NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
PUP Stalowa Wola, Stalowa Wola
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 10:31  
Cytuj
Teraz może coś porozmawiamy o naszym Stalowowolskim PUP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 10:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 10:51  
Cytuj
Eee, raczej nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
Eee, raczej nie.


Czemu nie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 11:15  
Cytuj
Jest stare znane Polskie przysłowie ludowe umiech
"Nie rusz gówna bo śmierdzi"

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 11:28  
Cytuj
krąży po stalowej plotka że PUP komuś pracę znalazł... ale to tylko plotka smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 11:41  
Cytuj
Urząd Pracy jak sama nazwa wskazuje istnieje tylko po to aby urzędnicy mieli gdzie pracować. Na ostatniej wizycie w tym przybytku PRLu odniosłem wrażenie, że pani urzędnik jest zdziwiona, że wysyłałem gdzieś CV i pracy szukałem umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 12:28  
Cytuj
Krótko - NĘDZA !

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją." Józef Piłsudski
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
Urząd Pracy jak sama nazwa wskazuje istnieje tylko po to aby urzędnicy mieli gdzie pracować. Na ostatniej wizycie w tym przybytku PRLu odniosłem wrażenie, że pani urzędnik jest zdziwiona, że wysyłałem gdzieś CV i pracy szukałem umiech


Przybytku PRL? A to nowość, człowiek jednak całe życie się uczy. Za PRLu były PUPy. Ehhok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 14:40  
Cytuj
Nie wiem jak wy, ale ja "uwielbiam" ten jakże troskliwie brzmiący zwrot z ust pań tam pracujących "czy szuka Pan pracy...".
Kpina wyrasta na kpinie; jeśli złowię złotą rybkę, poproszę o zrzucenie bomby na koree płn, polski sejm i stalowowolski pup.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
krąży po stalowej plotka że PUP komuś pracę znalazł... ale to tylko plotka smiech2

To nie jest plotka, to jest legenda.
Nie no, nie ma co narzekac na stalowowolski PUP, przeciez panie tam tak ciezko pracuja, i jeszcze narzekaja ze im ciezko i przerwy maja za krotkie good.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
Przybytku PRL? A to nowość, człowiek jednak całe życie się uczy. Za PRLu były PUPy. Ehhok


Wyraziłem się niejasno, mój błąd. Ta instytucja działa, na zasadach PRL gdzie petent jest wrogiem i przeszkadza w pracy szanownym urzędnikom, a nie jako klient który ma być skutecznie obsłużony. Dlaczego firmy rekrutacyjne świetnie sobie radzą, a w PUP brak ofert? Dlaczego nie ma komórki odpowiedzialnej za wyszukiwanie np. firm które chętne są przyjąć kogoś na staż, czy do pracy gdy urząd zapewni szkolenie? Urząd do którego trzeba wpaść co 4 miesiące podpisać się nie jest do niczego potrzebny, ba nawet zbędny bo jest tylko i wyłącznie obciążeniem dla podatnika. Właśnie takie obciążenia generują wysokie koszty pracy i w rezultacie brak pracy.
Muszę znaleźć artykuł jak w mieście którymś zamiast PUP do roboty wzięła się agencja pracy i jakie to przyniosło zmianyumiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 16:02  
Cytuj
Ona nie może narzekać na brak pracy i użerać się z PUP umiech
http://dorze(...)owskiej/

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 19:33  
Cytuj
nie no takie jak coś widzę to mnie h..j strzela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a mi nie dali zrobić kursu na ciężarowe bo bylem za długo zarejestrowany hahahhahahahahhahahahahsciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
a mi nie dali zrobić kursu na ciężarowe bo bylem za długo zarejestrowany hahahhahahahahhahahahahsciana

Kiedys tusek stweirdzil ze wolalby byc dobrym spawaczem niz wyksztalconym bezrobotnym. Jako ze na chwile obecna naleze do tej drugiej grupy, poszedlem za glosem tuskoliniego i poszedlem przekwalifikowac sie w urzedzie pracy. Zlozylem papiery na kilka kursow i w kazdym przypadku odpowiedz byla negatywna. Powod: szkoda moich 5-ciu lat studiow. Zeby bylo smiesznie. Ja, ktory nigdy nie pracowalem jako grafik komputerowy nie dostalem sie na kurs grafiki komputerowej, a znajomy, ktory pracowal jako grafik w jednej ze stalowowolskiej firm na takowy kurs sie dostal. On tylko nie posiadal zadnego papierka ze potrafi bawic sie grafika komputerowa.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
nie no takie jak coś widzę to mnie h..j strzela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a mi nie dali zrobić kursu na ciężarowe bo bylem za długo zarejestrowany hahahhahahahahhahahahahsciana


Heh, dobre. Pewnie sądzę, że jak już tyle siedzisz na bezrobociu i żyjesz, to nie muszą już Ci w niczym pomagać. Na najlepsze kursy bardzo ciężko się dostać; zaś gorszymi nie ma co sobie nawet głowy zawracać; bo i jak po nich nie znajdzie się pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
nie no takie jak coś widzę to mnie h..j strzela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a mi nie dali zrobić kursu na ciężarowe bo bylem za długo zarejestrowany hahahhahahahahhahahahahsciana


Heh, dobre. Pewnie sądzę, że jak już tyle siedzisz na bezrobociu i żyjesz, to nie muszą już Ci w niczym pomagać. Na najlepsze kursy bardzo ciężko się dostać; zaś gorszymi nie ma co sobie nawet głowy zawracać; bo i jak po nich nie znajdzie się pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 21:37  
Cytuj
tommi potem juz nawet nie podawałem ze mam studia żeby tylko mi coś znalezliuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
tommi potem juz nawet nie podawałem ze mam studia żeby tylko mi coś znalezliuśmiech

Teraz to juz troche za pozno, bo maja w papierach ze jestem mgr. No ale coz. 3 kwietnia ide znow sie podpisac i jak mila pani znow mi wypali, ze moze podac mi strony gdzie mam szukac prace, to chyba ja znowu bede musial wysmiac.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 06:31  
Cytuj
Smród brud i ubóstwo

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 09:41  
Cytuj
Oferta szkoleń na 2013 rok:
Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych
Przedstawiciel handlowy
Szkolenia z aktywnego poszukiwania pracy.
Komu chcieli dać kasę za tak bezsensowne szkolenia??
to co się odbywa w tym Urzędzie to jest symulowanie roboty i smiech w twarz wszystkim bezrobotnym. Już nawet nie dziwi fakt, że urzędniczka chciała żebym jej podał nazwę banku, bo nie wie jaki wpisać do przelewusciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Oferta szkoleń na 2013 rok:
Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych
Przedstawiciel handlowy
Szkolenia z aktywnego poszukiwania pracy.
Komu chcieli dać kasę za tak bezsensowne szkolenia??
to co się odbywa w tym Urzędzie to jest symulowanie roboty i smiech w twarz wszystkim bezrobotnym. Już nawet nie dziwi fakt, że urzędniczka chciała żebym jej podał nazwę banku, bo nie wie jaki wpisać do przelewusciana


Bo do tego sprzętu nie potrzeba więc szkolenie jest tanie, PUP w statystykach będzie miał szkolenia, aczkolwiek problem bezrobocia pozostanie.

UWAGA! SUPER OFERTA Z TABLICY OGŁOSZEŃ SM:

Poszukuję osoby na staż na stanowisko przedstawiciel handlowy na terenie Stalowej Woli z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Wymagania:
Nie korzystanie dotychczas ze stażu finansowanego przez EFS!
komunikatywność, punktualność, obsługa MS Office, internet i urządzenia biurowe, prawo jazdy kat. B (czynne).
Aplikacje (CV ze zdjęciem)proszę przesyłać na e-mail

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 10:17  
Cytuj
Tokarz-Frzer - Oferta przekazana do rozpowszechnienia przez PUP Siemianowice Śląskie. Praca w Niemczech.


Stolaż- Oferta przekazana do rozpowszechnienia przez PUP Nisko. Praca w Ulanowie.


Kolsuntant sklepu PLAY - Oferta pracy przekazana do rozpowszechnienia przez PUP Tarnobrzeg. Praca w Tarnobrzegu.



Kilka ofert z brzegu i okazuje się że większość jest przekazana z innych urzędów.

Zam osobę która złożyła wniosek o dofinansowanie miejsca pracy wzamian za zatrudnienie bezrobotnych- wnieosek odrzucony

więc ta osoba chciała zorganizować staż dla 1 osoby - wniosek odrzucony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 10:28  
Cytuj
PUPy są do dupy i każdy o tym wie. Sam byłem "klientem" tej instytucji przez długi czas. I co? I nic. Musiałem siętylko meldować jak jakiś przestępca, bo jak się nie zamelduję i nie podpiszę, to mnie wywalą. Świetna zabawa. Może PUPy służą niektórym biznesmenom do wyszukiwania inwalidów do roboty za 800 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 16:57  
Cytuj
mnie pewnego razu jak chcialam przelozyc termin podpisu na dwa tygodnie pozniej pan w PUPie powiedzial ze nie ma takiej mozliwosci i zostane usunieta z rejestru jesli nie przyjde w terminie, gdyz moze sie zdazyc tak, iz znajda mi prace w tym czasie i bede sie musiala stawic na miejscu. nie tylko ja sie smialam jak to uslyszalamsmiech2 ciesze sie ze juz nie musze korzystac z ich "pomocy".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 30 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
mnie pewnego razu jak chcialam przelozyc termin podpisu na dwa tygodnie pozniej pan w PUPie powiedzial ze nie ma takiej mozliwosci i zostane usunieta z rejestru jesli nie przyjde w terminie, .


System motywacyjny pracowników PUP, prowizja od każdego skreślonego z listy bezrobotnego. Nieważny efekt, ważna statystyka.

A czemu to podpisy składane są w urzędzie co kilka miesiecy,
a nie jak to dawniej bywało, comiesięcznie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »