NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dentysta pytania!, DENTYSTA
Posty: 12
Dołączył: 21 Marz 2013r.
Skąd: Stalowa wola/ Rzeszó
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2013r. 18:04  
Cytuj
Witam, mam pytanie od jakiegos czasu chodzę do dentysty po jakiejs przerwie około 2-lat popsuły mi sie zęby poszłam do poleconego dentysty i zaczełąm leczyc,kiedy tam poszłam byłam juz dwa razy ale zaniepokoiło mnie to ze kiedy byli pacjenci przedemna moja pani dentystka nie przebrała rękawiczek tylko przemyła rece i nawet nie zmieniła ich,druga sprawa jest taka ze nawet wiertła nie umyła tylko wacikiem przemyła i spowrotem nim wierciłą niepokoi mnie to ze robiac komus zeba robi ta sama rekawiczka, prosze o odpowiedz jeśli ktos moze mi powiedziec czy spotkał sie z takim przypadkiem, piesze to poniewaz nie którzy maja problemy z dziasłami itp. i sie martwie czy nie zmienic dentyste. Pozdrawiam


moderowano tytuł - nie piszemy caps lockiem - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2013r. 18:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2013r. 18:55  
Cytuj
Problemy z dziąslami to najmniejszy problem że o AIDS nie wspomnę. Tylko zmiana rękawiczek, dezynfekcja rąk i wiertła lecą do sterylizacji.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2013r. 20:05  
Cytuj
Powiem tak moja pani dentystka zawsze bierze nowy zestaw zamknięty w woreczku z takiego urządzenia co wyparza dla każdego pacjenta więc wydaje mi się że każdy dentysta powinien tak robić. Bardzo jestem zdziwiona tym co piszesz. Może faktycznie warto zmienić dentystę. Jeśli chcesz na p.w dam Ci namiary na moją dentystkę do której chodzę już 2 lata. Jest profesjonalna i nie droga.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 21 Marz 2013r.
Skąd: Stalowa wola/ Rzeszó
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2013r. 22:55  
Cytuj
Aha dzieki za informazcje,czas zeby zmeinic dentyste. pozdrawiam i dzieki za odpisanieumiech Dobrej nocki..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 07:00  
Cytuj
Z tymi lateksami to chyba bardzo popularny proceder u tych felczeró, widziałem jak kiedyś w przerwie między pacjentami palił taki jeden papierosa w tych rękawiczkach :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 07:57  
Cytuj
tak to jest jak sie chodzi na fundusz do dentysty bo taniej, prywatnie wiele drozej nie wychodzi doliczajac znieczulenie, pląbe itp, prywatny bedzie dbal o pacjenta zeby wrocil a panstwowy ma to gdzies

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 08:13  
Cytuj
CYTAT
tak to jest jak sie chodzi na fundusz do dentysty bo taniej, prywatnie wiele drozej nie wychodzi doliczajac znieczulenie, pląbe itp, prywatny bedzie dbal o pacjenta zeby wrocil a panstwowy ma to gdzies


I tu się baaaaaaaaaardzo mylisz mazan.

Robi to dentystka, która ma prywatny zakład i długi staż w zawodzie, jestem świadkiem. Ta pani po odejściu od jednego pacjenta opłukała ręce w rękawiczkach w wodzie bieżącej z kranu i poszła do drugiego wkładać mu to do buzi (!).
Dla mnie to było szokujące ale to prawda.

Moja noga --- n i g d y --- tam więcej nie postanie.

To nie jest kurz na meblach w sklepie, ta kobieta zagraża życiu pacjentów (!). Jeżeli nie stać ją na zmianę rękawiczek to niech zamyka gabinet dentystyczny. A jeśli ją stać a tego nie robi to znaczy, że jest brudasem, leniem i niechlujem. Mało tego zagraża zdrowiu pacjentów. I tu żarty się kończą.

Tam by się raczej Sanepid przydał ale przy Sanepidzie przecież zmieni rękawiczki na nowe (!). A pracownice Sanepidu przecież nie zrobią porządku z ta dentystką, przecież to "pani doktor", trzeba bić pokłony i wierzyć, że zmienia rękawiczki na nowe-sterylne.

Do pierwszej śmierci pacjenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 11:05  
Cytuj
stalowemias daj namiary na tą panią dentystkę żeby komuś krzywdy nie zrobiła. Ja zanim znalazłam swoją idealną panią dentystkę miałam jeden nieprzyjemny epizod z inną dentystką. Potem okazało się że nie tylko ja byłam poszkodowana.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 11:57  
Cytuj
Betty, a gdzie teraz chodzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 12:06  
Cytuj
cacany61

SMOLIŃSKA ANNA. GABINET STOMATOLOGICZNY
Tel: 15 842 19 78
Kom: 502 105 862
37-450 Stalowa Wola Ofiar Katynia 57

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 21 Marz 2013r.
Skąd: Stalowa wola/ Rzeszó
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 13:49  
Cytuj
Do












stalowemias
chyba to jest ta sama Pani co ja do niej chodze, własnie byłam u nowej pani dent. i powiedziałam jej wszytsko złapała sie za głowe i powiedziała ze to nie profesjonalne wobec niej i wobec innych tak leczy panI DOKTOR xX. Masakra!!!!!! Mam nadzieje ze przeczyta to jakis dentysta i ta pani o ktorej jest mowa i wkoncu bedzie zmieniała rekawiczki jak jej szkoda wydac 25 groszy na rekawiczki ja jej moge zafundowac jeszcze na to mnie stac zeby zapłącic zeby zmieniła rekawiczki :////// Mam nadzieje ,ze nikt nie bedzie miał takiego problemu i uważajcie na waszegoi dentyste czy zmienia rekawiczki po kazdym pacjencie ktory jest przed wami. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 15:12  
Cytuj
kobieta1929 podaj namiary tej pani żeby komuś krzywdy nie zrobiła

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2013r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
stalowemias daj namiary na tą panią dentystkę żeby komuś krzywdy nie zrobiła. Ja zanim znalazłam swoją idealną panią dentystkę miałam jeden nieprzyjemny epizod z inną dentystką. Potem okazało się że nie tylko ja byłam poszkodowana.


Jak nie wyciągnie rękawiczek to znaczy że to ona umiech
Nie ma potrzeby sprzedawania nazwisk. Fakt jest faktem, że ta dentystka nie zmienia rękawiczek.
Osobiście uważam to za chamstwo.

Mogę powiedzieć, że gabinet jest w centrum miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2013r. 23:12  
Cytuj
Polecam ci Dentes na bialych blokach adresu nie znamumiech od strony poczty naprawde profesjonalne podejscie, ceny wyzsze ale chodze i nie narzekamumiech
A i panie higienistki uroda nie grzesza hehumiech
Pozdrawiam

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 11:06  
Cytuj
a ja Polecam Elżbiete Zawiła-Źródłowska

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 15:07  
Cytuj
ja również jestem na etapie szukania dobrego dentysty dla siebie.na razie zdecydowałam sie na wizyte u trafidły.zobaczymy czy bede zadowolona.ale jesli ktos ma dobrego dentyste to polecajcie,z chęcia skorzystam z propozycji.

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2013r. 22:03  
Cytuj
Ja korzystam z usługi stomatologicznej :
KA-dent
Kołodziejczyk Katarzyna
te.: 15- 844-51-20
ul.Poniatowskiego 8 b
W przejściu pomiędzy pawilonami sklepów.
Przyjmuje po południu (chyba we wtorki i czwartki)i do południa.
Polecam.
Profesjonale podejście.
Miła i konkretna obsługa.
Cenowo jest umiarkowanie.
Lekarz zmienia rękawiczki, zabezpiecza pacjenta i siebie przez jakimś zakażeniem na tyle ,na ile to możliwe.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2013r. 08:38  
Cytuj
CYTAT
Polecam ci Dentes na bialych blokach adresu nie znamumiech od strony poczty naprawde profesjonalne podejscie, ceny wyzsze ale chodze i nie narzekamumiech
A i panie higienistki uroda nie grzesza hehumiech
Pozdrawiam

ale od dentysty czy higienistki to oczekuje się chyba tego,by zajęli się profesjonalnie Twoją paszczą a nie epatowaniem sex appealem,oralnie mozesz zostać zaspokojony w innym przybytkuzarumieniony no i oczy nacieszysz za oczywiście odpowiednią kwotęjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2013r. 14:24  
Cytuj
ja również polecam Dentes, leczenie, obsługa, gabinet- wszystko na poziomie europejskim, fakt, że się cenią ale jest za co płacić, poza tym dla stałych pacjentów spore promocje

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2013r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polecam ci Dentes na bialych blokach adresu nie znamumiech od strony poczty naprawde profesjonalne podejscie, ceny wyzsze ale chodze i nie narzekamumiech
A i panie higienistki uroda nie grzesza hehumiech
Pozdrawiam

ale od dentysty czy higienistki to oczekuje się chyba tego,by zajęli się profesjonalnie Twoją paszczą a nie epatowaniem sex appealem,oralnie mozesz zostać zaspokojony w innym przybytkuzarumieniony no i oczy nacieszysz za oczywiście odpowiednią kwotęjezyk


Jakbys umial czytac ze zrozumieniem to bys zauwazyl co napisalem...
Tlumacząc ci to krok po kroku jeszcze raz tj.
"po pierwsze primo"lekarze maja profesjonalne podejscie
"po drugo primo" ceny wyzsze ale warto zaplacic oraz
"po trzecio primo";p pracuja tam ladne dziewczyny. Wytlumaczyc ci dokladniej czy zrozumiales?
Można łaczyc przyjemne z pozytecznymumiech A co do potrzeb oralnych to takowych nie mam pewnie w przeciwienstwie do ciebieumiech
Nie ukrywam ze wole zeby mi w japie grzebala 20 kilku latka niz 67latka tuz przed emerytura z alzheimerem choc nie dyskryminuje wkoncu dzieki rządowi tak bedziemy robic jesli dozyjemy;/
Ale to juz nie na tematumiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2013r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
Polecam ci Dentes na bialych blokach adresu nie znamumiech od strony poczty naprawde profesjonalne podejscie, ceny wyzsze ale chodze i nie narzekamumiech
A i panie higienistki uroda nie grzesza hehumiech
Pozdrawiam

CYTAT

ale od dentysty czy higienistki to oczekuje się chyba tego,by zajęli się profesjonalnie Twoją paszczą a nie epatowaniem sex appealem,oralnie mozesz zostać zaspokojony w innym przybytkuzarumieniony no i oczy nacieszysz za oczywiście odpowiednią kwotęjezyk


CYTAT
Jakbys umial czytac ze zrozumieniem to bys zauwazyl co napisalem...
Tlumacząc ci to krok po kroku jeszcze raz tj.
\"po pierwsze primo\"lekarze maja profesjonalne podejscie
\"po drugo primo\" ceny wyzsze ale warto zaplacic oraz
\"po trzecio primo\";p pracuja tam ladne dziewczyny. Wytlumaczyc ci dokladniej czy zrozumiales?
Można łaczyc przyjemne z pozytecznymumiech A co do potrzeb oralnych to takowych nie mam pewnie w przeciwienstwie do ciebieumiech
Nie ukrywam ze wole zeby mi w japie grzebala 20 kilku latka niz 67latka tuz przed emerytura z alzheimerem choc nie dyskryminuje wkoncu dzieki rządowi tak bedziemy robic jesli dozyjemy;/
Ale to juz nie na tematumiech


...do sensu słów czepiać się nie będę,ważne ,że się tłumaczysz i to "grubo" smiech2
taak,,,mam potrzeby oralne chętnie bym pośpiewałazarumieniony.ale sąsiedzi prawdopodobnie by wezwali Policjęcool girl
a ceny zazwyczaj są odzwierciedlniem poziomu świadczonych usługumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2013r. 23:28  
Cytuj
ja równierz polecam Polecam Elżbiete Zawiła-Źródłowska od 19 kwietnia w nowym gabinecie na ul Popiełuszki koło Bazyliki Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 08:17  
Cytuj
@SpongeBob
CYTAT
SpongeBob:
A i panie higienistki uroda nie grzesza

CYTAT
SpongeBob:
Jakbys umial czytac ze zrozumieniem to bys zauwazyl co napisalem...
Tlumacząc ci to krok po kroku jeszcze raz tj.
pracuja tam ladne dziewczyny. Wytlumaczyc ci dokladniej czy zrozumiales?

Gdybyś gimbusie przeczytał od czasu do czasu jakąś książkę, to może wiedziałbyś, że określenie "nie grzeszy urodą" oznacza osobę niezbyt urodziwą.
Jednym słowem zrobiłeś z siebie głąba i to publiczniemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
ja równierz polecam Polecam Elżbiete Zawiła-Źródłowska od 19 kwietnia w nowym gabinecie na ul Popiełuszki koło Bazyliki Polecam


o nowy gabinet? ja również polecam jeśli chcecie chodzić co 3-4miesiące z tym samym ząbkiem bo plomby wypadają albo np. ząb wyleczony a za 3 miesiące ten sam już do wyrwaniagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 11 Sty 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 20:29  
Cytuj
Powiem wam jedno ,rękawiczki nie są sterylne, sterylnymi przeprowadza się tylko zabiegi chirurgiczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »