NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Ebay.co.uk pomocy , Ebay.co.uk pomocy
Posty: 21
Dołączył: 27 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 14:08  
Cytuj
Witam, chciałem założyć konto na ebay.co.uk tylko nie mam pojęcia jak. Nie wiem jak płacić za zakupy z Polskiego konta (chodzi mi tylko o kupowanie), jak jest z dostawą? czy ktoś ma konto i kupuje, może mi pomóc będę wdzięczny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 14:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 14:16  
Cytuj
Zakładasz konto na ebay.pl i konto na paypalu.
Kupiłem mase gratów do silnika do zabawki w angli, we włoszech czy francji. Dopłacaj do szybszej wysyłki.
Mając konto w polskim ebayu mozesz kupować na całym świecie.Pamietaj że paypal pobiera jakąś tam prowizje ale jest najszybszy. Paczki idą zwykle do 14 dni

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 27 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 14:32  
Cytuj
Zależy mi na Angielskim ebay smiech2 a wszystko wyślą do Polski? czy tylko wybrane przedmioty, sprzedawcy? Paypal rozumiem że to metoda płatności? w złotówkach? jak to przeliczają? mam też możliwość adresu w Anglii jednak nie jest to adres stały, jaki jest koszt dostawy do Polski a do Angli?
Dzięki za pomoc umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 27 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 14:35  
Cytuj
A jeszcze jak założę konto na ebay.pl to mogę kupić na ebay.co.uk ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 14:47  
Cytuj
Tak jedno konto i kupujesz na całym świecie. Jak sie zalogujesz ci poda z automatu koszt wysyłki do pl od razu mówie tanio jest. Logujesz się na ebaya i podaje koszt wysyłki do twojego kodu pocztowego. Czasami 4 funty, czasami 30.. Wybierasz najlepsza opcje dla siebie i tyle. Paypal.pl poczytaj jak to działa, ja polecam - przelałem tak kilka tysięcy i nigdy nie oszukali

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 27 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 14:58  
Cytuj
A może lepiej będzie się opłacało na adres UK? mam braci w Uk i nie wiem już jak będzie lepiej? nie gniewaj się że zawracam głowę ale nawet nie mam pojęcia co i jak jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 16:07  
Cytuj
sebu07 Możesz się zalogować i na eBay-u w Gwatemali ... nie zmienia to faktu że niektórych przedmiotów nie wyślą Ci do PL ...wszystko zależy od sprzedającego ... podobnie działa Allegro i nie wszystko chcą wysyłać np. ze względu na gabaryty umiech

ps.ja sugerował bym zalogować się na naszym ebay-u logując się na angielskim raczej na 100% podajesz angielski adres i koszt wysyłki podaje Ci do tego miejsca ... raczej możesz zmienić dane odbiorcy ale sam sobie komplikujesz sprawę

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 27 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 22:03  
Cytuj
Dzięki za pomoc umiech
A co Paypal to niezbyt dobre opinie ma na forach :/ ale chyba innej opcji nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 12 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
Dzięki za pomoc umiech
A co Paypal to niezbyt dobre opinie ma na forach :/ ale chyba innej opcji nie ma.


ja kupuje na Ebayu od dwoch lat , tyle ze na adres angielski, co do Paypala niemam zadnych zastrzezen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 10:16  
Cytuj
sebu jak ktoś nie wie jak to działa to narzeka...
Możesz puścić przelewem międzybankowym ale kasa idzie około 14dni minimum i czasem dostaniesz negatywa bo ktoś nie wie że kasę wysłałeś i tłumacz takiemu ze nie wybrałes paypala tylko przelew i kasa będzie za 2-3 tygodnie. Nie daj bóg się nie uda bo bank się pomylił i 2 mce w plecy na odzyskanie środków.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »