NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie w okolicy naprawie felgi lub kupie nowe, Naprawa lub sprzedaż felg
Posty: 12
Dołączył: 13 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 13:37  
Cytuj
Gdzie kupie nowe lub używane w dobrym stanie felgi stalowe o rozmiarze 14 cali i rozstawie śrub 114,3.
Jeśli ktoś może wie gdzie może dobrze naprawiają felgi bo uchodzi mi powietrze z opon - proszę o podpowiedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 13:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 00:36  
Cytuj
polecam oponiarnie jak sie jedzie na nisko za BP dobrze robia i niedrogo prostuja felgi i tlumiki wymieniaja
polecam
zeby nie bylo ze tam pracuje czy cos takiego poprostu jestem ich stalym klientem
Ponadto ostatnio mialem z opona problem i powiedzieli ze tego nie zrobia ale polecili mi goscia ktory takie rzeczy robiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 10:15  
Cytuj
Powiem tak robiłem juz w Zakładzie wulkanizacyjnym w Rozwadowie, polegało to na posmarowaniu więksża ilością kleju, który i tak nie pomógł bo sa wżery na feldze stalowej. Jakieś inne zakłady jakie polecacie albo może ktoś prywatnie piaskuje i naprawia felgi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 14:14  
Cytuj
ja do space stara kupilem 14" (4x114,3) stalowki za 60zl za sztukeumiech na gieldzie w sandomierzu, felgi nowkiumiech moge sie nimi zamienic za aluski€ z moja doplata umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 14:44  
Cytuj
Pod firme Uniwheels do biura mozna podjechac i nabyc cos ciekawego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 21:48  
Cytuj
Chcę się podłączyć do tematu. Poszukujęjednej stalowej felgi 15 do Renault Clio 2005.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Chcę się podłączyć do tematu. Poszukujęjednej stalowej felgi 15 do Renault Clio 2005.


Właśnie kupiłem rzeczoną felgę w firmie "Corado" i firmę tą mogę z czystym sumieniem polecić innym. Pełen profesjonalizm w obsłudze klienta.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 18:08  
Cytuj
Jaka cena za komplet felg 16`` ? ( przykładowe )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 18:18  
Cytuj
Do passata jak szukalem felg to w rzezni kosztowaly cos ponad 300zl za sztuke.

Do mondeo jak szukalem to zajechalem w Nisku to tam zadnych felg nie mieli, tylko platalo sie dwoch fachmanow i mowili ze narazie niemaja.

Az wkoncu znalazlem fajny serwis z felgami w Mielcu, Felgi maja na miejscu jezeli niema to w ciagu 24h sa w tym serwisie.

I co najlepsze mozesz zostawic w rozliczeniu inne felgi jak masz.


Za felge 16stke do mondeo placilem 70zl.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
Witam

Za 16\" alusy kupisz u nas od 450, oryginały mam do VW alusy od 600pln. Możesz je zobaczyć na allegro, sa wystawione. poszukaj serwiscorado, za stalowe od 70.

poz

Sorry za offtopa, ale czy tylko moje wrazenie, czy wasze tez, ze serwis corado z niska z beszczela praktycznie w kazdym watku, sie rozglasza, a SM nic nie robi. Za to jak inna firma sie oglosi to zaraz blokuja bo reklamy.mlotek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Sorry za offtopa, ale czy tylko moje wrazenie, czy wasze tez, ze serwis corado z niska z beszczela praktycznie w kazdym watku, sie rozglasza, a SM nic nie robi. Za to jak inna firma sie oglosi to zaraz blokuja bo reklamy.mlotek[/justify]


Nie tylko Ty kolego masz takie wrażenie potluczony

BTW. Poszukując opon na lato zjeździłem chyba wszystkich gumiarzy w Stalowej i Nisku. Rozrzut cenowy był tak duży, że za cenę za cztery nowe gumki, jaką krzyknął właściciel Corrado uśmiech mógłbym kupić pięć u faceta od którego kupiłem jezyk

Żeby nie było, że to reklama smiech2 napiszę tylko, że kupowałem też w Nisku ok Najtaniej w Stalowej ten model opony miała Pama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »