NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Zamawiał ktos torta w tunelu koło avanti?, Zamawiał ktos torta w tunelu koło avanti?
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 13:24  
Cytuj
Widac ze anna nie boi sie krytyki bo chce ta sytuacje wyjasnic, nie kazdemu musi smakowac i podobac sie bo ile ludzi tyle smakow i opinii ale zucac oskarzenia o oszustwoto juz trzeba udowodnic jakimis faktami. A za oszczerstwa i klamstwa mozna stanac przed sadem... Co do cen, wez pod uwage ze pracujac legalnie musi oplacic skladki, lokal, media, produkty no i musi cos zarobic za swoja ciezka prace tak wiec skoro ten extra ziomus robi taniej to po co w ogole zamawialas u p. Ani??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 13:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 13:38  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
Nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 15:56  
Cytuj
A ja mam propozycje aby zakończyć już ten temat-nikogo nie zmuszam do zamawiania u mnie tortów.Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię,liczę się z krytyką,szanuje tych,którzy nie przepadają za moimi wyrobami-jest wiele innych cukierni w okolicy,dlatego warto zapoznac sie z innymi ofertami i wyrobic sobie opinie.
Ważne tylko,aby robić to w kulturalny i nieobrażający nikogo sposób.Moim zdaniem wszystkie nieścisłości należało wyjaśniać przy lub zaraz po odbiorze tortu,gdyż po tak dłuższym czasie reklamacja już nie obowiązuje( nie ma możliwości poparcia jej dowodami).
Czasem wartałoby zastanowić się nad tym co piszecie,bo można w ten sposób zniszczyć komuś to nad czym ciężko pracował całe życie-i nie chodzi mi tu o mnie ale o sytuacje na całym stalowomiastowym forum-czasem wielu z Was zapomina,że dla kogoś jest to całe życie,że czasem słowa potrafią skrzywdzić bardziej niż niejeden zadany cios.
Nie bądźmy miastem oszczerstw i wszelkiego niezadowolenia.
Bo tak o nas mówią.Nie jestem rodowitą stalowolanką i czasem się z tego cieszę,bo to co nieraz się tu wypisuje przechodzi ludzkie pojęcie..
Więcej życzliwości.
Naprawde.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Co do cen, wez pod uwage ze pracujac legalnie musi oplacic skladki, lokal, media, produkty no i musi cos zarobic za swoja ciezka prace tak wiec skoro ten extra ziomus robi taniej to po co w ogole zamawialas u p. Ani??


Bo, może ten extra ziomuś robi jak anna jescze pare msc temu, w domu i na czarno potluczony Tak że spokojnie ...potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 16:57  
Cytuj
Ja go nie strasze skarbowka, tylko wyraznie napisalem dlaczego ma tez drozej, skoro tak zachwala jego torty smakiem i cena to po co w ogole (zekomo) u p. Ani zamawiala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 17:44  
Cytuj
CYTAT ("Tommi")
Bedac ostatnio u p. Ani miejsca bylo sporo. Zmiescilo sie 5 os no i staly 2 lodowki szafka stolik. Wcale tak malo miejsca nie ma. Oj klamiesz


Czy według Ciebie smieszny komiku, 5_ć osób to już tłum zapytanie

CYTAT ("Tommi")
wiec nie wiesz na jakich zasadach funkcjonuje ta cukiernia.


komiku, ponoć trzeba być wprowadzonym/poleconym, micro cukiernia jest zamknięta, co oznacza, że do jej otwarcia musisz znać hasło...mlotek

CYTAT ("anna22")
Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię,liczę się z krytyką,szanuje tych,którzy nie przepadają za moimi wyrobami-jest wiele innych cukierni w okolicy,dlatego warto zapoznac sie z innymi ofertami i wyrobic sobie opinie.


Pani Aniu22, w tej wypowiedziach wielka mądrość jest, głosami krytyki się nie przejmuj...:cwaniak:
Rób swoje i do przodu...:cwaniak:

CYTAT ("anna22")
Ważne tylko,aby robić to w kulturalny i nieobrażający nikogo sposób.


komik, w miarę zna się na tym zapytanie

CYTAT ("tommi")
Ty rajker, Rajker, rajker klamiesz

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »