NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Franciszek- jaki był, jest i będzie?,
Posty: 66
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 21:37  
Cytuj
Kiedy oglądałem konklawe, wiedziałem że będzie przełom, niepodziewałem się że aż taki. Jetem sczęsliwy i pełen uniesienia. A Wy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 21:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
Kiedy oglądałem konklawe, wiedziałem że będzie przełom, niepodziewałem się że aż taki. Jetem sczęsliwy i pełen uniesienia. A Wy?


Jaki był - są spekulacje, jaki jest - potknął sie raz i tyle wszyscy wiedzą, a jaki będzie, to najlepiej sam sobie odpowiedz, bo jesteś wszechwiedzący przecież ;]
W dzisiejszych czasach lepiej na ten temat nie dyskutować - każdy uważa to, co ma w głowie.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 21:47  
Cytuj
To będzie dobry papież. Taki... że chciałoby się go przytulićumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kiedy oglądałem konklawe, wiedziałem że będzie przełom, niepodziewałem się że aż taki. Jetem sczęsliwy i pełen uniesienia. A Wy?


Jaki był - są spekulacje, jaki jest - potknął sie raz i tyle wszyscy wiedzą, a jaki będzie, to najlepiej sam sobie odpowiedz, bo jesteś wszechwiedzący przecież ;]
W dzisiejszych czasach lepiej na ten temat nie dyskutować - każdy uważa to, co ma w głowie.


Zobaczymy. Moim skromnym zdaniem, wybór tego człowieka na papieża został podyktowany tym żeby nie było już twz"mafii watykańskiej", no ale jeli nie będzie spełniał wymogów, to umrze na "zawał"...Dyskutujmy i obserwujmy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
Kiedy oglądałem konklawe, wiedziałem że będzie przełom, niepodziewałem się że aż taki. Jetem sczęsliwy i pełen uniesienia. A Wy?


Ja na ten przykład chwile uniesień przeżywam w innych sytuacjach. Szczęśliwy nie jestem bo mam dość kilku kolejnych dni z papieżem w TV. Wczoraj jeszcze (czy to przedwczoraj było?), gdzie bym nie przełączył na kanał to obrazki z Watykanu i śledzenie gdzie "polazła" ta świeżynka.

Kurde, podobno teoretycznie to kraj neutralny, a z każdej strony atakują mnie "królem" Kościoła...

Wiecie... nie mam nic do tego, że sobie katolicy wybrali nowego "przywódcę", ale trochę normalności by się przydało, bo nie każdy ma ochotę spędzać kolejny dzień z tym wydarzeniem.

Przełomu nie będzie, dalej będzie syf na watykańskich stołkach. Wybrano dziadka, żeby parę lat na stołku posiedział i przypadkiem za dużo nie zrobił, bo w tym wieku za daleko planami w przyszłość nie sięgnie.
Tam to by się przydał, ale jakiś zarząd komisaryczny, jak do naszego PZPN-u...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
nie każdy ma ochotę spędzać kolejny dzień z tym wydarzeniem

jest na to rada: TV,WWW,Radio OFF

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 22:36  
Cytuj
Miałem nadzieje że włądze przejmie ktoś młody.
Utnie pedofilię, pogoń za pieniądzem, weźmie się za bank watykański i kółko wzajmenej adoracji. Popracuje nad unowocześnieniem kościoła bo bez tego wiara umiera.

Wybrali dobrą osobe ale za późno, papież jest po prostu na to za stary, widać że miał potencjał ale na poprzednim konklawę. Dużo nie zmieni a szkoda

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 13:00  
Cytuj
jacek co znaczy unowocześnić kościół wg ciebieco.legalizacja aborcji,eutanazji,pedalstwa.bo to takie postępowe?ewangelia ,na której zbudowana jest nasza wiara pozostaje bez zmian,dlatego kościół musi przy ,tym trwać.wiara nie umiera,tylko ludzie chcą wiarę zmienić do swojego wygodnictwa.owszem jeśli chodzi o pieniądze,czy cennik usług księży mi też to się nie podoba.powinno się to zmienić.a jak komuś nie pasuje ta wiara to słyszałem że jehowi chętnych przyjmują.:papież wybórokpozdrowienia dla wierzących i tych zrażonych postępowaniem księżyumiechwiara to nie oni.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 14:07  
Cytuj
PIKET - weź rozdaj co masz, załóż na siebie worek po ziemniakach, sandały i zapierniczaj w świat nauczać, będziesz najbliżej tego pierwotnego Kościoła, po co się rozwijać i iść z duchem czasu no nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 14:17  
Cytuj
Piket powinien rozwiązac problem pedalstwa i pedofili ale wśród swoich...
To samo z antykoncepcją, koscioły świecą pustkami.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 16:26  
Cytuj
irkuckumiechpo co te nerwy.wyluzuj chłopie.na te zimne dni worek po ziemniakach.chcesz bym się przeziębiłco.chyba nie oto chodzi,żeby zapierniczać w worku,ale o to aby,nie zatracić się dla bogactw i widzieć drugiego człowieka jako"brata" a nie kolejną osobę,którą trzeba sponiewierać,wykorzystać bo takie czasy.pedofilia owszem trzeba to rozwiązać a raczej wyplenić to zło z kościoła.A kościoły sa puste bo ludzie maja dość zachowania księżymlotekJA TEŻ.Ale nie dla nich chodzę do kościoła i staram się żyć dobrze,aby za mną nie szły ludzkie łzy.Bycie dobrym człowiekiem(katolikiem)nie oznacza żyć jak 2000 lat temu bez telewizji czy samochodu.to zauważanie w szarym dniu drugiego człowieka.umiech

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 17:48  
Cytuj
No więc jak sam mówisz ludzie mają dość. I dlatego trzeba to zmienić i tylko papież ma na to tak duży wpływ jak nikt inny.
W 20 lat ludzie odwrócili się od kościoła i wina leży wyłącznie po stronie kościoła i jego zacofania.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 18:16  
Cytuj
jacek dalej nie wiem co odnosisz do zacofania.czy nie kradnij,nie zdradzaj żony to zacofanie?wg wiary katolickiej Mojżesz otrzymał 10 przykazań.wiele wody już w Sanie upłynęło,ale ja uważam że nadal to obowiązuje.chyba że twierdzisz,że powinniśmy być nowocześni i olać to.kraść ile popadnie zdradzać bo mamy 21 wiek i wierność to ciemnogród.czy jesteś wierzący czy nie-jesteś człowiekiem i wartości etyczne powinny obowiązywać teraz i za 100 lat.Kilka rzeczy powinien przemyśleć,ale filary wiary nie powinny ulec zmianie nawet jeśli część ludzi odwróci się.mnie najbardziej drażni cennik usług u księży-dość wysoki- i ich obojętność na problemy zwykłych ludzi.ale powtarzam nie dla nich chodzę do kościoła.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
No więc jak sam mówisz ludzie mają dość. I dlatego trzeba to zmienić i tylko papież ma na to tak duży wpływ jak nikt inny.
W 20 lat ludzie odwrócili się od kościoła i wina leży wyłącznie po stronie kościoła i jego zacofania.


Ludzie mają dość pewnej obłudy, krzywdzenia innych, cenników za sakramenty itp. wychodzącej od duchownych. Wielu wierzących opiera swą wiarę na poczynaniach księży, czasami na własnej wygodzie, więc nad tym też wypada się zastanowić.

Wiara powinna być stabilna, nie poddawać się "wiatru" który wieje z różnych stron.Pewne wartości powinny być bronione bez patrzenia na nowe czasy a życie ludzkie powinno być największą wartością na tym świecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Bycie dobrym człowiekiem(katolikiem)nie oznacza żyć jak 2000 lat temu bez telewizji czy samochodu.to zauważanie w szarym dniu drugiego człowieka


Dobrze napisane ok

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 19:58  
Cytuj
Obrazek

Właśnie tak to wygląda.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Właśnie tak to wygląda.


Albo tak chcesz to widzieć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 08:24  
Cytuj
Jako kardynał jeździł metrem.
Teraz propaguje ubogi styl życia tak swojego,jak innych osób duchownych.
Już widzę Rydzyka w MKS-ie...Głódzia bez świecidełek i wisiorków na sutannie...potluczony
Tak samo będzie z pedalstwem i pedofilią.mlotek
Prędzej Słońce zacznie krążyć wokół Ziemi,niż uda się ukrócić pewne zachowania duchownych.
Jak będzie zanadto się starał,nie zdziwię się, jak nagle dołączy do grona swoich poprzedników,którzy w dość dziwny sposób znaleźli się w Raju.chytry

Bycie papieżem to kierowanie łodzią Piotrową.
Cóż to za kapitan,który zamiast ostatni zejść z pokładu,niczym szczur ucieka jako pierwszy ?sciana
Tyle czasu wmawiano nam,że postawa Jana Pawła II,który wytrwał do końca,godna jest pochwały.
Teraz okazuje się że zachowanie Benedykta XVI też jest dobre(albo i lepsze).
Nie ogarniam...zaklopotany

Proponuję przyznanie TVN24 miejsca w naziemnej telewizji,jako stacji o profilu religijnym.
Tylu relacji związanych z Watykanem,nie podaje nawet publiczna TV.good

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »