NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Zamawiał ktos torta w tunelu koło avanti?, Zamawiał ktos torta w tunelu koło avanti?
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 15:59  
Cytuj
Pani Anno proponuję zrobić tak: za "zjadliwa" częś torta liczyć np,za kilogram albo podawac cene w całości + cena dekoracji w zalezności od stopnia trudności, ilości zużytej masy itp.Myśle,że uniknie Pani na przyszłość takich zarzutów.

Spotkałam się z ofertą pieczenia ciast za 80-90 zl,za blachę i nie wierzę,że używając dobrych składników mozna taniej upiec torta.
A nie jestem laikiem w tej kwestii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 15:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
Dafy jest opcja edytuj.

Reiker nie chodzi o smak ale ciekaw jestem czy to co pisze daffy to prawda.

Mamy tu anie któa pyta kiedy to było, dafy kupowała to dziecku i raczej data urodzin się nie zmieniła tak ciezko podać kiedy to było.

Takie to naciągane mocno.



A co mam niby podać dokładną datę, imię i numer telefonu, który pani Ani w kaledarzu ksiązkowym zapisała ???? A może dokładniej adres i pesel jeszcze. Bez przesady.

Urodziny w ostatnim kwartale były. I dość. A tutaj jak peamy pohwalne wygłaszają i głaskają po główce z uznaniem to dobrze, a jak ktoś wybije się z tego pochlebnego tłumu to zaraz moderować chcą.

A przy innych cukierniach owszem zostanę, bo tam jak kupuję to chociaż wiem za co płacę i ile bedzie można porcji pokroić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 16:18  
Cytuj
CYTAT ("anna22")
Reiker uwazam ze sprawa mojej osoby i dzialalnosci to nie Twoja sprawa


A co w tym złego, że napisałem prawdę, żeby była jasność nie czepiam się twojej osoby, i nie wylewam żalów i niechęci do twojej osoby.
Widzę że krytyki dotyczącej Twoich wyrobów/niby dzieł nie cierpisz, to tak jak ja nie lubię ludzi, którzy coś na siłę reklamują...:cwaniak:

CYTAT ("anna22")
torty Anny22, mi się nie podobają i nie smakują - co w tym złego

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 16:22  
Cytuj

Ty rajker a zamawiales u pani Ani torta kiedys? A moze Ty na lewo pieczesz torty w domu i robisz takie badziewie ze od Ciebie klienci przechodza do pani Ani? Bo to nie pierwszy raz jak starasz sie zgnoic p. Anie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 16:33  
Cytuj
Miałem okazję spróbować, wiem jak smakują i nie przypadły mi do gustu.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 16:40  
Cytuj
CYTAT

A co w tym złego, że napisałem prawdę, żeby była jasność nie czepiam się twojej osoby, i nie wylewam żalów i niechęci do twojej osoby.
Widzę że krytyki dotyczącej Twoich wyrobów/niby dzieł nie cierpisz, to tak jak ja nie lubię ludzi, którzy coś na siłę reklamują...:cwaniak:

CYTAT (\"anna22\")
torty Anny22, mi się nie podobają i nie smakują - co w tym złego



Nie nie cierpie,krytyka tez jest potrzebna,bo czlowiek powinien uczyc sie na bledach.Ale nie lubie jak ktos rozwiazuje takie spory w ten sposob.Wolalabym dowiedziec sie tego wszystkiego osobiscie zaraz po fakcie a nie po kwartale.
I mylisz sie Reiker nie reklamuje sie na sile.Wrecz przeciwnie-jestem zdania ze moderator powinien usuwac pojawiajace sie ciagle takie same watki,wyszukiwarka ciagle dziala.Jak ktos cos chce znalesc to to znajdzie.
A Twoja niechec do mojej osoby dalo sie juz odczuc w poprzednich tematach dotyczacych moich prac. Szkoda ze ocenia sie ludzi po opakowaniach.Bo bardzo bys sie zdziwil.
Pozdraiwam i wiecej pogody ducha zycze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 16:52  
Cytuj
CYTAT (\"anna22\")
Szkoda ze ocenia sie ludzi po opakowaniach.Bo bardzo bys sie zdziwil.
Pozdraiwam i wiecej pogody ducha zycze


Możliwe że zmienie zdanie, życzę sukcesu i powodzenia...:cwaniak:

Pozdr _ Reiker

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 16:53  
Cytuj
A ja tam lubię tą "niezjadliwą" masę. U p. Ani nie zamawiałam i raczej nie jadłam, ale teraz większość tortów robi się w tym stylu.
Jak komuś się nie podoba to, że taka masa swoje waży i podwyższa cenę to niech sobie zamówi tort jak z lat '90.
Najlepiej niech tort będzie super, z mnóstwem pracochłonnych elementów i z ceną jak za zwykłe ciasto smiech2

daffydaff - tak ciężko podać ci tą datę, albo chociaż miesiąc? Dzifne :]

A z Reikerem nie ma co gadać, ani czytać jego postów, szkoda czasu :]

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 19:00  
Cytuj
Zamawiałam dwa razy u p.Ani w tzw.tunelu(jak w temacie), bardzo dobre torty i świetnie zrobione. Goście byli zachwyceni, ja też. Cena ok, adekwatna do wyglądu i smaku. Z City też są ok, ale nie takie efektowne.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 09:18  
Cytuj
CYTAT ("dorii1980")
Goście byli zachwyceni, ja też.


A może, goście => na prawdę/zapewne nie chcieli ci zrobić przykrości i wykrzykiwali achy, ochy zachwycając się dziełami Anny22...:cwaniak:
Można obejrzeć jakieś fotki z dziełem Anny22 na tej imprezie, najlepiej prywatne foty.
Wiec się pochwal, popatrzymy, ocenimy, wycenimy...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 09:31  
Cytuj
Hahah, tak strasznie się zmuszali do zjedzenia torta, zachwyty tez były sztuczne - bo wogóle wszystko było jedna wielką szopka i fejkiem. Jakie chcesz te zdjęcia, z zachwyconymi twarzami, zebyś mógł sprawdzić czy oby zachwyty nie były udawane ???
Nie wiem czym Cię p. Ania skrzywdziła, ale strasznie się czepiasz. Daj żyć dziewczynie. Ma pomysł na biznes i nieźle sobie radzi. Jak znasz kogoś innego, kto robi w STW także torty artystyczne to poleć, chętnie spróbuje.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 10:01  
Cytuj

Rajker.
Osoba zakladajaca ten temat, prosila o wyrazenie opini na temat tych tortow. Wyraziles swoja opinie. Brawo dla ciebie, jestes gosc. Tylko wytlumacz mi dlaczego tak bardzo starasz sie zgnoic p. Anie? Zanim sie odezwales slowa krytyki wyrazila daffy cos tam. Ale nie potrafila podac konkretow na temat tego tortu, a jak dobrze wiemy, w internecie napisac mozna wszystko. Potem batalie zaczales Ty. Zreszta przy kazdym temacie o tortach p. Ani gnoisz ja. Bo co innego powiedziec ze sa nie dobre, a co innego napisac to a potem jeszcze ludziom wmawiac, ze im te torty tak naprawde nie smakowaly. To juz jest konkretne gnojenie a nie wyrazanie swoich opini.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 10:09  
Cytuj
CYTAT ("dorii1980")
Jakie chcesz te zdjęcia, z zachwyconymi twarzami, zebyś mógł sprawdzić czy oby zachwyty nie były udawane ???


Cyt: Można obejrzeć jakieś fotki z dziełem Anny22 na tej imprezie
Jedno bardzo proste pytanie, a tyle sprawia kłopotów zapytanie...:szok:

CYTAT ("dorii1980")
Jak znasz kogoś innego, kto robi w STW także torty artystyczne to poleć, chętnie spróbuje


Odpowiadam:
Wygoogluj sobie...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 10:14  
Cytuj
A co tu się jakieś kółko wzajemnej adoracji zebrało ? Złego słowa nie można powiedzieć ?

Wiele osób robi torty artystyczne. Żadna nowość.

CYTAT (ania22)
Nie nie cierpie,krytyka tez jest potrzebna,bo czlowiek powinien uczyc sie na bledach.

A za błędy się płaci.


CYTAT (ania22)
Ale nie lubie jak ktos rozwiazuje takie spory w ten sposob.

Autorowi tort też do gustu nie przydpadł potluczony
Macie wspólny mianownik.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 10:32  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
post nie na temat

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 10:59  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
post nie na temat

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 11:15  
Cytuj
A jak ktoś chce namiar na gościa, który w Stalowej robi cudne i tańsze torty cudnie ozdabiane masą - łądne i niebanalne dekoracje podam na prv namiar. Galeria jego tortów jest na facebooku.

A artystyczne takie jak w tunelu robią już wszystkie cukiernie: zerknijcie tylko na strony cukierni Motycze, Pączek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 11:53  
Cytuj
reiker z tego co wiem to do pani ani w tunelu nie da sie od tak wejsc bo caly czas tam jest zamkniete, wiec nie dziwne ze tlumow nie widziales, podejezewam ze w ogole tam nie byles. Duffy jezeli chcesz kogos oskarzac to pisz konkrety a nie "gdzies, kiedys, cos" tak trudno napisac jaki to byl tort zeby dac szanse sie wytlumaczyc p. Ani??Tez jestem ciekaw co by wtedy miala do powiedzenia, a nie jakies glupie spekulacje. Juz widze ze konkurencja nie spi, chcesz zachwalac to chwal sobie Adrianka ale nie kosztem innych , i klamstwami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 12:01  
Cytuj
jadłam torty p. Anny ale jakoś szczególnie mi nie zasmakowały zaznaczam, iż nie ja je zamawiałam jednak przyznać musze że przozdobione były pięknie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 12:46  
Cytuj
CYTAT ("stecyk")
reiker z tego co wiem to do pani ani w tunelu nie da sie od tak wejsc bo caly czas tam jest zamkniete, wiec nie dziwne ze tlumow nie widziales, podejezewam ze w ogole tam nie byles.


W środku lokalu nie ma zbyt wiele miejsca, w tym miejscu było już wiele podobnych lokali sklepiki, pralnie etc, tłumów nigdy nie było :cwaniak:
Twoje podejrzenia są nieuzasadnione...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 13:10  
Cytuj
CYTAT


W środku lokalu nie ma zbyt wiele miejsca, w tym miejscu było już wiele podobnych lokali sklepiki, pralnie etc, tłumów nigdy nie było :cwaniak:
Twoje podejrzenia są nieuzasadnione...:cwaniak:




Cos tu rajker klamiesz. Bedac ostatnio u p. Ani miejsca bylo sporo. Zmiescilo sie 5 os no i staly 2 lodowki szafka stolik. Wcale tak malo miejsca nie ma. Oj klamiesz good


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 13:11  
Cytuj
Chyba najlepiej bedzie jak sama upieczesz, z jakiegos przepisu, ksiazki, przynajmnije wiesz co bedziecie jesc i bedziesz z siebie dumna.Kiedys znajoma zamowiła w cukierniu w stw jajka byly najprawdopodobniej przeterminowane skladniki zle dopasowane, kasy jej nikt nie zwrocil umiech

altanki,szafy,huśtawki,place zabaw,budy, meble ogrodowe - wyrobyzdrewna@poczta.onet.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
Twoje podejrzenia są nieuzasadnione...:cwaniak:

Stecykowi chyba chodzilo o to czy byles w srodku od kad jest tam cukiernia? Bo z tego co wczesniej pisales to nie byles tam w srodku, wiec nie wiesz na jakich zasadach funkcjonuje ta cukiernia.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 13:19  
Cytuj
dokladnie tommi ma racje, a oskarzenia daffi tez sa bezpodstawne dopoki nie poda szczegolow bo miesem w necie moze kazdy zucac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2013r. 13:21  
Cytuj
ja osobiście polecam torty u Pani Ani. Rok temu zamawiałam tort w kształcie lalki i wyszedł przepiękny i dobry. Z dogadaniem się co do wagi i wielkości nie było problemu. za niedługo będę następny zamawiać na urodziny dla córci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »