NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
pierwsza wizyta u dentysty, piotr trafidło
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 14:15  
Cytuj
mój synek musi pojsc do dentysty.poniewaz bedzie to pierwsza wizyta zalezy mi zeby sie nie zraził.na stronce stalowego miasta widziałam reklame piotra trafidło.czy ktos korzystał z jego usług i może mi go polecic?czy moze macie jakiegos sprawdzonego innego dentyste?dzieki za pomoc!

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 14:15  
Cytuj

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 14:22  
Cytuj
Ja brałem swojego od kiedy skończył 2 lata. Zawsze chodził ze mną i zaznajamiał się z gabinetem. Chodzę do Novamed na Narutowicza (Marta Chmielewska), świetne podejście, także do dzieci. W końcu posadziliśmy go ne fotel, szczególnie podobało mu się zawsze sprawdzanie zębów przy pomocy kamery. Do tej pory (ma 4,5 roku) nie miał żadnych problemów z zębami, ale zawsze chodzi ze mną na przeglądy, co pół roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
mój synek musi pojsc do dentysty.poniewaz bedzie to pierwsza wizyta zalezy mi zeby sie nie zraził.na stronce stalowego miasta widziałam reklame piotra trafidło.czy ktos korzystał z jego usług i może mi go polecic?czy moze macie jakiegos sprawdzonego innego dentyste?dzieki za pomoc!



Pana Trafidło to odradzam chodziłem do niego przez 2 lata i tyle wytrzymywało
to co zrobił przyjemny jest ale pojecia nie ma nie zna się na tym bląby wylatują po roku góra 2 latach robi szybko ale nie dokłądnie i to potwierdzą wszyscy których znam i korzystali z ich usługi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 19:39  
Cytuj
Pana Trafidło zdecydowanie odradzam, czy to dla dziecka czy dla osoby dorosłej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 4 Cze 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 19:59  
Cytuj
Polecam NOVAMED.Byłam tak z dzieckie - 2 latka.Wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze.Napewno tam wrócimy.

Anna C
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 18:05  
Cytuj
CENTRUM STOMATOLOGII RODZINNEJ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 18 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 21:55  
Cytuj
Do Pana Trafidlo nie masz szans na wizyte.Wczoraj Dzwonilam zapisac syna i wolne terminy sa dopiero w polowie maja.Co do jego umiejetnosci,kolejka do niego mowi sama za siebie.Macku skoro chodziles 2 lata,widac nie dbasz o zeby więc cudow nie oczekuj. co do nowamedu Mojemu dziecku malowali pendzelkiem zeby i placilam jak naiwna idiotka.Dopiero troche poczytalam o leczeniu dziecki i az mi glupio ze dalam się tak wkrecic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
Do Pana Trafidlo nie masz szans na wizyte.Wczoraj Dzwonilam zapisac syna i wolne terminy sa dopiero w polowie maja.Co do jego umiejetnosci,kolejka do niego mowi sama za siebie.Macku skoro chodziles 2 lata,widac nie dbasz o zeby więc cudow nie oczekuj. co do nowamedu Mojemu dziecku malowali pendzelkiem zeby i placilam jak naiwna idiotka.Dopiero troche poczytalam o leczeniu dziecki i az mi glupio ze dalam się tak wkrecic.



Do pati88 czytaj ze zrozumieniem chodziłem przez 2 lata systematycznie i gdy zmieniłem detyste to się załamał gdy zobaczył co mam zrobione a kolejka może i jest bo zachęca ludzi gadką a wiadomo ze Polacy to naiwny naród mamy tego przykład w wyborach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 18 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 23:13  
Cytuj
Moj lekarz rodzinny tez się zalamal jak mu powiedzialam jakie leki przepisal mi inny.W tym miescie z mojego doswiadczenia jednen nawala na drugiego zeby tylko przyciagnac klienta.Poczytaj fora.W wiekszosci pisza konkurencyjne zaklady,ze tylko oni sa super a inni bee.Twoj nowy dentysta tez pewnie ma gadane bo lyknoles ze wszystko masz zle zrobione...Stalowa Wolaspi)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »