NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Atrakcje weselne,
Posty: 3
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 23:35  
Cytuj
Nie chcę tutaj robić reklamy, ale poszukaj sobie w necie opinie o weselach na których byli barmani , kolejki kobiet, młodzieży i dzieci do baru ( panowie raczej klasycznie - wódeczka umiech

Pozdrawiam Paweł

wino, uprawa winorośli , własne warzywa i własne wyroby masarskie
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 23:35  
Cytuj

wino, uprawa winorośli , własne warzywa i własne wyroby masarskie
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 23:51  
Cytuj
to wszystko o czym piszecie zaliczyłam już na wielu weselach w różnych konfiguracjach, więc trochę mi się przejadło i nie robi żadnego wrażenia. za to niedawno byłam na weselu, na którym była fotobudka - świetna zabawa i super pamiątka dla młodej pary oraz dla gości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 09:41  
Cytuj
boksmlotekpotluczonyair kisssciana

i wystarczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 


Posty: 20
Dołączył: 9 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 14:38  
Cytuj
Żuber to ja też bym poprosiła o przesłanie tych atrakcji umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
to wszystko o czym piszecie zaliczyłam już na wielu weselach w różnych konfiguracjach, więc trochę mi się przejadło i nie robi żadnego wrażenia. za to niedawno byłam na weselu, na którym była fotobudka - świetna zabawa i super pamiątka dla młodej pary oraz dla gości.



Dzięki za podesłanie super pomysłów!
Jeśli chodzi o fotobudkę, to zaciekawiła mnie ta propozycja. Poszperałam trochę w necie i zastanawiam się czy chodzi o coś takiego jak tutaj:
http://www.artur(...)k-kaska/

http://www.harmo(...)h_2.html

czy raczej Miałaś na myśli wynajem takiej maszyny? Z tego co widzę, to już jest nieco droższa opcja:/

http://www.fullo(...)ffun.pdf

A wracając do lampionów, to obiło mi się o uszy, że trzeba mieć na nie specjalne zezwolenie. Wiecie coś na ten temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
A wracając do lampionów, to obiło mi się o uszy, że trzeba mieć na nie specjalne zezwolenie. Wiecie coś na ten temat?


Powinno zadzwonić sie do straży pożarnej. Jak nie zadzwonisz, to nikt Ci łba nie urwie. Lampiony sa fajne, ale kup ich z zapasem. Nie wszystkie działają (zwłaszcza, jak kupisz dla Was jakiś specjalny balon w kształcie serca czy coś).
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
Powinno zadzwonić sie do straży pożarnej.


Na jaki przepis się powołujesz ?

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Powinno zadzwonić sie do straży pożarnej.


Na jaki przepis się powołujesz ?


"art. 82 par.1 kodeksu Wykroczeń – kto dokonuje czynności, które mogą spowodować pożar, polegających na niedozwolonym używaniu otwartego ognia i stosowaniu innych czynników mogących zainicjować zapłon materiałów palnych, podlega karze aresztu, grzywny albo karze nagany. Z kolei art. 82. par. 3 mówi, że kto na terenie lasu, na ternach śródleśnych, na obszarze łąk, torfowisk i wrzosowisk, na również w odległości do 100 m od nich roznieca ogień poza miejscami, wyznaczonymi do tego celu podlega karze aresztu, grzywny lub karze nagany. Natomiast art. 82 par. 5 mówi, że kto w inny sposób nieostrożnie obchodzi się z ogniem podlega karze aresztu, grzywny albo karze nagany.

Jak piszą strażacy, zgodnie z art. 163 i 164 Kodeksu Karnego – kto sprowadza zdarzenie lub sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo zdarzenia mającego postać pożaru, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób, albo mieniu w wielkich rozmiarach podlega karze pozbawienia wolności."

Cytat z artykułuhttp://expresskaszubski.pl/express-na-sygnale/2011/10/strazacy-przestzregaja-przed-lampionami-szczescia

Tutaj jeszcze syrena dla Ciebie z forum prawnego:

http://forumprawne.org/postepowanie-administracyjne/326493-puszczanie-w-niebo-chinskich-lampionow.html

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 18:42  
Cytuj
Nie ma w zacytowanym przez Ciebie tekście wzmianki o telefonie do straży pożarnej.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 19:09  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 20:11  
Cytuj
VIRUSPrzebrnąłem przez te linki i paragrafy. Faktycznie w świetle przepisów i ustaw wygląda to niewesoło.Jest tego b.dużo. Pytanie tylko, kto potem odpowiada za ewetualny pożar jakiejś stodoły, czy lasu czy jakieśinne nieszczęście- czy odpowiada młoda para czy np restaurator lub właściciel danego obiektu, gdzie odbywa się impreza.
Po tym co przeczytałem nic nie zostaje jak tylko odpowiednie instytucje winny wysłać informację do wszystkich lokali gdzie odbywają się imprezy typu wesela, eventy firmowe itd..., aby wyczulić na ewentualne konsekwencje takich działań.
Czyli jedna atrakcja nam ucieka w niepamięć, a sprzedawcy tych chińskich lampionów stracą zarobek.Polska to ciekawy kraj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 21:17  
Cytuj
dla mnie to logiczne, że ważniejsze jest bezpieczeństwo niż czyjaś atrakcja ;p

Iga26, miałam na myśli wynajem maszyny. świetna sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 13:43  
Cytuj
Moze pokaz sztucznych ogni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 11:34  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
To nie jest miejsce na reklamę !

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 19:50  
Cytuj
Ja jako gość na weselach to mówiąc szczerze nigdy nie byłam fanką dodatkowych atrakcji. Najważniejsza jest dobra muzyka i jedzenie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 20:52  
Cytuj
a ja jako gosc weselny to nie potrzebuje atrakcji wazne zeby bylo dobre jedzenie zeby go nie brakowalo byla zimna wodka i zespol dobrze gral.

Bylem w Debicy na weselu. to byla taka atrakcja ze na tym samym placu byly 2imprezy, wesele i impreza firmowa.

I na tej imprezie zarabiscie grali,i duzo ludzi z wesela szlo na ta impreze firmowa potanczyc.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »