człowiek nie skupia się tylko na jedzeniu tylko na rozmowie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 20:01  
Cytuj
Oj popsuła sie Biesiada okrutnie !!! kiedys muzyczka w wekkendy na poczatku kapele góralskie a teraz saczy sie jakies badziewie z głosników od lat to samo,ludzi pełno to i dobrze ale ani dania a ni ceny nie zachecaja np.sałatka z poledwiczką (nie pamietam dokładnej nazwy) i jakie zdziwienie ! sałata i kilka skwarków za bodajze 19 zł.Polecam ale tylko latem na piwo bo dzieciaki sie maja czym zajac,a grillowanie w ogródku to cenowy zart za kiełbaske 5-8 cm chyba 6 zł było latem!Ogólnie,fajne miejsce ale schodzi na psy,w innych knajpach mozna przyniesc na imprezke np.szanpana czy winko (u nich wybór zaden) a tu kelnerzy chodza jak kapo i prawie policje wzywaja mimo ze zamawia sie sporo do jedzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 12 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 00:51  
Cytuj
Adam albo jestes z konkurencji i twój lokal upada przez to ze większość ludzi idzie do biesiady, albo jestes byłym pracownikiem którego wyrzucono za cos poważnego bo kiedy tylko nie pojawia się na forum słowo biesiada to ty pierwszy piszesz negatywne komentarze. A teraz na temat. Bywam w biesiadzie i jak dla mnie to dobry lokal, zresztą jak widać dla wielu innych również. Robiłem tam chrzciny i jestem bardzo zadowolony! Obsługa miła, fajny klimat a co do jedzenia to racja, trzeba czekać długo. Noo ale czy przygotowanie sałatki trwa minute? Nie mówiąc już o golonce czy placku po wegiersku. Szczególnie ze jest w lokalu 100 osób i każdy zamówi cos innego. Wątpię ze liczba kucharzy jest proporcjonalna do liczby gości. Jeśli chcesz dostać szybko to polecam bude z zapiekanka pod wiaduktem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 01:19  
Cytuj
CYTAT
Adam albo jestes z konkurencji i twój lokal upada przez to ze większość ludzi idzie do biesiady, albo jestes byłym pracownikiem którego wyrzucono za cos poważnego bo kiedy tylko nie pojawia się na forum słowo biesiada to ty pierwszy piszesz negatywne komentarze. A teraz na temat. Bywam w biesiadzie i jak dla mnie to dobry lokal, zresztą jak widać dla wielu innych również. Robiłem tam chrzciny i jestem bardzo zadowolony! Obsługa miła, fajny klimat a co do jedzenia to racja, trzeba czekać długo. Noo ale czy przygotowanie sałatki trwa minute? Nie mówiąc już o golonce czy placku po wegiersku. Szczególnie ze jest w lokalu 100 osób i każdy zamówi cos innego. Wątpię ze liczba kucharzy jest proporcjonalna do liczby gości. Jeśli chcesz dostać szybko to polecam bude z zapiekanka pod wiaduktem.


Adam po prostu sprawdzał przysłowia. Najpierw wywoływał wilka a teraz uderzył w stół umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
Oj popsuła sie Biesiada okrutnie !!! kiedys muzyczka w wekkendy na poczatku kapele góralskie a teraz saczy sie jakies badziewie z głosników od lat to samo,ludzi pełno to i dobrze ale ani dania a ni ceny nie zachecaja np.sałatka z poledwiczką (nie pamietam dokładnej nazwy) i jakie zdziwienie ! sałata i kilka skwarków za bodajze 19 zł.Polecam ale tylko latem na piwo bo dzieciaki sie maja czym zajac,a grillowanie w ogródku to cenowy zart za kiełbaske 5-8 cm chyba 6 zł było latem!Ogólnie,fajne miejsce ale schodzi na psy,w innych knajpach mozna przyniesc na imprezke np.szanpana czy winko (u nich wybór zaden) a tu kelnerzy chodza jak kapo i prawie policje wzywaja mimo ze zamawia sie sporo do jedzenia.


oj ew62cia wybacz ale jesli chcesz pic własny alkohol to mozesz to robic w domu. Własciciel lokalu placi za miejsce na ktorym siedzisz i chce na tym zarobic. Z doswiadczenia wiem ze jak robisz duza impreze w Karczmie to pozwalaja tez na czesc wlasnego alkoholu. Jeses smieszna jak wyciagnełas wlasna butelke w lokalu i poprosilas o kieliszkimlotek Restauracje na alkoholu rowniez zarabiaja wiec moze sie pochwal w jakim lokalu nie robiac imprezy mozesz pic wlasny alkohol?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 09:38  
Cytuj
CYTAT
Noo ale czy przygotowanie sałatki trwa minute? Nie mówiąc już o golonce czy placku po wegiersku. Szczególnie ze jest w lokalu 100 osób i każdy zamówi cos innego. Wątpię ze liczba kucharzy jest proporcjonalna do liczby gości. Jeśli chcesz dostać szybko to polecam bude z zapiekanka pod wiaduktem.



Dokładnie uważam, że w restauracji w której sie czeka na jedzenie to jest ono robione a nie odmrożone i odgrzane w mikrofalówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »